Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

14-07-2020 04:31

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2020-02-16)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic15.31.50120
2Alexander VlasovAstana Pro Team+1.0490
3Alexey LutsenkoAstana Pro Team+1.2872
4Hugh CarthyEF Pro Cycling+1.3866
5Wilco KeldermanTeam Sunweb+2.1660
6Edward DunbarTeam INEOS+2.2154
7Thibaut PinotGroupama - FDJ+2.2248
8Sepp KussTeam Jumbo - Visma+2.2642
9Jesus Herrada LopezCofidiss.t.36
10David GauduGroupama - FDJ+2.3630
11Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiale+2.4427
12Fausto MasnadaCCC Team+3.1524
13Niklas EgTrek - Segafredo+3.5021
14Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Team+3.5118
15Robert GesinkTeam Jumbo - Visma+3.5316
16Andrea BagioliDeceuninck - Quick Step+3.5514
17Sam OomenTeam Sunweb+4.0912
18Mikael CherelAg2r La Mondiale+4.1710
19Rudy MolardGroupama - FDJ+4.309
20Julien El FaresNippo - Delko - Provence+4.428

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsicpo 1. etapie6
1Alexander VlasovAstana Pro Teampo 2. etapie6
1Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsicpo 3. etapie6

Wyniki etapu 1: (2020-02-13)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsic3.16.3520
2Jakub MareczkoCCC Teams.t.10
3Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.5

Wyniki etapu 2: (2020-02-14)

- mocno pagórkowaty etap [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexander VlasovAstana Pro Team4.30.5720
2Wilco KeldermanTeam Sunweb+0.2410
3Alexey LutsenkoAstana Pro Teams.t.5

Wyniki etapu 3: (2020-02-15)

- ciężki etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic3.36.2620
2Alexey LutsenkoAstana Pro Team+1.2810
3Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.5

Wyniki etapu 4: (2020-02-16)

- ucieczka na pagórkowatym + sprint z redukowanej grupy [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Owain DoullTeam INEOS4.07.3220
2Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.10
3Ian GarrisonDeceuninck - Quick Step+0.025
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)