Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-03-2021 20:22

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicJumbo - Visma72.46.12500
2Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadiers+0.24375
3Hugh CarthyEF Education - Nippo+1.15300
4Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+2.43275
5Enric Mas NicolauMovistar Team+3.36250
6Wout PoelsBahrain Victorious+7.16225
7David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+7.35200
8David GauduGroupama - FDJ+7.45175
9Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+8.15150
10Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+9.34125
11Alexander VlasovAstana - Premier Tech+9.36116
12George BennettJumbo - Visma+14.04107
13Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchange+14.4799
14Guillaume MartinCofidis+15.0791
15Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assos+15.3683
16Sepp KussJumbo - Visma+16.2675
17Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Step+17.4573
18Marc Soler GimenezMovistar Team+21.0171
19Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Tech+21.4669
20Gino MaderBahrain Victorious+43.3967
21Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux+45.4065
22William BartaEF Education - Nippo+50.0463
23Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+55.0661
24Kobe GoossensLotto - Soudal+1.02.5759
25Nicholas SchultzTeam BikeExchange+1.03.4657
26Jose Herrada LopezCofidis+1.05.1755
27Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchange+1.09.5153
28Bruno ArmirailGroupama - FDJ+1.10.2251
29Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Tech+1.12.1249
30Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+1.13.2247
31Clément ChampoussinAg2r - Citroën Team+1.21.2045
32Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+1.22.3643
33Michael Valgren AndersenEF Education - Nippo+1.29.1741
34Michael WoodsIsrael Start-Up Nation+1.29.2639
35Robert GesinkJumbo - Visma+1.30.3137
36Nans PetersAg2r - Citroën Team+1.30.3535
37Robert PowerTeam Qhubeka - Assos+1.33.5833
38Dorian GodonAg2r - Citroën Team+1.42.0031
39Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+1.42.0229
40Michael StorerTeam DSM+1.43.5627
41Thymen ArensmanTeam DSM+1.49.1025
42Juan Pedro LopezTrek - Segafredo+1.51.0023
43Angel Madrazo RuizBurgos - BH+1.54.2422
44Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+1.54.4821
45Romain SicardTotal Direct Energie+1.55.4420
46Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Visma+1.57.0019
47Imanol Erviti OlloMovistar Team+1.57.2218
48Mark DonovanTeam DSM+1.58.5217
49Dylan Van BaarleINEOS Grenadiers+1.59.3616
50Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+1.59.5815
51Lennard HofstedeJumbo - Visma+1.59.5915
52Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadiers+2.10.3415
53Santiago Buitrago SanchezBahrain Victorious+2.14.3415
54Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchange+2.15.1615
55Jasha SütterlinTeam DSM+2.16.3815
56Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux+2.20.0015
57Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Team+2.20.0515
58Merhawi KudusAstana - Premier Tech+2.20.1115
59Niklas EgTrek - Segafredo+2.24.3615
60Michel RiesTrek - Segafredo+2.25.5015
61Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+2.29.2115
62Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadiers+2.30.0115
63Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+2.30.2615
64Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Tech+2.33.3115
65Julien SimonTotal Direct Energie+2.35.2915
66Anthony RouxGroupama - FDJ+2.36.0615
67Magnus Cort NielsenEF Education - Nippo+2.38.2115
68Olivier Le GacGroupama - FDJ+2.41.2215
69Ide SchellingBora - Hansgrohe+2.46.5315
70Stan DewulfAg2r - Citroën Team+2.48.1815
71Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+2.48.5215
72Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+2.51.5615
73Willie SmitBurgos - BH+2.52.1115
74Dion SmithTeam BikeExchange+2.54.1915
75Alex Aranburu DebaAstana - Premier Tech+2.54.4315
76Robert StannardTeam BikeExchange+2.56.0215
77Jorge Arcas PeñaMovistar Team+2.58.2215
78Tim WellensLotto - Soudal+3.05.5215
79Paul OurselinTotal Direct Energie+3.06.1315
80Jetse BolBurgos - BH+3.13.5915
81Victor LafayCofidis+3.18.1115
82Koen De KortTrek - Segafredo+3.18.2915
83Jannik SteimleDeceuninck - Quick Step+3.18.3115
84Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+3.18.3315
85Jasper PhilipsenAlpecin - Fenix+3.21.1015
86Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTM+3.22.5915
87Valentin FerronTotal Direct Energie+3.24.1015
88Callum ScotsonTeam BikeExchange+3.24.1815
89Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+3.25.0415
90Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+3.26.1215
91Alfred WrightBahrain Victorious+3.27.2015
92Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+3.29.4815
93Dmitriy GruzdevAstana - Premier Tech+3.30.2915
94Stefan De BodAstana - Premier Tech+3.30.3915
95Cameron WurfINEOS Grenadiers+3.31.1415
96Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+3.31.4715
97Pierre-Luc PerichonCofidis+3.32.0115
98Chris FroomeIsrael Start-Up Nation+3.32.1415
99Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Porto+3.32.3415
100Brent Van MoerLotto - Soudal+3.33.4015
101Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emirates+3.38.1415
102Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step+3.43.4515
103Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assos+3.43.4915
104Rémy MertzBingoal - WB+3.44.3915
105Logan OwenEF Education - Nippo+3.45.1415
106Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nation+3.45.5915
107Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assos+3.46.3015
108Tomasz MarczyńskiLotto - Soudal+3.48.3015
109Paul MartensJumbo - Visma+3.48.5915
110Matteo BadilattiGroupama - FDJ+3.49.4915
111Scott DaviesBahrain Victorious+3.52.1815
112Max KanterTeam DSM+3.53.4415
113Tejay Van GarderenEF Education - Nippo+3.56.1915
114Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BH+3.56.2715
115Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assos+3.57.1415
116Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGA+3.57.4615
117Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+3.59.5315
118Michał PalutaGlobal 6 Cycling+4.02.4915
119Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emirates+4.03.3915
120Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021+4.05.4515
121Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+4.06.0215
122Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+4.06.1115
123Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+4.06.1515
124Emils LiepinsTrek - Segafredo+4.07.2215
125James PiccoliIsrael Start-Up Nation+4.08.4015
126Julius Van Den BergEF Education - Nippo+4.09.5315
127Ian GarrisonDeceuninck - Quick Step+4.10.2615
128Alex MolenaarBurgos - BH+4.12.3515
129Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021+4.14.1715
130Ben DyballTeam Ukyo - Sagamihara+4.16.2015
131Pascal AckermannBora - Hansgrohe+4.16.4915
132Mitchell DockerEF Education - Nippo+4.17.5615
133Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+4.19.5815
134Emmanuel MorinCofidis+4.20.3915
135Alexander EdmondsonTeam BikeExchange+4.23.5115
136Niki TerpstraTotal Direct Energie+4.36.5915
137Sam BennettDeceuninck - Quick Step+4.39.0615
138Kevin InkelaarBahrain Victorious+4.39.4815
139Mihkel RäimMazowsze Serce Polski+4.46.3115
140Martin LaasBora - Hansgrohe+4.55.4015
141Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+5.00.4715
142Mickael DelageGroupama - FDJ+5.04.1715

Klasyfikacja górska:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Guillaume MartinCofidis99 p.70
2Tim WellensLotto - Soudal34 p.50
3Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadiers30 p.35
4David GauduGroupama - FDJ29 p.20
5Sepp KussJumbo - Visma27 p.15
6Primoz RoglicJumbo - Visma24 p.10
7Hugh CarthyEF Education - Nippo21 p.5
8Michael WoodsIsrael Start-Up Nation21 p.3
9Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates21 p.2
10Daniel MartinIsrael Start-Up Nation20 p.1

Klasyfikacja punktowa:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicJumbo - Visma204 p.70
2Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadiers133 p.50
3Daniel MartinIsrael Start-Up Nation111 p.35
4Hugh CarthyEF Education - Nippo96 p.20
5Guillaume MartinCofidis87 p.15
6Pascal AckermannBora - Hansgrohe84 p.10
7Jasper PhilipsenAlpecin - Fenix80 p.5
8Marc Soler GimenezMovistar Team73 p.3
9Michael WoodsIsrael Start-Up Nation72 p.2
10Enric Mas NicolauMovistar Team71 p.1

