Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

06-12-2023 09:48

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Giacomo NizzoloIsrael - Premier Tech4.18.4490
2Florian SenechalSoudal - Quick Steps.t.54
3Martin LaasAstana Qazaqstan Teams.t.45
4Jon Aberasturi IzagaLidl-Treks.t.40
5Timothy DupontTarteletto - Isorexs.t.35
6Danny Van PoppelBora - Hansgrohes.t.31
7Gabriel CullaighEkipa amatorska 2023s.t.27
8Edward TheunsLidl-Treks.t.23
9Marc SarreauAg2r - Citroën Teams.t.19
10Damiano CimaEkipa amatorska 2023s.t.15
11Marco CanolaEkipa amatorska 2023s.t.11
12Amund Grøndahl JansenTeam Jayco - AlUlas.t.8
13Lorenzo ManzinTotalEnergiess.t.5
14Jordi WarlopSoudal - Quick Step Devo Teams.t.5
15Bert Van LerbergheSoudal - Quick Steps.t.5
16Damien TouzeAg2r - Citroën Teams.t.5
17Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.5
18Filippo FiorelliGreen Project - Bardiani - CSF - Faizanes.t.5
19Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.5
20Colin JoyceHuman Powered Healths.t.5
21Umberto MarengoEkipa amatorska 2023s.t.0
22Mikel Aristi GardokiEkipa amatorska 2023s.t.0
23Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Healths.t.0
24Andrea VendrameAg2r - Citroën Teams.t.0
25Manuel BellettiEkipa amatorska 2023s.t.0
26Attilio VivianiTeam Corratecs.t.0
27Pier-André CoteHuman Powered Healths.t.0
28Cédric BeullensLotto - Dstnys.t.0
29Jetse BolBurgos - BHs.t.0
30Nickolas ZukowskyQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
31Daniel SaviniEkipa amatorska 2023s.t.0
32Yevgeniy GidichAstana Qazaqstan Teams.t.0
33Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
34Enrico BattaglinEkipa amatorska 2023s.t.0
35Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2023s.t.0
36Alex Jaime FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
37Savva NovikovEkipa amatorska 2023s.t.0
38Juan Jose Lobato Del ValleEuskaltel - Euskadis.t.0
39Marcus BurghardtEkipa amatorska 2023s.t.0
40Julen Irizar LaskurainEkipa amatorska 2023s.t.0
41Luis Leon Sanchez GilAstana Qazaqstan Teams.t.0
42Dries Van GestelTotalEnergiess.t.0
43Artyom ZakharovAstana Qazaqstan Development Teams.t.0
44Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Team+0.090
45Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emirates+0.110
46Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
47Antonio Jesus Soto GuiraoEuskaltel - Euskadis.t.0
48Samuele ZoccaratoGreen Project - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
49Petr RikunovEkipa amatorska 2023s.t.0
50Sergei ChernetckiiEkipa amatorska 2023s.t.0
51Lawrence NaesenAg2r - Citroën Teams.t.0
52Lorenzo FortunatoEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
53Yevgeniy FedorovAstana Qazaqstan Teams.t.0
54Javier RomoAstana Qazaqstan Teams.t.0
55Alejandro Valverde BelmonteEkipa amatorska 2023s.t.0
56Davide MartinelliAstana Qazaqstan Teams.t.0
57Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
58Diego Rubio HernandezEkipa amatorska 2023s.t.0
59Juri HollmannMovistar Teams.t.0
60Ivan Garcia CortinaMovistar Teams.t.0
61Pavel KochetkovEkipa amatorska 2023s.t.0
62Anthony JullienEkipa amatorska 2023s.t.0
63Diego Lopez FuentesEkipa amatorska 2023s.t.0
64Johan JacobsMovistar Teams.t.0
65Joey RosskopfQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
66Jacopo MoscaLidl-Trek+0.190
67Sean BennettEkipa amatorska 2023s.t.0
68Cristian Rodriguez MartinTeam Arkea - Samsic+0.240
69Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.0
