Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-06-2024 21:49

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers86.17.28500
2Damiano CarusoBahrain Victorious+1.29375
3Simon YatesTeam Jayco - AlUla+4.15300
4Alexander VlasovBora - Hansgrohe+6.40275
5Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohe+7.24250
6Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.225
7Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNL+8.05200
8Hugh CarthyEF Education - EasyPost+8.56175
9Tobias Svendsen FossINEOS Grenadiers+11.44150
10Daniel MartinEkipa amatorska 2024+18.35125
11George BennettEkipa amatorska 2024+25.35116
12Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bike+30.56107
13Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious+37.5899
14Attila ValterTeam Visma - Lease a Bike+45.3091
15Davide FormoloMovistar Team+47.2183
16Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Team+47.3175
17Diego UlissiUAE Team Emirates+56.3173
18Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024+1.03.5971
19Gorka Izagirre InsaustiCofidis+1.04.1269
20Louis VervaekeSoudal - Quick Step+1.05.1967
21Tanel KangertEkipa amatorska 2024+1.07.2565
22Antonio Pedrero LopezMovistar Team+1.07.5063
23Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadiers+1.18.1661
24Gianni MosconSoudal - Quick Step+1.18.1759
25Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024+1.20.5857
26Jan HirtSoudal - Quick Step+1.32.4255
27Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+1.36.2753
28Bauke MollemaLidl - Trek+1.36.4751
29Francesco GavazziEkipa amatorska 2024+1.40.1949
30Alberto BettiolEF Education - EasyPost+1.43.4347
31Michael StorerTudor Pro Cycling Team+1.49.0545
32Matteo FabbroTeam Polti - Kometa+1.49.2343
33Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024+1.49.5241
34Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Team+1.51.4739
35Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024+2.00.4537
36Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Team+2.01.1235
37Rudy MolardGroupama - FDJ+2.02.0133
38Alessandro CoviUAE Team Emirates+2.03.3031
39Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+2.03.5629
40Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Team+2.03.5927
41Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiale+2.05.5925
42Felix GroßschartnerUAE Team Emirates+2.12.1023
43Quinten HermansAlpecin - Deceuninck+2.13.5722
44Simone PetilliIntermarché - Wanty+2.14.1221
45Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNL+2.17.5520
46Edward RavasiEkipa amatorska 2024+2.18.4019
47Eduardo SepulvedaLotto - Dstny+2.20.1218
48Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNL+2.21.2917
49Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadiers+2.21.5316
50Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiale+2.23.4215
51Rein TaaramäeIntermarché - Wanty+2.24.4615
52Jacopo MoscaLidl - Trek+2.27.0015
53James KnoxSoudal - Quick Step+2.29.1715
54Dario CataldoLidl - Trek+2.29.2415
55Davide VillellaEkipa amatorska 2024+2.29.5115
56Pieter SerrySoudal - Quick Step+2.30.4015
57Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024+2.34.3615
58Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiale+2.36.3515
59Nicolas RocheEkipa amatorska 2024+2.41.1215
60Tony GallopinEkipa amatorska 2024+2.46.0515
61Matteo SobreroBora - Hansgrohe+2.47.1615
62Nikias ArndtBahrain Victorious+2.56.0315
63Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Trek+2.59.0315
64Lars Van Den BergGroupama - FDJ+3.13.4915
65Jimmy JanssensAlpecin - Deceuninck+3.15.0615
66Simon CarrEF Education - EasyPost+3.18.3215
67Andrii PonomarCorratec - Vini Fantini+3.18.3315
68Rémi CavagnaMovistar Team+3.19.4315
69Simon PellaudTudor Pro Cycling Team+3.20.1015
70Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bike+3.22.2815
71Simone RavanelliEkipa amatorska 2024+3.22.3015
72Andrea PasqualonBahrain Victorious+3.23.5715
73Filippo ZanaTeam Jayco - AlUla+3.28.4415
74Guy NivEkipa amatorska 2024+3.33.3215
75Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotels+3.34.1315
76Mark ChristianEkipa amatorska 2024+3.35.4415
77Yukiya ArashiroBahrain Victorious+3.36.2415
78Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024+3.37.2415
79Stefano OldaniCofidis+3.39.1115
80Giovanni AleottiBora - Hansgrohe+3.40.2815
81Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+3.41.4315
82Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Team+3.45.5615
83Callum ScotsonTeam Jayco - AlUla+3.46.0515
84Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024+3.46.1615
85Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024+3.47.5515
86Harm VanhouckeLotto - Dstny+3.49.0715
87Gianni VermeerschAlpecin - Deceuninck+3.52.5215
88Romain SeigleEkipa amatorska 2024+3.55.2315
89Valerio ContiCorratec - Vini Fantini+3.58.4515
90Simon GuglielmiArkea - B&B Hotels+3.59.4615
91Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiale+4.03.0315
92Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Trek+4.03.2615
93Mauro SchmidTeam Jayco - AlUla+4.03.4715
94Salvatore PuccioINEOS Grenadiers+4.04.2315
95Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024+4.04.4515
96Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024+4.04.5215
97Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUla+4.05.4715
98Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bike+4.05.4815
99Paul MartensEkipa amatorska 2024+4.09.0715
100Marton DinaEkipa amatorska 2024+4.11.5515
101Senne LeysenAlpecin - Deceuninck+4.15.2215
102Nico DenzBora - Hansgrohe+4.16.0215
103Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+4.26.4415
104Oscar RiesebeekAlpecin - Deceuninck+4.33.3315
105Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+4.33.4915
106Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+4.35.4415
107Taco Van Der HoornIntermarché - Wanty+4.35.4915
108Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+4.36.0515
109Fernando Gaviria RendonMovistar Team+4.37.4815
110Simone ConsonniLidl - Trek+4.38.1615
111Cameron MeyerEkipa amatorska 2024+4.38.4215
112Daniel OssEkipa amatorska 2024+4.42.4915
113Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bike+4.43.5115
114Alexis GougeardCofidis+4.43.5715
115Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024+4.43.5815
116Peter SaganEkipa amatorska 2024+4.46.2415
117Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.15
118Filippo GannaINEOS Grenadiers+4.47.4015
119Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024+4.47.4815
120Michael HepburnTeam Jayco - AlUla+4.47.5815
121Iljo KeisseEkipa amatorska 2024+4.50.4515
122Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024+4.58.2915
123Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024+4.59.0515
124Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUla+4.59.3715
125Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNL+5.00.1115
126Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emirates+5.01.0415
127Davide CimolaiMovistar Team+5.02.1615
128Wesley KrederEkipa amatorska 2024+5.02.4315
129Samuele RiviEkipa amatorska 2024+5.02.5915
130Matthias BrändleEkipa amatorska 2024+5.03.3415
131Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024+5.08.1115
132Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024+5.08.1315
133Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024+5.09.1615
134Koen De KortKoniec kariery 2024+5.11.0515
135Elia VivianiINEOS Grenadiers+5.12.1515
136Maciej BodnarEkipa amatorska 2024s.t.15
137Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024+5.17.2215