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicJumbo - Visma4.22.3470
2Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadiers+0.0150
3Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.35
4Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchanges.t.20
5Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.15
6Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.10
7Hugh CarthyEF Education - Nippo+0.045
8Sepp KussJumbo - Visma+0.103
9George BennettJumbo - Visma+0.402
10Andrea BagioliDeceuninck - Quick Step+0.511
11Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
12Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
13Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
14Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchanges.t.0
15David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
16Tom DumoulinJumbo - Vismas.t.0
17Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
18Guillaume MartinCofidis+1.080
19Kenny ElissondeTrek - Segafredo+1.170
20Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
21Gino MaderBahrain Victorious+1.320
22Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assos+1.380
23Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
24Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
25Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadiers+1.510
26Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.0
27Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
28Clément ChampoussinAg2r - Citroën Teams.t.0
29Julien SimonTotal Direct Energie+2.220
30Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
31Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
32Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
33Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
34Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
35David GauduGroupama - FDJs.t.0
36Juan Pedro LopezTrek - Segafredos.t.0
37William BartaEF Education - Nippo+4.060
38Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+4.290
39Daniel Felipe Martinez PovedaINEOS Grenadierss.t.0
40Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
41Luis Leon Sanchez GilAstana - Premier Tech+4.310
42Alexander VlasovAstana - Premier Techs.t.0
43Michel RiesTrek - Segafredo+4.510
44Romain SicardTotal Direct Energie+4.570
45Victor LafayCofidis+5.360
46Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
47Brandon Smith Rivera VargasINEOS Grenadiers+5.380
48Kobe GoossensLotto - Soudal+5.490
49Matteo BadilattiGroupama - FDJ+5.510
50Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+7.330
51Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
52Jefferson CepedaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
53Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
54Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
55Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
56Michael Valgren AndersenEF Education - Nippo+7.540
57Stefan De BodAstana - Premier Tech+8.320
58Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
59Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+8.590
60Michael StorerTeam DSMs.t.0
61Paul OurselinTotal Direct Energie+9.010
62Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
63Thibaut PinotGroupama - FDJ+9.560
64Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
65Ide SchellingBora - Hansgrohe+10.160
66Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Visma+10.180
67Lennard HofstedeJumbo - Visma+10.500
68Thymen ArensmanTeam DSMs.t.0
69Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
70Fernando Barcelo AragonCofidis+11.120
71Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
72Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
73Dylan Van BaarleINEOS Grenadierss.t.0
74Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.0
75Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
76Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
77Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadierss.t.0
78Jay MccarthyEkipa Amatorska 2021s.t.0
79Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTM+11.420
80Robert StannardTeam BikeExchanges.t.0
81Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchanges.t.0
82Angel Madrazo RuizBurgos - BH+12.160
83Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021s.t.0
84Alex Aranburu DebaAstana - Premier Techs.t.0
85Niki TerpstraTotal Direct Energie+12.370
86Olivier Le GacGroupama - FDJ+14.020
87Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assos+14.350
88Brent Van MoerLotto - Soudal+14.370
89Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nation+14.510
90Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Tech+15.200
91Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
92Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
93Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BHs.t.0
94James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
95Willie SmitBurgos - BHs.t.0
96Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
97Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
98Nicholas DlaminiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
99Grega BoleEkipa Amatorska 2021s.t.0
100Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
101Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
102Alfred WrightBahrain Victoriouss.t.0
103Gerben ThijssenLotto - Soudals.t.0
104Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
105Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
106Ben DyballTeam Ukyo - Sagamiharas.t.0
107Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
108Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
109Kevin InkelaarBahrain Victoriouss.t.0
110Scott DaviesBahrain Victoriouss.t.0
111Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
112Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
113Dion SmithTeam BikeExchanges.t.0
114Alexis RenardIsrael Start-Up Nations.t.0
115Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
116Tejay Van GarderenEF Education - Nippos.t.0
117Mark DonovanTeam DSMs.t.0
118Nicholas SchultzTeam BikeExchanges.t.0
119Michał GołaśINEOS Grenadierss.t.0
120Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
121Callum ScotsonTeam BikeExchanges.t.0
122Tim WellensLotto - Soudals.t.0
123Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
124Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
125Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
126Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
127Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
128Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
129Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
130Stan DewulfAg2r - Citroën Teams.t.0
131Emmanuel MorinCofidiss.t.0
132Magnus Cort NielsenEF Education - Nippos.t.0
133Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredos.t.0
134Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
135Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
136Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
137Stephen WilliamsBahrain Victoriouss.t.0
138Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
139Dmitriy GruzdevAstana - Premier Techs.t.0
140Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
141Simon GeschkeCofidis+16.210
142Max KanterTeam DSMs.t.0
143Martin SalmonTeam DSMs.t.0
144Harry TanfieldTeam Qhubeka - Assoss.t.0
145Jakub MareczkoVini Zabus.t.0
146Francisco Jose Ventoso AlberdiEkipa Amatorska 2021s.t.0
147Pim LigthartEkipa Amatorska 2021+17.510
148Julius Van Den BergEF Education - Nippos.t.0
149Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
150Paul MartensJumbo - Vismas.t.0
151Jetse BolBurgos - BH+18.290
152Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021s.t.0
153Mitchell DockerEF Education - Nippos.t.0
154Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
155Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
156Jasper PhilipsenAlpecin - Fenixs.t.0
157Michael WoodsIsrael Start-Up Nations.t.0
158Alex MolenaarBurgos - BHs.t.0
159Axel DomontEkipa Amatorska 2021s.t.0
160Alexander EdmondsonTeam BikeExchanges.t.0
161Quentin JaureguiB&B Hotels p/b KTM+18.450
162Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+19.310
163Mihkel RäimMazowsze Serce Polski+20.140
164Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
165Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
166Jasha SütterlinTeam DSMs.t.0
167Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+20.240
168Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
169Martin LaasBora - Hansgrohes.t.0
170Pascal AckermannBora - Hansgrohe+20.280
171Logan OwenEF Education - Nippos.t.0
172Matteo MoschettiTrek - Segafredo+22.330
173Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marc Soler GimenezMovistar Team3.47.0470
2Primoz RoglicJumbo - Visma+0.1950
3Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.35
4Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierss.t.20
5Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.15
6Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.10
7Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchanges.t.5
8Hugh CarthyEF Education - Nippos.t.3
9Sepp KussJumbo - Vismas.t.2
10George BennettJumbo - Vismas.t.1
11Andrea BagioliDeceuninck - Quick Step+0.580
12Gino MaderBahrain Victorious+1.010
13Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
14David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
15Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
16Alexander VlasovAstana - Premier Techs.t.0
17Kenny ElissondeTrek - Segafredos.t.0
18Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
19Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
20Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchanges.t.0
21David GauduGroupama - FDJs.t.0
22Luis Leon Sanchez GilAstana - Premier Techs.t.0
23Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
24Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
25Wout PoelsBahrain Victorious+1.150
26Kobe GoossensLotto - Soudal+4.140
27Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadiers+5.560
28Nicholas SchultzTeam BikeExchange+6.340
29Jose Herrada LopezCofidis+6.400
30Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
31Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux+8.200
32Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
33William BartaEF Education - Nippos.t.0
34Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchanges.t.0
35Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Techs.t.0
36Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
37Tom DumoulinJumbo - Vismas.t.0
38Guillaume MartinCofidiss.t.0
39Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+10.280
40Matthieu LadagnousGroupama - FDJ+10.340
41Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
42Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
43Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
44Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
45Mark DonovanTeam DSMs.t.0
46Michael Valgren AndersenEF Education - Nippos.t.0
47Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
48Angel Madrazo RuizBurgos - BH+12.570
49Tim WellensLotto - Soudals.t.0
50Alex Aranburu DebaAstana - Premier Tech+15.020
51Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+15.260
52Juan Pedro LopezTrek - Segafredos.t.0
53Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
54Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
55Michel RiesTrek - Segafredos.t.0
56Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
57Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
58Willie SmitBurgos - BHs.t.0
59Robert StannardTeam BikeExchanges.t.0
60Dion SmithTeam BikeExchanges.t.0
61Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
62Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
63Alfred WrightBahrain Victoriouss.t.0
64Scott DaviesBahrain Victoriouss.t.0
65Jasper PhilipsenAlpecin - Fenixs.t.0
66Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
67Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
68Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
69Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
70Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
71Thibaut PinotGroupama - FDJs.t.0
72Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
73Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
74Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
75Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
76Michał GołaśINEOS Grenadierss.t.0
77Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
78Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadierss.t.0
79Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
80Dylan Van BaarleINEOS Grenadierss.t.0
81Jefferson CepedaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
82Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
83Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
84Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredos.t.0
85Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
86Dmitriy GruzdevAstana - Premier Techs.t.0
87Niki TerpstraTotal Direct Energie+16.070
88Victor LafayCofidiss.t.0
89Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
90Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
91Paul MartensJumbo - Vismas.t.0
92Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
93Fernando Barcelo AragonCofidis+18.440
94Logan OwenEF Education - Nippos.t.0
95Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BHs.t.0
96Alex MolenaarBurgos - BHs.t.0
97Nicholas DlaminiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
98Brent Van MoerLotto - Soudals.t.0
99Francisco Jose Ventoso AlberdiEkipa Amatorska 2021s.t.0
100Gerben ThijssenLotto - Soudals.t.0
101Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
102Thymen ArensmanTeam DSMs.t.0
103Jay MccarthyEkipa Amatorska 2021s.t.0
104Emmanuel MorinCofidiss.t.0
105Harry TanfieldTeam Qhubeka - Assoss.t.0
106Alexis RenardIsrael Start-Up Nations.t.0
107Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assoss.t.0
108Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
109Stefan De BodAstana - Premier Techs.t.0
110Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
111Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
112Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
113Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
114Kevin InkelaarBahrain Victoriouss.t.0
115Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021s.t.0
116Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
117Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
118Stan DewulfAg2r - Citroën Teams.t.0
119Jetse BolBurgos - BHs.t.0
120Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
121Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
122Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
123Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
124Jasha SütterlinTeam DSMs.t.0
125Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
126Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021s.t.0
127Max KanterTeam DSMs.t.0
128Matteo BadilattiGroupama - FDJs.t.0
129Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
130Ben DyballTeam Ukyo - Sagamiharas.t.0
131Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
132Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.0
133Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
134Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
135Clément ChampoussinAg2r - Citroën Teams.t.0
136Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
137Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
138Tejay Van GarderenEF Education - Nippos.t.0
139Mitchell DockerEF Education - Nippos.t.0
140Daniel Felipe Martinez PovedaINEOS Grenadierss.t.0
141Pim LigthartEkipa Amatorska 2021s.t.0
142Julius Van Den BergEF Education - Nippos.t.0
143Michael WoodsIsrael Start-Up Nations.t.0
144James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
145Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
146Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTMs.t.0
147Grega BoleEkipa Amatorska 2021s.t.0
148Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.0
149Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
150Lennard HofstedeJumbo - Vismas.t.0
151Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Vismas.t.0
152Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
153Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emirates+20.030
154Ide SchellingBora - Hansgrohe+21.230
155Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
156Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
157Martin LaasBora - Hansgrohes.t.0
158Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
159Mihkel RäimMazowsze Serce Polskis.t.0
160Magnus Cort NielsenEF Education - Nippos.t.0
161Stephen WilliamsBahrain Victoriouss.t.0
162Matteo MoschettiTrek - Segafredos.t.0
163Martin SalmonTeam DSMs.t.0
164Michael StorerTeam DSMs.t.0
165Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
166Alexander EdmondsonTeam BikeExchanges.t.0
167Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
168Jakub MareczkoVini Zabus.t.0
169Callum ScotsonTeam BikeExchanges.t.0
170Simon GeschkeCofidiss.t.0
171Quentin JaureguiB&B Hotels p/b KTMs.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Daniel MartinIsrael Start-Up Nation4.27.4970
2Primoz RoglicJumbo - Vismas.t.50
3Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierss.t.35
4Wout PoelsBahrain Victorious+0.0420
5Alexander VlasovAstana - Premier Tech+0.0715
6Enric Mas NicolauMovistar Team+0.0910
7Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+0.125
8Hugh CarthyEF Education - Nippos.t.3
9Sepp KussJumbo - Vismas.t.2
10Clément ChampoussinAg2r - Citroën Team+0.241
11David GauduGroupama - FDJ+0.340
12Kenny ElissondeTrek - Segafredo+0.360
13David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
14Guillaume MartinCofidis+0.430
15Marc Soler GimenezMovistar Team+0.450
16Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadierss.t.0
17Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Step+0.500
18Niklas EgTrek - Segafredo+0.530
19George BennettJumbo - Visma+0.550
20Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
21Gino MaderBahrain Victoriouss.t.0
22Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchange+0.580
23Andrea BagioliDeceuninck - Quick Step+1.060
24Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchanges.t.0
25Matteo BadilattiGroupama - FDJ+1.100
26Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
27Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
28Juan Pedro LopezTrek - Segafredo+1.230
29William BartaEF Education - Nippo+1.250
30Romain SicardTotal Direct Energie+1.280
31Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
32Michael WoodsIsrael Start-Up Nations.t.0
33Luis Leon Sanchez GilAstana - Premier Tech+1.420
34Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
35Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
36Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+1.490
37Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
38Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
39Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assos+1.590
40Jefferson CepedaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
41Julien SimonTotal Direct Energie+2.060
42Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+2.080
43Santiago Buitrago SanchezBahrain Victorious+2.090
44Kobe GoossensLotto - Soudal+2.120
45Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
46Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
47Bruno ArmirailGroupama - FDJ+2.140
48Thymen ArensmanTeam DSM+2.210
49Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
50Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+2.290
51Robert GesinkJumbo - Visma+2.370
52Quentin JaureguiB&B Hotels p/b KTM+3.140
53Alex MolenaarBurgos - BH+4.160
54Stan DewulfAg2r - Citroën Team+4.430
55Nicholas SchultzTeam BikeExchanges.t.0
56Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
57Dorian GodonAg2r - Citroën Team+5.020
58Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+5.400
59Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
60Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BH+7.040
61Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
62Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
63Michael Valgren AndersenEF Education - Nippos.t.0
64Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
65Stefan De BodAstana - Premier Techs.t.0
66Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
67Willie SmitBurgos - BHs.t.0
68Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
69Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
70Pim LigthartEkipa Amatorska 2021s.t.0
71James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
72Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
73Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadierss.t.0
74Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
75Tejay Van GarderenEF Education - Nippos.t.0
76Dion SmithTeam BikeExchange+7.160
77Michel RiesTrek - Segafredo+7.500
78Dylan Van BaarleINEOS Grenadierss.t.0
79Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
80Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
81Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
82Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
83Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021+8.270
84Nicholas DlaminiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
85Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
86Victor LafayCofidis+8.450
87Daniel Felipe Martinez PovedaINEOS Grenadiers+8.520
88Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
89Tim WellensLotto - Soudal+9.100
90Gerben ThijssenLotto - Soudals.t.0
91Brent Van MoerLotto - Soudal+9.120
92Robert StannardTeam BikeExchanges.t.0
93Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Tech+9.570
94Alex Aranburu DebaAstana - Premier Techs.t.0
95Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assoss.t.0
96Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+9.590
97Michał GołaśINEOS Grenadierss.t.0
98Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
99Magnus Cort NielsenEF Education - Nippo+10.440
100Jetse BolBurgos - BH+11.110
101Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
102Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
103Alexis RenardIsrael Start-Up Nation+11.140
104Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
105Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
106Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
107Scott DaviesBahrain Victoriouss.t.0
108Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
109Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
110Mark DonovanTeam DSMs.t.0
111Fernando Barcelo AragonCofidiss.t.0
112Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
113Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
114Kevin InkelaarBahrain Victoriouss.t.0
115Ben DyballTeam Ukyo - Sagamiharas.t.0
116Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredos.t.0
117Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
118Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
119Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
120Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
121Emmanuel MorinCofidiss.t.0
122Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+11.190
123Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
124Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
125Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
126Grega BoleEkipa Amatorska 2021s.t.0
127Jasha SütterlinTeam DSMs.t.0
128Michael StorerTeam DSMs.t.0
129Stephen WilliamsBahrain Victoriouss.t.0
130Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
131Jorge Arcas PeñaMovistar Team+11.240
132Ide SchellingBora - Hansgrohe+11.380
133Tom DumoulinJumbo - Visma+11.510
134Francisco Jose Ventoso AlberdiEkipa Amatorska 2021s.t.0
135Paul MartensJumbo - Vismas.t.0
136Martin SalmonTeam DSMs.t.0
137Jasper PhilipsenAlpecin - Fenixs.t.0
138Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
139Mitchell DockerEF Education - Nippo+18.440
140Daniel Felipe Martinez PovedaINEOS Grenadierss.t.0
141Pim LigthartEkipa Amatorska 2021s.t.0
142Julius Van Den BergEF Education - Nippos.t.0
143Michael WoodsIsrael Start-Up Nations.t.0
144James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
145Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
146Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTMs.t.0
147Grega BoleEkipa Amatorska 2021s.t.0
148Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.0
149Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
150Lennard HofstedeJumbo - Vismas.t.0
151Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Vismas.t.0
152Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
153Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emirates+20.030
154Ide SchellingBora - Hansgrohe+21.230
155Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
156Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
157Martin LaasBora - Hansgrohes.t.0
158Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
159Mihkel RäimMazowsze Serce Polskis.t.0
160Magnus Cort NielsenEF Education - Nippos.t.0
161Stephen WilliamsBahrain Victoriouss.t.0
162Matteo MoschettiTrek - Segafredos.t.0
163Martin SalmonTeam DSMs.t.0
164Michael StorerTeam DSMs.t.0
165Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
166Alexander EdmondsonTeam BikeExchanges.t.0
167Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
168Jakub MareczkoVini Zabus.t.0
169Callum ScotsonTeam BikeExchanges.t.0
170Simon GeschkeCofidiss.t.0
171Quentin JaureguiB&B Hotels p/b KTMs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sam BennettDeceuninck - Quick Step3.53.2970
2Jasper PhilipsenAlpecin - Fenixs.t.50
3Jakub MareczkoVini Zabus.t.35
4Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.20
5Gerben ThijssenLotto - Soudals.t.15
6Matteo MoschettiTrek - Segafredos.t.10
7Max KanterTeam DSMs.t.5
8Mihkel RäimMazowsze Serce Polskis.t.3
9Emmanuel MorinCofidiss.t.2
10Magnus Cort NielsenEF Education - Nippos.t.1
11Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
12Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assoss.t.0
13Dion SmithTeam BikeExchanges.t.0
14Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
15Alex MolenaarBurgos - BHs.t.0
16Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
17Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
18Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
19Primoz RoglicJumbo - Vismas.t.0
20Sepp KussJumbo - Vismas.t.0
21Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
22Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
23Alfred WrightBahrain Victoriouss.t.0
24Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
25Quentin JaureguiB&B Hotels p/b KTMs.t.0
26Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
27Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
28Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
29David GauduGroupama - FDJs.t.0
30Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
31Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierss.t.0
32Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
33Jetse BolBurgos - BHs.t.0
34Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
35Alexander VlasovAstana - Premier Techs.t.0
36Alex Aranburu DebaAstana - Premier Techs.t.0
37Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021s.t.0
38Andrea BagioliDeceuninck - Quick Steps.t.0
39Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
40Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchanges.t.0
41Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
42George BennettJumbo - Vismas.t.0
43Alexander EdmondsonTeam BikeExchanges.t.0
44Brent Van MoerLotto - Soudals.t.0
45Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
46David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
47Kobe GoossensLotto - Soudals.t.0
48Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
49Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
50Gino MaderBahrain Victoriouss.t.0
51Robert StannardTeam BikeExchanges.t.0
52Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
53Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
54Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchanges.t.0
55Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
56Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BHs.t.0
57Guillaume MartinCofidiss.t.0
58Kenny ElissondeTrek - Segafredos.t.0
59Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
60Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadierss.t.0
61Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
62Luis Leon Sanchez GilAstana - Premier Techs.t.0
63Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
64Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
65Mitchell DockerEF Education - Nippos.t.0
66Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
67Michał GołaśINEOS Grenadierss.t.0
68Lennard HofstedeJumbo - Vismas.t.0
69Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
70Francisco Jose Ventoso AlberdiEkipa Amatorska 2021s.t.0
71Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
72Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
73Alexis RenardIsrael Start-Up Nations.t.0
74Hugh CarthyEF Education - Nippos.t.0
75Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
76Tom DumoulinJumbo - Vismas.t.0
77Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
78Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
79Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
80Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
81William BartaEF Education - Nippos.t.0
82Nicholas DlaminiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
83Nicholas SchultzTeam BikeExchanges.t.0
84Julius Van Den BergEF Education - Nippos.t.0
85Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
86Stefan De BodAstana - Premier Techs.t.0
87Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
88Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
89Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadierss.t.0
90Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
91Stan DewulfAg2r - Citroën Teams.t.0
92Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.0
93Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
94Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
95Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
96Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
97Dylan Van BaarleINEOS Grenadierss.t.0
98Dmitriy GruzdevAstana - Premier Techs.t.0
99Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchanges.t.0
100Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
101Callum ScotsonTeam BikeExchanges.t.0
102Thymen ArensmanTeam DSMs.t.0
103Jasha SütterlinTeam DSMs.t.0
104Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+0.200
105Paul MartensJumbo - Visma+0.250
106Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
107Pim LigthartEkipa Amatorska 2021+0.280
108Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
109Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
110Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
111Juan Pedro LopezTrek - Segafredos.t.0
112Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
113Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
114Fernando Barcelo AragonCofidiss.t.0
115Martin LaasBora - Hansgrohe+0.330
116Tim WellensLotto - Soudal+0.420
117Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
118Ben DyballTeam Ukyo - Sagamiharas.t.0
119Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
120Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
121Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
122Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
123Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
124Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
125Natnael Teweldemedhin BerhaneCofidiss.t.0
126Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
127James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
128Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
129Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
130Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
131Charlie TanfieldCanyon - dhb - SunGods.t.0
132Michael WoodsIsrael Start-Up Nations.t.0
133Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
134Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
135Scott DaviesBahrain Victoriouss.t.0
136Kevin InkelaarBahrain Victoriouss.t.0
137Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
138Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
139Tejay Van GarderenEF Education - Nippos.t.0
140Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+0.570
141Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
142Mark DonovanTeam DSMs.t.0
143Michael StorerTeam DSMs.t.0
144Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+1.120
145Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Tech+1.160
146Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
147Michael Valgren AndersenEF Education - Nippos.t.0
148Michel RiesTrek - Segafredo+1.220
149Victor LafayCofidiss.t.0
150Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
151Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
152Grega BoleEkipa Amatorska 2021s.t.0
153Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+2.060
154Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
155Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021s.t.0
156Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredos.t.0
157Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Vismas.t.0
158Stephen WilliamsBahrain Victoriouss.t.0
159Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
160Matteo BadilattiGroupama - FDJs.t.0
161Clément ChampoussinAg2r - Citroën Teams.t.0
162Jay MccarthyEkipa Amatorska 2021s.t.0
163Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTMs.t.0
164Martin SalmonTeam DSMs.t.0
165Willie SmitBurgos - BHs.t.0
166Ide SchellingBora - Hansgrohes.t.0
167Logan OwenEF Education - Nippos.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim WellensLotto - Soudal4.19.2570
2Guillaume MartinCofidis+0.0450
3Thymen ArensmanTeam DSM+0.1235
4Primoz RoglicJumbo - Visma+2.1320
5Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.15
6Alex Aranburu DebaAstana - Premier Techs.t.10
7George BennettJumbo - Vismas.t.5
8Julien SimonTotal Direct Energies.t.3
9Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierss.t.2
10Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.1
11Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
12Sepp KussJumbo - Vismas.t.0
13Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
14Robert StannardTeam BikeExchanges.t.0
15Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
16Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchanges.t.0
17Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
18Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
19Alexander VlasovAstana - Premier Techs.t.0
20Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
21Gino MaderBahrain Victoriouss.t.0
22Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
23David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
24Andrea BagioliDeceuninck - Quick Steps.t.0
25Ide SchellingBora - Hansgrohes.t.0
26Hugh CarthyEF Education - Nippos.t.0
27Nicholas SchultzTeam BikeExchanges.t.0
28Luis Leon Sanchez GilAstana - Premier Techs.t.0
29Kobe GoossensLotto - Soudals.t.0
30Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchanges.t.0
31Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
32Kenny ElissondeTrek - Segafredos.t.0
33Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
34Quentin JaureguiB&B Hotels p/b KTMs.t.0
35Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
36Fernando Barcelo AragonCofidiss.t.0
37Clément ChampoussinAg2r - Citroën Teams.t.0
38Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
39William BartaEF Education - Nippos.t.0
40Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Techs.t.0
41Michel RiesTrek - Segafredos.t.0
42Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
43Juan Pedro LopezTrek - Segafredos.t.0
44Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
45Willie SmitBurgos - BHs.t.0
46Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
47Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
48Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
49Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
50Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
51Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchanges.t.0
52Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
53Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
54Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
55Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
56Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadierss.t.0
57Lennard HofstedeJumbo - Vismas.t.0
58Tom DumoulinJumbo - Vismas.t.0
59Romain SicardTotal Direct Energie+3.270
60Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+4.000
61Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
62Jorge Arcas PeñaMovistar Team+4.040
63Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+2.130
64Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
65Alexis RenardIsrael Start-Up Nation+4.050
66Michael WoodsIsrael Start-Up Nations.t.0
67Matteo BadilattiGroupama - FDJs.t.0
68Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Tech+2.130
69Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Visma+4.050
70Dylan Van BaarleINEOS Grenadierss.t.0
71Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
72Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+2.130
73Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Tech+4.300
74David GauduGroupama - FDJ+2.130
75Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+4.500
76Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
77Michał PalutaGlobal 6 Cycling+6.280
78Brent Van MoerLotto - Soudal+9.410
79Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
80Jasha SütterlinTeam DSMs.t.0
81James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
82Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
83Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
84Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021s.t.0
85Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadierss.t.0
86Ben DyballTeam Ukyo - Sagamiharas.t.0
87Michael StorerTeam DSMs.t.0
88Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
89Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021s.t.0
90Magnus Cort NielsenEF Education - Nippos.t.0
91Michael Valgren AndersenEF Education - Nippos.t.0
92Tejay Van GarderenEF Education - Nippos.t.0
93Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
94Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
95Jay MccarthyEkipa Amatorska 2021+12.490
96Jetse BolBurgos - BHs.t.0
97Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
98Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
99Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
100Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
101Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
102Dion SmithTeam BikeExchanges.t.0
103Mark DonovanTeam DSMs.t.0
104Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
105Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
106Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
107Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
108Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
109Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
110Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
111Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
112Jasper PhilipsenAlpecin - Fenixs.t.0
113Mitchell DockerEF Education - Nippos.t.0
114Stan DewulfAg2r - Citroën Teams.t.0
115Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
116Nicholas DlaminiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
117Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
118Max KanterTeam DSMs.t.0
119Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
120Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
121Scott DaviesBahrain Victoriouss.t.0
122Stefan De BodAstana - Premier Techs.t.0
123Dmitriy GruzdevAstana - Premier Techs.t.0
124Michał GołaśINEOS Grenadierss.t.0
125Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
126Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredos.t.0
127Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
128Paul MartensJumbo - Vismas.t.0
129Stephen WilliamsBahrain Victoriouss.t.0
130Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
131Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
132Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
133Romain SeigleGroupama - FDJs.t.0
134Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
135Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
136Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
137Niki TerpstraTotal Direct Energie+17.130
138Pim LigthartEkipa Amatorska 2021s.t.0
139Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTMs.t.0
140Alfred WrightBahrain Victorious+17.180
141Alex MolenaarBurgos - BH+17.270
142Callum ScotsonTeam BikeExchange+17.310
143Martin SalmonTeam DSM+17.380
144Logan OwenEF Education - Nippos.t.0
145Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emirates+18.140
146Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
147Alexander EdmondsonTeam BikeExchange+19.520
148Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
149Emmanuel MorinCofidis+21.010
150Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BHs.t.0
151Gerben ThijssenLotto - Soudals.t.0
152Victor LafayCofidiss.t.0
153Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
154Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assoss.t.0
155Matteo MoschettiTrek - Segafredos.t.0
156Kevin InkelaarBahrain Victoriouss.t.0
157Jakub MareczkoVini Zabus.t.0
158Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
159Julius Van Den BergEF Education - Nippos.t.0
160Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+21.140
161Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
162Martin LaasBora - Hansgrohes.t.0
163Charlie TanfieldCanyon - dhb - SunGods.t.0
164Mihkel RäimMazowsze Serce Polskis.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Tech3.41.0070
2Michael WoodsIsrael Start-Up Nation+0.2550
3Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.35
4Robert PowerTeam Qhubeka - Assos+0.2720
5Michael Valgren AndersenEF Education - Nippos.t.15
6Guillaume MartinCofidiss.t.10
7Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Step+0.385
8Hugh CarthyEF Education - Nippo+0.483
9Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Tech+0.532
10Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assos+0.551
11David GauduGroupama - FDJs.t.0
12Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierss.t.0
13Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
14Dylan Van BaarleINEOS Grenadiers+1.020
15Wout PoelsBahrain Victorious+1.140
16Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+1.210
17David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+1.230
18Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
19Michael StorerTeam DSM+1.370
20Primoz RoglicJumbo - Visma+1.380
21Clément ChampoussinAg2r - Citroën Team+1.410
22Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchanges.t.0
23Gino MaderBahrain Victoriouss.t.0
24Nans PetersAg2r - Citroën Team+1.430
25Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchanges.t.0
26Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
27Ide SchellingBora - Hansgrohe+2.000
28Alexander VlasovAstana - Premier Techs.t.0
29Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
30Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+2.120
31Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+2.140
32Bruno ArmirailGroupama - FDJ+2.200
33Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
34Kenny ElissondeTrek - Segafredo+2.240
35William BartaEF Education - Nippo+2.270
36Kobe GoossensLotto - Soudal+2.330
37George BennettJumbo - Vismas.t.0
38Nicholas SchultzTeam BikeExchange+2.530
39Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux+2.560
40Juan Pedro LopezTrek - Segafredo+3.140
41Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Team+3.300
42Dorian GodonAg2r - Citroën Team+3.350
43Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadiers+3.380
44Romain SicardTotal Direct Energie+4.120
45Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
46Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
47Luis Leon Sanchez GilAstana - Premier Techs.t.0
48Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+5.280
49Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+5.590
50Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
51Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
52Dion SmithTeam BikeExchange+6.390
53Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchanges.t.0
54Alexis RenardIsrael Start-Up Nations.t.0
55Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
56Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadierss.t.0
57Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+6.530
58Romain SeigleGroupama - FDJ+7.210
59Matthieu LadagnousGroupama - FDJ+8.280
60Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
61Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+8.480
62Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTM+9.370
63Angel Madrazo RuizBurgos - BH+9.470
64Michel RiesTrek - Segafredo+10.180
65Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
66Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
67Jasha SütterlinTeam DSMs.t.0
68Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
69Mark DonovanTeam DSMs.t.0
70Logan OwenEF Education - Nippos.t.0
71Sepp KussJumbo - Vismas.t.0
72Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
73Koen De KortTrek - Segafredo+10.540
74Willie SmitBurgos - BHs.t.0
75Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
76Michał GołaśINEOS Grenadierss.t.0
77Dmitriy GruzdevAstana - Premier Tech+11.180
78Jorge Arcas PeñaMovistar Team+11.200
79Alfred WrightBahrain Victorious+11.280
80Jetse BolBurgos - BH+12.080
81Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BHs.t.0
82Tom DumoulinJumbo - Vismas.t.0
83Pierre-Luc PerichonCofidis+12.220
84Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021+12.530
85Magnus Cort NielsenEF Education - Nippo+13.090
86Victor LafayCofidis+13.510
87Alex MolenaarBurgos - BH+14.040
88Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Tech+14.300
89Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
90Tim WellensLotto - Soudals.t.0
91Alex Aranburu DebaAstana - Premier Techs.t.0
92Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
93Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
94Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
95Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+15.500
96Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emirates+15.510
97Gerben ThijssenLotto - Soudal+17.110
98Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
99Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
100Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
101Jay MccarthyEkipa Amatorska 2021s.t.0
102Brent Van MoerLotto - Soudals.t.0
103Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
104Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
105Jasper PhilipsenAlpecin - Fenixs.t.0
106Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
107Thymen ArensmanTeam DSMs.t.0
108Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
109Stefan De BodAstana - Premier Techs.t.0
110Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
111Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
112Scott DaviesBahrain Victoriouss.t.0
113Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
114Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
115Kevin InkelaarBahrain Victoriouss.t.0
116Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
117Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
118Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
119Stan DewulfAg2r - Citroën Teams.t.0
120Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
121Ben DyballTeam Ukyo - Sagamiharas.t.0
122Andrea BagioliDeceuninck - Quick Steps.t.0
123Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
124Tejay Van GarderenEF Education - Nippos.t.0
125Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
126Max KanterTeam DSMs.t.0
127Robert StannardTeam BikeExchanges.t.0
128Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
129Mitchell DockerEF Education - Nippos.t.0
130Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
131Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
132Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
133Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredos.t.0
134Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
135Callum ScotsonTeam BikeExchanges.t.0
136Emmanuel MorinCofidiss.t.0
137Julius Van Den BergEF Education - Nippos.t.0
138Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Vismas.t.0
139Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assoss.t.0
140Nicholas DlaminiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
141Lennard HofstedeJumbo - Vismas.t.0
142Pim LigthartEkipa Amatorska 2021s.t.0
143Alexander EdmondsonTeam BikeExchanges.t.0
144Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+17.290
145James PiccoliIsrael Start-Up Nation+17.430
146Martin LaasBora - Hansgrohe+17.460
147Paul OurselinTotal Direct Energie+17.530
148Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+18.040
149Sam BennettDeceuninck - Quick Step+18.090
150Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
151Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emirates+20.290
152Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021+20.540
153Mickael DelageGroupama - FDJ+21.340
154Charlie TanfieldCanyon - dhb - SunGod+21.520
155Paul MartensJumbo - Visma+22.110
156Niki TerpstraTotal Direct Energie+22.150
157Mihkel RäimMazowsze Serce Polski+23.280
158Stephen WilliamsBahrain Victorious+23.380
159Matteo BadilattiGroupama - FDJ+24.260
160Matteo MoschettiTrek - Segafredo+25.370
161Quentin JaureguiB&B Hotels p/b KTMs.t.0
162Martin SalmonTeam DSM+25.580
163Jakub MareczkoVini Zabu+36.330

