Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

06-12-2023 09:45

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiINEOS Grenadiers5.43.3530
2Jon Aberasturi IzagaLidl-Treks.t.21
3Pierre BarbierCIC - U Nantes Atlantiques.t.15
4Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.12
5Marc SarreauAg2r - Citroën Teams.t.9
6Alex VogelEkipa amatorska 2023s.t.7
7Matthew BostockBolton Equities - Black Spokes.t.6
8Thomas BoudatGo Sport - Roubaix Lille Métropoles.t.5
9Romain CardisSt Michel - Mavic - Auber 93s.t.4
10Matteo MalucelliBingoal - WBs.t.3
11Maurits LammertinkEkipa amatorska 2023s.t.0
12Pier-André CoteHuman Powered Healths.t.0
13Leonardo BonifazioEkipa amatorska 2023s.t.0
14Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Healths.t.0
15Jason TessonTotalEnergiess.t.0
16Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
17Dylan KowalskiEkipa amatorska 2023s.t.0
18Tobias Morch KongstadEkipa amatorska 2023s.t.0
19Jesper HansenEkipa amatorska 2023s.t.0
20Jérémy LeveauGo Sport - Roubaix Lille Métropoles.t.0
21Julien SimonTotalEnergiess.t.0
22Lawrence NaesenAg2r - Citroën Teams.t.0
23Mathias De WitteEkipa amatorska 2023s.t.0
24Luca MozzatoTeam Arkea - Samsics.t.0
25Angel Fuentes PaniegoBurgos - BHs.t.0
26Ziga JermanEkipa amatorska 2023s.t.0
27Casper Van UdenTeam DSM - Firmenichs.t.0
28Anthony JullienEkipa amatorska 2023s.t.0
29Jake StewartGroupama - FDJs.t.0
30Georg ZimmermannIntermarché - Circus - Wantys.t.0
31Wesley KrederCofidiss.t.0
32Lukas RüeggTeam Vorarlbergs.t.0
33Nicola VenchiaruttiWork Service - Vitalcare - Dynateks.t.0
34Maxime UrrutyNice Métropole Côte d'Azurs.t.0
35Jens ReyndersIsrael - Premier Techs.t.0
36Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
37Théry SchirEkipa amatorska 2023s.t.0
38Stephen BassettHuman Powered Healths.t.0
39Clement BerthetAg2r - Citroën Teams.t.0
40Pierre RollandEkipa amatorska 2023s.t.0
41Jon Barrenetxea GolzarriCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
42Fabio SabatiniEkipa amatorska 2023s.t.0
43Torstein TraeenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
44Luc WirtgenTudor Pro Cycling Teams.t.0
45Lucas ErikssonTudor Pro Cycling Teams.t.0
46Elmar ReindersTeam Jayco - AlUlas.t.0
47Biniyam GhirmayIntermarché - Circus - Wantys.t.0
48Winner Andrew Anacona GomezEkipa amatorska 2023s.t.0
49Valentin FerronTotalEnergiess.t.0
50Dimitri PeyskensBingoal - WBs.t.0
51Théo DelacroixSt Michel - Mavic - Auber 93s.t.0
52Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
53Luca ChiricoEkipa amatorska 2023+0.100
54Aritz Bagües KalparsoroEkipa amatorska 2023s.t.0
55Leon HeinschkeTeam DSM - Firmenichs.t.0
56Julien AntomarchiEkipa amatorska 2023+0.120
57Cyril BartheBurgos - BHs.t.0
58Simon GeschkeCofidiss.t.0
59Alexandre GeniezEkipa amatorska 2023s.t.0
60Lucas De RossiChina Glory Continental Cycling Teams.t.0
61Jon Irisarri RinconEkipa amatorska 2023+0.150
62Benoit CosnefroyAg2r - Citroën Teams.t.0
63Cyrille ThieryEkipa amatorska 2023s.t.0
64Evaldas SiskeviciusEkipa amatorska 2023+0.160
65Emmanuel MorinCIC - U Nantes Atlantiques.t.0
66Lewis AskeyGroupama - FDJs.t.0
67Kevin RezaEkipa amatorska 2023+0.200
68Mathijs PaasschensLotto - Dstny+0.310
69Rory TownsendBolton Equities - Black Spoke+0.500
70Sergio Roman Martin GalanCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
