Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

21-05-2024 09:50

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jonas Vingegaard HansenTeam Visma - Lease a Bike17245100
2Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+0.2275
3Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024+0.3260
4Ethan HayterINEOS Grenadiers+0.3655
5Javier RomoMovistar Team+0.3950
6Ben HermansCofidis+0.4045
7Mauri VansevenantSoudal - Quick Step+0.4640
8Sergio Luis Henao MontoyaEkipa amatorska 2024+1.0835
9Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Trek+1.1430
10Ilan Van WilderSoudal - Quick Step+1.1825
11Kevin ColleoniIntermarché - Wanty+1.2122
12Jonathan Lastra MartinezCofidis+1.2419
13Rodrigo Contreras PinzonEkipa amatorska 2024+1.4817
14Edward RavasiEkipa amatorska 2024+1.4915
15Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.13
16Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
17Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emirates+2.240
18Paul DoubleTeam Polti - Kometa+2.390
19Marco FrigoEkipa amatorska 2024+2.450
20Simone RavanelliEkipa amatorska 2024+2.590
21Luca CoviliVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+3.200
22Antonio TiberiBahrain Victorious+3.330
23Henok MulubrhanAstana Qazaqstan Team+3.490
24Jokin Murguialday ElorzaCaja Rural - Seguros RGA+4.320
25Simone VelascoAstana Qazaqstan Team+4.380
26Eduardo SepulvedaLotto - Dstny+4.480
27Ben SwiftINEOS Grenadiers+5.120
28Jacopo MoscaLidl - Trek+5.310
29James PiccoliEkipa amatorska 2024+5.380
30Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bike+6.180
31Henri VandenabeeleLotto - Dstny+7.060
32Sebastian HenaoEkipa amatorska 2024+7.540
33Marco BrennerTudor Pro Cycling Team+8.040
34Andrii PonomarCorratec - Vini Fantini+8.470
35Giacomo GaravagliaEkipa amatorska 2024+9.030
36Guy NivEkipa amatorska 2024+9.170
37Antonio Angulo SampedroBurgos - BH+9.330
38Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024+10.310
39Oier LazkanoMovistar Team+13.440
40Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUla+13.500
41Juan Diego Alba BolivarEkipa amatorska 2024+15.080
42Orluis AularCaja Rural - Seguros RGA+17.380
43Finn Fisher-BlackUAE Team Emirates+17.470
44Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+19.420
45Txomin Juaristi ArrietaEuskaltel - Euskadi+19.500
46Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Team+20.320
47Cameron MeyerEkipa amatorska 2024+20.340
48Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+21.260
49Alvaro Cuadros MorataEkipa amatorska 2024+22.100
50Edoardo ZardiniEkipa amatorska 2024+22.160
51Alexander VdovinEkipa amatorska 2024+23.070
52Antonio NibaliEkipa amatorska 2024+23.160
53Abner Gonzalez RiveraEkipa amatorska 2024+23.410
54Garikoitz Bravo OiarbideEkipa amatorska 2024+24.210
55Damien HowsonQ36.5 Pro Cycling Team+24.370
56Nikita Umerbekov StalnovKoniec kariery 2024+25.080
57Nicola ConciAlpecin - Deceuninck+26.210
58Hector Carretero MillanEkipa amatorska 2024+26.570
59Jonathan Canaveral VargasEkipa amatorska 2024+28.200
60Alessandro FancelluQ36.5 Pro Cycling Team+28.550
61Gijs LeemreizeTeam dsm-firmenich - PostNL+23.590
62Cristian ScaroniAstana Qazaqstan Team+35.210
63Shane ArchboldEkipa amatorska 2024+37.150
64Antonio PuppioEkipa amatorska 2024+37.310
65Niklas EgEkipa amatorska 2024+37.520
66Andrea GarosioTeam Polti - Kometa+38.040
67Alejandro Osorio CarvajalEkipa amatorska 2024+38.070
68Nicolo ParisiniQ36.5 Pro Cycling Team+39.230
69Sebastian BerwickCaja Rural - Seguros RGA+44.530
70Evgeny ShalunovEkipa amatorska 2024+47.110
71Emil DimaEkipa amatorska 2024+48.230
72Marton DinaEkipa amatorska 2024+48.240
73Kamil GradekBahrain Victorious+50.030
74Petr RikunovEkipa amatorska 2024+50.420
75Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotels+51.030
76Raul ColomboEkipa amatorska 2024+52.020
77Francesco CarolloEkipa amatorska 2024+58.430
78Lorenzo VisintainerEkipa amatorska 2024+59.400
79Mathias Norsgaard JorgensenMovistar Team+59.420
80Ian GarrisonEkipa amatorska 2024+59.490
81Michel HessmannTeam Visma - Lease a Bike+1.00.470
82Dmitry MukhomediyarovEkipa amatorska 2024+1.01.060
83Federico BurchioEkipa amatorska 2024+1.03.110
84Raffaele RadiceEkipa amatorska 2024+1.05.330
85Damiano CimaEkipa amatorska 2024+1.06.100
86Mark CavendishAstana Qazaqstan Team+1.06.120
87Marco FrapportiEkipa amatorska 2024+1.11.170
88Simone BevilacquaEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jonas Vingegaard HansenTeam Visma - Lease a Bike4.17.4315
2Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Teams.t.7
3Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024+0.043
4Ben HermansCofidiss.t.0
5Ethan HayterINEOS Grenadierss.t.0
6Mauri VansevenantSoudal - Quick Step+0.100
7Ilan Van WilderSoudal - Quick Steps.t.0
8Marco BrennerTudor Pro Cycling Teams.t.0
9Sergio Luis Henao MontoyaEkipa amatorska 2024s.t.0
10Javier RomoMovistar Teams.t.0
11Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Trek+0.130
12Jonathan Lastra MartinezCofidiss.t.0
13Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
14Edward RavasiEkipa amatorska 2024s.t.0
15Alessandro FancelluQ36.5 Pro Cycling Team+0.150
16Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Treks.t.0
17Kevin ColleoniIntermarché - Wantys.t.0
18Jefferson CepedaEF Education - EasyPost+0.180
19Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadiers+0.280
20Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bike+0.310

