Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-06-2024 23:26

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Christophe LaporteTeam Visma - Lease a Bike4.18.4260
2Marc SarreauGroupama - FDJs.t.36
3Laurence PithieGroupama - FDJs.t.30
4Stanislaw AniolkowskiCofidiss.t.27
5Soren WaerenskjoldUno-X Mobilitys.t.24
6Martijn BuddingTdT - Unibets.t.21
7Stan Van TrichtAlpecin - Deceunincks.t.18
8Florian VermeerschLotto - Dstnys.t.15
9Daniel McLayArkea - B&B Hotelss.t.12
10Matthew BostockEkipa amatorska 2024s.t.9
11Lukas KubisEkipa amatorska 2024s.t.0
12Baptiste PlanckaertIntermarché - Wantys.t.0
13Marcel MeisenEkipa amatorska 2024s.t.0
14Ben TurnerINEOS Grenadierss.t.0
15Timo RoosenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
16Paul PenhoetGroupama - FDJs.t.0
17James FoucheEuskaltel - Euskadis.t.0
18Idar AndersenUno-X Mobilitys.t.0
19Clément RussoGroupama - FDJs.t.0
20Rory TownsendQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
21Steff CrasTotalEnergiess.t.0
22Lennert TeugelsBingoal - WBs.t.0
23Piet AllegaertCofidiss.t.0
24Damien TouzeDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
25Elmar ReindersTeam Jayco - AlUlas.t.0
26Max WalkerEkipa amatorska 2024s.t.0
27Nick Van Der LijkeEkipa amatorska 2024s.t.0
28Kim MagnussonEkipa amatorska 2024s.t.0
29Jordy BoutsTdT - Unibets.t.0
30Diogo Garces BarbosaEkipa amatorska 2024s.t.0
31Casper Van UdenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
32Sam CulverwellEkipa amatorska 2024s.t.0
33Pepijn ReinderinkSoudal - Quick Steps.t.0
34Kevin Van MelsenEkipa amatorska 2024s.t.0
35Emiel VermeulenEkipa amatorska 2024s.t.0
36Brent Van De KerkhoveEkipa amatorska 2024s.t.0
37Luuc BugterEkipa amatorska 2024s.t.0
38Gerben ThijssenIntermarché - Wantys.t.0
39Mathias De WitteEkipa amatorska 2024s.t.0
40Gijs Van HoeckeIntermarché - Wantys.t.0
41Dries De PooterIntermarché - Wantys.t.0
42Morten HulgaardEkipa amatorska 2024s.t.0
43Tom WirtgenEkipa amatorska 2024s.t.0
44Boy Van PoppelIntermarché - Wantys.t.0
45Pedro Joaquim Silva AndradeEkipa amatorska 2024s.t.0
46Wessel KrulEkipa amatorska 2024s.t.0
47Tom PaquotIntermarché - Wantys.t.0
48Joel SuterTudor Pro Cycling Teams.t.0
49Daan HooleLidl - Treks.t.0
50Robert ScottEkipa amatorska 2024s.t.0
51Lionel TaminiauxLotto - Dstnys.t.0
52Jacob ScottEkipa amatorska 2024s.t.0
53Daniel TulettEkipa amatorska 2024s.t.0
54Marten KooistraEkipa amatorska 2024s.t.0
55Jesper HansenEkipa amatorska 2024s.t.0
56Samuel LerouxEkipa amatorska 2024s.t.0
57Jarrad DriznersLotto - Dstnys.t.0
58Bram WeltenTeam dsm-firmenich - PostNL+0.100
59Oliver NaesenDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.150
60Connor SwiftINEOS Grenadiers+0.180
61Ben HealyEF Education - EasyPosts.t.0
62Loe Van BelleTeam Visma - Lease a Bike+0.200
63Pavel BittnerTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
64Matis LouvelArkea - B&B Hotelss.t.0
65Henri VandenabeeleLotto - Dstnys.t.0
66Lorenzo GermaniGroupama - FDJs.t.0
67Kenneth VanbilsenEkipa amatorska 2024+0.230
68Maikel ZijlaardTudor Pro Cycling Team+0.250
69Luke MudgwayEkipa amatorska 2024s.t.0
70Oliver RobinsonEkipa amatorska 2024+0.310
71Charles PageEkipa amatorska 2024+0.340
72Laurent PichonEkipa amatorska 2024s.t.0
73Thomas MeinEkipa amatorska 2024+0.420
74Lewis AskeyGroupama - FDJs.t.0
75Tobias BayerAlpecin - Deceuninck+0.450
76Maurice BallerstedtAlpecin - Deceuninck+0.480
77Tom BohliTudor Pro Cycling Team+0.520
78Jelle WallaysEkipa amatorska 2024s.t.0
79Jean Pierre DruckerEkipa amatorska 2024+0.530
80Anthony JullienEkipa amatorska 2024+0.590
81Sven BurgerEkipa amatorska 2024+1.030
82Sébastien GrignardLotto - Dstny+1.060
83Tim WellensUAE Team Emiratess.t.0
84Julien DuvalKoniec kariery 2024s.t.0
85Lucas ErikssonTudor Pro Cycling Teams.t.0
86Pieter VanspeybroeckEkipa amatorska 2024+1.090
87Edward PlanckaertAlpecin - Deceunincks.t.0
88Thomas JosephEkipa amatorska 2024+1.190
89Théo DelacroixEkipa amatorska 2024+1.390
90Floris De TierBingoal - WB+2.120
91Edward AndersonEkipa amatorska 2024+2.140
92Tim Van DijkeTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
93Hidde Van VeenendaalEkipa amatorska 2024+2.260
94Alexander WhiteEkipa amatorska 2024+2.550
95Ludovic RobeetCofidis+3.520
96Stan DewulfDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
97Sylvain MoniquetLotto - Dstny+5.430
98Kristian KulsetEkipa amatorska 2024+8.320
99Venantas LasinisEkipa amatorska 2024s.t.0
100Julien Van Den BrandeEkipa amatorska 2024s.t.0
101Jonas AbrahamsenUno-X Mobilitys.t.0
102Ethan BattEkipa amatorska 2024s.t.0
103Andre Rodrigues CarvalhoEkipa amatorska 2024s.t.0
104Martin Bugge UrianstadUno-X Mobilitys.t.0
105Gil DheygereEkipa amatorska 2024s.t.0
106Tim NabermanTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
107Marek CaneckyEkipa amatorska 2024s.t.0
108Laurens De VreeseEkipa amatorska 2024s.t.0
109Jasper De PlusEkipa amatorska 2024s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)