Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

06-12-2023 07:49

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jose Manuel Diaz GallegoBurgos - BH29.19.40100
2Jay VineUAE Team Emirates+0.0175
3Eduardo SepulvedaLotto - Dstny+0.0660
4Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+0.2555
5Merhawi KudusTeam Jayco - AlUla+0.3050
6Anthon CharmigUno-X Pro Cycling Teams.t.45
7Delio Fernandez CruzAP Hotels & Resorts - Tavira - SC Farense+0.3340
8Artem NychGlassdrive - Q8 - Anicolor+0.5235
9Anders Halland JohannessenUno-X Pro Cycling Team+0.5530
10Garikoitz Bravo OiarbideEkipa amatorska 2023+1.0125
11Javier RomoAstana Qazaqstan Team+1.2122
12Mauro FinettoEkipa amatorska 2023+1.2819
13Alex HoehnEkipa amatorska 2023+1.2917
14Rodrigo Contreras PinzonEkipa amatorska 2023s.t.15
15Jetse BolBurgos - BH+1.3113
16Luca WackermannEkipa amatorska 2023+2.130
17Diego Rubio HernandezEkipa amatorska 2023+2.300
18Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2023s.t.0
19Joel SuterTudor Pro Cycling Team+2.430
20Ibai Azurmendi SagastibelEuskaltel - Euskadi+2.490
21Alessandro TonelliGreen Project - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
22Alex DowsettEkipa amatorska 2023+2.560
23Anatoliy BudyakTerengganu - Polygon Cycling Team+3.100
24Samuele ZoccaratoGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane+3.160
25Ahmet ÖrkenSpor Toto Cycling Team+3.310
26Gabriel Reguero CorralEkipa amatorska 2023+3.350
27Jesse EwartTerengganu - Polygon Cycling Team+3.360
28Szymon TraczSantic - Wibatech+4.000
29Meindert WeulinkA Bloc CT+4.030
30Josip RumacEkipa amatorska 2023+4.070
31Francesco GavazziEolo - Kometa Cycling Team+4.240
32Serghei TvetcovEkipa amatorska 2023+5.070
33Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGA+5.190
34David Lozano RibaTeam Novo Nordisks.t.0
35Evgeny ShalunovEkipa amatorska 2023+5.290
36Vitaliy ButsEkipa amatorska 2023+5.310
37Stijn DaemenBEAT Cycling Club+5.380
38Branislau SamoilauEkipa amatorska 2023+5.590
39Iker Ballarin MansoEuskaltel - Euskadi+6.260
40Julen Irizar LaskurainEkipa amatorska 2023+7.190
41Vincenzo AlbaneseEolo - Kometa Cycling Team+7.260
42Cristian RaileanuEkipa amatorska 2023+8.000
43Jonathan BogliEkipa amatorska 2023+8.060
44Mirco MaestriEolo - Kometa Cycling Team+8.070
45Nikita Umerbekov StalnovKoniec kariery 2023+9.190
46Rick ZabelIsrael - Premier Tech+9.210
47Umberto MarengoEkipa amatorska 2023+10.050
48Jasper PhilipsenAlpecin - Deceuninck+10.210
49Andre GreipelKoniec kariery 2023+10.280
50Gleb BrussenskiyAstana Qazaqstan Team+11.170
51Diego Pablo SevillaEolo - Kometa Cycling Team+11.180
52Stijn AppelA Bloc CT+11.430
53Isaac Canton SerranoEkipa amatorska 2023+11.490
54Jokin Aranburu ArrutiEkipa amatorska 2023+11.520
55Mark CavendishAstana Qazaqstan Team+11.550
56Iljo KeisseEkipa amatorska 2023+12.030
57Burak AbayKonya Büyüksehir Belediye Spor+12.130
58Willie SmitChina Glory Continental Cycling Team+12.140
59Matthias BrändleEkipa amatorska 2023+12.230
60Kristoffer HalvorsenUno-X Pro Cycling Team+12.250
61Nicola VenchiaruttiWork Service - Vitalcare - Dynatek+12.360
62Giovanni LonardiEolo - Kometa Cycling Team+12.390
63Aritz Bagües KalparsoroEkipa amatorska 2023s.t.0
64Peter KusztorTeam Novo Nordisks.t.0
65Kevin Rivera SerranoEkipa amatorska 2023+12.510
66Sebastian BerwickIsrael - Premier Tech+13.140
67Oguzhan TiryakiEkipa amatorska 2023+13.240
68Davide CimolaiCofidis+13.500
69Erik Nordsaeter ResellUno-X Pro Cycling Team+13.580
70Leonardo Javier VelardezEkipa amatorska 2023+14.430
71Michel GiesselmannEkipa amatorska 2023+15.150
72Juan Jose Lobato Del ValleEuskaltel - Euskadi+15.310
73Shane ArchboldBora - Hansgrohe+15.320
74Mustafa SayarSakarya - BB Pro Team+15.490
75Andrea PeronTeam Novo Nordisk+15.540
