Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

19-06-2024 00:27

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jan Andrej CullyEkipa amatorska 202448.3230
2Martin HaringEkipa amatorska 2024+1.1118
3Ronald KubaEkipa amatorska 2024+1.1615
4Marek CaneckyEkipa amatorska 2024+1.2313
5Lukas KubisEkipa amatorska 2024+1.4811
6Samuel OrosEkipa amatorska 2024+2.059
7Tomas NagyEkipa amatorska 2024+2.168
8Lubos MalovecEkipa amatorska 2024+2.197
9Martin VlcakEkipa amatorska 2024+2.386
10David KaskoEkipa amatorska 2024+2.525

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)