Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

06-12-2023 08:40

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Guillaume MartinCofidis4.23.5660
2Aurelien Paret-PeintreAg2r - Citroën Team+1.4236
3Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.30
4Anthony PerezCofidis+2.4027
5Mathias FrankKoniec kariery 2023+2.4324
6Adria Moreno SalaEkipa amatorska 2023+2.5321
7Jeremy CabotTotalEnergies+2.5618
8Roland ThalmannTudor Pro Cycling Team+3.0515
9Idar AndersenUno-X Pro Cycling Team+3.2012
10Jaakko HänninenAg2r - Citroën Team+3.369
11Jose Manuel Diaz GallegoBurgos - BH+4.140
12Lachlan MortonEkipa amatorska 2023s.t.0
13Diego RosaEkipa amatorska 2023+4.520
14Alexis GuerinBingoal - WB+4.540
15Stéphane RossettoEkipa amatorska 2023+5.260
16Eliot LietaerEkipa amatorska 2023+5.430
17Victor LangellottiBurgos - BH+6.000
18Ruben Fernandez AndujarCofidis+6.590
19Nicolas ProdhommeAg2r - Citroën Team+7.570
20Clement BerthetAg2r - Citroën Team+8.380
21Pelayo Sanchez MayoBurgos - BH+9.040
22Cristian Rodriguez MartinTeam Arkea - Samsic+9.470
23Victor De La Parte GonzalezTotalEnergiess.t.0
24Bob JungelsBora - Hansgrohe+10.150
25Jetse BolBurgos - BH+12.320
26Torjus SleenEkipa amatorska 2023s.t.0
27Davide AppollonioEkipa amatorska 2023+13.210
28Davide RebellinEkipa amatorska 2023s.t.0
29Lucas De RossiChina Glory Continental Cycling Team+13.260
30Dayer Uberney Quintana RojasEkipa amatorska 2023s.t.0
31Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
32Magnus KulsetUno-X Pro Cycling Team+13.500
33Oscar Cabedo CardaTeam Vorarlberg+17.170
34Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+17.370
35Alan BoileauEkipa amatorska 2023+19.340
36Giacomo GaravagliaWork Service - Vitalcare - Dynatek+20.370
37Lawson CraddockTeam Jayco - AlUla+22.000
38Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
39Robin Juel SkivildLeopard - Togt Pro Cyclings.t.0
40Alexandr SemenovVino - SKO Teams.t.0
41Logan OwenEkipa amatorska 2023s.t.0
42Davide OrricoEkipa amatorska 2023s.t.0
43Alessandro IacchiTeam Corratec+26.340
44Hideto NakaneEkipa amatorska 2023s.t.0
45Edoardo ZardiniEkipa amatorska 2023+31.170
46Flavien MaureletSt Michel - Mavic - Auber 93+38.460
47Adrien GuillonnetEkipa amatorska 2023+38.560

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)