Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 19:36

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Yves LampaertDeceuninck - Quick Step17.14.21100
2Arnaud DemareGroupama - FDJ+0.0175
3Stefan KüngGroupama - FDJ+0.0360
4Kamil GradekCCC Team+0.1755
5Tom BohliUAE Team Emirates+0.2150
6Gijs Van HoeckeCCC Team+0.2645
7Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+0.2840
8Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+0.3435
9Erik BaskaBora - Hansgrohe+0.4030
10Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+0.4125
11Torjus SleenUno-X Norwegian Development Team+0.4422
12Leon HeinschkeDevelopment Team Sunweb+0.4519
13Alexander KristoffUAE Team Emirates+0.4617
14Sergey ShilovAviludo - Louletano+0.5415
15Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+0.5513
16Rasmus Christian QuaadeRiwal - Readynez Cycling Team+1.170
17Charles PlanetTeam Novo Nordisk+1.190
18Marco FrapportiVini Zabù - KTM+1.240
19Frantisek SisrElkov - Kasper+1.260
20Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence+1.350
21Dusan RajovicNippo - Delko - Provence+1.380
22Ziga GroseljTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
23Lars BoomEkipa amatorska 2020+1.420
24Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+1.440
25Anders SkaarsethUno-X Norwegian Development Team+1.470
26Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+1.530
27Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Team+1.540
28Elia VivianiCofidis+1.580
29Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermec+2.000
30Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+2.030
31Nicolai Brochner NielsenTeam ColoQuick+2.230
32Jan BártaElkov - Kasper+2.340
33Jonas AbrahamsenUno-X Norwegian Development Team+2.350
34Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
35Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates+2.380
36Juraj SaganBora - Hansgrohe+2.430
37Boy Van PoppelCircus - Wanty Gobert+2.560
38Emils LiepinsTrek - Segafredo+2.570
39Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Porto+3.000
40Tim NabermanDevelopment Team Sunweb+3.020
41Lukas SpenglerWallonie Bruxelles+3.030
42Florian SenechalDeceuninck - Quick Step+3.080
43Matej ZahalkaElkov - Kasper+3.110
44Vladislav KulikovGazprom - RusVelo+3.120
45Dominik NeumannElkov - Kasper+3.130
46Gasper KatrasnikAdria Mobil+3.140
47Rémy RochasNippo - Delko - Provence+3.160
48Matthias KrizekTeam Felbermayr - Simplon - Wels+3.180
49Niklas MärklDevelopment Team Sunweb+3.190
50Matthew BeersEkipa amatorska 2020s.t.0
51Petr RikunovGazprom - RusVelo+3.240
52Michael SchlegelElkov - Kasper+3.250
53Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
54Maciej BodnarBora - Hansgrohe+3.260
55Julien El FaresNippo - Delko - Provence+3.270
56Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+3.280
57Lucas De RossiNippo - Delko - Provence+3.300
58Lukas KubisDukla Banska Bystricas.t.0
59Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.0
60Justin TimmermansVolkerWessels - Merckx+3.310
61Rudy BarbierIsrael Start-Up Nation+3.320
62Jonas Aaen JörgensenRiwal - Readynez Cycling Team+3.340
63Matus StocekBeltrami TSA - Marchiols.t.0
64Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0
65Nicola VenchiaruttiAndroni Giocattoli - Sidermec+3.350
66Aljaz OmrzelAdria Mobil+3.360
67Josip RumacAndroni Giocattoli - Sidermec+3.420
68Alexis RenardIsrael Start-Up Nation+3.470
69Kevyn IstaWallonie Bruxelles+3.500
70Sylwester JaniszewskiVoster - ATS Team+3.520
71Alexandr KulikovskiyGazprom - RusVelo+3.540
72Martin SalmonTeam Sunweb+3.550
73Mateusz GrabisVoster - ATS Teams.t.0
74Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+3.590
75Alexandre DelettreEkipa amatorska 2020+4.130
76Kim MagnussonRiwal - Readynez Cycling Team+4.180
77Peter KusztorTeam Novo Nordisk+4.250
78Oscar GattoBora - Hansgrohe+4.280
79Petr VakocAlpecin - Fenixs.t.0
80Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizane+4.290
81Paweł FranczakVoster - ATS Teams.t.0
82Rasmus Bøgh WallinRiwal - Readynez Cycling Team+4.360
83Tobias Morch KongstadRiwal - Readynez Cycling Team+4.490
84Jan Andrej CullyDukla Banska Bystricas.t.0
85Pieter WeeningEkipa amatorska 2020+4.580
86Jacopo GuarnieriGroupama - FDJ+5.250
87Samuel BrandTeam Novo Nordisk+5.300
88Georg ZimmermannCCC Team+5.320
89Aljaz JarcAdria Mobil+5.360
90Florian KiernerTirol - KTM Cycling Team+5.450
91Simon CarrEkipa amatorska 2020s.t.0
92Ziga HorvatAdria Mobil+5.500
93Martin Bugge UrianstadUno-X Norwegian Development Team+5.540
94Fabian SteiningerTeam Felbermayr - Simplon - Wels+6.160
95Guy SagivIsrael Start-Up Nation+6.200
96Umberto PoliTeam Novo Nordisk+6.400
97Mihkel RäimIsrael Start-Up Nation+6.410
98Sébastien ReichenbachGroupama - FDJ+6.480
99Nils SinschekDevelopment Team Sunweb+6.500
100Brian KamstraTeam Novo Nordisk+6.530
101Leszek PlucinskiVoster - ATS Team+6.540
102Michael KukrleElkov - Kasper+6.590
103Juraj BellanDukla Banska Bystrica+7.150
104Laurens Ten DamCCC Team+7.220
105Edo MaasDevelopment Team Sunweb+7.410
106Anton VorobyevGazprom - RusVelo+8.010
107Ludovic RobeetWallonie Bruxelles+8.030
108Szymon KrawczykCCC Development Team+8.080
109Riccardo ZoidlTeam Felbermayr - Simplon - Wels+8.410
110Robert MalikEkipa amatorska 2020+8.420
111Kenny MollyWallonie Bruxelles+8.540
112Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+9.020
113Rory SutherlandIsrael Start-Up Nation+9.070
114Ignatas KonovalovasGroupama - FDJ+9.220
115Marek CaneckyDukla Banska Bystrica+9.450
116Andi BajcTeam Felbermayr - Simplon - Wels+9.500
117Hamish SchreursIsrael Cycling Academy+10.200
118Jonas Iversby HvidebergUno-X Norwegian Development Team+10.240
119David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+11.160
120Franklin SixWallonie Bruxelles+11.280
121Justin JulesNippo - Delko - Provence+11.350
122David KaskoEkipa amatorska 2020+13.260
123Martin HaringDukla Banska Bystrica+13.360
124Juraj LajchaEkipa amatorska 2020+14.250
