Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 19:24

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation4.32.3760
2Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.36
3Jos Van EmdenTeam Jumbo - Vismas.t.30
4Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.27
5Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.24
6Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.21
7Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.18
8Damien TouzeCofidiss.t.15
9Stefan KüngGroupama - FDJs.t.12
10Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.9
11Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.0
12Kevin GenietsGroupama - FDJs.t.0
13Stan DewulfLotto - Soudals.t.0
14Alan RiouTeam Arkea - Samsics.t.0
15Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.0
16Taco Van Der HoornTeam Jumbo - Visma+0.190
17Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+0.290
18Edward TheunsTrek - Segafredo+0.340
19Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+1.230
20Tim MerlierAlpecin - Fenix+1.240
21Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.0
22Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
23Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.0
24Roy JansAlpecin - Fenixs.t.0
25Piet AllegaertCofidiss.t.0
26Lionel TaminiauxWallonie Bruxelless.t.0
27Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
28Clément RussoTeam Arkea - Samsics.t.0
29Mikkel Frolich HonoreDeceuninck - Quick Steps.t.0
30Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.0
31Alexander KriegerAlpecin - Fenixs.t.0
32Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
33Silvan DillierAg2r La Mondiales.t.0
34Quentin JaureguiAg2r La Mondiales.t.0
35Glenn DebruyneEkipa amatorska 2020s.t.0
36Ludwig De WinterCircus - Wanty Goberts.t.0
37Ramon SinkeldamGroupama - FDJs.t.0
38Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
39Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
40Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
41Petr VakocAlpecin - Fenixs.t.0
42Tuur DeprezEkipa amatorska 2020s.t.0
43Gediminas BagdonasAg2r La Mondiales.t.0
44Filip MaciejukLeopard Pro Cyclings.t.0
45Yves CoolenBEAT Cycling Clubs.t.0
46Alex MengoulasBEAT Cycling Clubs.t.0
47Dmitry StrakhovGazprom - RusVelo+1.350
48Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
49Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
50Adrien PetitTotal Direct Energie+1.410
51Connor SwiftTeam Arkea - Samsic+1.470
52Otto VergaerdeAlpecin - Fenix+1.550
53Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
54Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
55Lawrence NaesenAg2r La Mondiale+1.570
56Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+2.050
57Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
58Lasse Norman HansenAlpecin - Fenixs.t.0
59Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreen+2.070
60Pierre-Luc PerichonCofidis+2.110
61Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.0
62Paul MartensTeam Jumbo - Visma+2.150
63Julien DuvalAg2r La Mondiale+2.230
64Marco MathisCofidis+3.120
65Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+5.400
66Jacopo GuarnieriGroupama - FDJs.t.0
67Tim DeclercqDeceuninck - Quick Step+5.440
68Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
69Dimitri ClaeysCofidis+5.570
70Franklin SixWallonie Bruxelles+6.000
71Nils PolittIsrael Start-Up Nation+6.250
72Aksel NömmelaWallonie Bruxelles+8.000
73Colin HeiderscheidLeopard Pro Cyclings.t.0
74Gaëtan PonsLeopard Pro Cyclings.t.0
75Anthony JullienEkipa amatorska 2020s.t.0
76Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
77Florentin Lecamus LambertEkipa amatorska 2020+8.100
78Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
79Jack BurkeTeam Vorarlberg - Santic+9.350
80Rudy BarbierIsrael Start-Up Nation+9.570
81Enzo BernardEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)