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michael WoodsIsrael Start-Up Nation3.48.0070
2Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Tech+0.0450
3Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.35
4Nans PetersAg2r - Citroën Team+0.0820
5Guillaume MartinCofidiss.t.15
6Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+0.1310
7Alex Aranburu DebaAstana - Premier Techs.t.5
8Ide SchellingBora - Hansgrohes.t.3
9Kenny ElissondeTrek - Segafredos.t.2
10Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.1
11Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchanges.t.0
12Michael StorerTeam DSMs.t.0
13Thymen ArensmanTeam DSMs.t.0
14George BennettJumbo - Vismas.t.0
15Sepp KussJumbo - Visma+0.210
16Magnus Cort NielsenEF Education - Nippo+0.560
17Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
18Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
19Primoz RoglicJumbo - Vismas.t.0
20Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
21Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierss.t.0
22Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
23David GauduGroupama - FDJs.t.0
24Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
25Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
26Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
27Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchanges.t.0
28Clément ChampoussinAg2r - Citroën Teams.t.0
29Stefan De BodAstana - Premier Techs.t.0
30Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchanges.t.0
31Alexander VlasovAstana - Premier Techs.t.0
32Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.0
33Gino MaderBahrain Victoriouss.t.0
34Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
35Andrea BagioliDeceuninck - Quick Steps.t.0
36Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
37Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
38David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
39Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
40Luis Leon Sanchez GilAstana - Premier Techs.t.0
41Hugh CarthyEF Education - Nippos.t.0
42Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
43Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
44Kobe GoossensLotto - Soudals.t.0
45Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
46Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
47Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
48Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
49Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
50Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
51Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
52Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
53Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadierss.t.0
54Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Vismas.t.0
55Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
56Lennard HofstedeJumbo - Vismas.t.0
57Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+1.080
58Quentin JaureguiB&B Hotels p/b KTM+7.310
59Juan Pedro LopezTrek - Segafredos.t.0
60Matteo BadilattiGroupama - FDJs.t.0
61Matthieu LadagnousGroupama - FDJ+7.540
62Dylan Van BaarleINEOS Grenadierss.t.0
63Jasha SütterlinTeam DSMs.t.0
64Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
65Victor LafayCofidiss.t.0
66Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
67Angel Madrazo RuizBurgos - BH+8.500
68Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
69Willie SmitBurgos - BHs.t.0
70Tim WellensLotto - Soudals.t.0
71Nicholas SchultzTeam BikeExchanges.t.0
72Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+9.340
73Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
74Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
75Stan DewulfAg2r - Citroën Teams.t.0
76Michael Valgren AndersenEF Education - Nippos.t.0
77Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
78Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
79Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BH+10.210
80Rémy MertzBingoal - WB+11.160
81Michel RiesTrek - Segafredos.t.0
82Brent Van MoerLotto - Soudals.t.0
83Gerben ThijssenLotto - Soudals.t.0
84Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
85Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
86Jetse BolBurgos - BHs.t.0
87Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
88Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
89Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
90Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
91Pim LigthartEkipa Amatorska 2021s.t.0
92Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
93Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
94Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
95Tom DumoulinJumbo - Vismas.t.0
96Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assoss.t.0
97Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
98Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
99Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadierss.t.0
100Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
101William BartaEF Education - Nippos.t.0
102Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
103Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
104Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
105Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
106Charlie TanfieldCanyon - dhb - SunGods.t.0
107Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
108Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
109Jasper PhilipsenAlpecin - Fenixs.t.0
110Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
111Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
112Alexis RenardIsrael Start-Up Nations.t.0
113Paul MartensJumbo - Vismas.t.0
114Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
115Dmitriy GruzdevAstana - Premier Techs.t.0
116Mitchell DockerEF Education - Nippos.t.0
117Tejay Van GarderenEF Education - Nippos.t.0
118Logan OwenEF Education - Nippos.t.0
119Robert StannardTeam BikeExchanges.t.0
120Callum ScotsonTeam BikeExchanges.t.0
121Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
122Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021+16.580
123Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
124Alfred WrightBahrain Victoriouss.t.0
125Scott DaviesBahrain Victoriouss.t.0
126Michał GołaśINEOS Grenadierss.t.0
127Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
128Alex MolenaarBurgos - BHs.t.0
129Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
130Emmanuel MorinCofidiss.t.0
131Dion SmithTeam BikeExchanges.t.0
132Nicholas DlaminiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
133Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
134James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
135Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
136Kevin InkelaarBahrain Victoriouss.t.0
137Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021s.t.0
138Ben DyballTeam Ukyo - Sagamiharas.t.0
139Mark DonovanTeam DSMs.t.0
140Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
141Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTMs.t.0
142Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
143Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredos.t.0
144Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
145Julius Van Den BergEF Education - Nippos.t.0
146Stephen WilliamsBahrain Victoriouss.t.0
147Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
148Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
149Mihkel RäimMazowsze Serce Polskis.t.0
150Martin LaasBora - Hansgrohes.t.0
151Martin SalmonTeam DSMs.t.0
152Max KanterTeam DSMs.t.0
153Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
154Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
155Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
156Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
157Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
158Alexander EdmondsonTeam BikeExchanges.t.0
159Jakub MareczkoVini Zabu+29.060
160Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0

