Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

05-04-2020 22:28

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2020-02-16)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cycling19.55.51100
2Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+0.0775
3Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Pro Cycling+0.3360
4Egan Arley Bernal GomezTeam INEOS+0.5455
5Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermec+2.0050
6Freddy Emir Montaña CadenaEPM - Scott+2.3545
7Jhoan Esteban Chaves RubioMitchelton - Scott+3.0840
8Hernan Ricardo Aguirre CalpaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+3.1435
9Torstein TraeenUno-X Norwegian Development Team+3.1830
10Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates+3.2125
11Diego Andres Camargo PinedaEkipa amatorska 2020+3.2922
12Fabio AruUAE Team Emiratess.t.19
13Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation+3.5317
14Alexander Gil SanchezEPM - Scott+4.1615
15Aldemar Reyes OrtegaEPM - Scott+4.1813

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Pro Cyclingpo 1. etapie5
1Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Pro Cyclingpo 2. etapie5
1Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Pro Cyclingpo 3. etapie5
1Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cyclingpo 4. etapie5
1Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cyclingpo 5. etapie5

Wyniki etapu 1: (2020-02-11)

- Jazda drużynowa na czas [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Pro Cycling+18.014
1Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cycling+18.014
1Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+18.014
1Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+18.014

Wyniki etapu 2: (2020-02-12)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emirates3.12.0915
2Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.7
3Itmar EinhornIsrael Start-Up Nations.t.3

Wyniki etapu 3: (2020-02-13)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emirates3.57.0015
2Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.7
3Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.3

Wyniki etapu 4: (2020-02-14)

- pagórkowaty etap [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cycling3.58.4715
2Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.7
3Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+0.013

Wyniki etapu 5: (2020-02-15)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emirates4.06.0015
2Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.7
3Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.3

Wyniki etapu 6: (2020-02-16)

- średni etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling4.24.0915
2Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cycling+0.017
3Egan Arley Bernal GomezTeam INEOS+0.033
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)