Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

26-05-2024 20:54

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nairo Alexander Quintana RojasMovistar Team13.34.2750
2Antonio Pedrero LopezMovistar Team+0.3638
3Pierre LatourTotalEnergies+0.5430
4Victor De La Parte GonzalezEuskaltel - Euskadi+1.0127
5Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+1.0825
6Alejandro Osorio CarvajalEkipa amatorska 2024+1.2623
7Roger Adria OliverasBora - Hansgrohe+1.5221
8Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2024+2.0019
9Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+2.4317
10Julen Amezqueta MorenoEkipa amatorska 2024+3.0315
11Jose Tito Hernandez JaramilloEkipa amatorska 2024+3.060
12Jose Manuel Diaz GallegoBurgos - BHs.t.0
13Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Team+3.120
14Daniel Navarro GarciaEkipa amatorska 2024s.t.0
15Mikel Iturria SegurolaEuskaltel - Euskadi+3.460
16Hector Carretero MillanEkipa amatorska 2024+4.070
17Diego RosaEkipa amatorska 2024+4.540
18Artem NychEkipa amatorska 2024+5.240
19Jhojan Orlando Garcia SosaEkipa amatorska 2024+5.420
20Txomin Juaristi ArrietaEuskaltel - Euskadi+5.500
21Jose Felix Parra CuerdaEquipo Kern Pharma+5.570
22Mauro FinettoEkipa amatorska 2024+6.530
23Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+7.190
24Daniel Alejandro Mendez NorenaEkipa amatorska 2024+8.170
25Cristian ScaroniAstana Qazaqstan Team+8.380
26Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BH+8.560
27Francesco GavazziEkipa amatorska 2024+10.290
28Unai Cuadrado Ruiz De GaunaEuskaltel - Euskadi+11.260
29Jon Agirre EganaEquipo Kern Pharma+12.480
30Jesus Del Pino CorrochanoEkipa amatorska 2024+13.510
31Jose Joaquin Rojas GilEkipa amatorska 2024+15.320
32Carlos Garcia PiernaEquipo Kern Pharma+15.400
33Savva NovikovEkipa amatorska 2024s.t.0
34Abner Gonzalez RiveraEkipa amatorska 2024+16.010
35Fabien DoubeyTotalEnergies+17.170
36Robinson Eduardo Chalapud GomezEkipa amatorska 2024+17.320
37Robigzon Leandro Oyola OyolaEkipa amatorska 2024+17.410
38Jokin Murguialday ElorzaCaja Rural - Seguros RGA+17.490
39Winner Andrew Anacona GomezEkipa amatorska 2024+18.530
40Mathieu BurgaudeauTotalEnergies+19.130
41Oscar Cabedo CardaEkipa amatorska 2024+20.380
42Dmitrii StrakhovEkipa amatorska 2024+21.300
43Juan Felipe Osorio ArboledaEkipa amatorska 2024+23.030
44David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+23.200
45Sergei ChernetckiiEkipa amatorska 2024+23.580
46Cristhian Montoya GiraldoEkipa amatorska 2024+24.290
47Thomas ArmstrongEkipa amatorska 2024+25.180
48Cesar Nicolas Paredes AvellanedaEkipa amatorska 2024+25.440
49Mathias Le TurnierEkipa amatorska 2024+26.370
50Denis NekrasovEkipa amatorska 2024+27.140
51Angel Madrazo RuizEkipa amatorska 2024+27.190
52Fabien GrellierTotalEnergies+27.570
53Juan Diego Alba BolivarEkipa amatorska 2024+28.380
54Diego Pablo SevillaTeam Polti - Kometa+30.420
55Paul OurselinTotalEnergies+30.570
56Alessandro FedeliEkipa amatorska 2024+31.320
57Andreas MiltiadisEkipa amatorska 2024+32.040
58Alvaro Cuadros MorataEkipa amatorska 2024+32.360
59David De La Fuente RasillaKoniec kariery 2024+33.190
60Sergio Garcia GonzalezEkipa amatorska 2024+33.240
61Dayer Uberney Quintana RojasEkipa amatorska 2024+33.390
62Luca WackermannEkipa amatorska 2024+34.250
63Alexandre DelettreEkipa amatorska 2024+35.230
64Peter KusztorTeam Novo Nordisk+37.410
65Biniyam GhirmayIntermarché - Wanty+38.440
66Pelayo Sanchez MayoMovistar Team+38.510
67Oscar Ferrandis PelegriBurgos - BH+38.590
68Romain HardyEkipa amatorska 2024+40.020
69José Manuel Gutierrez RevueltaEkipa amatorska 2024+40.050
70Ibai Azurmendi SagastibelEuskaltel - Euskadi+40.470
71John ArchibaldEkipa amatorska 2024+41.280
72Nuno Serafim Pacheco MeirelesEkipa amatorska 2024+41.440
73Miguel Angel Ballesteros CanovasEkipa amatorska 2024+42.080
74Antonio Angulo SampedroBurgos - BH+42.310
75Carlos Ivan Oyarzun Gui?ezEkipa amatorska 2024+44.350
76Fabio Andres Duarte ArevaloEkipa amatorska 2024+45.250
77Ibon Ruiz SedanoEquipo Kern Pharma+46.360
78Kevin LedanoisArkea - B&B Hotels+46.480
79Lucas De RossiEkipa amatorska 2024+48.030
80Juan Eugenio Belandria MarquinaEkipa amatorska 2024+54.410
81Marcos Jurado RodriguezEkipa amatorska 2024+1.00.200
82Vyacheslav KuznetsovEkipa amatorska 2024+1.00.330
83Daniel Pedroso ViegasEkipa amatorska 2024+1.04.190
84Oliver BehringerEkipa amatorska 2024+1.04.450
85Marti Marquez RomanEquipo Kern Pharma+1.14.060
86Fernando Lopes GonzalezEkipa amatorska 2024+1.19.300