138Albert Torres BarceloMovistar Team+5.17.2615
139Umberto MarengoEkipa amatorska 2024+5.19.0615
140Alexander KriegerTudor Pro Cycling Team+5.25.0215
141Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Team+5.29.2115
142Attilio VivianiCorratec - Vini Fantini+5.29.4015
143Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024+5.35.4915

Klasyfikacja górska:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiale p.70
2Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers p.50
3Damiano CarusoBahrain Victorious p.35
4Daniel MartinEkipa amatorska 2024 p.20
5Simon YatesTeam Jayco - AlUla p.15
6Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates p.10
7Bauke MollemaLidl - Trek p.5
8Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Team p.3
9Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNL p.2
10Michael StorerTudor Pro Cycling Team p.1

Klasyfikacja punktowa:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Peter SaganEkipa amatorska 2024 p.70
2Davide CimolaiMovistar Team p.50
3Fernando Gaviria RendonMovistar Team p.35
4Elia VivianiINEOS Grenadiers p.20
5Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers p.15
6Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiale p.10
7Andrea PasqualonBahrain Victorious p.5
8Simone ConsonniLidl - Trek p.3
9Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bike p.2
10Alberto BettiolEF Education - EasyPost p.1

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Filippo GannaINEOS Grenadiers1738070
2Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bike+0.1050
3Tobias Svendsen FossINEOS Grenadiers+0.1335
4Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates+0.1720
5Rémi CavagnaMovistar Team+0.1815
6Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024s.t.10
7Remco EvenepoelSoudal - Quick Step+0.195
8Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.3
9Matthias BrändleEkipa amatorska 2024+0.222
10Gianni MosconSoudal - Quick Step+0.231
11Alexander VlasovBora - Hansgrohe+0.240
12Alberto BettiolEF Education - EasyPost+0.260
13Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadiers+0.270
14Alex DowsettEkipa amatorska 2024s.t.0
15Maciej BodnarEkipa amatorska 2024+0.280
16Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+0.290
17Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
18Roger KlugeEkipa amatorska 2024+0.300
19Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUlas.t.0
20Fabio FellineLidl - Trek+0.310
21Domenico PozzovivoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
22Valerio ContiCorratec - Vini Fantinis.t.0
23Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bike+0.320
24Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
25Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.0
26David DekkerArkea - B&B Hotelss.t.0
27Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+0.330
28Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.0
29Davide FormoloMovistar Teams.t.0
30Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
31Michael HepburnTeam Jayco - AlUla+0.340
32Pavel SivakovUAE Team Emiratess.t.0
33Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohe+0.360
34Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
35Hugh CarthyEF Education - EasyPost+0.380
36Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouss.t.0
37Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
38Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.0
39Fausto MasnadaSoudal - Quick Steps.t.0
40Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+0.390
41Romain SeigleEkipa amatorska 2024s.t.0
42Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
43Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
44Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
45Gorka Izagirre InsaustiCofidis+0.400
46Nicolas RocheEkipa amatorska 2024s.t.0
47Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
48Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
49Fernando Gaviria RendonMovistar Team+0.410
50Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
51Peter SaganEkipa amatorska 2024s.t.0
52George BennettEkipa amatorska 2024s.t.0
53Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Teams.t.0
54Bauke MollemaLidl - Treks.t.0
55Gino MaderEkipa amatorska 2024s.t.0
56Marc Soler GimenezUAE Team Emirates+0.420
57Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
58Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.0
59Cameron MeyerEkipa amatorska 2024s.t.0
60Tanel KangertEkipa amatorska 2024+0.430
61Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlas.t.0
62Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
63Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
64Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024+0.440
65Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
66Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
67Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Team+0.450
68Harm VanhouckeLotto - Dstnys.t.0
69Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
70Nico DenzBora - Hansgrohes.t.0
71Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024s.t.0
72Clément ChampoussinArkea - B&B Hotels+0.460
73Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
74Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Team+0.470
75Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
76Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Team+0.480
77Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Step+0.490
78Lars Van Den BergGroupama - FDJs.t.0
79Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
80Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadiers+0.500
81Kobe GoossensIntermarché - Wantys.t.0
82Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
83Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
84Salvatore PuccioINEOS Grenadierss.t.0
85Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
86Paul MartensEkipa amatorska 2024s.t.0
87Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
88Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
89Elia VivianiINEOS Grenadiers+0.510
90Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
91Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNL+0.520
92Pieter SerrySoudal - Quick Steps.t.0
93Matteo FabbroTeam Polti - Kometas.t.0
94Thomas De GendtLotto - Dstnys.t.0
95Attila ValterTeam Visma - Lease a Bike+0.530
96Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
97Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
98Jonathan Klever Caicedo CepedaEkipa amatorska 2024s.t.0
99Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
100Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
101Rein TaaramäeIntermarché - Wanty+0.540
102Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
103Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNL+0.550
104Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
105Krists NeilandsEkipa amatorska 2024s.t.0
106Daniel OssEkipa amatorska 2024+0.560
107Giulio CicconeLidl - Treks.t.0
108Daniel MartinEkipa amatorska 2024+0.570
109Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
110Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
111Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
112Tim MerlierSoudal - Quick Step+0.580
113Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
114Jimmy JanssensAlpecin - Deceunincks.t.0
115Simone ConsonniLidl - Treks.t.0
116Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.590
117Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
118Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
119Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
120Gianni VermeerschAlpecin - Deceuninck+1.010
121Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
122Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
123Rémy RochasGroupama - FDJs.t.0
124Andrii PonomarCorratec - Vini Fantini+1.020
125Alexis GougeardCofidiss.t.0
126James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
127Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2024s.t.0
128Nicolas EdetEkipa amatorska 2024+1.030
129Jasper De BuystLotto - Dstnys.t.0
130Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024+1.040
131Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
132Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
133Koen De KortKoniec kariery 2024+1.050
134Max KanterAstana Qazaqstan Team+1.060
135Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
136Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Treks.t.0
137Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024s.t.0
138Davide VillellaEkipa amatorska 2024+1.080
139Joseph Lloyd DombrowskiEkipa amatorska 2024+1.090
140Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
141François BidardEkipa amatorska 2024s.t.0
142Filippo ZanaTeam Jayco - AlUla+1.100
143Davide CimolaiMovistar Teams.t.0
144Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.0
145Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
146Dario CataldoLidl - Treks.t.0
147Caleb EwanTeam Jayco - AlUla+1.110
148Stefano OldaniCofidiss.t.0
149Jacopo MoscaLidl - Trek+1.120
150Alexander KriegerTudor Pro Cycling Teams.t.0
151Marton DinaEkipa amatorska 2024+1.130
152Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.0
153Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024s.t.0
154Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024+1.140
155Simon GuglielmiArkea - B&B Hotelss.t.0
156Antonio Pedrero LopezMovistar Team+1.150
157Francesco GavazziEkipa amatorska 2024s.t.0
158Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0
159Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024+1.160
160Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024s.t.0
161Samuele RiviEkipa amatorska 2024+1.170
162Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Team+1.180
163Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Trek+1.190
164Taco Van Der HoornIntermarché - Wanty+1.210
165Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
166Wesley KrederEkipa amatorska 2024+1.220
167Natnael Teweldemedhin BerhaneEkipa amatorska 2024+1.230
168Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
169Edward RavasiEkipa amatorska 2024+1.240
170Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024s.t.0
171Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+1.250
172Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+1.260
173Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
174Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024+1.270
175Jefferson CepedaEF Education - EasyPost+1.280
176Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+1.300
177Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
178Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024+1.310
179Manuel BellettiEkipa amatorska 2024+1.320
180Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Teams.t.0
181Attilio VivianiCorratec - Vini Fantini+1.330
182Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024+1.340
183Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
184Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024+1.370

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim MerlierSoudal - Quick Step4.21.0970
2Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Teams.t.50
3Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.35
4Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.20
5Peter SaganEkipa amatorska 2024s.t.15
6Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.10
7Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.5
8Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.3
9Davide CimolaiMovistar Teams.t.2
10Caleb EwanTeam Jayco - AlUlas.t.1
11Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
12Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
13Manuel BellettiEkipa amatorska 2024s.t.0
14Jasper De BuystLotto - Dstnys.t.0
15Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024s.t.0
16Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadierss.t.0
17Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
18David DekkerArkea - B&B Hotelss.t.0
19Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
20Filippo GannaINEOS Grenadierss.t.0
21Simone ConsonniLidl - Treks.t.0
22Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
23Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024s.t.0
24Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.0
25Nico DenzBora - Hansgrohes.t.0
26Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
27Giulio CicconeLidl - Treks.t.0
28Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.0
29Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
30Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
31Alexander KriegerTudor Pro Cycling Teams.t.0
32Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
33Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024s.t.0
34Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
35Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
36Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
37Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
38Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Treks.t.0
39Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
40Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
41Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
42Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
43Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
44Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
45Pavel SivakovUAE Team Emiratess.t.0
46Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
47Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.0
48Davide FormoloMovistar Teams.t.0
49Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
50Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
51Maciej BodnarEkipa amatorska 2024s.t.0
52Natnael Teweldemedhin BerhaneEkipa amatorska 2024s.t.0
53Fabio FellineLidl - Treks.t.0
54Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024s.t.0
55Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
56Gino MaderEkipa amatorska 2024s.t.0
57Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.0
58Edward RavasiEkipa amatorska 2024s.t.0
59Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Teams.t.0
60Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024s.t.0
61Stefano OldaniCofidiss.t.0
62Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
63Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
64Daniel MartinEkipa amatorska 2024s.t.0
65Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024s.t.0
66Alex DowsettEkipa amatorska 2024s.t.0
67Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
68Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.0
69Joseph Lloyd DombrowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
70Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
71Francesco GavazziEkipa amatorska 2024s.t.0
72Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Steps.t.0
73Matteo FabbroTeam Polti - Kometas.t.0
74Roger KlugeEkipa amatorska 2024s.t.0
75Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
76Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
77Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
78Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouss.t.0
79Rémi CavagnaMovistar Teams.t.0
80Romain SeigleEkipa amatorska 2024s.t.0
81Kobe GoossensIntermarché - Wantys.t.0
82Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.0
83Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024s.t.0
84Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
85Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
86Cameron MeyerEkipa amatorska 2024s.t.0
87Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
88Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlas.t.0
89Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
90Gorka Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
91Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
92Dario CataldoLidl - Treks.t.0
93Harm VanhouckeLotto - Dstnys.t.0
94Jonathan Klever Caicedo CepedaEkipa amatorska 2024s.t.0
95Nicolas RocheEkipa amatorska 2024s.t.0
96Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
97Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
98Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
99Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
100Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.0
101Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
102Fausto MasnadaSoudal - Quick Steps.t.0
103George BennettEkipa amatorska 2024s.t.0
104Remco EvenepoelSoudal - Quick Steps.t.0
105Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
106Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
107Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
108Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
109Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUlas.t.0
110Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
111Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.0
112Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
113Matthias BrändleEkipa amatorska 2024s.t.0
114Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
115Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
116Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
117Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
118Taco Van Der HoornIntermarché - Wantys.t.0
119Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
120Tanel KangertEkipa amatorska 2024s.t.0
121Rémy RochasGroupama - FDJs.t.0
122Simon GuglielmiArkea - B&B Hotelss.t.0
123Daniel OssEkipa amatorska 2024s.t.0
124Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024s.t.0
125Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
126François BidardEkipa amatorska 2024s.t.0
127Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.0
128Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
129Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
130Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
131Andrii PonomarCorratec - Vini Fantinis.t.0
132Clément ChampoussinArkea - B&B Hotelss.t.0
133Domenico PozzovivoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
134Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.0
135Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
136Rein TaaramäeIntermarché - Wantys.t.0
137Lars Van Den BergGroupama - FDJs.t.0
138Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.0
139Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
140Valerio ContiCorratec - Vini Fantinis.t.0
141Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
142Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
143Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0
144Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2024s.t.0
145Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
146Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
147James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
148Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.0
149Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Teams.t.0
150Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024s.t.0
151Alexis GougeardCofidiss.t.0
152Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
153Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Teams.t.0
154Bauke MollemaLidl - Treks.t.0
155Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
156Nicolas EdetEkipa amatorska 2024s.t.0
157Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
158Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
159Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024s.t.0
160Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
161Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
162Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
163Salvatore PuccioINEOS Grenadierss.t.0
164Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
165Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
166Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
167Marton DinaEkipa amatorska 2024s.t.0
168Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.0
169Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
170Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
171Paul MartensEkipa amatorska 2024s.t.0
172Jimmy JanssensAlpecin - Deceunincks.t.0
173Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
174Thomas De GendtLotto - Dstnys.t.0
175Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
176Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024s.t.0
177Koen De KortKoniec kariery 2024s.t.0
178Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024+0.350
179Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
180Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
181Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
182Albert Torres BarceloMovistar Team+0.450
183Pieter SerrySoudal - Quick Step+2.330

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Taco Van Der HoornIntermarché - Wanty4.21.2970
2Davide CimolaiMovistar Team+0.0450
3Peter SaganEkipa amatorska 2024s.t.35
4Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.20
5Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.15
6Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.10
7Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.5
8Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.3
9Stefano OldaniCofidiss.t.2
10Jacopo MoscaLidl - Treks.t.1
11Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
12Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
13Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
14Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
15Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
16Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
17Fabio FellineLidl - Treks.t.0
18Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
19Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
20Francesco GavazziEkipa amatorska 2024s.t.0
21Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
22Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
23Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
24Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
25Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
26Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
27Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadierss.t.0
28Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
29Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.0
30Giulio CicconeLidl - Treks.t.0
31Gorka Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
32Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
33Fausto MasnadaSoudal - Quick Steps.t.0
34Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
35Davide FormoloMovistar Teams.t.0
36Simone ConsonniLidl - Treks.t.0