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ethan HayterINEOS Grenadiers3.49.2115
2Shane ArchboldEkipa amatorska 2024s.t.7
3Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.3
4Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
5Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
6Orluis AularCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
7Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
8Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
9Cristian ScaroniAstana Qazaqstan Teams.t.0
10Simone VelascoAstana Qazaqstan Teams.t.0
11Bernardo Ayuso ErastusEkipa amatorska 2024s.t.0
12Ben SwiftINEOS Grenadierss.t.0
13Marius MayrhoferTudor Pro Cycling Teams.t.0
14Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
15Gleb BrussenskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
16Javier RomoMovistar Teams.t.0
17Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
18Henok MulubrhanAstana Qazaqstan Teams.t.0
19Antonio PuppioEkipa amatorska 2024s.t.0
20Antonio Angulo SampedroBurgos - BHs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jonas Vingegaard HansenTeam Visma - Lease a Bike4.26.3715
2Javier RomoMovistar Teams.t.7
3Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.3
4Ethan HayterINEOS Grenadierss.t.0
5Mauri VansevenantSoudal - Quick Steps.t.0
6Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emiratess.t.0
7Ben HermansCofidis+0.020
8Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
9Sergio Luis Henao MontoyaEkipa amatorska 2024s.t.0
10Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
11Alvaro Cuadros MorataEkipa amatorska 2024s.t.0
12Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
13Ilan Van WilderSoudal - Quick Steps.t.0
14Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Treks.t.0
15Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
16Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Team+0.050
17Jonathan Lastra MartinezCofidis+0.070
18Kevin ColleoniIntermarché - Wanty+0.090
19Edward RavasiEkipa amatorska 2024+0.130
20Rodrigo Contreras PinzonEkipa amatorska 2024+0.140

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost3.59.4015
2Jonas Vingegaard HansenTeam Visma - Lease a Bikes.t.7
3Shane ArchboldEkipa amatorska 2024+0.193
4Ethan HayterINEOS Grenadierss.t.0
5Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emiratess.t.0
6Jonathan Lastra MartinezCofidiss.t.0
7Ilan Van WilderSoudal - Quick Steps.t.0
8Javier RomoMovistar Teams.t.0
9Paul DoubleTeam Polti - Kometas.t.0
10Ben HermansCofidiss.t.0
11Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
12Sergio Luis Henao MontoyaEkipa amatorska 2024s.t.0
13Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
14Mauri VansevenantSoudal - Quick Steps.t.0
15Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Treks.t.0
16Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
17Simone VelascoAstana Qazaqstan Team+0.360
18Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
19Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
20Henri VandenabeeleLotto - Dstnys.t.0

Wyniki etapu 1a:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jakub MareczkoCorratec - Vini Fantini2.19.0515
2Mark CavendishAstana Qazaqstan Teams.t.7
3Marius MayrhoferTudor Pro Cycling Teams.t.3
4Dylan SunderlandEkipa amatorska 2024s.t.0
5Ethan HayterINEOS Grenadierss.t.0
6Michael ZecchinEkipa amatorska 2024s.t.0
7Cristian RocchettaEkipa amatorska 2024s.t.0
8Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
9Damiano CimaEkipa amatorska 2024s.t.0
10Mick Van DijkeTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
11Tommaso NenciniEkipa amatorska 2024s.t.0
12Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
13Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
14Matteo BaseggioEkipa amatorska 2024s.t.0
15Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
16Abner Gonzalez RiveraEkipa amatorska 2024s.t.0
17Ilan Van WilderSoudal - Quick Steps.t.0
18Ben SwiftINEOS Grenadierss.t.0
19Michel HessmannTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
20Gleb BrussenskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)