Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

26-05-2024 19:28

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Walter Alejandro Vargas AlzateEkipa amatorska 202443.2945
2Diego Andres Camargo PinedaEkipa amatorska 2024+1.1727
3Andres Camilo Ardila OrdonezEkipa amatorska 2024+2.1423
4Frank Yair Osorio CarvajalEkipa amatorska 2024+2.3020
5Omar Alberto Mendoza CardonaEkipa amatorska 2024+2.4918
6Robigzon Leandro Oyola OyolaEkipa amatorska 2024+3.2216
7Bryan Steven GomezEkipa amatorska 2024+3.2614
8Santiago Buitrago SanchezBahrain Victorious+3.4512
9Ramirez Chacon Brayan StivenEkipa amatorska 2024+3.4610
10Carlos Alberto Gutierrez BallesterosEkipa amatorska 2024+3.528
11Estefa Edison Osorio CalleEkipa amatorska 2024+3.546
12Fabio Andres Duarte ArevaloEkipa amatorska 2024+4.025
13Brayan Stiven Sanchez VergaraEkipa amatorska 2024+4.194
14Jose Tito Hernandez JaramilloEkipa amatorska 2024+4.293
15Wilson Estiben Pena MolanoEkipa amatorska 2024+4.362
16John Anderson Rodriguez SalazarEkipa amatorska 2024+4.370
17Cristian Camilo Torres CalderonEkipa amatorska 2024+5.310
18Adrián BustamanteEkipa amatorska 2024+5.350
19Juan Jose Amador CastanoEkipa amatorska 2024+5.450
20Brayan Chaves RubioEkipa amatorska 2024+5.490

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)