37Daniel MartinEkipa amatorska 2024s.t.0
38Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
39Pavel SivakovUAE Team Emiratess.t.0
40Joseph Lloyd DombrowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
41Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.0
42Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024s.t.0
43Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024s.t.0
44Edward RavasiEkipa amatorska 2024s.t.0
45Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Teams.t.0
46Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
47Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
48Harm VanhouckeLotto - Dstnys.t.0
49Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.0
50Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.0
51Filippo GannaINEOS Grenadierss.t.0
52Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
53Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
54George BennettEkipa amatorska 2024s.t.0
55Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
56Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Steps.t.0
57Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouss.t.0
58Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
59Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
60Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
61Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
62Rémi CavagnaMovistar Teams.t.0
63Nicolas RocheEkipa amatorska 2024s.t.0
64Rein TaaramäeIntermarché - Wantys.t.0
65Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
66Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
67Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
68James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
69Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
70Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Teams.t.0
71Gino MaderEkipa amatorska 2024s.t.0
72Tanel KangertEkipa amatorska 2024s.t.0
73Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
74Dario CataldoLidl - Treks.t.0
75Domenico PozzovivoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
76Jonathan Klever Caicedo CepedaEkipa amatorska 2024s.t.0
77Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
78Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
79Remco EvenepoelSoudal - Quick Steps.t.0
80Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.0
81Salvatore PuccioINEOS Grenadierss.t.0
82Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024s.t.0
83Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
84Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
85Clément ChampoussinArkea - B&B Hotelss.t.0
86Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Teams.t.0
87Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
88Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0
89Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
90Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
91Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUlas.t.0
92Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
93Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
94Matteo FabbroTeam Polti - Kometas.t.0
95Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
96Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
97Lars Van Den BergGroupama - FDJs.t.0
98Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
99Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
100Bauke MollemaLidl - Treks.t.0
101Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
102Nicolas EdetEkipa amatorska 2024s.t.0
103Valerio ContiCorratec - Vini Fantinis.t.0
104Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
105Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
106Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
107Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
108Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
109Cameron MeyerEkipa amatorska 2024s.t.0
110Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
111Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotels+0.460
112Pieter SerrySoudal - Quick Step+0.590
113Natnael Teweldemedhin BerhaneEkipa amatorska 2024+1.360
114Rémy RochasGroupama - FDJs.t.0
115Daniel OssEkipa amatorska 2024+1.560
116Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024+8.490
117Alexis GougeardCofidiss.t.0
118Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Team+9.360
119Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
120Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
121Alexander KriegerTudor Pro Cycling Teams.t.0
122Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
123Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
124Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.0
125François BidardEkipa amatorska 2024s.t.0
126Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
127Andrii PonomarCorratec - Vini Fantinis.t.0
128Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
129Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.0
130Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
131Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
132Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Treks.t.0
133Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
134Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.0
135Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
136Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024s.t.0
137Paul MartensEkipa amatorska 2024s.t.0
138Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
139Simon GuglielmiArkea - B&B Hotelss.t.0
140Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlas.t.0
141Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024s.t.0
142Jasper De BuystLotto - Dstnys.t.0
143Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
144Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
145Thomas De GendtLotto - Dstny+10.340
146Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024s.t.0
147Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024s.t.0
148Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024s.t.0
149Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
150Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024s.t.0
151Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.0
152Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
153Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+13.050
154Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
155Koen De KortKoniec kariery 2024s.t.0
156Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024s.t.0
157Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
158Alex DowsettEkipa amatorska 2024s.t.0
159Matthias BrändleEkipa amatorska 2024s.t.0
160Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
161Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.0
162Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.0
163Romain SeigleEkipa amatorska 2024s.t.0
164Kobe GoossensIntermarché - Wantys.t.0
165Tim MerlierSoudal - Quick Step+14.060
166Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
167Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2024s.t.0
168Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
169Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
170Nico DenzBora - Hansgrohes.t.0
171Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
172David DekkerArkea - B&B Hotelss.t.0
173Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
174Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
175Maciej BodnarEkipa amatorska 2024s.t.0
176Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024s.t.0
