Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

31-03-2020 18:19

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2020-03-15)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe27.14.23220
2Tiesj BenootTeam Sunweb+0.18165
3Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cycling+0.59132
4Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+1.16121
5Thibaut PinotGroupama - FDJ+1.24110
6Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+1.3099
7Rudy MolardGroupama - FDJ+2.0388
8Tanel KangertEF Pro Cycling+2.1677
9Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+3.3966
10Søren Kragh AndersenTeam Sunweb+4.3655
11Fabien DoubeyCircus - Wanty Gobert+5.3647
12Guillaume MartinCofidis+6.3741
13Jasper StuyvenTrek - Segafredo+8.1037
14Philippe GilbertLotto - Soudal+8.5732
15Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+10.3628
16Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+11.0025
17John DegenkolbLotto - Soudal+11.3622
18Olivier Le GacGroupama - FDJ+12.0119
19Romain BardetAg2r La Mondiale+12.4416
20Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step+13.1415
21Aurelien Paret-PeintreAg2r La Mondiale+16.2714
22Xandro MeurisseCircus - Wanty Gobert+17.1213
23Nikias ArndtTeam Sunweb+17.3412
24Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Team+18.2011
25Thomas De GendtLotto - Soudal+19.0910
26Michael MatthewsTeam Sunweb+19.2010
27Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+22.5310
28Mikael CherelAg2r La Mondiale+26.4010
29Stefan KüngGroupama - FDJ+26.5610
30Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.10
31Tim DeclercqDeceuninck - Quick Step+26.5910
32Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+27.5510
33Sebastian SchönbergerB&B Hotels - Vital Concept+30.4410
34Patrick KonradBora - Hansgrohe+30.5510
35Kenny ElissondeTrek - Segafredo+31.0010
36Andrea PasqualonCircus - Wanty Gobert+31.3210
37Romain CombaudNippo - Delko - Provence+31.5010
38Cees BolTeam Sunweb+32.0110
39Matthieu LadagnousGroupama - FDJ+34.5810
40Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+35.2510
41Richie PorteTrek - Segafredo+36.0410
42Julien VermoteCofidis+38.3610
43Connor SwiftTeam Arkea - Samsic+39.4710
44Alberto BettiolEF Pro Cycling+40.0310
45Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provence+40.1310
46Antoine DuchesneGroupama - FDJ+41.3010
47Ryan GibbonsNTT Pro Cycling Team+41.3110
48Nicolas EdetCofidis+41.5210
49Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+43.2410
50Chris HamiltonTeam Sunweb+44.0110

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Maximilian SchachmannBora - Hansgrohepo 1. etapie10
1Maximilian SchachmannBora - Hansgrohepo 2. etapie10
1Maximilian SchachmannBora - Hansgrohepo 3. etapie10
1Maximilian SchachmannBora - Hansgrohepo 4. etapie10
1Maximilian SchachmannBora - Hansgrohepo 5. etapie10
1Maximilian SchachmannBora - Hansgrohepo 6. etapie10

Wyniki etapu 1: (2020-03-08)

- sprint na pagórkowatym etapie z końcówką pagórkowatą [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe3.32.1935
2Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.25
3Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.15
4Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+0.0310
5Cees BolTeam Sunweb+0.155
6Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.3

Wyniki etapu 2: (2020-03-09)

- masowy sprint z mocno porwanej grupy na plaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Team3.49.5735
2Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.25
3Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.15
4Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.10
5Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cyclings.t.5
6Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nations.t.3

Wyniki etapu 3: (2020-03-10)

- masowy sprint z mocno porwanej grupy na plaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ivan Garcia CortinaBahrain - McLaren5.49.5535
2Peter SaganBora - Hansgrohes.t.25
3Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.15
4Cees BolTeam Sunwebs.t.10
5Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.5
6Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.3

Wyniki etapu 4: (2020-03-11)

- lekko pagórkowata ITT [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Søren Kragh AndersenTeam Sunweb18.5135
2Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+0.0625
3Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Step+0.1215
4Thomas De GendtLotto - Soudal+0.1310
5Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+0.155
6Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+0.173

Wyniki etapu 5: (2020-03-12)

- masowy sprint z lekko porwanej grupy na plaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Niccolò BonifazioTotal Direct Energie5.18.0235
2Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.25
3Peter SaganBora - Hansgrohes.t.15
4Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.10
5Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.5
6Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.3

Wyniki etapu 6: (2020-03-13)

- mocno pagórkowaty etap [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tiesj BenootTeam Sunweb3.57.0235
2Michael MatthewsTeam Sunweb+0.2225
3Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cyclings.t.15
4Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.10
5Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.5
6Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.3

Wyniki etapu 7: (2020-03-14)

- ciężki etap górski [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic4.27.0135
2Tiesj BenootTeam Sunweb+0.4625
3Thibaut PinotGroupama - FDJ+0.5615
4Sergio Andres Higuita GarciaEF Pro Cyclings.t.10
5Vincenzo NibaliTrek - Segafredos.t.5
6Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+0.583
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)