76Martins PlutoA Bloc CTs.t.0
77Yauhen SobalEkipa amatorska 2023+16.100
78Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Health+16.130
79Yevgeniy GidichAstana Qazaqstan Team+17.470
80Artyom ZakharovAstana Qazaqstan Development Team+17.510
81Kevin KuhnCircus - Re-uz - Technord+18.130
82Stijn SteelsEkipa amatorska 2023+18.540
83Igor BoevEkipa amatorska 2023+19.010
84David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGA+19.030
85Damiano CimaEkipa amatorska 2023+19.260
86Mathias Le TurnierEkipa amatorska 2023+20.020
87Cormac McgeoughEkipa amatorska 2023+21.570
88Quentin VennerEkipa amatorska 2023+22.560
89Mattia FrapportiEkipa amatorska 2023+23.070
90Guy SagivIsrael - Premier Tech+23.080
91Per MünstermannSaris - Rouvy - Sauerland Team+23.130
92Jonas CastriqueEkipa amatorska 2023+24.030
93Fabio ChristenQ36.5 Pro Cycling Team+24.090
94Ziga JermanEkipa amatorska 2023+25.160
95Alvaro Jose Hodeg ChaguiUAE Team Emirates+25.390
96Tom PaquotIntermarché - Circus - Wantys.t.0
97Rasmus TillerUno-X Pro Cycling Team+25.490
98Serhei ShauchenkaEkipa amatorska 2023+25.500
99Manuel Penalver AniorteBurgos - BH+25.530
100Kent RossEkipa amatorska 2023+25.580
101Soren WaerenskjoldUno-X Pro Cycling Team+26.120
102Stanislau BazhkouEkipa amatorska 2023+26.210
103Elchin AsadovSakarya - BB Pro Team+26.220
104Muhammad Nur Aiman RosliTeam Sapura Cycling+26.290
105Jon KnolleTeam Vorarlberg+27.200
106Nils SinschekA Bloc CT+28.200
107Peio Goikoetxea GoioganaEuskaltel - Euskadi+28.250
108Lionel TaminiauxAlpecin - Deceuninck+28.260
109Marti Vigo Del ArcoEkipa amatorska 2023s.t.0
110Jonathan ClarkeEkipa amatorska 2023+28.290
111Sean De BieEkipa amatorska 2023+28.310
112Muhammad Zawawi AzmanTeam Sapura Cycling+28.500
113Hector Saez BenitoEkipa amatorska 2023+29.190
114Samuele RiviEolo - Kometa Cycling Team+29.310
115Georgios BouglasMatrix Powertag+30.090
116Bodi Del GrossoA Bloc CT+30.410
117Marcel MeisenEkipa amatorska 2023+30.530
118Isaac Eduardo Urbano CarrascoEkipa amatorska 2023+31.060
119Halil Ibrahim DoganBeykoz Belediyesi Spor Kulübü+32.320
120Mamyr StashEkipa amatorska 2023+33.090
121Emre YavuzEkipa amatorska 2023+33.300
122Ivar SlikEkipa amatorska 2023+34.540
123Akmal Hakim ZakariaTeam Sapura Cycling+35.280
124Eduard-Michael GrosuHRE - Mazowsze Serce Polski+35.550
125Vasili StrokavEkipa amatorska 2023+36.260
126Matteo MalucelliBingoal - WB+36.310
127Joonas HenttalaTeam Novo Nordisk+37.150
128Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2023+38.030
129Onur BalkanEkipa amatorska 2023+38.510
130Wesley VercamstEkipa amatorska 2023+39.090
131Matvey MamykinEkipa amatorska 2023+39.330
132Umberto PoliTeam Novo Nordisk+41.250
133Fabio JakobsenSoudal - Quick Step+43.330
134Frederik Rodenberg MadsenTeam DSM - Firmenich+43.540
135Feritcam SamliSpor Toto Cycling Team+45.490
136Logan PhippenTeam Novo Nordisk+46.160
137Aliaksei ShnyrkoLi Ning Star+47.590
138Josu Etxeberria AzpilikuetaCaja Rural - Seguros RGA+50.110
139Ivan CharniauskiEkipa amatorska 2023+1.03.560

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Team1.35.3815
2Kristoffer HalvorsenUno-X Pro Cycling Teams.t.7
3Pierre BarbierCIC - U Nantes Atlantiques.t.3
4Mark CavendishAstana Qazaqstan Teams.t.0
5Jasper PhilipsenAlpecin - Deceunincks.t.0
6Andre GreipelKoniec kariery 2023s.t.0
7Giovanni LonardiEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
8Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.0
9Manuel BellettiEkipa amatorska 2023s.t.0
10Eduard-Michael GrosuHRE - Mazowsze Serce Polskis.t.0
11Juan Jose Lobato Del ValleEuskaltel - Euskadis.t.0
12Martins PlutoA Bloc CTs.t.0
13Lars KulbeEkipa amatorska 2023s.t.0
14Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0
15Soren WaerenskjoldUno-X Pro Cycling Teams.t.0
16Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Healths.t.0
17Gleb BrussenskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
18Alvaro Jose Hodeg ChaguiUAE Team Emiratess.t.0
19Mattia FrapportiEkipa amatorska 2023s.t.0
20Mamyr StashEkipa amatorska 2023s.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mark CavendishAstana Qazaqstan Team3.17.2615
2Jasper PhilipsenAlpecin - Deceunincks.t.7
3Andre GreipelKoniec kariery 2023s.t.3
4Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Teams.t.0
5Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Healths.t.0
6Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.0
7Giovanni LonardiEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
8Luca MozzatoTeam Arkea - Samsics.t.0
9Rick ZabelIsrael - Premier Techs.t.0
10Soren WaerenskjoldUno-X Pro Cycling Teams.t.0
11Pierre BarbierCIC - U Nantes Atlantiques.t.0
12Lionel TaminiauxAlpecin - Deceunincks.t.0
13Martins PlutoA Bloc CTs.t.0
14Bodi Del GrossoA Bloc CTs.t.0
15Eduard-Michael GrosuHRE - Mazowsze Serce Polskis.t.0
16Juan Jose Lobato Del ValleEuskaltel - Euskadis.t.0
17Damiano CimaEkipa amatorska 2023s.t.0
18Umberto MarengoEkipa amatorska 2023s.t.0
19Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0
20Jay VineUAE Team Emiratess.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mark CavendishAstana Qazaqstan Team1123615
2Jasper PhilipsenAlpecin - Deceunincks.t.7
3Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Healths.t.3
4Kristoffer HalvorsenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
5Andre GreipelKoniec kariery 2023s.t.0
6Manuel BellettiEkipa amatorska 2023s.t.0
7Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Teams.t.0
8Lionel TaminiauxAlpecin - Deceunincks.t.0
9Eduard-Michael GrosuHRE - Mazowsze Serce Polskis.t.0
10Giovanni LonardiEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
11Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.0
12David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
13Lars KulbeEkipa amatorska 2023s.t.0
14Wesley VercamstEkipa amatorska 2023s.t.0
15Noah GraniganEkipa amatorska 2023s.t.0
16Mamyr StashEkipa amatorska 2023s.t.0
17Pierre BarbierCIC - U Nantes Atlantiques.t.0
18Serhei ShauchenkaEkipa amatorska 2023s.t.0
19Soren WaerenskjoldUno-X Pro Cycling Teams.t.0
20Damiano CimaEkipa amatorska 2023s.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mark CavendishAstana Qazaqstan Team1412715
2Jasper PhilipsenAlpecin - Deceunincks.t.7
3Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Healths.t.3
4Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Teams.t.0
5Pierre BarbierCIC - U Nantes Atlantiques.t.0
6David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
7Lars KulbeEkipa amatorska 2023s.t.0
8Luca MozzatoTeam Arkea - Samsics.t.0
9Martins PlutoA Bloc CTs.t.0
10Damiano CimaEkipa amatorska 2023s.t.0
11Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.0
12Kristoffer HalvorsenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
13Yevgeniy GidichAstana Qazaqstan Teams.t.0
14Wesley VercamstEkipa amatorska 2023s.t.0
15Lionel TaminiauxAlpecin - Deceunincks.t.0
16Matteo MalucelliBingoal - WBs.t.0
17Per MünstermannSaris - Rouvy - Sauerland Teams.t.0
18Bodi Del GrossoA Bloc CTs.t.0
19Georgios BouglasMatrix Powertags.t.0
20Willie SmitChina Glory Continental Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jose Manuel Diaz GallegoBurgos - BH4.25.2515
2Jay VineUAE Team Emiratess.t.7
3Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.3
4Anders Halland JohannessenUno-X Pro Cycling Team+0.150
5Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
6Merhawi KudusTeam Jayco - AlUla+0.180
7Anthon CharmigUno-X Pro Cycling Team+0.200
8Delio Fernandez CruzAP Hotels & Resorts - Tavira - SC Farense+0.230