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nairo Alexander Quintana RojasMovistar Team165018
2Antonio Pedrero LopezMovistar Team+0.264
3Pierre LatourTotalEnergies+0.272
4Gotzon Martin SanzEuskaltel - Euskadi+0.490
5Alejandro Osorio CarvajalEkipa amatorska 2024s.t.0
6Cristian ScaroniAstana Qazaqstan Teams.t.0
7Roger Adria OliverasBora - Hansgrohes.t.0
8Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
9Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
10Julen Amezqueta MorenoEkipa amatorska 2024s.t.0
11Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2024s.t.0
12Jose Tito Hernandez JaramilloEkipa amatorska 2024s.t.0
13Victor De La Parte GonzalezEuskaltel - Euskadis.t.0
14Jhojan Orlando Garcia SosaEkipa amatorska 2024s.t.0
15Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+1.320
16Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Teams.t.0
17Francesco GavazziEkipa amatorska 2024s.t.0
18Diego RosaEkipa amatorska 2024s.t.0
19Oscar Cabedo CardaEkipa amatorska 2024s.t.0
20Txomin Juaristi ArrietaEuskaltel - Euskadis.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Hector Carretero MillanEkipa amatorska 20245.30.578
2Nairo Alexander Quintana RojasMovistar Teams.t.4
3Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.2
4Roger Adria OliverasBora - Hansgrohes.t.0
5Jose Manuel Diaz GallegoBurgos - BHs.t.0
6Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
7Victor De La Parte GonzalezEuskaltel - Euskadis.t.0
8Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2024+0.030
9Pierre LatourTotalEnergies+0.370
10Gotzon Martin SanzEuskaltel - Euskadis.t.0
11Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
12Alejandro Osorio CarvajalEkipa amatorska 2024s.t.0
13Julen Amezqueta MorenoEkipa amatorska 2024s.t.0
14Mikel Iturria SegurolaEuskaltel - Euskadis.t.0
15Diego RosaEkipa amatorska 2024s.t.0
16Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Teams.t.0
17Daniel Navarro GarciaEkipa amatorska 2024s.t.0
18Artem NychEkipa amatorska 2024+1.090
19Jose Tito Hernandez JaramilloEkipa amatorska 2024s.t.0
20Mauro FinettoEkipa amatorska 2024+1.380

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pierre LatourTotalEnergies2.59.498
2Alejandro Osorio CarvajalEkipa amatorska 2024+0.024
3Victor De La Parte GonzalezEuskaltel - Euskadi+0.122
4Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
5Nairo Alexander Quintana RojasMovistar Teams.t.0
6Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+0.190
7Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Team+0.590
8Jhojan Orlando Garcia SosaEkipa amatorska 2024s.t.0
9Roger Adria OliverasBora - Hansgrohes.t.0
10Daniel Navarro GarciaEkipa amatorska 2024s.t.0
11Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2024+1.040
12Jose Tito Hernandez JaramilloEkipa amatorska 2024s.t.0
13Txomin Juaristi ArrietaEuskaltel - Euskadi+1.140
14Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+1.190
15Jose Manuel Diaz GallegoBurgos - BH+1.300
16Mikel Iturria SegurolaEuskaltel - Euskadi+1.330
17Julen Amezqueta MorenoEkipa amatorska 2024s.t.0
18Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+1.540
19Alessandro FedeliEkipa amatorska 2024+2.130
20Artem NychEkipa amatorska 2024+2.290

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)