Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

26-05-2024 20:44

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim WellensUAE Team Emirates13.56.23120
2Michał KwiatkowskiINEOS Grenadiers+0.5390
3Nils PolittUAE Team Emirates+0.5972
4Jake StewartEkipa amatorska 2024+1.0266
5Mads Würtz SchmidtEkipa amatorska 2024+1.1960
6Michael GoglAlpecin - Deceuninck+1.2454
7Greg Van AvermaetEkipa amatorska 2024+1.2548
8Edward TheunsLidl - Trek+1.3642
9Clément CariseyEkipa amatorska 2024+1.4136
10Odd Christian EikingUno-X Mobility+1.4530
11Philippe GilbertEkipa amatorska 2024+1.5427
12Cyril BartheGroupama - FDJ+2.0224
13Filippo GannaINEOS Grenadiers+2.2721
14Stefano OldaniCofidis+2.2818
15Marti Marquez RomanEquipo Kern Pharma+2.5716
16Christophe LaporteTeam Visma - Lease a Bike+3.1014
17Benjamin ThomasCofidis+3.1512
18Roger Adria OliverasBora - Hansgrohe+3.4810
19Pierre LatourTotalEnergies+3.499
20Alberto BettiolEF Education - EasyPost+3.578
21Dylan KowalskiEkipa amatorska 2024+3.580
22Connor SwiftINEOS Grenadiers+4.060
23Bryan CoquardCofidis+4.080
24Alexys BrunelEkipa amatorska 2024+4.110
25Owain DoullEF Education - EasyPost+4.140
26Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024+4.150
27Urko Berrade FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
28Ben HermansCofidis+4.180
29Rein TaaramäeIntermarché - Wanty+4.250
30Yoann PaillotEkipa amatorska 2024+4.260
31Oliver NaesenDecathlon - Ag2r La Mondiale+4.310
32Silvan DillierAlpecin - Deceunincks.t.0
33Ivan CentroneEkipa amatorska 2024+4.320
34Raul Garcia PiernaArkea - B&B Hotels+4.450
35August JensenEkipa amatorska 2024s.t.0
36Quentin PacherGroupama - FDJ+4.480
37Rigoberto Uran UranEF Education - EasyPost+4.520
38Mauro FinettoEkipa amatorska 2024s.t.0
39Sep VanmarckeEkipa amatorska 2024+4.570
40Nacer BouhanniEkipa amatorska 2024+4.580
41Evaldas SiskeviciusEkipa amatorska 2024s.t.0
42Alexis GougeardCofidiss.t.0
43Samuel LerouxEkipa amatorska 2024+5.000
44Jonas KochBora - Hansgrohe+5.010
45Johan Le BonEkipa amatorska 2024s.t.0
46Jenthe BiermansArkea - B&B Hotels+5.030
47Tobias BayerAlpecin - Deceuninck+5.040
48Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
49Geraint ThomasINEOS Grenadiers+5.060
50Arjen LivynsLotto - Dstny+5.070
51Alexandre DelettreEkipa amatorska 2024+5.080
52Łukasz OwsianArkea - B&B Hotels+5.230
53Lukas PöstlbergerEkipa amatorska 2024s.t.0
54Simon ClarkeEkipa amatorska 2024+5.270
55Romain CardisEkipa amatorska 2024+5.290
56Salvatore PuccioINEOS Grenadiers+5.380
57Anthony TurgisTotalEnergies+5.390
58Romain SeigleEkipa amatorska 2024+5.440
59Brent Van MoerLotto - Dstny+5.450
60Damien TouzeDecathlon - Ag2r La Mondiale+5.460
61John DegenkolbTeam dsm-firmenich - PostNL+5.500
62Andreas Lorentz KronLotto - Dstny+5.550
63Sean BennettEkipa amatorska 2024+6.000
64Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+6.040
65Bauke MollemaLidl - Trek+6.270
66Alex KirschLidl - Trek+6.440
67Matis LouvelArkea - B&B Hotels+6.450
68Fabian LienhardGroupama - FDJ+6.470
69Anthony PerezCofidis+7.110
70Mads PedersenLidl - Trek+7.170
71Otto VergaerdeLidl - Trek+7.550
72William BonnetKoniec kariery 2024+8.370
73Mattias Skjelmose JensenLidl - Trek+11.410
74Clément RussoGroupama - FDJ+12.250
75Guillaume BoivinEkipa amatorska 2024+12.410
76Jérémy LECROQEkipa amatorska 2024+12.510
77Eduard-Michael GrosuEkipa amatorska 2024+13.160
78Edvald Boasson HagenDecathlon - Ag2r La Mondiale+14.000
79Francisco Galvan FernandezEquipo Kern Pharma+14.480
80Flavien MaureletEkipa amatorska 2024+14.550
81Joel SuterTudor Pro Cycling Team+15.350