71Dayer Uberney Quintana RojasEkipa amatorska 2023s.t.0
72Flavien MaureletSt Michel - Mavic - Auber 93+0.520
73Markus PajurTartu2024 Cycling Teams.t.0
74Romain SeigleEkipa amatorska 2023+1.160
75Aaron VerwilstTeam Flanders - Baloise+1.250
76Yoann PaillotEkipa amatorska 2023+1.380
77Jacob ScottBolton Equities - Black Spoke+1.570
78Juan Felipe Osorio ArboledaEkipa amatorska 2023+2.140
79Isaac Canton SerranoEkipa amatorska 2023s.t.0
80Martin Bugge UrianstadUno-X Pro Cycling Teams.t.0
81Rait ArmGo Sport - Roubaix Lille Métropoles.t.0
82Edwin Alcibiades Avila VanegasEkipa amatorska 2023s.t.0
83Jesper SchultzEkipa amatorska 2023s.t.0
84Ludwig De WinterEkipa amatorska 2023s.t.0
85Lars SaugstadEkipa amatorska 2023s.t.0
86Jim BrownAT85 Pro Cyclings.t.0
87Boris ValléeEkipa amatorska 2023s.t.0
88Samuel LerouxGo Sport - Roubaix Lille Métropoles.t.0
89Adam De VosHuman Powered Healths.t.0
90Kenny De KeteleEkipa amatorska 2023s.t.0
91Jasper De PlusEkipa amatorska 2023s.t.0
92Leonardo MarchioriEkipa amatorska 2023s.t.0
93Eddy FineCofidiss.t.0
94Anthony PerezCofidiss.t.0
95David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
96Clément DavyGroupama - FDJs.t.0
97Tim NabermanTeam DSM - Firmenichs.t.0
98Clément CariseyEkipa amatorska 2023s.t.0
99Lorenzo ManzinTotalEnergiess.t.0
100Quentin VennerEkipa amatorska 2023s.t.0
101Paul OurselinTotalEnergiess.t.0
102Pepijn ReinderinkSoudal - Quick Step Devo Teams.t.0
103Marlon GaillardEkipa amatorska 2023s.t.0
104Thibault FerasseEkipa amatorska 2023s.t.0
105Anthony MaldonadoSt Michel - Mavic - Auber 93s.t.0
106Tony HurelEkipa amatorska 2023s.t.0
107Soren WaerenskjoldUno-X Pro Cycling Team+3.030
108Matteo Dal-CinToronto Hustle+3.370
109Alexys BrunelEkipa amatorska 2023+3.380
110Jonathan HivertEkipa amatorska 2023s.t.0
111Manuel Penalver AniorteBurgos - BH+3.570
112Magnus SheffieldINEOS Grenadiers+4.220
113Filippo TaglianiEkipa amatorska 2023s.t.0
114Alexis GougeardEkipa amatorska 2023+4.250
115Jonas AbrahamsenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
116August JensenHuman Powered Healths.t.0
117Victor LafayCofidiss.t.0
118Reto MullerEkipa amatorska 2023s.t.0
119Matthias ReutimannTeam Felbermayr - Simplon - Welss.t.0
120Iver SkaarsethEkipa amatorska 2023s.t.0
121Robin CarpenterL39ion of Los Angeles+5.060
122Ben HardyEkipa amatorska 2023+6.020
123Rasmus Christian QuaadeEkipa amatorska 2023s.t.0
124Kim MagnussonEkipa amatorska 2023s.t.0
125Paul PenhoetGroupama - FDJ+6.320
126Mattia VielEkipa amatorska 2023s.t.0
127Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
128Alex MolenaarElectro Hiper Europas.t.0
129Robert ScottAT85 Pro Cycling+8.340
130Josu Etxeberria AzpilikuetaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
131Kristian KulsetEkipa amatorska 2023s.t.0
132Enzo LeijnseDSM Development Teams.t.0
133Stuart BalfourAT85 Pro Cyclings.t.0
134Sander De PestelTeam Flanders - Baloises.t.0
135Maxime ChevalierEkipa amatorska 2023+9.190
136Morten HulgaardEkipa amatorska 2023s.t.0
137Thibault GuernalecTeam Arkea - Samsic+9.270
138Reece WoodAT85 Pro Cycling+9.350
139Emerson OronteEkipa amatorska 2023+10.570
140Damien ClaytonEkipa amatorska 2023s.t.0
141Sasha WeemaesHuman Powered Health+14.320
142Tobias Lund AndresenTeam DSM - Firmenich+21.130

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)