Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-10-2020 11:19

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna: (2020-09-19)

- - [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jannik SteimleDeceuninck - Quick Step15.49.0450
2Nico DenzTeam Sunwebs.t.38
3Shane ArchboldDeceuninck - Quick Step+0.1830
4Andreas LeknessundUno-X Norwegian Development Team+0.2127
5Jasha SütterlinTeam Sunweb+0.2325
6Chad HagaTeam Sunweb+0.2623
7Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.21
8Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.19
9Jakub OtrubaElkov - Kasper+0.2917
10Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.15

Punkty za liderowanie w wyścigu: ()

- []

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Martin LaasBora - Hansgrohepo 1a. etapie4
1Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steppo 1b. etapie4
1Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steppo 3. etapie4
1Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steppo 4. etapie4

Wyniki etapu 1a: (2020-09-16)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Martin LaasBora - Hansgrohe2.30.388
2Shane ArchboldDeceuninck - Quick Steps.t.4
3Sean De BieWallonie Bruxelless.t.2

Wyniki etapu 1b: (2020-09-17)

- płaska ITT [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jannik SteimleDeceuninck - Quick Step7.558
2Nico DenzTeam Sunweb+0.064
3Andreas LeknessundUno-X Norwegian Development Team+0.072

Wyniki etapu 3: (2020-09-18)

- pagórkowaty etap [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nico DenzTeam Sunweb5.01.418
2Jannik SteimleDeceuninck - Quick Steps.t.4
3Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.2

Wyniki etapu 4: (2020-09-19)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Martin LaasBora - Hansgrohe4.12.248
2Sean De BieWallonie Bruxelless.t.4
3David Van Der PoelAlpecin - Fenixs.t.2

Wyniki etapu 5: (2020-09-20)

- masowy sprint na płaskim etapie [ST]

Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rudy BarbierIsrael Start-Up Nation3.56.378
2Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.4
3Martin LaasBora - Hansgrohes.t.2
  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)