Wyniki etapu 8:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicJumbo - Visma3963370
2Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadiers+0.1350
3Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+0.1935
4Alexander VlasovAstana - Premier Tech+0.2520
5Hugh CarthyEF Education - Nippo+0.3315
6Wout PoelsBahrain Victorious+0.3510
7Enric Mas NicolauMovistar Team+0.545
8Sepp KussJumbo - Vismas.t.3
9Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchange+1.332
10Clément ChampoussinAg2r - Citroën Team+1.371
11Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+1.390
12Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchanges.t.0
13George BennettJumbo - Visma+1.490
14Guillaume MartinCofidis+2.050
15David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
16Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
17Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
18David GauduGroupama - FDJ+2.350
19Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assos+2.560
20Michael WoodsIsrael Start-Up Nation+3.230
21Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Tech+3.480
22Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
23Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
24Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
25Jetse BolBurgos - BH+4.590
26Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
27Jose Herrada LopezCofidis+5.130
28Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
29Kobe GoossensLotto - Soudal+5.200
30Willie SmitBurgos - BH+5.230
31Robert GesinkJumbo - Visma+5.330
32Nicholas SchultzTeam BikeExchanges.t.0
33Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadiers+6.060
34Gino MaderBahrain Victorious+7.220
35William BartaEF Education - Nippo+8.400
36Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux+8.570
37Michel RiesTrek - Segafredo+9.510
38Lennard HofstedeJumbo - Visma+10.160
39Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Vismas.t.0
40Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+10.440
41Dylan Van BaarleINEOS Grenadiers+10.570
42Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadierss.t.0
43Jasha SütterlinTeam DSM+11.070
44Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
45Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchanges.t.0
46Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+12.340
47Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
48Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
49Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Techs.t.0
50Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
51Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
52Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
53Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
54Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
55Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
56Luis Leon Sanchez GilAstana - Premier Tech+13.540
57Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
58Mark DonovanTeam DSM+14.140
59Ben DyballTeam Ukyo - Sagamihara+14.240
60Juan Pedro LopezTrek - Segafredo+14.500
61Angel Madrazo RuizBurgos - BH+15.160
62Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
63Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+15.410
64Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+15.440
65Paul MartensJumbo - Vismas.t.0
66Stan DewulfAg2r - Citroën Team+16.010
67Koen De KortTrek - Segafredo+16.050
68Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
69Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
70Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
71Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
72Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
73Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
74Michael Valgren AndersenEF Education - Nippos.t.0
75Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
76Magnus Cort NielsenEF Education - Nippo+16.160
77Tim WellensLotto - Soudal+16.580
78Dion SmithTeam BikeExchange+17.000
79Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021s.t.0
80Robert StannardTeam BikeExchange+17.370
81Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+17.420
82Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+17.510
83Callum ScotsonTeam BikeExchange+18.180
84Pierre-Luc PerichonCofidis+18.410
85Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
86Tomasz MarczyńskiLotto - Soudal+18.550
87Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emirates+19.000
88Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
89Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assos+19.130
90Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
91Scott DaviesBahrain Victoriouss.t.0
92Alfred WrightBahrain Victoriouss.t.0
93Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
94Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
95Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
96Logan OwenEF Education - Nippos.t.0
97Tejay Van GarderenEF Education - Nippos.t.0
98Brent Van MoerLotto - Soudals.t.0
99Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.0
100Michael StorerTeam DSMs.t.0
101Matteo BadilattiGroupama - FDJs.t.0
102Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
103Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
104Michał PalutaGlobal 6 Cycling+19.210
105Rémy MertzBingoal - WB+20.120
106Quentin JaureguiB&B Hotels p/b KTMs.t.0
107Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
108Mihkel RäimMazowsze Serce Polski+20.250
109Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021s.t.0
110Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
111Alexis RenardIsrael Start-Up Nations.t.0
112Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
113Jasper PhilipsenAlpecin - Fenixs.t.0
114Andrea BagioliDeceuninck - Quick Steps.t.0
115Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
116Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
117Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
118Alex Aranburu DebaAstana - Premier Techs.t.0
119Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
120James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
121Julius Van Den BergEF Education - Nippos.t.0
122Mitchell DockerEF Education - Nippos.t.0
123Dmitriy GruzdevAstana - Premier Techs.t.0
124Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assoss.t.0
125Thymen ArensmanTeam DSM+20.420
126Ide SchellingBora - Hansgrohe+21.030
127Stefan De BodAstana - Premier Tech+21.150
128Ian GarrisonDeceuninck - Quick Step+21.240
129Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Team+21.440
130Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
131Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+21.500
132Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
133Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
134Martin SalmonTeam DSM+22.140
135Max KanterTeam DSMs.t.0
136Alexander EdmondsonTeam BikeExchanges.t.0
137Alex MolenaarBurgos - BH+23.340
138Gerben ThijssenLotto - Soudal+24.320
139Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BH+25.190
140Kevin InkelaarBahrain Victoriouss.t.0
141Harry TanfieldTeam Qhubeka - Assoss.t.0
142Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step+26.480
143Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
144Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
145Victor LafayCofidiss.t.0
146Emmanuel MorinCofidiss.t.0
147Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
148Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
149Nicholas DlaminiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
150Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
151Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
152Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredos.t.0
153Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTMs.t.0
154Pim LigthartEkipa Amatorska 2021s.t.0
155Martin LaasBora - Hansgrohes.t.0
156Jakub MareczkoVini Zabu+29.130
157Stephen WilliamsBahrain Victorious+30.150

