Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 20:10

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2020-02-02)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Remco EvenepoelDeceuninck - Quick Step23.13.59100
2Filippo GannaTeam INEOS+0.3375
3Oscar Sevilla RiberaTeam Medellin+1.0160
4Brandon McnultyUAE Team Emirates+1.2155
5Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermec+2.1150
6Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+2.2745
7Guillaume MartinCofidis+2.2840
8Cesar Nicolas Paredes AvellanedaTeam Medellin+2.3635
9Gavin MannionRally Cycling+2.5330
10Juan Pablo DottiSindicato de Empleados Publicos de San Juan+3.0525
11German Nicolas Tivani PerezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunk+3.1422
12Juan Javier MeliviloEquipo Continental Municipalidad de Pocito+3.2719
13Paweł PoljańskiBora - Hansgrohe+3.4117
14Matteo FabbroBora - Hansgrohe+4.0015
15Simon PellaudAndroni Giocattoli - Sidermec+4.2413

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rudy BarbierIsrael Start-Up Nationpo 1. etapie5
1Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratespo 2. etapie5
1Remco EvenepoelDeceuninck - Quick Steppo 3. etapie5
1Remco EvenepoelDeceuninck - Quick Steppo 4. etapie5
1Remco EvenepoelDeceuninck - Quick Steppo 5. etapie5
1Remco EvenepoelDeceuninck - Quick Steppo 6. etapie5

Wyniki etapu 1: (2020-01-26)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rudy BarbierIsrael Start-Up Nation3.45.1415
2Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.7
3Tomas ContteEquipo Continental Municipalidad de Pocitos.t.3

Wyniki etapu 2: (2020-01-27)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fernando Gaviria RendonUAE Team Emirates3.30.0615
2Nicolas Javier Naranjo SanchezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunks.t.7
3Marco BenfattoBardiani - CSF - Faizanes.t.3

Wyniki etapu 3: (2020-01-28)

- płaska ITT [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Remco EvenepoelDeceuninck - Quick Step19.1615
2Filippo GannaTeam INEOS+0.327
3Oscar Sevilla RiberaTeam Medellin+1.083

Wyniki etapu 4: (2020-01-29)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fernando Gaviria RendonUAE Team Emirates4.08.0315
2Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.7
3Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.3

Wyniki etapu 5: (2020-01-30)

- ciężki etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermec4.36.2315
2Oscar Sevilla RiberaTeam Medellin+0.027
3Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.3

Wyniki etapu 6: (2020-01-31)

- ucieczka na płaskim + sprint z peletonu [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step3.56.5115
2Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.7
3Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.3

Wyniki etapu 7: (2020-02-01)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fernando Gaviria RendonUAE Team Emirates2.58.0315
2Peter SaganBora - Hansgrohes.t.7
3Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.3
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)