125Idar AndersenUno-X Norwegian Development Team+15.210
126Andras ForrayEkipa amatorska 2020+15.510
127Iljo KeisseDeceuninck - Quick Step+16.010
128Stanislav BeresEkipa amatorska 2020+17.560
129Benjamin BrkicTeam Felbermayr - Simplon - Wels+19.070
130Martin VlcakDukla Banska Bystrica+19.080
131Gergö OroszEkipa amatorska 2020+20.110
132Jon BozicAdria Mobil+21.290
133Mamyr StashGazprom - RusVelo+22.290
134Richard ComaEkipa amatorska 2020+25.070
135Ludvig Anton WackerDevelopment Team Sunweb+25.130

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexander KristoffUAE Team Emirates3.21.4815
2Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.7
3Elia VivianiCofidiss.t.3
4Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
5Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
6Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
7Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
8Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0
9Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
10Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
11Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
12Edo MaasDevelopment Team Sunwebs.t.0
13Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
14Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.0
15Dusan RajovicNippo - Delko - Provences.t.0
16Markus HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0
17Adrian BanaszekMazowsze Serce Polskis.t.0
18Dominik NeumannElkov - Kaspers.t.0
19Andi BajcTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
20Alexandr KulikovskiyGazprom - RusVelos.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Stefan KüngGroupama - FDJ4393015
2Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+0.037
3Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+0.083
4Kamil GradekCCC Team+0.100
5Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+0.120
6Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
7Jan BártaElkov - Kasper+0.150
8Gijs Van HoeckeCCC Team+0.170
9Erik BaskaBora - Hansgrohe+0.230
10Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
11Elia VivianiCofidis+0.240
12Maciej BodnarBora - Hansgrohe+0.250
13Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
14Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
15Torjus SleenUno-X Norwegian Development Team+0.280
16Leon HeinschkeDevelopment Team Sunweb+0.290
17Michael KukrleElkov - Kasper+0.300
18Florian SenechalDeceuninck - Quick Step+0.330
19Rasmus Christian QuaadeRiwal - Readynez Cycling Team+0.360
20Petr VakocAlpecin - Fenixs.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence5.46.4215
2Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.7
3Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.3
4Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
5Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
6Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
7Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
8Kamil GradekCCC Teams.t.0
9Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
10Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
11Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+0.060
12Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
13Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
14Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
15Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
16Elia VivianiCofidiss.t.0
17Sergey ShilovAviludo - Louletano+0.090
18Niklas MärklDevelopment Team Sunwebs.t.0
19Dusan RajovicNippo - Delko - Provences.t.0
20Sylwester JaniszewskiVoster - ATS Teams.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arnaud DemareGroupama - FDJ4.39.0915
2Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+0.027
3Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.3
4Stefan KüngGroupama - FDJ+0.050
5Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
6Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
7Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
8Charles PlanetTeam Novo Nordisks.t.0
9Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
10Kamil GradekCCC Teams.t.0
11Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
12Nicolai Brochner NielsenTeam ColoQuicks.t.0
13Leon HeinschkeDevelopment Team Sunwebs.t.0
14Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
15Torjus SleenUno-X Norwegian Development Team+0.120
16Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
17Lars BoomEkipa amatorska 2020+0.160
18Marco FrapportiVini Zabù - KTMs.t.0
19Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel+0.190
20Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiCofidis3.17.3615
2Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.7
3Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.3
4Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.0
5Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
6Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
7Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
8Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
9Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
10Nicolai Brochner NielsenTeam ColoQuicks.t.0
11Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
12Dusan RajovicNippo - Delko - Provences.t.0
13Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
14Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
15Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
16Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
17Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
18Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
19Kamil GradekCCC Team+0.040
20Niklas MärklDevelopment Team Sunwebs.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexander KristoffUAE Team Emiratespo 1. etapie5
1Stefan KüngGroupama - FDJpo 2. etapie5
1Yves LampaertDeceuninck - Quick Steppo 3. etapie5
1Yves LampaertDeceuninck - Quick Steppo 4. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)