Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

25-06-2024 21:43

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thomas PidcockINEOS Grenadiers4.36.27130
2Wout Van AertTeam Visma - Lease a Bikes.t.78
3Matteo TrentinTudor Pro Cycling Team+0.0265
4Ide SchellingAstana Qazaqstan Team+0.0759
5Toms SkujinšLidl - Treks.t.52
6Robert StannardEkipa amatorska 2024s.t.46
7Dylan TeunsEkipa amatorska 2024s.t.40
8Benoit CosnefroyDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.34
9Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.28
10Andreas LeknessundUno-X Mobility+0.1223
11Rémi CavagnaMovistar Team+0.2518
12Greg Van AvermaetEkipa amatorska 2024+0.4814
13Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.12
14Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.11
15Milan MentenLotto - Dstnys.t.10
16Sylvain MoniquetLotto - Dstnys.t.9
17Victor CampenaertsLotto - Dstny+0.518
18Christophe LaporteTeam Visma - Lease a Bike+0.537
19Marcus BurghardtEkipa amatorska 2024s.t.6
20Rudy MolardGroupama - FDJs.t.5
21Aurelien Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.5
22Tosh Van Der SandeTeam Visma - Lease a Bikes.t.5
23Pieter SerrySoudal - Quick Steps.t.5
24Kristian SbaragliCorratec - Vini Fantinis.t.5
25Stefano OldaniCofidiss.t.5
26Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.5
27Sander ArmeeEkipa amatorska 2024s.t.5
28Daniel HoelgaardEkipa amatorska 2024s.t.5
29Maurits LammertinkEkipa amatorska 2024s.t.5
30Lorenzo RotaIntermarché - Wantys.t.5
31Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPosts.t.0
32Dries Van GestelTotalEnergiess.t.0
33Luka MezgecTeam Jayco - AlUlas.t.0
34Luc WirtgenTudor Pro Cycling Teams.t.0
35Robert PowerEkipa amatorska 2024s.t.0
36Floris De TierBingoal - WBs.t.0
37Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.0
38Jasper StuyvenLidl - Treks.t.0
39Hugo HofstetterEkipa amatorska 2024s.t.0
40Yves LampaertSoudal - Quick Steps.t.0
41Cyril LemoineEkipa amatorska 2024+1.100
42Edward TheunsLidl - Trek+1.170
43Jan BakelantsEkipa amatorska 2024+1.200
44Frederik WandahlBora - Hansgrohe+1.220
45Andreas Nielsen StokbroTdT - Unibets.t.0
46Valentin FerronTotalEnergiess.t.0
47Jelle WallaysEkipa amatorska 2024s.t.0
48Kevin VermaerkeTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
49Henri VandenabeeleLotto - Dstnys.t.0
50Aliaksandr RiabushenkoEkipa amatorska 2024s.t.0
51Jenthe BiermansArkea - B&B Hotelss.t.0
52Ryan GibbonsLidl - Treks.t.0
53Xandro MeurisseAlpecin - Deceunincks.t.0
54Connor BrownEkipa amatorska 2024s.t.0
55Dorian GodonDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
56Jonas Iversby HvidebergUno-X Mobilitys.t.0
57Thomas SprengersEkipa amatorska 2024s.t.0
58Paul MartensEkipa amatorska 2024+1.250
59Bob JungelsBora - Hansgrohes.t.0
60Kobe GoossensIntermarché - Wantys.t.0
61Ben TulettTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
62Aimé De GendtCofidis+1.280
63Arjen LivynsLotto - Dstny+1.310
64Sonny ColbrelliEkipa amatorska 2024s.t.0
65Stephen WilliamsEkipa amatorska 2024+1.430
66Cyril BartheGroupama - FDJ+2.040
67Alex HowesEkipa amatorska 2024+2.180
68Marco MarcatoEkipa amatorska 2024+2.190
69Sven Erik BystromGroupama - FDJs.t.0
70Anders SkaarsethUno-X Mobilitys.t.0
71Jonas AbrahamsenUno-X Mobility+2.270
72Syver Westgaard WaerstedEkipa amatorska 2024s.t.0
73Benjamin ThomasCofidis+3.110
74Guillaume BoivinEkipa amatorska 2024+6.340
75Nathan Van HooydonckEkipa amatorska 2024s.t.0
76Pascal EenkhoornLotto - Dstnys.t.0
77Luke RoweINEOS Grenadierss.t.0
78Alexis RenardCofidiss.t.0
79Loïc VliegenBingoal - WBs.t.0
80Aaron VerwilstEkipa amatorska 2024s.t.0
81Marijn Van Den BergEF Education - EasyPosts.t.0
82Edward DunbarTeam Jayco - AlUlas.t.0
83Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.0
84Sébastien GrignardLotto - Dstnys.t.0
85Eddy FineCofidiss.t.0
86Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
87Lawson CraddockTeam Jayco - AlUlas.t.0
88Ludovic RobeetCofidis+6.380
89Jordi MeeusBora - Hansgrohe+6.420
90Brent Van MoerLotto - Dstnys.t.0
91Rune HerregodtsIntermarché - Wanty+7.000
92Patrick GamperBora - Hansgrohes.t.0
93Alexander KonychevEkipa amatorska 2024s.t.0
94Kenny MollyEkipa amatorska 2024s.t.0
95Timo RoosenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
96Kenneth Van RooyBingoal - WBs.t.0
97Antonio TiberiBahrain Victorious+7.130
98Leonardo BassoEkipa amatorska 2024+8.530
99Michał GołaśEkipa amatorska 2024s.t.0
100Edo GoldsteinEkipa amatorska 2024s.t.0
101Barnabás PEÁKEkipa amatorska 2024s.t.0
102Tom WirtgenEkipa amatorska 2024s.t.0
103Ian GarrisonEkipa amatorska 2024s.t.0
104Emmanuel MorinEkipa amatorska 2024s.t.0
105Martin Bugge UrianstadUno-X Mobilitys.t.0
106Kristian KulsetEkipa amatorska 2024s.t.0
107Marlon GaillardEkipa amatorska 2024s.t.0
108Magnus Cort NielsenUno-X Mobilitys.t.0
109Julian MertensBingoal - WBs.t.0
110Jack BauerEkipa amatorska 2024+9.120
111Alexander EdmondsonTeam dsm-firmenich - PostNL+9.160
112Felix GallDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)