Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2020 18:23

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Egan Arley Bernal GomezTeam INEOS4.24.1690
2Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS+0.0654
3Nans PetersAg2r La Mondiale+0.0845
4Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+0.1040
5Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+0.1135
6Mathias FrankAg2r La Mondiale+0.4031
7Davide VillellaMovistar Team+0.4627
8Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+0.4723
9Clément ChampoussinEkipa amatorska 2020s.t.19
10Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+0.4915
11Louis MeintjesNTT Pro Cycling Team+0.5211
12Nicolas EdetCofidis+1.008
13Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Team+1.065
14Hugh CarthyEF Pro Cycling+1.085
15Nicolay CherkasovGazprom - RusVelo+1.125
16Nathan EarleTeam Ukyos.t.5
17Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Teams.t.5
18Andrea GarosioVini Zabù - KTM+1.175
19Jose Herrada LopezCofidis+1.205
20Andrey ZeitsMitchelton - Scotts.t.5
21Jan PolancUAE Team Emirates+1.500
22Alexander VlasovAstana Pro Team+1.550
23Gino MaderNTT Pro Cycling Team+2.030
24Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+2.170
25Fausto MasnadaCCC Team+2.190
26Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
27Clément ChevrierAg2r La Mondiales.t.0
28Patrick KonradBora - Hansgrohe+2.230
29Simone RavanelliAndroni Giocattoli - Sidermec+2.280
30Kevin Rivera SerranoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
31Hubert DupontAg2r La Mondiale+2.330
32Andrea VendrameAg2r La Mondiale+2.450
33Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+3.060
34Jonas GregaardAstana Pro Team+3.080
35Francesco Manuel BongiornoVini Zabù - KTM+3.140
36Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+3.170
37Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+3.220
38Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermec+3.530
39Jesper HansenCofidis+3.560
40Manuele BoaroAstana Pro Team+4.310
41Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
42Luis Angel Mate MardonesCofidiss.t.0
43Eduard Prades ReverteMovistar Team+4.410
44Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
45Lorenzo RotaVini Zabù - KTM+4.420
46Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsic+4.450
47Aleksey RybalkinGazprom - RusVelos.t.0
48Nathan BrownRally Cycling+4.520
49Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
50Salvatore PuccioTeam INEOS+5.020
51Jaakko HänninenAg2r La Mondiale+7.210
52Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+7.290
53Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
54Steff CrasLotto - Soudal+7.370
55Hideto NakaneNippo - Delko - Provence+8.570
56Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nation+10.290
57Stéphane RossettoCofidis+10.350
58Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academy+10.420
59Aurélien DoleattoEkipa amatorska 2020s.t.0
60Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academys.t.0
61Mattia BaisAndroni Giocattoli - Sidermec+11.000
62Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
63Daniel Felipe Muñoz GiraldoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
64Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nations.t.0
65Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+11.070
66Luca CoviliBardiani - CSF - Faizane+11.220
67Davide BalleriniDeceuninck - Quick Step+11.490
68Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+12.140
69Anthony PerezCofidiss.t.0
70Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOSs.t.0
71Maxime ChevalierEkipa amatorska 2020s.t.0
72Gianni MosconTeam INEOS+12.490
73Mitchell DockerEF Pro Cycling+13.100
74Rory SutherlandIsrael Start-Up Nations.t.0
75Zhandos BizhigitovAstana Pro Teams.t.0
76Jasha SütterlinTeam Sunweb+14.360
77Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizane+16.180
78Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concept+17.020
79Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
80Sean BennettEF Pro Cycling+18.110
81Lachlan MortonEF Pro Cyclings.t.0
82Francesco RomanoBardiani - CSF - Faizanes.t.0
83Ilnur ZakarinCCC Team+19.040
84Artem NychGazprom - RusVelos.t.0
85Vladislav KulikovGazprom - RusVelos.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)