Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

04-04-2020 01:51

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2020-02-09)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Benoit CosnefroyAg2r La Mondiale14.39.57100
2Alberto BettiolEF Pro Cycling+0.1375
3Alexys BrunelGroupama - FDJ+0.1460
4Kevin GenietsGroupama - FDJ+1.0255
5Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+1.0550
6Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiale+1.2645
7Damien TouzeCofidis+1.4540
8Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+2.1435
9Jimmy JanssensAlpecin - Fenix+2.1730
10Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+2.1925
11Valentin MadouasGroupama - FDJ+2.2122
12Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+2.2219
13Arthur VichotB&B Hotels - Vital Concepts.t.17
14Anthony PerezCofidis+2.2815
15Laurens HuysWallonie Bruxelles+2.3313

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexys BrunelGroupama - FDJpo 1. etapie5
1Alexys BrunelGroupama - FDJpo 2. etapie5
1Alexys BrunelGroupama - FDJpo 3. etapie5
1Benoit CosnefroyAg2r La Mondialepo 4. etapie5

Wyniki etapu 1: (2020-02-05)

- masowy sprint z mocno porwanej grupy na plaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexys BrunelGroupama - FDJ3.20.4315
2Benoit CosnefroyAg2r La Mondiale+0.017
3Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+0.033

Wyniki etapu 2: (2020-02-06)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling3.47.4615
2Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.7
3Tom DevriendtCircus - Wanty Goberts.t.3

Wyniki etapu 3: (2020-02-07)

- ucieczka na płaskim + sprint z peletonu [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dries De BondtAlpecin - Fenix3.54.5615
2Georg ZimmermannCCC Teams.t.7
3Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+0.023

Wyniki etapu 4: (2020-02-08)

- średni etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Team3.20.2915
2Simon ClarkeEF Pro Cycling+0.167
3Kamil MaleckiCCC Teams.t.3

Wyniki etapu 5: (2020-02-09)

- lekko pagórkowata ITT [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alberto BettiolEF Pro Cycling15.1315
2Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+0.097
3Pierre LatourAg2r La Mondiale+0.153
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)