Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-06-2024 22:41

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gijs LeemreizeTeam dsm-firmenich - PostNL19.28.3825
2Fernando Tercero LopezTeam Polti - Kometa+2.0719
3Thomas GloagTeam Visma - Lease a Bike+2.4215
4Johannes Staune-MittetTeam Visma - Lease a Bike+2.4513
5Reuben ThompsonGroupama - FDJ+3.2112
6Yaël JoallandEkipa amatorska 2024+4.5911
7Clément Braz AfonsoEkipa amatorska 2024+6.3910
8Sinuhe Fernandez RodriguezBurgos - BH+7.439
9Mateo AllardEkipa amatorska 2024+9.218
10Gauthier NavarroEkipa amatorska 2024+9.277
11Jordan JegatTotalEnergies+10.300
12Jago WillemsEkipa amatorska 2024+10.330
13Magnus KulsetUno-X Mobility+11.070
14Loe Van BelleTeam Visma - Lease a Bike+11.090
15Magnus BrynsrudEkipa amatorska 2024+12.180
16Antoine DevanneEkipa amatorska 2024+14.010
17Aaron Van Der BekenBingoal - WB+14.040
18Baptiste HuyetTdT - Unibet+14.430
19Lewis AskeyGroupama - FDJ+15.270
20Valentin Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiale+16.140

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marco FrigoEkipa amatorska 20243.47.444
2Max WalkerEkipa amatorska 2024+0.282
3Aaron Van Der BekenBingoal - WBs.t.1
4Arnaud TendonEkipa amatorska 2024s.t.0
5Enzo PaleniGroupama - FDJs.t.0
7Milan PaulusEkipa amatorska 2024s.t.0
8Eliott PierreEkipa amatorska 2024s.t.0
9Maxime RichardEkipa amatorska 2024+0.320
10Corbin StrongEkipa amatorska 2024+0.490

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Lewis AskeyGroupama - FDJ3.57.164
2Arnaud TendonEkipa amatorska 2024+0.032
3Loe Van BelleTeam Visma - Lease a Bikes.t.1
4Gwen LeclaincheEkipa amatorska 2024s.t.0
5Sean FlynnTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
6Elias MarisTeam Flanders - Baloises.t.0
7Anders Halland JohannessenUno-X Mobilitys.t.0
8Javier Serrano RodriguezTeam Polti - Kometas.t.0
9Valentin Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
10Aaron Van Der BekenBingoal - WBs.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Johannes Staune-MittetTeam Visma - Lease a Bike3.23.444
2Gijs LeemreizeTeam dsm-firmenich - PostNL+1.082
3Clément Braz AfonsoEkipa amatorska 2024s.t.1
4Thomas GloagTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
5Gauthier NavarroEkipa amatorska 2024s.t.0
6Sinuhe Fernandez RodriguezBurgos - BHs.t.0
7Reuben ThompsonGroupama - FDJs.t.0
8Sean FlynnTeam dsm-firmenich - PostNL+1.310
9Gwen LeclaincheEkipa amatorska 2024s.t.0
10Oliver ReesEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thomas GloagTeam Visma - Lease a Bike418554
2Fernando Tercero LopezTeam Polti - Kometa+0.272
3Gijs LeemreizeTeam dsm-firmenich - PostNL+0.521
4Yaël JoallandEkipa amatorska 2024+1.150
5Reuben ThompsonGroupama - FDJ+2.020
6Baptiste HuyetTdT - Unibet+2.070
7Sinuhe Fernandez RodriguezBurgos - BHs.t.0
8Marco FrigoEkipa amatorska 2024+2.330
9Loe Van BelleTeam Visma - Lease a Bike+3.180
10Magnus KulsetUno-X Mobilitys.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gijs LeemreizeTeam dsm-firmenich - PostNL164414
2Alexandre BalmerEkipa amatorska 2024+0.352
3Arnaud TendonEkipa amatorska 2024+1.181
4Andreas Staune-MittetEkipa amatorska 2024+1.190
5Reuben ThompsonGroupama - FDJ+1.520
6Jordan JegatTotalEnergiess.t.0
7Alois CharrinTudor Pro Cycling Teams.t.0
8Alex BaudinDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
9Magnus BrynsrudEkipa amatorska 2024s.t.0
10Fernando Tercero LopezTeam Polti - Kometa+1.550

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)