82Piet AllegaertCofidis+15.410
83Jean Pierre DruckerEkipa amatorska 2024+16.440
84Sebastian LangeveldEkipa amatorska 2024+18.050
85Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiale+18.420
86Samuel GazeAlpecin - Deceuninck+22.070
87Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024+22.090
88Marc SarreauGroupama - FDJ+22.190
89Ryan MullenBora - Hansgrohe+22.260
90Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Team+22.330
91Théo DelacroixEkipa amatorska 2024+22.410
92Milan MentenLotto - Dstny+22.460
93Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024+23.010
94Emmanuel MorinEkipa amatorska 2024+23.130
95Jordi MeeusBora - Hansgrohe+23.240
96Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024+23.250
97Senne LeysenAlpecin - Deceuninck+23.270
98Valentin TabellionEkipa amatorska 2024+23.400
99Frederik WandahlBora - Hansgrohe+23.470
100Daniel McLayArkea - B&B Hotels+23.520
101Alexis RenardCofidis+23.540
102Tim MerlierSoudal - Quick Steps.t.0
103Timothy DupontEkipa amatorska 2024+23.550
104Danny Van PoppelBora - Hansgrohe+24.120
105Louis LouvetEkipa amatorska 2024+24.170
106Jens DebusschereEkipa amatorska 2024+24.390
107Vojtech RepaEkipa amatorska 2024+24.480
108Bram WeltenTeam dsm-firmenich - PostNL+25.170
109Tom BohliTudor Pro Cycling Team+25.280
110Morne Van NiekerkEkipa amatorska 2024+26.050
111Kevin RezaEkipa amatorska 2024+26.190
112Ludovic RobeetCofidis+26.330
113Tom DevriendtQ36.5 Pro Cycling Team+26.450
114Kenneth VanbilsenEkipa amatorska 2024+27.280
115Boy Van PoppelIntermarché - Wanty+27.540
116Tony HurelEkipa amatorska 2024+29.150
117Julien DuvalKoniec kariery 2024+29.220
118Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNL+29.470
119Jonas RutschEF Education - EasyPost+29.480
120Ethan HayterINEOS Grenadiers+30.210
121Jason TessonTotalEnergies+30.260
122Rudy BarbierEkipa amatorska 2024+30.460
123Gerben ThijssenIntermarché - Wanty+31.010
124Tom PaquotIntermarché - Wanty+31.020
125Pierre BarbierEkipa amatorska 2024+31.180
126Emiel VermeulenEkipa amatorska 2024+31.260
127Matteo PelucchiEkipa amatorska 2024+31.440
128Adrien PetitIntermarché - Wanty+31.480
129Niki TerpstraEkipa amatorska 2024+32.280
130Maximilien PicouxEkipa amatorska 2024+32.380
131Geoffrey SoupeTotalEnergies+32.430
132Lars Van Den BergGroupama - FDJ+33.390
133Cyril LemoineEkipa amatorska 2024+35.330
134Patrick GamperBora - Hansgrohe+35.450
135Samy AurignacEkipa amatorska 2024+39.180

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Christophe LaporteTeam Visma - Lease a Bike3.14.3220
2Nacer BouhanniEkipa amatorska 2024s.t.10
3Mads PedersenLidl - Trek+0.025
4Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
5Michał KwiatkowskiINEOS Grenadierss.t.0
6Jordi MeeusBora - Hansgrohes.t.0
7Bryan CoquardCofidiss.t.0
8John DegenkolbTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
9Jake StewartEkipa amatorska 2024s.t.0
10Danny Van PoppelBora - Hansgrohes.t.0
11Tim MerlierSoudal - Quick Steps.t.0
12Boris ValléeEkipa amatorska 2024s.t.0
13Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
14Mads Würtz SchmidtEkipa amatorska 2024s.t.0
15Greg Van AvermaetEkipa amatorska 2024s.t.0
16Cyril BartheGroupama - FDJs.t.0
17Milan MentenLotto - Dstnys.t.0
18Francisco Galvan FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
19Anthony TurgisTotalEnergiess.t.0
20August JensenEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Timothy DupontEkipa amatorska 20243.35.1520
2Pierre BarbierEkipa amatorska 2024s.t.10
3Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Teams.t.5
4Rudy BarbierEkipa amatorska 2024s.t.0