9Quentin PacherGroupama - FDJ+0.380
10Artem NychGlassdrive - Q8 - Anicolor+0.420
11Gavin MannionEkipa amatorska 2023+0.450
12Garikoitz Bravo OiarbideEkipa amatorska 2023+0.540
13Javier RomoAstana Qazaqstan Team+1.110
14Alex HoehnEkipa amatorska 2023+1.190
15Rodrigo Contreras PinzonEkipa amatorska 2023s.t.0
16Mauro FinettoEkipa amatorska 2023+1.210
17Jetse BolBurgos - BH+1.230
18Pierre RollandEkipa amatorska 2023+1.310
19Sebastian BerwickIsrael - Premier Tech+1.400
20Nicolay CherkasovEkipa amatorska 2023+1.590

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jasper PhilipsenAlpecin - Deceuninck2.55.5015
2Andre GreipelKoniec kariery 2023s.t.7
3Kristoffer HalvorsenUno-X Pro Cycling Teams.t.3
4Mark CavendishAstana Qazaqstan Teams.t.0
5Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Healths.t.0
6Luca MozzatoTeam Arkea - Samsics.t.0
7Giovanni LonardiEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
8Vincenzo AlbaneseEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
9Igor BoevEkipa amatorska 2023s.t.0
10Martins PlutoA Bloc CTs.t.0
11Eduard-Michael GrosuHRE - Mazowsze Serce Polskis.t.0
12Nicola VenchiaruttiWork Service - Vitalcare - Dynateks.t.0
13Kevin RezaEkipa amatorska 2023s.t.0
14David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
15Josip RumacEkipa amatorska 2023s.t.0
16Yevgeniy GidichAstana Qazaqstan Teams.t.0
17Serhei ShauchenkaEkipa amatorska 2023s.t.0
18Davide CimolaiCofidiss.t.0
19Ahmet ÖrkenSpor Toto Cycling Teams.t.0
20Juan Jose Lobato Del ValleEuskaltel - Euskadis.t.0

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jasper PhilipsenAlpecin - Deceuninck4.20.4515
2Andre GreipelKoniec kariery 2023s.t.7
3Mark CavendishAstana Qazaqstan Teams.t.3
4Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Healths.t.0
5Vincenzo AlbaneseEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
6Rick ZabelIsrael - Premier Techs.t.0
7Luca WackermannEkipa amatorska 2023s.t.0
8Gleb BrussenskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
9Giovanni LonardiEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
10Ahmet ÖrkenSpor Toto Cycling Teams.t.0
11David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
12Jay VineUAE Team Emiratess.t.0
13Kristoffer HalvorsenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
14Ibai Azurmendi SagastibelEuskaltel - Euskadis.t.0
15Jetse BolBurgos - BHs.t.0
16Lionel TaminiauxAlpecin - Deceunincks.t.0
17Stanislau BazhkouEkipa amatorska 2023s.t.0
18Nicola VenchiaruttiWork Service - Vitalcare - Dynateks.t.0
19Stijn SteelsEkipa amatorska 2023s.t.0
20Anders Halland JohannessenUno-X Pro Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 8:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mark CavendishAstana Qazaqstan Team3.24.3815
2Jasper PhilipsenAlpecin - Deceunincks.t.7
3Kristoffer HalvorsenUno-X Pro Cycling Teams.t.3
4Andre GreipelKoniec kariery 2023s.t.0
5Giovanni LonardiEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
6Vincenzo AlbaneseEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
7Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Healths.t.0
8Damiano CimaEkipa amatorska 2023s.t.0
9Jokin Aranburu ArrutiEkipa amatorska 2023s.t.0
10Ahmet ÖrkenSpor Toto Cycling Teams.t.0
11Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0
12David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
13Davide CimolaiCofidiss.t.0
14Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
15Soren WaerenskjoldUno-X Pro Cycling Teams.t.0
16Merhawi KudusTeam Jayco - AlUlas.t.0
17Cristian RaileanuEkipa amatorska 2023s.t.0
18Alex HoehnEkipa amatorska 2023s.t.0
19Samuele ZoccaratoGreen Project - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
20Jetse BolBurgos - BHs.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)