70Patrick GamperBora - Hansgrohes.t.0
71Xabier Mikel Azparren IrurzunEuskaltel - Euskadis.t.0
72Mattia FrapportiEkipa amatorska 2023s.t.0
73Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
74Nicholas SchultzIsrael - Premier Techs.t.0
75Emil Nygaard VinjeboLeopard - Togt Pro Cycling+0.290
76Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2023s.t.0
77Michael HepburnTeam Jayco - AlUla+0.350
78Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
79Jannik SteimleSoudal - Quick Step+0.380
80Nicola ConciAlpecin - Deceunincks.t.0
81Nathan HaasEkipa amatorska 2023+0.420
82Kenneth VanbilsenEkipa amatorska 2023s.t.0
83Jon Irisarri RinconEkipa amatorska 2023s.t.0
84Christopher LawlessAT85 Pro Cyclings.t.0
85Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+0.450
86Tim DeclercqSoudal - Quick Step+0.470
87Stan DewulfAg2r - Citroën Teams.t.0
88Dion SmithIntermarché - Circus - Wanty+0.580
89Pieter VanspeybroeckEkipa amatorska 2023s.t.0
90Aaron Van PouckeTeam Flanders - Baloises.t.0
91Niki TerpstraEkipa amatorska 2023+1.100
92Maximilian Richard WalscheidCofidis+1.120
93Jack BauerQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
94Mark CavendishAstana Qazaqstan Team+1.360
95Mathias Norsgaard JorgensenMovistar Teams.t.0
96Stijn SteelsEkipa amatorska 2023s.t.0
97Tom PaquotIntermarché - Circus - Wantys.t.0
98Loïc VliegenIntermarché - Circus - Wantys.t.0
99Geoffrey SoupeTotalEnergiess.t.0
100Andre Rodrigues CarvalhoCofidiss.t.0
101Lukas PöstlbergerTeam Jayco - AlUla+1.420
102Matteo PelucchiEkipa amatorska 2023+1.470
103Alex ColmanTeam Flanders - Baloise+2.010
104Taco Van Der HoornIntermarché - Circus - Wantys.t.0
105Ward VanhoofTeam Flanders - Baloises.t.0
106Gijs Van HoeckeHuman Powered Healths.t.0
107Alexander Kamp EgstedTudor Pro Cycling Teams.t.0
108Oliviero TroiaEkipa amatorska 2023+2.040
109John ArchibaldEkipa amatorska 2023+2.120
110Nikita Umerbekov StalnovKoniec kariery 2023+3.410
111Alvaro Cuadros MorataEkipa amatorska 2023+3.540
112Hector Saez BenitoEkipa amatorska 2023s.t.0
113Victor LafayCofidiss.t.0
114Fabio SabatiniEkipa amatorska 2023s.t.0
115Kenny De KeteleEkipa amatorska 2023s.t.0
116Robbe GhysAlpecin - Deceunincks.t.0
117Tom WirtgenGlobal 6 Cyclings.t.0
118Marco MarcatoEkipa amatorska 2023+4.350
119Angel Madrazo RuizBurgos - BHs.t.0
120David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
121Oier LazkanoMovistar Teams.t.0
122Carlos Garcia PiernaEquipo Kern Pharmas.t.0
123Enrique Sanz UnzueEkipa amatorska 2023s.t.0
124Jose Felix Parra CuerdaEquipo Kern Pharmas.t.0
125Laurenz RexIntermarché - Circus - Wanty+5.320
126Ludovic RobeetBingoal - WBs.t.0
127Emerson OronteEkipa amatorska 2023s.t.0
128Nathan BrownEkipa amatorska 2023s.t.0
129Davide BaisEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
130Samuele RiviEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
131Antonio NibaliAstana Qazaqstan Teams.t.0
132Alex MolenaarElectro Hiper Europas.t.0
133Dmitrii StrakhovEkipa amatorska 2023s.t.0
134Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emirates+7.060
135Boris ValléeEkipa amatorska 2023+8.570
136Jelle WallaysCofidis+11.360
137Maciej BodnarTotalEnergies+12.360
138Mikel Alonso FloresEkipa amatorska 2023+13.260
139Luca PacioniEkipa amatorska 2023+13.560
140Ibon Ruiz SedanoEquipo Kern Pharmas.t.0
141Jordi MeeusBora - Hansgrohe+14.160
142Jonas KochBora - Hansgrohe+14.310
143Boy Van PoppelIntermarché - Circus - Wantys.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)