Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 17:42

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Piet AllegaertCofidis3.47.5090
2Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.54
3Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.45
4Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nations.t.40
5Julien DuvalAg2r La Mondiales.t.35
6Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.31
7Jonas KochCCC Teams.t.27
8Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.23
9Clément RussoTeam Arkea - Samsics.t.19
10Aksel NömmelaWallonie Bruxelless.t.15
11Edward TheunsTrek - Segafredos.t.11
12Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.8
13Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.5
14Arjen LivynsWallonie Bruxelless.t.5
15Aimé De GendtCircus - Wanty Goberts.t.5
16Adrien PetitTotal Direct Energies.t.5
17Alan RiouTeam Arkea - Samsics.t.5
18Nikolas MaesLotto - Soudals.t.5
19Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.5
20Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.5
21Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
22Gianni MarchandTarteletto - Isorexs.t.0
23Florentin Lecamus LambertEkipa amatorska 2020s.t.0
24Frederik FrisonLotto - Soudals.t.0
25Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
26Dimitri ClaeysCofidiss.t.0
27Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
28Urko Berrade FernandezEquipo Kern Pharma+0.170
29Kamil GradekCCC Teams.t.0
30Petr VakocAlpecin - Fenix+0.330
31Mikkel Frolich HonoreDeceuninck - Quick Step+2.020
32Colin HeiderscheidLeopard Pro Cyclings.t.0
33Glenn DebruyneEkipa amatorska 2020s.t.0
34Stijn SteelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
35Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
36Ludwig De WinterCircus - Wanty Goberts.t.0
37Simon PellaudAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
38Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
39Josef CernyCCC Teams.t.0
40Jakub MareczkoCCC Teams.t.0
41Angelo TulikTotal Direct Energies.t.0
42Nicolai Brochner NielsenTeam ColoQuicks.t.0
43Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
44Filippo FortinTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
45Filip MaciejukLeopard Pro Cyclings.t.0
46Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
47Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
48Tim MerlierAlpecin - Fenixs.t.0
49Cédric BeullensSport Vlaanderen - Baloises.t.0
50Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Teams.t.0
51Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
52Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0
53Nicolas DebeaumarcheEkipa amatorska 2020s.t.0
54Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
55Kevin Van MelsenCircus - Wanty Goberts.t.0
56Davide MartinelliAstana Pro Teams.t.0
57Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.0
58Anthony JullienEkipa amatorska 2020s.t.0
59Attilio VivianiCofidiss.t.0
60Alexander KriegerAlpecin - Fenixs.t.0
61Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
62Tuur DeprezEkipa amatorska 2020s.t.0
63Trond Håkon TrondsenTeam Coops.t.0
64Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
65Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
66Arthur KluckersLeopard Pro Cyclings.t.0
67Andreas Nielsen StokbroNTT Pro Cycling Teams.t.0
68Anthony RappoEkipa amatorska 2020s.t.0
69Jack BurkeTeam Vorarlberg - Santics.t.0
70Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
71Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
72Adam De VosRally Cyclings.t.0
73Franklin SixWallonie Bruxelles+2.320
74Niels De RoozeTarteletto - Isorexs.t.0
75Szymon RekitaLeopard Pro Cyclings.t.0
76Jeroen EyskensEkipa amatorska 2020s.t.0
77Corentin ErmenaultB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
78Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
79Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.0
80Lasse Norman HansenAlpecin - Fenixs.t.0
81Stan DewulfLotto - Soudals.t.0
82Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.0
83Lionel TaminiauxWallonie Bruxelles+2.400
84Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+2.420
85Conor DunneIsrael Cycling Academy+2.500
86Emil Nygaard VinjeboRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
87Alex KirschTrek - Segafredo+2.540
88Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Team+3.120
89Lucas ErikssonRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
90Ludovic RobeetWallonie Bruxelless.t.0
91Clément CariseyIsrael Cycling Academys.t.0
92Maxime JarnetEkipa amatorska 2020s.t.0
93Otto VergaerdeAlpecin - Fenix+3.200
94Jimmy JanssensAlpecin - Fenixs.t.0
95Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
96Andreas Lorentz KronRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
97Kris BoeckmansB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
98Damien GaudinTotal Direct Energie+6.260
99Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+7.410
100John MurphyRally Cycling+7.500

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)