Wyniki etapu 9:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal AckermannBora - Hansgrohe3.39.5570
2Gerben ThijssenLotto - Soudals.t.50
3Max KanterTeam DSMs.t.35
4Jasper PhilipsenAlpecin - Fenixs.t.20
5Jakub MareczkoVini Zabus.t.15
6Alexis RenardIsrael Start-Up Nations.t.10
7Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.5
8Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.3
9Robert StannardTeam BikeExchanges.t.2
10Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assoss.t.1
11Emmanuel MorinCofidiss.t.0
12Magnus Cort NielsenEF Education - Nippos.t.0
13Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
14Quentin JaureguiB&B Hotels p/b KTMs.t.0
15Jetse BolBurgos - BHs.t.0
16Harry TanfieldTeam Qhubeka - Assoss.t.0
17Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
18Alex MolenaarBurgos - BHs.t.0
19Jasha SütterlinTeam DSMs.t.0
20Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
21Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
22Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
23Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierss.t.0
24Martin SalmonTeam DSMs.t.0
25Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchanges.t.0
26David GauduGroupama - FDJs.t.0
27Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
28Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
29Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
30Dion SmithTeam BikeExchanges.t.0
31Guillaume MartinCofidiss.t.0
32Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
33Alfred WrightBahrain Victoriouss.t.0
34George BennettJumbo - Vismas.t.0
35Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
36Alexander VlasovAstana - Premier Techs.t.0
37Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
38Mihkel RäimMazowsze Serce Polskis.t.0
39Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
40Lennard HofstedeJumbo - Vismas.t.0
41Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
42Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
43Primoz RoglicJumbo - Vismas.t.0
44Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
45David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
46Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
47Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
48Gino MaderBahrain Victoriouss.t.0
49Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
50Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
51Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
52Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
53Kobe GoossensLotto - Soudals.t.0
54Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadierss.t.0
55Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
56Luis Leon Sanchez GilAstana - Premier Techs.t.0
57Stan DewulfAg2r - Citroën Teams.t.0
58Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
59Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
60Hugh CarthyEF Education - Nippos.t.0
61Sepp KussJumbo - Vismas.t.0
62Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
63Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
64Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
65Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
66Martin LaasBora - Hansgrohes.t.0
67Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
68Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
69Willie SmitBurgos - BHs.t.0
70Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchanges.t.0
71Nicholas SchultzTeam BikeExchanges.t.0
72Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
73Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchanges.t.0
74Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
75Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
76Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
77Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
78Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
79Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
80William BartaEF Education - Nippos.t.0
81Brent Van MoerLotto - Soudals.t.0
82Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
83Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
84Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadierss.t.0
85Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
86Mark DonovanTeam DSMs.t.0
87Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
88Michael StorerTeam DSMs.t.0
89Juan Pedro LopezTrek - Segafredos.t.0
90Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
91Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
92Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
93Tim WellensLotto - Soudals.t.0
94Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
95Andrea BagioliDeceuninck - Quick Steps.t.0
96Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
97Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
98Julius Van Den BergEF Education - Nippos.t.0
99Nicholas DlaminiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
100Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
101Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.0
102Michael Valgren AndersenEF Education - Nippos.t.0
103Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
104Paul MartensJumbo - Vismas.t.0
105Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
106Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021s.t.0
107Mitchell DockerEF Education - Nippos.t.0
108Dylan Van BaarleINEOS Grenadierss.t.0
109Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
110Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
111Romain SicardTotal Direct Energie+0.340
112Thymen ArensmanTeam DSM+0.350
113Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
114Alexander EdmondsonTeam BikeExchange+0.410
115Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
116Pim LigthartEkipa Amatorska 2021+0.440
117Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+0.560
118Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
119Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Tech+1.040
120Logan OwenEF Education - Nippos.t.0
121Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Team+1.080
122Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
123Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BHs.t.0
124Callum ScotsonTeam BikeExchanges.t.0
125Michel RiesTrek - Segafredo+1.500
126Michael WoodsIsrael Start-Up Nations.t.0
127Stefan De BodAstana - Premier Techs.t.0
128Scott DaviesBahrain Victoriouss.t.0
129Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
130Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
131Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
132Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
133Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
134Stephen WilliamsBahrain Victoriouss.t.0
135Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
136Kevin InkelaarBahrain Victoriouss.t.0
137Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Vismas.t.0
138Matteo BadilattiGroupama - FDJs.t.0
139Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredos.t.0
140Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021s.t.0
141Alex Aranburu DebaAstana - Premier Techs.t.0
142Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Techs.t.0
143Ben DyballTeam Ukyo - Sagamiharas.t.0
144Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
145Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
146Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
147Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
148Dmitriy GruzdevAstana - Premier Techs.t.0
149Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
150Clément ChampoussinAg2r - Citroën Teams.t.0
151Victor LafayCofidiss.t.0
152Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTMs.t.0
153Tejay Van GarderenEF Education - Nippos.t.0
154Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
155James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
156Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
157Ide SchellingBora - Hansgrohe+2.160

Wyniki etapu 10:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicJumbo - Visma4.13.0070
2Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.50
3Andrea BagioliDeceuninck - Quick Steps.t.35
4Alex Aranburu DebaAstana - Premier Techs.t.20
5Robert StannardTeam BikeExchanges.t.15
6Julien SimonTotal Direct Energies.t.10
7Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.5
8Guillaume MartinCofidiss.t.3
9Jasper PhilipsenAlpecin - Fenix+0.032
10Magnus Cort NielsenEF Education - Nippos.t.1
11Dion SmithTeam BikeExchanges.t.0
12Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
13Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.0
14Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierss.t.0
15Alexander VlasovAstana - Premier Techs.t.0
16Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
17Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
18Michael Valgren AndersenEF Education - Nippos.t.0
19Clément ChampoussinAg2r - Citroën Teams.t.0
20Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
21David GauduGroupama - FDJs.t.0
22Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
23Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
24Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchanges.t.0
25David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
26George BennettJumbo - Vismas.t.0
27Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
28Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
29Hugh CarthyEF Education - Nippo+0.100
30Jetse BolBurgos - BH+0.150
31Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
32Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
33William BartaEF Education - Nippos.t.0
34Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchanges.t.0
35Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
36Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
37Kobe GoossensLotto - Soudal+0.180
38Gino MaderBahrain Victorious+0.210
39Max KanterTeam DSM+0.230
40Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
41Sepp KussJumbo - Visma+0.270
42Juan Pedro LopezTrek - Segafredo+0.290
43Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+0.320
44Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
45Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
46Jasha SütterlinTeam DSMs.t.0
47Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
48Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
49Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
50Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
51Tim WellensLotto - Soudals.t.0
52Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
53Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTMs.t.0
54Scott DaviesBahrain Victoriouss.t.0
55Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
56Nicholas SchultzTeam BikeExchange+0.440
57Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
58Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
59Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
60Quentin JaureguiB&B Hotels p/b KTMs.t.0
61Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+1.070
62Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
63Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
64Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
65Imanol Erviti OlloMovistar Team+1.120
66Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
67Alfred WrightBahrain Victoriouss.t.0
68Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
69Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Tech+1.210
70Luis Leon Sanchez GilAstana - Premier Techs.t.0
71Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
72Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
73Martin SalmonTeam DSM+1.270
74Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
75Mark DonovanTeam DSM+1.290
76Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
77Victor LafayCofidiss.t.0
78Jakub MareczkoVini Zabus.t.0
79Emmanuel MorinCofidis+1.330
80Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+1.390
81Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchange+1.420
82Alexis RenardIsrael Start-Up Nation+1.460
83Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Vismas.t.0
84Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BHs.t.0
85Willie SmitBurgos - BH+1.500
86Olivier Le GacGroupama - FDJ+1.550
87Emils LiepinsTrek - Segafredo+2.060
88Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
89Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+2.110
90Paul MartensJumbo - Visma+2.130
91Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
92Lennard HofstedeJumbo - Vismas.t.0
93Thymen ArensmanTeam DSMs.t.0
94Koen De KortTrek - Segafredo+2.200
95Michel RiesTrek - Segafredos.t.0
96Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
97Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
98Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assos+2.240
99Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+2.480
100Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo+2.250
101Michael WoodsIsrael Start-Up Nations.t.0
102Gerben ThijssenLotto - Soudal+2.480
103Tejay Van GarderenEF Education - Nippo+2.250
104Tomasz MarczyńskiLotto - Soudal+2.480
105Paul OurselinTotal Direct Energie+2.250
106Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
107Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
108Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
109Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
110Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
111Julius Van Den BergEF Education - Nippo+2.510
112Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021+3.000
113Stefan De BodAstana - Premier Techs.t.0
114Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Tech+3.090
115James PiccoliIsrael Start-Up Nation+3.160
116Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
117Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
118Niki TerpstraTotal Direct Energie+3.220
119Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadierss.t.0
120Dylan Van BaarleINEOS Grenadiers+3.360
121Kevin InkelaarBahrain Victorious+3.380
122Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
123Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
124Callum ScotsonTeam BikeExchanges.t.0
125Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+3.440
126Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadierss.t.0
127Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
128Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
129Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
130Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
131Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
132Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
133Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
134Mitchell DockerEF Education - Nippo+4.060
135Stan DewulfAg2r - Citroën Team+4.170
136Rémy MertzBingoal - WB+4.190
137Brent Van MoerLotto - Soudals.t.0
138Martin LaasBora - Hansgrohe+4.290
139Logan OwenEF Education - Nippos.t.0
140Michael StorerTeam DSMs.t.0
141Mihkel RäimMazowsze Serce Polski+5.360
142Alex MolenaarBurgos - BH+5.390
143Matteo BadilattiGroupama - FDJ+5.450
144Nicholas DlaminiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
145Ben DyballTeam Ukyo - Sagamiharas.t.0
146Harry TanfieldTeam Qhubeka - Assoss.t.0
147Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
148Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021s.t.0
149Ide SchellingBora - Hansgrohe+6.330
150Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
151Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
152Dmitriy GruzdevAstana - Premier Tech+8.050
153Pim LigthartEkipa Amatorska 2021+10.180
154Stephen WilliamsBahrain Victorious+11.070
155Alexander EdmondsonTeam BikeExchange+12.040
156Ian GarrisonDeceuninck - Quick Step+12.510
157Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0

Wyniki etapu 11:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1David GauduGroupama - FDJ4.54.1370
2Marc Soler GimenezMovistar Team+0.0450
3Michael StorerTeam DSM+0.5235
4Mark DonovanTeam DSMs.t.20
5Guillaume MartinCofidis+0.5515
6Alexander VlasovAstana - Premier Tech+0.5810
7Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+1.035
8Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.3
9Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierss.t.2
10Primoz RoglicJumbo - Vismas.t.1
11Hugh CarthyEF Education - Nippo+1.100
12Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
13Sepp KussJumbo - Visma+1.120
14Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
15Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+1.150
16Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchange+1.170
17David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+1.280
18Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assos+1.360
19George BennettJumbo - Visma+1.440
20Michael WoodsIsrael Start-Up Nations.t.0
21Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
22Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux+2.370
23Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
24Nicholas SchultzTeam BikeExchange+3.150
25Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchanges.t.0
26Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
27Robert GesinkJumbo - Visma+3.180
28William BartaEF Education - Nippo+4.140
29Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+4.430
30Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+5.030
31Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
32Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Visma+6.110
33Michel RiesTrek - Segafredo+7.470
34Dylan Van BaarleINEOS Grenadiers+8.150
35Thymen ArensmanTeam DSMs.t.0
36Kobe GoossensLotto - Soudal+8.510
37Nans PetersAg2r - Citroën Team+9.290
38Santiago Buitrago SanchezBahrain Victorious+9.360
39Bruno ArmirailGroupama - FDJ+10.050
40Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadiers+11.040
41Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
42Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+11.520
43Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
44Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
45Michael Valgren AndersenEF Education - Nippos.t.0
46Angel Madrazo RuizBurgos - BH+14.320
47Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
48Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
49Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
50Luis Leon Sanchez GilAstana - Premier Techs.t.0
51Gino MaderBahrain Victorious+14.540
52Davide FormoloUAE Team Emirates+15.460
53Anthony RouxGroupama - FDJ+17.520
54Paul OurselinTotal Direct Energie+17.550
55Romain SicardTotal Direct Energie+19.140
56Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021+22.200
57Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
58Magnus Cort NielsenEF Education - Nippos.t.0
59Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
60Juan Pedro LopezTrek - Segafredo+22.430
61Jasha SütterlinTeam DSM+23.060
62Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
63Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
64Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+23.580
65Stefan De BodAstana - Premier Tech+24.390
66Lennard HofstedeJumbo - Vismas.t.0
67Callum ScotsonTeam BikeExchanges.t.0
68Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
69Paul MartensJumbo - Visma+28.070
70Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
71Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
72Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
73Tim WellensLotto - Soudals.t.0
74Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
75Jasper PhilipsenAlpecin - Fenixs.t.0
76Andrea BagioliDeceuninck - Quick Steps.t.0
77Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
78Stan DewulfAg2r - Citroën Teams.t.0
79Tejay Van GarderenEF Education - Nippos.t.0
80Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
81Brent Van MoerLotto - Soudals.t.0
82Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+28.320
83Alex Aranburu DebaAstana - Premier Techs.t.0
84Clément ChampoussinAg2r - Citroën Team+28.400
85Ide SchellingBora - Hansgrohe+29.470
86Pierre-Luc PerichonCofidis+29.490
87Max KanterTeam DSMs.t.0
88Martin SalmonTeam DSM+31.110
89Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
90Logan OwenEF Education - Nippos.t.0
91Dorian GodonAg2r - Citroën Team+32.170
92Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
93Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BHs.t.0
94Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
95Jetse BolBurgos - BHs.t.0
96Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
97Willie SmitBurgos - BHs.t.0
98Alfred WrightBahrain Victoriouss.t.0
99Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchanges.t.0
100Alexis RenardIsrael Start-Up Nations.t.0
101Scott DaviesBahrain Victoriouss.t.0
102Robert StannardTeam BikeExchanges.t.0
103Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
104Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
105Dion SmithTeam BikeExchanges.t.0
106Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
107Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
108Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
109Kevin InkelaarBahrain Victoriouss.t.0
110Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Techs.t.0
111Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
112Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
113Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021s.t.0
114Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
115Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
116Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
117Victor LafayCofidiss.t.0
118Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
119Pim LigthartEkipa Amatorska 2021s.t.0
120Dmitriy GruzdevAstana - Premier Techs.t.0
121Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
122Ben DyballTeam Ukyo - Sagamiharas.t.0
123Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
124Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
125Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
126Emmanuel MorinCofidis+32.390
127Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assos+32.490
128Mitchell DockerEF Education - Nippos.t.0
129Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+33.490
130James PiccoliIsrael Start-Up Nation+34.590
131Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emirates+35.510
132Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
133Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+35.550
134Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+36.000
135Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
136Julius Van Den BergEF Education - Nippos.t.0
137Martin LaasBora - Hansgrohes.t.0
138Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+36.020
139Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
140Alexander EdmondsonTeam BikeExchanges.t.0
141Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTMs.t.0
142Alex MolenaarBurgos - BHs.t.0
143Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadierss.t.0
144Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+36.050
145Koen De KortTrek - Segafredo+37.030
146Mihkel RäimMazowsze Serce Polskis.t.0
147Matteo BadilattiGroupama - FDJs.t.0
148Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo+37.140
149Michał PalutaGlobal 6 Cycling+37.170
150Harry TanfieldTeam Qhubeka - Assos+39.230
151Gerben ThijssenLotto - Soudal+40.500

