Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-03-2021 20:59

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Yves LampaertDeceuninck - Quick Step3.57.12130
2Tim DeclercqDeceuninck - Quick Step+0.2178
3Tim MerlierAlpecin - Fenix+0.2265
4John DegenkolbLotto - Soudals.t.59
5Jean Pierre DruckerCofidiss.t.52
6Matteo TrentinUAE Team Emiratess.t.46
7Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.40
8Stefan KüngGroupama - FDJs.t.34
9Kasper AsgreenDeceuninck - Quick Steps.t.28
10Jonas RickaertAlpecin - Fenix+0.2823
11Sven Erik BystromUAE Team Emirates+1.3118
12Christophe LaporteCofidis+1.3714
13Maximilian WalscheidTeam Qhubeka - Assos+2.4112
14Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.11
15Alexander KriegerAlpecin - Fenix+2.4310
16Guillaume Van KeirsbulckEkipa Amatorska 2021s.t.9
17Florian SenechalDeceuninck - Quick Step+2.458
18Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+2.497
19Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+2.526
20Timo RoosenJumbo - Visma+3.165
21Roger KlugeLotto - Soudals.t.5
22Taco Van Der HoornIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.5
23Jasper StuyvenTrek - Segafredo+3.195
24Nikolas MaesEkipa Amatorska 2021+3.215
25Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.5
26Romain CardisSt Michel - Auber 93s.t.5
27Edward TheunsTrek - Segafredos.t.5
28Johan JacobsMovistar Teams.t.5
29Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.5
30Mike TeunissenJumbo - Vismas.t.5
31Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
32Owain DoullINEOS Grenadierss.t.0
33Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
34Bert De BackerB&B Hotels p/b KTMs.t.0
35Pascal EenkhoornJumbo - Vismas.t.0
36Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
37Edvald Boasson HagenTotal Direct Energies.t.0
38Adrien PetitTotal Direct Energies.t.0
39Jens KeukeleireEF Education - Nippo+3.270
40Connor SwiftTeam Arkea - Samsics.t.0
41Maarten WynantsJumbo - Visma+3.350
42Marcus BurghardtBora - Hansgrohes.t.0
43Tom ScullyEF Education - Nippos.t.0
44Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsic+4.150
45Tobias Morch KongstadRiwal Cycling Team+6.520
46Artyom ZakharovAstana - Premier Techs.t.0
47Fabio Van Den BosscheSport Vlaanderen - Baloise+6.550
48Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadiers+11.480
49Christopher LawlessTotal Direct Energie+11.530

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)