Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

14-07-2020 21:42

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexey LutsenkoAstana Pro Team4.50.2660
2Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.36
3Guillaume MartinCofidiss.t.30
4Simone ConsonniCofidiss.t.27
5Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.24
6Giovanni ViscontiVini Zabù - KTMs.t.21
7Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.18
8Alexis GuerinTeam Vorarlberg - Santics.t.15
9Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.12
10Simone VelascoGazprom - RusVelos.t.9
11Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizanes.t.0
12Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
13Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.0
14Andrea VendrameAg2r La Mondiales.t.0
15Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
16Alberto BettiolEF Pro Cyclings.t.0
17Lorenzo RotaVini Zabù - KTMs.t.0
18Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.0
19Marco TizzaAmore & Vita - Prodirs.t.0
20Alexander VlasovAstana Pro Teams.t.0
21Alejandro Osorio CarvajalCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
22Fabien DoubeyCircus - Wanty Goberts.t.0
23Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
24Nicolay CherkasovGazprom - RusVelos.t.0
25Vadim PronskiyAstana Pro Teams.t.0
26Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.0
27Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
28Carlos Alberto Betancur GomezMovistar Teams.t.0
29Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
30Rein TaaramäeTotal Direct Energies.t.0
31Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
32Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
33Valerio ContiUAE Team Emiratess.t.0
34Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
35Fausto MasnadaCCC Teams.t.0
36Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
37Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
38Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
39Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
40Jonathan HivertTotal Direct Energie+0.080
41Simone RavanelliAndroni Giocattoli - Sidermec+0.100
42Luca CoviliBardiani - CSF - Faizanes.t.0
43Gianni MosconTeam INEOS+0.110
44Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
45Mattia BaisAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
46Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
47Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
48Andrea GarosioVini Zabù - KTM+0.390
49Giovanni AleottiCycling Team Friuli ASDs.t.0
50Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.0
51Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
52Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
53Romain Le RouxTeam Arkea - Samsic+1.330

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)