Wyniki etapu 12:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Hugh CarthyEF Education - Nippo1482670
2Alexander VlasovAstana - Premier Tech+0.1650
3Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.35
4Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierss.t.20
5Primoz RoglicJumbo - Visma+0.2615
6Sepp KussJumbo - Vismas.t.10
7Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.5
8Wout PoelsBahrain Victorious+1.353
9Michael WoodsIsrael Start-Up Nations.t.2
10Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+2.151
11Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchanges.t.0
12George BennettJumbo - Visma+2.540
13Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
14Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Visma+3.310
15David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+3.410
16Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
17David GauduGroupama - FDJs.t.0
18Robert GesinkJumbo - Visma+4.010
19Guillaume MartinCofidis+4.300
20Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
21Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Step+6.120
22Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
23Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Tech+6.440
24Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
25William BartaEF Education - Nippo+7.070
26Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+7.140
27Niklas EgTrek - Segafredo+7.340
28Dorian GodonAg2r - Citroën Team+7.530
29Andrea BagioliDeceuninck - Quick Step+8.150
30Robert StannardTeam BikeExchange+8.370
31Victor LafayCofidis+8.560
32Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+9.390
33Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+10.000
34Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux+10.280
35Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTM+11.340
36Juan Pedro LopezTrek - Segafredo+12.110
37Michael Valgren AndersenEF Education - Nippos.t.0
38Angel Madrazo RuizBurgos - BH+13.580
39Nicholas SchultzTeam BikeExchange+14.010
40Ide SchellingBora - Hansgrohe+14.270
41Mark DonovanTeam DSM+14.290
42Marc Soler GimenezMovistar Team+14.330
43Anthony RouxGroupama - FDJ+15.070
44Thymen ArensmanTeam DSM+15.240
45Nans PetersAg2r - Citroën Team+15.430
46Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+16.100
47Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
48Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
49Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
50Kobe GoossensLotto - Soudal+16.210
51Jasha SütterlinTeam DSM+17.110
52Clément ChampoussinAg2r - Citroën Team+17.150
53Lennard HofstedeJumbo - Visma+17.570
54Luis Leon Sanchez GilAstana - Premier Tech+17.590
55Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
56Bruno ArmirailGroupama - FDJ+18.210
57Dylan Van BaarleINEOS Grenadiers+18.460
58Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
59Gino MaderBahrain Victoriouss.t.0
60Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
61Jetse BolBurgos - BH+18.510
62Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchange+20.120
63Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
64Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
65Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
66Romain SicardTotal Direct Energie+20.460
67Michael StorerTeam DSMs.t.0
68Tim WellensLotto - Soudal+21.380
69Alexander EdmondsonTeam BikeExchange+21.590
70Paul OurselinTotal Direct Energie+23.040
71Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
72Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Tech+23.590
73Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+24.430
74Michel RiesTrek - Segafredo+25.380
75Scott DaviesBahrain Victorious+25.490
76Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+27.240
77Merhawi KudusAstana - Premier Tech+27.520
78Alfred WrightBahrain Victorious+28.190
79Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+28.310
80Stefan De BodAstana - Premier Techs.t.0
81Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
82Jasper PhilipsenAlpecin - Fenixs.t.0
83Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
84Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
85Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021s.t.0
86Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
87Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
88Logan OwenEF Education - Nippos.t.0
89Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
90Brent Van MoerLotto - Soudals.t.0
91Dmitriy GruzdevAstana - Premier Techs.t.0
92Magnus Cort NielsenEF Education - Nippo+28.460
93Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
94Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
95Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchanges.t.0
96Dion SmithTeam BikeExchanges.t.0
97Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
98Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
99Paul MartensJumbo - Vismas.t.0
100Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
101Stan DewulfAg2r - Citroën Teams.t.0
102Ian GarrisonDeceuninck - Quick Step+29.190
103Martin SalmonTeam DSMs.t.0
104Pim LigthartEkipa Amatorska 2021s.t.0
105Alex Aranburu DebaAstana - Premier Techs.t.0
106Jannik SteimleDeceuninck - Quick Step+29.330
107Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+29.480
108Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
109Julius Van Den BergEF Education - Nippo+29.510
110Max KanterTeam DSM+30.020
111Callum ScotsonTeam BikeExchange+30.350
112Willie SmitBurgos - BHs.t.0
113Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step+30.560
114Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
115James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
116Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BH+31.110
117Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+31.180
118Ben DyballTeam Ukyo - Sagamihara+31.490
119Matteo BadilattiGroupama - FDJ+31.560
120Tomasz MarczyńskiLotto - Soudal+32.010
121Mitchell DockerEF Education - Nippo+32.220
122Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
123Tejay Van GarderenEF Education - Nippos.t.0
124Mickael DelageGroupama - FDJ+32.310
125Alexis RenardIsrael Start-Up Nations.t.0
126Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assos+33.550
127Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
128Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
129Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+34.020
130Emils LiepinsTrek - Segafredo+34.320
131Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo+34.490
132Emmanuel MorinCofidis+35.030
133Kevin InkelaarBahrain Victorious+36.110
134Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
135Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
136Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
137Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+36.500
138Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
139Mihkel RäimMazowsze Serce Polski+37.000
140Martin LaasBora - Hansgrohes.t.0
141Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assos+37.140
142Niki TerpstraTotal Direct Energie+37.160
143Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadiers+37.230
144Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadierss.t.0
145Alex MolenaarBurgos - BHs.t.0
146Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021+37.540
147Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+38.540
148Gerben ThijssenLotto - Soudals.t.0
149Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
150Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
151Harry TanfieldTeam Qhubeka - Assoss.t.0

Wyniki etapu 13:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicJumbo - Visma46.3970
2William BartaEF Education - Nippo+0.0150
3Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+0.1035
4Hugh CarthyEF Education - Nippo+0.2520
5Bruno ArmirailGroupama - FDJ+0.4115
6Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Step+0.4610
7Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadiers+0.495
8Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+0.583
9David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+0.592
10Jasha SütterlinTeam DSM+1.071
11Wout PoelsBahrain Victorious+1.120
12Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
13Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+1.170
14Jannik SteimleDeceuninck - Quick Step+1.290
15Thymen ArensmanTeam DSM+1.300
16Enric Mas NicolauMovistar Team+1.430
17Clément ChampoussinAg2r - Citroën Team+1.440
18Alexander EdmondsonTeam BikeExchange+1.450
19Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+1.540
20Gino MaderBahrain Victorious+1.560
21Harry TanfieldTeam Qhubeka - Assos+2.130
22Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emirates+2.140
23Dylan Van BaarleINEOS Grenadiers+2.170
24Alexander VlasovAstana - Premier Techs.t.0
25Michael Valgren AndersenEF Education - Nippo+2.190
26Robert GesinkJumbo - Visma+2.210
27Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+2.270
28David GauduGroupama - FDJ+2.280
29Andrea BagioliDeceuninck - Quick Step+2.330
30Tim WellensLotto - Soudal+2.360
31Brent Van MoerLotto - Soudal+2.370
32Scott DaviesBahrain Victorious+2.420
33Kobe GoossensLotto - Soudal+3.010
34Nicholas SchultzTeam BikeExchange+3.020
35Stefan De BodAstana - Premier Tech+3.030
36Sepp KussJumbo - Visma+3.050
37George BennettJumbo - Visma+3.060
38Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Tech+3.070
39Anthony RouxGroupama - FDJ+3.090
40Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assos+3.150
41Guillaume MartinCofidis+3.190
42Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+3.310
43Davide FormoloUAE Team Emirates+3.360
44Mark DonovanTeam DSM+3.380
45Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+3.510
46Juan Pedro LopezTrek - Segafredo+3.540
47Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux+4.010
48Niklas EgTrek - Segafredo+4.100
49Ian GarrisonDeceuninck - Quick Step+4.110
50Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchange+4.120
51Alfred WrightBahrain Victorious+4.170
52Willie SmitBurgos - BH+4.180
53Nans PetersAg2r - Citroën Team+4.230
54Stan DewulfAg2r - Citroën Team+4.290
55Imanol Erviti OlloMovistar Team+4.300
56Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+4.310
57Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+4.320
58Michel RiesTrek - Segafredo+4.330
59Romain SicardTotal Direct Energie+4.360
60Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assos+4.380
61Julien SimonTotal Direct Energie+4.400
62Jose Herrada LopezCofidis+4.420
63Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchange+4.470
64Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assos+4.510
65Alex Aranburu DebaAstana - Premier Tech+4.540
66Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadiers+4.560
67Pierre-Luc PerichonCofidis+5.000
68Dorian GodonAg2r - Citroën Team+5.050
69Ben DyballTeam Ukyo - Sagamihara+5.120
70Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emirates+5.130
71Paul OurselinTotal Direct Energie+5.140
72Pim LigthartEkipa Amatorska 2021s.t.0
73Valentin FerronTotal Direct Energie+5.160
74Victor LafayCofidis+5.220
75Cameron WurfINEOS Grenadiers+5.300
76Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
77Alex MolenaarBurgos - BH+5.320
78Michael WoodsIsrael Start-Up Nation+5.340
79Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
80Emils LiepinsTrek - Segafredo+5.360
81Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+5.380
82Paul MartensJumbo - Visma+5.420
83Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021+5.450
84Santiago Buitrago SanchezBahrain Victorious+5.460
85Dion SmithTeam BikeExchange+5.480
86Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
87Niki TerpstraTotal Direct Energie+5.500
88Luis Leon Sanchez GilAstana - Premier Tech+5.510
89Mitchell DockerEF Education - Nippo+5.520
90Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
91Martin SalmonTeam DSMs.t.0
92Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+5.550
93Emmanuel MorinCofidis+5.580
94Merhawi KudusAstana - Premier Tech+6.030
95Jorge Arcas PeñaMovistar Team+6.040
96Callum ScotsonTeam BikeExchange+6.050
97Angel Madrazo RuizBurgos - BH+6.060
98James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
99Lennard HofstedeJumbo - Visma+6.090
100Jasper PhilipsenAlpecin - Fenix+6.120
101Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Tech+6.170
102Olivier Le GacGroupama - FDJ+6.200
103Sam BennettDeceuninck - Quick Step+6.260
104Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+6.270
105Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Visma+6.350
106Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Team+6.360
107Robert StannardTeam BikeExchange+6.380
108Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+6.440
109Koen De KortTrek - Segafredo+6.470
110Michael StorerTeam DSM+6.480
111Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+6.490
112Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchange+6.500
113Magnus Cort NielsenEF Education - Nippo+6.530
114Ide SchellingBora - Hansgrohe+6.560
115Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
116Julius Van Den BergEF Education - Nippo+7.010
117Dmitriy GruzdevAstana - Premier Tech+7.050
118Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
119Robert PowerTeam Qhubeka - Assos+7.120
120Michał PalutaGlobal 6 Cycling+7.130
121Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Porto+7.140
122Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTM+7.150
123Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+7.170
124Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+7.230
125Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
126Tejay Van GarderenEF Education - Nippo+7.350
127Gerben ThijssenLotto - Soudal+7.380
128Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+7.430
129Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux+7.450
130Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
131Logan OwenEF Education - Nippo+7.470
132Max KanterTeam DSM+7.480
133Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+7.590
134Tomasz MarczyńskiLotto - Soudal+8.000
135Pascal AckermannBora - Hansgrohe+8.080
136Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nation+8.130
137Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BH+8.150
138Jetse BolBurgos - BH+8.180
139Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadiers+8.260
140Alexis RenardIsrael Start-Up Nation+8.290
141Martin LaasBora - Hansgrohe+8.300
142Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Tech+8.360
143Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGA+8.510
144Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
145Mihkel RäimMazowsze Serce Polski+8.530
146Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+8.580
147Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+9.170
148Alexander Kamp EgstedTrek - Segafredo+9.200
149Matteo BadilattiGroupama - FDJs.t.0
150Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021+9.330
151Kevin InkelaarBahrain Victorious+9.350