5Christophe LaporteTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
6Nacer BouhanniEkipa amatorska 2024s.t.0
7Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
8Gerben ThijssenIntermarché - Wantys.t.0
9Silvan DillierAlpecin - Deceunincks.t.0
10Edward TheunsLidl - Treks.t.0
11Bryan CoquardCofidiss.t.0
12Emiel VermeulenEkipa amatorska 2024s.t.0
13Tim MerlierSoudal - Quick Steps.t.0
14Matteo PelucchiEkipa amatorska 2024s.t.0
15Jonas KochBora - Hansgrohes.t.0
16Milan MentenLotto - Dstnys.t.0
17Sean BennettEkipa amatorska 2024s.t.0
18Eduard-Michael GrosuEkipa amatorska 2024s.t.0
19Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
20Jason TessonTotalEnergiess.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim WellensUAE Team Emirates3.28.0220
2Edward TheunsLidl - Trek+0.3710
3Mads Würtz SchmidtEkipa amatorska 2024s.t.5
4Greg Van AvermaetEkipa amatorska 2024s.t.0
5Philippe GilbertEkipa amatorska 2024s.t.0
6Cyril BartheGroupama - FDJs.t.0
7Jake StewartEkipa amatorska 2024s.t.0
8Nils PolittUAE Team Emiratess.t.0
9Michael GoglAlpecin - Deceunincks.t.0
10Michał KwiatkowskiINEOS Grenadierss.t.0
11Odd Christian EikingUno-X Mobilitys.t.0
12Marti Marquez RomanEquipo Kern Pharmas.t.0
13Clément CariseyEkipa amatorska 2024s.t.0
14Stefano OldaniCofidiss.t.0
15Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+1.020
16Romain CardisEkipa amatorska 2024+3.130
17Ivan CentroneEkipa amatorska 2024s.t.0
18Sean BennettEkipa amatorska 2024s.t.0
19August JensenEkipa amatorska 2024s.t.0
20Johan Le BonEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Filippo GannaINEOS Grenadiers3.22.5920
2Christophe LaporteTeam Visma - Lease a Bike+0.1710
3Pascal AckermannEkipa amatorska 2024s.t.5
4Greg Van AvermaetEkipa amatorska 2024s.t.0
5Milan MentenLotto - Dstnys.t.0
6Bryan CoquardCofidiss.t.0
7Cyril BartheGroupama - FDJs.t.0
8Nils PolittUAE Team Emiratess.t.0
9August JensenEkipa amatorska 2024s.t.0
10Mads Würtz SchmidtEkipa amatorska 2024s.t.0
11Edward TheunsLidl - Treks.t.0
12Tim WellensUAE Team Emiratess.t.0
13Philippe GilbertEkipa amatorska 2024s.t.0
14Roger Adria OliverasBora - Hansgrohes.t.0
15Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
16Dylan KowalskiEkipa amatorska 2024s.t.0
17Odd Christian EikingUno-X Mobilitys.t.0
18Arjen LivynsLotto - Dstnys.t.0
19Michał KwiatkowskiINEOS Grenadierss.t.0
20Jake StewartEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Filippo GannaINEOS Grenadiers15.0020
2Benjamin ThomasCofidis+0.1010
3Ethan HayterINEOS Grenadiers+0.215
4Tim WellensUAE Team Emirates+0.290
5Christophe LaporteTeam Visma - Lease a Bike+0.310
6Michał KwiatkowskiINEOS Grenadiers+0.340
7Alberto BettiolEF Education - EasyPost+0.350
8Owain DoullEF Education - EasyPost+0.380
9Nils PolittUAE Team Emiratess.t.0
10Jake StewartEkipa amatorska 2024+0.410
11Rigoberto Uran UranEF Education - EasyPost+0.440
12Pierre LatourTotalEnergiess.t.0
13Connor SwiftINEOS Grenadiers+0.470
14Lukas PöstlbergerEkipa amatorska 2024+0.490
15Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
16Bauke MollemaLidl - Trek+0.510
17Roger Adria OliverasBora - Hansgrohes.t.0
18Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024+0.530
19Michael GoglAlpecin - Deceuninck+0.550
20Alexys BrunelEkipa amatorska 2024s.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Christophe LaporteTeam Visma - Lease a Bikepo 1. etapie6
1Christophe LaporteTeam Visma - Lease a Bikepo 2. etapie6
1Tim WellensUAE Team Emiratespo 3. etapie6
1Tim WellensUAE Team Emiratespo 4. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)