Wyniki etapu 14:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim WellensLotto - Soudal4.37.0570
2Michael WoodsIsrael Start-Up Nations.t.50
3Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.35
4Dylan Van BaarleINEOS Grenadierss.t.20
5Marc Soler GimenezMovistar Team+0.1115
6Thymen ArensmanTeam DSM+0.1310
7Pierre-Luc PerichonCofidis+3.115
8Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+3.443
9Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.2
10Primoz RoglicJumbo - Vismas.t.1
11Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
12Victor LafayCofidiss.t.0
13Nicholas SchultzTeam BikeExchanges.t.0
14Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assoss.t.0
15Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
16Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierss.t.0
17David GauduGroupama - FDJs.t.0
18Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
19David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
20Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
21Hugh CarthyEF Education - Nippos.t.0
22Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
23Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
24Alexander VlasovAstana - Premier Techs.t.0
25Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
26Guillaume MartinCofidiss.t.0
27Stan DewulfAg2r - Citroën Team+3.510
28Jannik SteimleDeceuninck - Quick Step+3.540
29Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchanges.t.0
30George BennettJumbo - Vismas.t.0
31Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
32Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assos+4.000
33Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTMs.t.0
34Alexander EdmondsonTeam BikeExchange+4.030
35Jasha SütterlinTeam DSM+4.070
36Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
37Gino MaderBahrain Victoriouss.t.0
38Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
39William BartaEF Education - Nippos.t.0
40Kobe GoossensLotto - Soudals.t.0
41Julien SimonTotal Direct Energie+4.100
42Angel Madrazo RuizBurgos - BH+4.120
43Niklas EgTrek - Segafredo+4.160
44Sepp KussJumbo - Vismas.t.0
45Clément ChampoussinAg2r - Citroën Teams.t.0
46Lennard HofstedeJumbo - Vismas.t.0
47Michel RiesTrek - Segafredo+4.210
48Magnus Cort NielsenEF Education - Nippos.t.0
49Juan Pedro LopezTrek - Segafredo+4.240
50Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
51Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
52Robert StannardTeam BikeExchanges.t.0
53Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+4.310
54Brent Van MoerLotto - Soudals.t.0
55Emmanuel MorinCofidis+4.380
56Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
57Willie SmitBurgos - BHs.t.0
58Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+4.560
59Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
60Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadierss.t.0
61Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
62Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
63Luis Leon Sanchez GilAstana - Premier Techs.t.0
64Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
65Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
66Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
67Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.0
68Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
69Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+5.140
70Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
71Jetse BolBurgos - BHs.t.0
72Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
73Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchanges.t.0
74Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
75Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchanges.t.0
76Mark DonovanTeam DSMs.t.0
77Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
78Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
79Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
80Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
81Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
82Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+5.210
83Chris FroomeIsrael Start-Up Nation+5.370
84James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
85Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
86Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
87Pim LigthartEkipa Amatorska 2021s.t.0
88Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
89Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
90Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
91Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
92Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
93Michael StorerTeam DSMs.t.0
94Max KanterTeam DSMs.t.0
95Michael Valgren AndersenEF Education - Nippo+5.430
96Logan OwenEF Education - Nippos.t.0
97Tejay Van GarderenEF Education - Nippos.t.0
98Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
99Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadierss.t.0
100Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
101Alfred WrightBahrain Victoriouss.t.0
102Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+5.520
103Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Techs.t.0
104Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
105Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
106Alex Aranburu DebaAstana - Premier Techs.t.0
107Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
108Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
109Callum ScotsonTeam BikeExchange+5.560
110Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emirates+6.040
111Jasper PhilipsenAlpecin - Fenixs.t.0
112Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+6.110
113Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
114Paul MartensJumbo - Vismas.t.0
115Ide SchellingBora - Hansgrohe+6.180
116Romain SicardTotal Direct Energie+6.330
117Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
118Dmitriy GruzdevAstana - Premier Techs.t.0
119Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+6.490
120Sam BennettDeceuninck - Quick Step+6.500
121Dion SmithTeam BikeExchanges.t.0
122Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Vismas.t.0
123Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BH+11.270
124Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
125Julius Van Den BergEF Education - Nippos.t.0
126Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
127Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021s.t.0
128Mihkel RäimMazowsze Serce Polskis.t.0
129Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
130Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
131Mitchell DockerEF Education - Nippos.t.0
132Matteo BadilattiGroupama - FDJs.t.0
133Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
134Scott DaviesBahrain Victoriouss.t.0
135Stefan De BodAstana - Premier Techs.t.0
136Pascal AckermannBora - Hansgrohe+12.020
137Martin LaasBora - Hansgrohes.t.0
138Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021+15.420
139Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
140Andrea BagioliDeceuninck - Quick Steps.t.0
141Kevin InkelaarBahrain Victoriouss.t.0
142Alex MolenaarBurgos - BHs.t.0
143Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
144Harry TanfieldTeam Qhubeka - Assoss.t.0
145Ben DyballTeam Ukyo - Sagamiharas.t.0
146Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
147Niki TerpstraTotal Direct Energie+21.050
148Gerben ThijssenLotto - Soudal+25.360

Wyniki etapu 15:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jasper PhilipsenAlpecin - Fenix6.22.3670
2Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.50
3Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.35
4Alfred WrightBahrain Victoriouss.t.20
5Dion SmithTeam BikeExchanges.t.15
6Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assoss.t.10
7Magnus Cort NielsenEF Education - Nippos.t.5
8Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.3
9Stan DewulfAg2r - Citroën Teams.t.2
10Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.1
11Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
12Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
13Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
14Jasha SütterlinTeam DSMs.t.0
15Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
16Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
17Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
18Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BHs.t.0
19Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
20Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
21Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
22Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
23Alexander VlasovAstana - Premier Techs.t.0
24Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
25Callum ScotsonTeam BikeExchanges.t.0
26Guillaume MartinCofidiss.t.0
27Willie SmitBurgos - BHs.t.0
28Michael Valgren AndersenEF Education - Nippos.t.0
29Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
30Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Techs.t.0
31Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
32Gino MaderBahrain Victoriouss.t.0
33Juan Pedro LopezTrek - Segafredos.t.0
34Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
35Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchanges.t.0
36Jetse BolBurgos - BHs.t.0
37Julius Van Den BergEF Education - Nippos.t.0
38Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
39Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
40Kobe GoossensLotto - Soudals.t.0
41Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
42Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
43Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
44Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
45Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
46Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
47Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
48Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
49Sepp KussJumbo - Vismas.t.0
50Primoz RoglicJumbo - Vismas.t.0
51Lennard HofstedeJumbo - Vismas.t.0
52Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
53Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
54Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
55Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
56Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
57Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
58Clément ChampoussinAg2r - Citroën Teams.t.0
59Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchanges.t.0
60Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadierss.t.0
61Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadierss.t.0
62Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
63David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
64Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchanges.t.0
65Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierss.t.0
66Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
67Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
68Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
69Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
70Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
71Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
72Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
73Hugh CarthyEF Education - Nippos.t.0
74Dmitriy GruzdevAstana - Premier Techs.t.0
75Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
76David GauduGroupama - FDJs.t.0
77William BartaEF Education - Nippos.t.0
78Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
79Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
80Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
81Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
82Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
83Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
84Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
85Luis Leon Sanchez GilAstana - Premier Techs.t.0
86Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
87Logan OwenEF Education - Nippos.t.0
88Michael WoodsIsrael Start-Up Nations.t.0
89Nicholas SchultzTeam BikeExchanges.t.0
90George BennettJumbo - Vismas.t.0
91Mark DonovanTeam DSMs.t.0
92Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Vismas.t.0
93Michael StorerTeam DSM+0.410
94Alex Aranburu DebaAstana - Premier Tech+2.220
95Dylan Van BaarleINEOS Grenadiers+4.490
96Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assos+5.470
97Marc Soler GimenezMovistar Team+4.490
98Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emirates+5.470
99Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+6.530
100Ide SchellingBora - Hansgrohe+8.300
101Mihkel RäimMazowsze Serce Polskis.t.0
102Paul MartensJumbo - Vismas.t.0
103Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
104Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021s.t.0
105Kevin InkelaarBahrain Victoriouss.t.0
106Victor LafayCofidiss.t.0
107Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
108Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
109Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
110Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
111Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
112Thymen ArensmanTeam DSMs.t.0
113Max KanterTeam DSMs.t.0
114Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
115Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
116Martin LaasBora - Hansgrohe+11.220
117Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+12.240
118Brent Van MoerLotto - Soudals.t.0
119Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
120Stefan De BodAstana - Premier Techs.t.0
121Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
122Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
123Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
124James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
125Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
126Robert StannardTeam BikeExchanges.t.0
127Alex MolenaarBurgos - BH+13.550
128Tejay Van GarderenEF Education - Nippos.t.0
129Scott DaviesBahrain Victoriouss.t.0
130Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021s.t.0
131Mitchell DockerEF Education - Nippos.t.0
132Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
133Ben DyballTeam Ukyo - Sagamiharas.t.0
134Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTMs.t.0
135Michel RiesTrek - Segafredos.t.0
136Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
137Alexander EdmondsonTeam BikeExchanges.t.0
138Tim WellensLotto - Soudals.t.0
139Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
140Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
141Emmanuel MorinCofidis+17.090
142Andrea BagioliDeceuninck - Quick Step+18.270
143Matteo BadilattiGroupama - FDJs.t.0
144Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
145Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0

Wyniki etapu 16:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Magnus Cort NielsenEF Education - Nippo1287870
2Primoz RoglicJumbo - Vismas.t.50
3Dion SmithTeam BikeExchanges.t.35
4Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.20
5Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierss.t.15
6Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.10
7Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.5
8Michael Valgren AndersenEF Education - Nippos.t.3
9Jasha SütterlinTeam DSMs.t.2
10Alexander VlasovAstana - Premier Techs.t.1
11Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
12Guillaume MartinCofidiss.t.0
13Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
14Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
15Sepp KussJumbo - Vismas.t.0
16Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
17Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
18Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
19Gino MaderBahrain Victoriouss.t.0
20Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
21Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
22Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
23David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
24David GauduGroupama - FDJs.t.0
25William BartaEF Education - Nippos.t.0
26Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
27Hugh CarthyEF Education - Nippos.t.0
28Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchanges.t.0
29Kobe GoossensLotto - Soudals.t.0
30Clément ChampoussinAg2r - Citroën Teams.t.0
31George BennettJumbo - Vismas.t.0
32Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
33Bruno ArmirailGroupama - FDJ+0.080
34Nicholas SchultzTeam BikeExchanges.t.0
35Robert PowerTeam Qhubeka - Assos+0.100
36Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadiers+0.130
37Robert StannardTeam BikeExchange+0.150
38Lennard HofstedeJumbo - Vismas.t.0
39Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadiers+0.170
40Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
41Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchange+0.180
42Michael StorerTeam DSM+0.370
43Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Tech+0.450
44Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
45Jorge Arcas PeñaMovistar Team+1.160
46Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
47Robert GesinkJumbo - Visma+1.210
48Michael WoodsIsrael Start-Up Nations.t.0
49Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
50Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+1.260
51Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Visma+1.360
52Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+1.440
53Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+1.470
54Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchange+2.110
55Angel Madrazo RuizBurgos - BH+4.550
56Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
57Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
58Jasper PhilipsenAlpecin - Fenixs.t.0
59Olivier Le GacGroupama - FDJ+5.270
60Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
61Anthony RouxGroupama - FDJ+5.310
62Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+7.450
63Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step+9.280
64Emmanuel MorinCofidiss.t.0
65Mark DonovanTeam DSM+10.240
66Thymen ArensmanTeam DSMs.t.0
67Davide FormoloUAE Team Emiratess.t.0
68Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
69Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assoss.t.0
70Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
71Alex Aranburu DebaAstana - Premier Techs.t.0
72Dmitriy GruzdevAstana - Premier Techs.t.0
73Max KanterTeam DSMs.t.0
74Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
75Brent Van MoerLotto - Soudal+13.130
76Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BHs.t.0
77Tim WellensLotto - Soudals.t.0
78Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
79Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Techs.t.0
80Scott DaviesBahrain Victoriouss.t.0
81Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
82Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
83Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
84Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
85Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
86Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
87Paul MartensJumbo - Vismas.t.0
88Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
89Logan OwenEF Education - Nippos.t.0
90Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
91Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
92Stan DewulfAg2r - Citroën Teams.t.0
93Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTMs.t.0
94Dylan Van BaarleINEOS Grenadierss.t.0
95Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
96Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
97Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
98Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emirates+13.200
99Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021+15.210
100Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
101Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
102Stefan De BodAstana - Premier Techs.t.0
103Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
104Mitchell DockerEF Education - Nippos.t.0
105Mihkel RäimMazowsze Serce Polskis.t.0
106Juan Pedro LopezTrek - Segafredos.t.0
107Alfred WrightBahrain Victoriouss.t.0
108Ide SchellingBora - Hansgrohe+16.400
109Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
110Niki TerpstraTotal Direct Energie+17.480
111Julius Van Den BergEF Education - Nippos.t.0
112Jetse BolBurgos - BHs.t.0
113Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
114Michel RiesTrek - Segafredos.t.0
115Alex MolenaarBurgos - BHs.t.0
116Willie SmitBurgos - BHs.t.0
117Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021s.t.0
118Matteo BadilattiGroupama - FDJs.t.0
119Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
120Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
121Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
122Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
123Victor LafayCofidiss.t.0
124Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
125Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
126Kevin InkelaarBahrain Victoriouss.t.0
127Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
128Ben DyballTeam Ukyo - Sagamiharas.t.0
129Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
130Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
131Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
132Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
133Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
134Ian GarrisonDeceuninck - Quick Steps.t.0
135Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
136Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
137Alexander EdmondsonTeam BikeExchanges.t.0
138Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
139Tejay Van GarderenEF Education - Nippos.t.0
140Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
141Callum ScotsonTeam BikeExchanges.t.0
142James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
143Martin LaasBora - Hansgrohes.t.0

Wyniki etapu 17:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1David GauduGroupama - FDJ4.54.3270
2Gino MaderBahrain Victorious+0.2850
3Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Tech+1.0535
4David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.20
5Mark DonovanTeam DSM+1.5315
6Michael StorerTeam DSMs.t.10
7Guillaume MartinCofidis+2.235
8Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadiers+2.353
9Hugh CarthyEF Education - Nippo+2.502
10Primoz RoglicJumbo - Visma+2.561
11Enric Mas NicolauMovistar Team+3.030
12Marc Soler GimenezMovistar Team+3.160
13Dorian GodonAg2r - Citroën Team+3.210
14Alexander VlasovAstana - Premier Tech+3.380
15Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+3.450
16Stan DewulfAg2r - Citroën Teams.t.0
17Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assos+3.500
18Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+3.510
19Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
20Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
21Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
22Thymen ArensmanTeam DSMs.t.0
23Lennard HofstedeJumbo - Visma+4.430
24Nans PetersAg2r - Citroën Team+4.580
25Sepp KussJumbo - Visma+5.000
26Nicholas SchultzTeam BikeExchange+5.130
27Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
28George BennettJumbo - Visma+6.080
29Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchanges.t.0
30Michael Valgren AndersenEF Education - Nippos.t.0
31William BartaEF Education - Nippo+7.440
32Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
33Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Team+8.040
34Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+8.100
35Callum ScotsonTeam BikeExchange+8.430
36Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux+8.510
37Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTMs.t.0
38Clément ChampoussinAg2r - Citroën Team+10.270
39Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+10.560
40Bruno ArmirailGroupama - FDJ+11.290
41Jasha SütterlinTeam DSM+13.470
42Davide FormoloUAE Team Emirates+15.130
43Ide SchellingBora - Hansgrohes.t.0
44Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
45Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+15.230
46Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+16.120
47Juan Pedro LopezTrek - Segafredo+16.220
48Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
49Michel RiesTrek - Segafredo+16.230
50Jose Herrada LopezCofidis+16.250
51Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
52Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
53Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Techs.t.0
54Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
55Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
56Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
57Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
58Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
59Alex MolenaarBurgos - BH+19.290
60Kobe GoossensLotto - Soudals.t.0
61Dion SmithTeam BikeExchange+21.060
62Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Vismas.t.0
63Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchanges.t.0
64Magnus Cort NielsenEF Education - Nippos.t.0
65Dylan Van BaarleINEOS Grenadiers+22.440
66Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadierss.t.0
67Alfred WrightBahrain Victorious+24.330
68Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+24.510
69Matteo BadilattiGroupama - FDJ+24.580
70Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
71Willie SmitBurgos - BH+25.580
72Romain SicardTotal Direct Energie+26.280
73Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
74Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+28.260
75Julius Van Den BergEF Education - Nippos.t.0
76Logan OwenEF Education - Nippos.t.0
77Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
78Alex Aranburu DebaAstana - Premier Techs.t.0
79Victor LafayCofidiss.t.0
80Dmitriy GruzdevAstana - Premier Techs.t.0
81Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
82Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux+28.290
83Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+30.210
84Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
85Robert GesinkJumbo - Visma+32.340
86Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
87Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
88Brent Van MoerLotto - Soudals.t.0
89Jasper PhilipsenAlpecin - Fenixs.t.0
90Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
91Koen De KortTrek - Segafredo+33.100
92Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
93Scott DaviesBahrain Victorious+33.310
94Jetse BolBurgos - BH+34.070
95Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+35.000
96Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
97Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
98Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadierss.t.0
99Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021s.t.0
100Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
101Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
102Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assoss.t.0
103Paul OurselinTotal Direct Energie+35.210
104Stefan De BodAstana - Premier Tech+35.270
105Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+37.380
106Max KanterTeam DSMs.t.0
107Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
108Pascal AckermannBora - Hansgrohe+38.090
109Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BH+39.220
110Michael WoodsIsrael Start-Up Nations.t.0
111Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021s.t.0
112Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
113Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
114Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
115Robert StannardTeam BikeExchanges.t.0
116Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchanges.t.0
117Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
118Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
119Mitchell DockerEF Education - Nippos.t.0
120Kevin InkelaarBahrain Victoriouss.t.0
121Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
122Tejay Van GarderenEF Education - Nippos.t.0
123Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
124Mihkel RäimMazowsze Serce Polskis.t.0
125Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
126Ben DyballTeam Ukyo - Sagamiharas.t.0
127Emmanuel MorinCofidiss.t.0
128Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
129Martin LaasBora - Hansgrohes.t.0
130Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
131Paul MartensJumbo - Vismas.t.0
132Tim WellensLotto - Soudals.t.0
133Alexander EdmondsonTeam BikeExchanges.t.0
134Andreas SchillingerBora - Hansgrohes.t.0
135Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
136James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0
137Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
138Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
139Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
140Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
141Niki TerpstraTotal Direct Energies.t.0
142Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
143Ian GarrisonDeceuninck - Quick Step+50.090

Wyniki etapu 18:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal AckermannBora - Hansgrohe3.28.1370
2Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.50
3Max KanterTeam DSMs.t.35
4Jasper PhilipsenAlpecin - Fenixs.t.20
5Jasha SütterlinTeam DSMs.t.15
6Emmanuel MorinCofidiss.t.10
7Reinardt Janse Van RensburgTeam Qhubeka - Assoss.t.5
8Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.3
9Robert StannardTeam BikeExchanges.t.2
10Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.1
11Mihkel RäimMazowsze Serce Polskis.t.0
12Emils LiepinsTrek - Segafredos.t.0
13Alfred WrightBahrain Victoriouss.t.0
14Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
15Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
16Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
17Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
18Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
19Łukasz WiśniowskiTeam Qhubeka - Assoss.t.0
20Magnus Cort NielsenEF Education - Nippos.t.0
21Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
22Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Vismas.t.0
23Julien SimonTotal Direct Energies.t.0
24Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
25Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
26Jetse BolBurgos - BHs.t.0
27Alex MolenaarBurgos - BHs.t.0
28Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
29Alexander VlasovAstana - Premier Techs.t.0
30Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
31Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
32Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierss.t.0
33Lennard HofstedeJumbo - Vismas.t.0
34Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.0
35Guillaume MartinCofidiss.t.0
36David GauduGroupama - FDJs.t.0
37Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
38Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
39Primoz RoglicJumbo - Vismas.t.0
40George BennettJumbo - Vismas.t.0
41Sepp KussJumbo - Vismas.t.0
42Gorka Izagirre InsaustiAstana - Premier Techs.t.0
43Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
44Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
45David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
46Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BHs.t.0
47Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
48Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
49Mikel Nieve IturraldeTeam BikeExchanges.t.0
50Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
51Willie SmitBurgos - BHs.t.0
52Clément ChampoussinAg2r - Citroën Teams.t.0
53Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
54Stan DewulfAg2r - Citroën Teams.t.0
55Reto HollensteinIsrael Start-Up Nations.t.0
56Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
57Sergio Luis Henao MontoyaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
58Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
59Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
60Jhoan Esteban Chaves RubioTeam BikeExchanges.t.0
61Carlos Barbero CuestaTeam Qhubeka - Assoss.t.0
62Gino MaderBahrain Victoriouss.t.0
63Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
64Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
65Kobe GoossensLotto - Soudals.t.0
66Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
67Martin LaasBora - Hansgrohes.t.0
68Merhawi KudusAstana - Premier Techs.t.0
69Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
70Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
71Andrey Amador BikkazakovaINEOS Grenadierss.t.0
72Ricardo Augusto Afonso VilelaW52 - FC Portos.t.0
73Brent Van MoerLotto - Soudals.t.0
74Mickael DelageGroupama - FDJs.t.0
75Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
76Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
77Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
78Nicholas SchultzTeam BikeExchanges.t.0
79Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
80Dylan Van BaarleINEOS Grenadierss.t.0
81Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
82Tejay Van GarderenEF Education - Nippo+0.280
83Hugh CarthyEF Education - Nippos.t.0
84Olivier Le GacGroupama - FDJs.t.0
85Dion SmithTeam BikeExchange+0.320
86Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
87Georg ZimmermannIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux+0.360
88Scott DaviesBahrain Victoriouss.t.0
89Paul OurselinTotal Direct Energies.t.0
90Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Steps.t.0
91Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
92Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
93Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam BikeExchanges.t.0
94Valentin FerronTotal Direct Energies.t.0
95Romain SicardTotal Direct Energies.t.0
96Jonathan HivertB&B Hotels p/b KTMs.t.0
97Matteo BadilattiGroupama - FDJs.t.0
98Oscar Cabedo CardaBurgos - BHs.t.0
99Ivan Ramiro Sosa CuervoINEOS Grenadierss.t.0
100Alexander EdmondsonTeam BikeExchanges.t.0
101Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
102Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
103Cameron WurfINEOS Grenadierss.t.0
104Chris FroomeIsrael Start-Up Nations.t.0
105Juan Pedro LopezTrek - Segafredos.t.0
106Omar Fraile MatarranzAstana - Premier Techs.t.0
107William BartaEF Education - Nippos.t.0
108Thymen ArensmanTeam DSMs.t.0
109Michel RiesTrek - Segafredos.t.0
110Julius Van Den BergEF Education - Nippos.t.0
111Callum ScotsonTeam BikeExchange+0.440
112Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+0.480
113Koen De KortTrek - Segafredo+0.530
114Kevin InkelaarBahrain Victoriouss.t.0
115Stefan De BodAstana - Premier Techs.t.0
116Ben DyballTeam Ukyo - Sagamiharas.t.0
117Victor LafayCofidiss.t.0
118Michael Valgren AndersenEF Education - Nippos.t.0
119Tim WellensLotto - Soudals.t.0
120Tomasz MarczyńskiLotto - Soudals.t.0
121Enrico GasparottoEkipa Amatorska 2021+0.570
122Mark DonovanTeam DSMs.t.0
123Alex Aranburu DebaAstana - Premier Techs.t.0
124Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
125Jan HirtIntermarché - Wanty - Gobert Matériauxs.t.0
126Michael WoodsIsrael Start-Up Nation+1.080
127Logan OwenEF Education - Nippos.t.0
128Paul MartensJumbo - Vismas.t.0
129Mitchell DockerEF Education - Nippos.t.0
130Ion Izagirre InsaustiAstana - Premier Tech+1.200
131Dmitriy GruzdevAstana - Premier Techs.t.0
132Michael StorerTeam DSM+1.240
133Robert PowerTeam Qhubeka - Assoss.t.0
134Ide SchellingBora - Hansgrohe+1.480
135Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
136Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
137Niki TerpstraTotal Direct Energie+1.550
138Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+1.570
139Ian GarrisonDeceuninck - Quick Step+2.120
140Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.0
141Rory SutherlandEkipa Amatorska 2021s.t.0
142James PiccoliIsrael Start-Up Nations.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicJumbo - Vismapo 1. etapie20
1Primoz RoglicJumbo - Vismapo 10. etapie20
1Primoz RoglicJumbo - Vismapo 11. etapie20
1Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierspo 12. etapie20
1Primoz RoglicJumbo - Vismapo 13. etapie20
1Primoz RoglicJumbo - Vismapo 14. etapie20
1Primoz RoglicJumbo - Vismapo 15. etapie20
1Primoz RoglicJumbo - Vismapo 16. etapie20
1Primoz RoglicJumbo - Vismapo 17. etapie20
1Primoz RoglicJumbo - Vismapo 2. etapie20
1Primoz RoglicJumbo - Vismapo 3. etapie20
1Primoz RoglicJumbo - Vismapo 4. etapie20
1Primoz RoglicJumbo - Vismapo 5. etapie20
1Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierspo 6. etapie20
1Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierspo 7. etapie20
1Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierspo 8. etapie20
1Richard Antonio Carapaz MontenegroINEOS Grenadierspo 9. etapie20

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)