177Caleb EwanTeam Jayco - AlUlas.t.0
178Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.0
179Manuel BellettiEkipa amatorska 2024s.t.0
180Marton DinaEkipa amatorska 2024s.t.0
181Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
182Roger KlugeEkipa amatorska 2024s.t.0
183Jimmy JanssensAlpecin - Deceunincks.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Joseph Lloyd DombrowskiEkipa amatorska 20244.58.3870
2Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUla+0.1350
3Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+0.2735
4Louis VervaekeSoudal - Quick Step+0.2920
5Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bikes.t.15
6Attila ValterTeam Visma - Lease a Bike+0.4410
7Nicolas EdetEkipa amatorska 2024+0.495
8Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+0.573
9Rein TaaramäeIntermarché - Wanty+1.332
10Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUla+1.361
11Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+1.370
12Giulio CicconeLidl - Treks.t.0
13Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.0
14Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Steps.t.0
15Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
16Remco EvenepoelSoudal - Quick Step+1.480
17Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
18Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
19Daniel MartinEkipa amatorska 2024s.t.0
20Davide FormoloMovistar Teams.t.0
21Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.0
22Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.0
23Gianni MosconSoudal - Quick Step+2.050
24Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
25Domenico PozzovivoVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+2.110
26Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
27Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
28Pavel SivakovUAE Team Emiratess.t.0
29Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
30Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.0
31Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
32Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
33Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouss.t.0
34Fausto MasnadaSoudal - Quick Step+2.510
35Gino MaderEkipa amatorska 2024s.t.0
36Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
37Tobias Svendsen FossINEOS Grenadiers+3.060
38George BennettEkipa amatorska 2024s.t.0
39Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Teams.t.0
40Diego UlissiUAE Team Emirates+3.310
41Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Team+3.520
42Tanel KangertEkipa amatorska 2024s.t.0
43Felix GroßschartnerUAE Team Emirates+4.070
44Marton DinaEkipa amatorska 2024s.t.0
45Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bike+5.020
46Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
47Jan HirtSoudal - Quick Step+5.200
48James KnoxSoudal - Quick Step+5.580
49Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
50Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024s.t.0
51Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
52Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024s.t.0
53Pieter SerrySoudal - Quick Steps.t.0
54Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
55Francesco GavazziEkipa amatorska 2024s.t.0
56Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Team+6.120
57Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNL+6.590
58Matej MohoricBahrain Victorious+7.560
59Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiale+8.240
60Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+8.520
61Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
62Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
63Gorka Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
64Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
65Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
66Jonathan Klever Caicedo CepedaEkipa amatorska 2024s.t.0
67François BidardEkipa amatorska 2024+9.160
68Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
69Davide VillellaEkipa amatorska 2024+12.220
70Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
71Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024s.t.0
72Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.0
73Giovanni AleottiBora - Hansgrohe+12.360
74Matteo FabbroTeam Polti - Kometas.t.0
75Nicolas RocheEkipa amatorska 2024s.t.0
76Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024+13.550
77Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.0
78Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlas.t.0
79Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
80Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
81Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
82Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
83Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
84Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
85Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
86Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
87Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.0
88Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
89Rémi CavagnaMovistar Teams.t.0
90Nico DenzBora - Hansgrohes.t.0
91Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
92Bauke MollemaLidl - Treks.t.0
93Simon GuglielmiArkea - B&B Hotelss.t.0
94Romain SeigleEkipa amatorska 2024s.t.0
95Edward RavasiEkipa amatorska 2024s.t.0
96Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Treks.t.0
97Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
98Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
99Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
100Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024+15.080
101Quinten HermansAlpecin - Deceuninck+18.070
102Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Team+18.290
103Daniel OssEkipa amatorska 2024+20.360
104Koen De KortKoniec kariery 2024s.t.0
105Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
106Rémy RochasGroupama - FDJs.t.0
107Salvatore PuccioINEOS Grenadierss.t.0
108Lars Van Den BergGroupama - FDJs.t.0
109Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
110Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
111Dario CataldoLidl - Treks.t.0
112Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024s.t.0
113Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
114Harm VanhouckeLotto - Dstnys.t.0
115Filippo GannaINEOS Grenadiers+21.080
116Valerio ContiCorratec - Vini Fantini+21.250
117Peter SaganEkipa amatorska 2024+23.060
118Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
119Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.0
120Stefano OldaniCofidiss.t.0
121Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
122Andrii PonomarCorratec - Vini Fantinis.t.0
123Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024s.t.0
124Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
125Natnael Teweldemedhin BerhaneEkipa amatorska 2024s.t.0
126Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
127Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
128Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
129Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
130Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
131Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.0
132Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
133Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024s.t.0
134Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
135Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0
136Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
137Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.0
138Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
139Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
140Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024s.t.0
141Alex DowsettEkipa amatorska 2024s.t.0
142Paul MartensEkipa amatorska 2024s.t.0
143Matthias BrändleEkipa amatorska 2024s.t.0
144Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.0
145Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.0
146Alexis GougeardCofidiss.t.0
147Clément ChampoussinArkea - B&B Hotelss.t.0
148Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
149David DekkerArkea - B&B Hotelss.t.0
150Davide CimolaiMovistar Teams.t.0
151Kobe GoossensIntermarché - Wantys.t.0
152Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
153Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
154Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
155Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2024s.t.0
156Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
157Fabio FellineLidl - Treks.t.0
158Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
159Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
160Taco Van Der HoornIntermarché - Wantys.t.0
161Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.0
162Tim MerlierSoudal - Quick Steps.t.0
163Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
164Maciej BodnarEkipa amatorska 2024s.t.0
165Jasper De BuystLotto - Dstnys.t.0
166Jimmy JanssensAlpecin - Deceunincks.t.0
167Cameron MeyerEkipa amatorska 2024s.t.0
168Alexander KriegerTudor Pro Cycling Team+24.350
169Albert Torres BarceloMovistar Team+24.480
170Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024+25.420
171Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
172Samuele RiviEkipa amatorska 2024+26.530
173Manuel BellettiEkipa amatorska 2024s.t.0
174Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024s.t.0
175Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024+27.530
176Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiale+28.100
177Thomas De GendtLotto - Dstny+29.000
178Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
179Roger KlugeEkipa amatorska 2024+30.480
180Caleb EwanTeam Jayco - AlUlas.t.0
181Simone ConsonniLidl - Trek+30.560
182Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.0
183Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Caleb EwanTeam Jayco - AlUla3707670
2Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Teams.t.50
3Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.35
4Peter SaganEkipa amatorska 2024s.t.20
5Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.15
6Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.10
7Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.5
8Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.3
9Manuel BellettiEkipa amatorska 2024s.t.2
10Davide CimolaiMovistar Teams.t.1
11Simone ConsonniLidl - Treks.t.0
12Tim MerlierSoudal - Quick Steps.t.0
13Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
14Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
15Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.0
16Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
17Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadierss.t.0
18Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
19Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
20Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024s.t.0
21Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.0
22Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
23Alexander KriegerTudor Pro Cycling Teams.t.0
24Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
25Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024s.t.0
26David DekkerArkea - B&B Hotelss.t.0
27Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
28Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
29Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024s.t.0
30Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024s.t.0
31Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
32Fabio FellineLidl - Treks.t.0
33Daniel MartinEkipa amatorska 2024s.t.0
34Gorka Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
35Rémi CavagnaMovistar Teams.t.0
36Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
37Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
38George BennettEkipa amatorska 2024s.t.0
39Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Teams.t.0
40Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
41Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
42Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUlas.t.0
43Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.0
44Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
45Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
46Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
47Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.0
48Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
49Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
50Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
51Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
52Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouss.t.0
53Davide FormoloMovistar Teams.t.0
54Jonathan Klever Caicedo CepedaEkipa amatorska 2024s.t.0
55Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.0
56Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
57Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
58Matteo FabbroTeam Polti - Kometas.t.0
59Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.0
60Remco EvenepoelSoudal - Quick Steps.t.0
61Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.0
62Domenico PozzovivoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
63Giulio CicconeLidl - Treks.t.0
64Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
65Dario CataldoLidl - Treks.t.0
66Rein TaaramäeIntermarché - Wantys.t.0
67Fausto MasnadaSoudal - Quick Steps.t.0
68Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
69Nicolas RocheEkipa amatorska 2024s.t.0
70Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
71Francesco GavazziEkipa amatorska 2024s.t.0
72Daniel OssEkipa amatorska 2024s.t.0
73Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
74Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.0
75Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
76Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
77Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
78Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
79Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
80Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0
81Andrii PonomarCorratec - Vini Fantinis.t.0
82Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
83Nicolas EdetEkipa amatorska 2024s.t.0
84Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
85Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
86Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
87Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
88Natnael Teweldemedhin BerhaneEkipa amatorska 2024s.t.0
89Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
90Simon GuglielmiArkea - B&B Hotelss.t.0
91Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
92Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
93Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024s.t.0
94Romain SeigleEkipa amatorska 2024s.t.0
95Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Teams.t.0
96Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
97Nico DenzBora - Hansgrohes.t.0
98Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.0
99Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
100Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
101Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
102Bauke MollemaLidl - Treks.t.0
103Matthias BrändleEkipa amatorska 2024s.t.0
104Alex DowsettEkipa amatorska 2024s.t.0
105Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.0
106Edward RavasiEkipa amatorska 2024s.t.0
107Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024s.t.0
108Valerio ContiCorratec - Vini Fantinis.t.0
109Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
110Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024s.t.0
111Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
112Lars Van Den BergGroupama - FDJs.t.0
113Stefano OldaniCofidiss.t.0
114Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
115Rémy RochasGroupama - FDJs.t.0
116Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Teams.t.0
117Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024s.t.0
118Filippo ZanaTeam Jayco - AlUla+0.310
119Tanel KangertEkipa amatorska 2024s.t.0
120Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
121Taco Van Der HoornIntermarché - Wantys.t.0
122Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
123Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
124Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
125Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
126Paul MartensEkipa amatorska 2024s.t.0
127Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
128Koen De KortKoniec kariery 2024s.t.0
129Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
130Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
131Maciej BodnarEkipa amatorska 2024s.t.0
132James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
133Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
134Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
135Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
136Marton DinaEkipa amatorska 2024s.t.0
137Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
138Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlas.t.0
139Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Team+0.430
140Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024s.t.0
141Gino MaderEkipa amatorska 2024+1.030
142Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
143Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024s.t.0
144Clément ChampoussinArkea - B&B Hotelss.t.0
145Jasper De BuystLotto - Dstnys.t.0
146Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Treks.t.0
147Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
148Jimmy JanssensAlpecin - Deceunincks.t.0
149Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNL+1.170
150Alexis GougeardCofidis+1.290
151Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
152Salvatore PuccioINEOS Grenadierss.t.0
153Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2024+1.370
154Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.0
155Jefferson CepedaEF Education - EasyPost+1.440
156Thomas De GendtLotto - Dstny+1.510
157Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNL+2.040
158Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
159Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
160Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
161Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024s.t.0
162Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
163Callum ScotsonTeam Jayco - AlUla+2.220
164Cameron MeyerEkipa amatorska 2024s.t.0
165Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUla+2.340
166Roger KlugeEkipa amatorska 2024+2.490
167Filippo GannaINEOS Grenadiers+3.030
168Pieter SerrySoudal - Quick Step+3.350
169Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
170Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024+4.000
171Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+4.510
172Kobe GoossensIntermarché - Wanty+4.560
173Harm VanhouckeLotto - Dstnys.t.0
174Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bike+5.050
175Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.0
176Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024s.t.0
177Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
178Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+7.310
179François BidardEkipa amatorska 2024+8.000
180Joseph Lloyd DombrowskiEkipa amatorska 2024+8.150
181Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadiers+13.080
182Pavel SivakovUAE Team Emiratess.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gino MaderEkipa amatorska 20244.17.5270
2Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+0.1250
3Daniel MartinEkipa amatorska 2024s.t.35
4Remco EvenepoelSoudal - Quick Steps.t.20
5Giulio CicconeLidl - Trek+0.1415
6Damiano CarusoBahrain Victorious+0.2510
7Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.5
8Marc Soler GimenezUAE Team Emirates+0.273
9Hugh CarthyEF Education - EasyPost+0.292
10Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.1
11Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
12Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
13Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+0.400
14Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
15Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.0
16Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
17Davide FormoloMovistar Teams.t.0
18Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024+0.570
19Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
20Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+1.100
21Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Team+1.120
22Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
23Rein TaaramäeIntermarché - Wanty+1.140
24Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious+1.180
25Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Team+1.190
26Antonio Pedrero LopezMovistar Team+1.260
27Gianni MosconSoudal - Quick Step+1.410
28Fausto MasnadaSoudal - Quick Step+1.460
29Matteo FabbroTeam Polti - Kometas.t.0
30Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Teams.t.0
31Bauke MollemaLidl - Trek+2.020
32Dario CataldoLidl - Trek+2.070
33Tanel KangertEkipa amatorska 2024+2.150
34Jai HindleyBora - Hansgrohe+2.380
35Kobe GoossensIntermarché - Wantys.t.0
36Jonathan Klever Caicedo CepedaEkipa amatorska 2024s.t.0
37Davide VillellaEkipa amatorska 2024+4.210
38Diego UlissiUAE Team Emirates+5.120
39Michael StorerTudor Pro Cycling Team+5.550
40Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadiers+6.300
41Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bike+7.120
42George BennettEkipa amatorska 2024+7.140
43Matej MohoricBahrain Victorious+8.450
44Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNL+10.270
45Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
46Simon GuglielmiArkea - B&B Hotels+12.570
47Tony GallopinEkipa amatorska 2024+14.370
48Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
49Nicolas RocheEkipa amatorska 2024s.t.0
50Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
51Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
52Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
53Francesco GavazziEkipa amatorska 2024s.t.0
54Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
55Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
56Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
57Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
58Edward RavasiEkipa amatorska 2024s.t.0
59James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
60Jimmy JanssensAlpecin - Deceunincks.t.0
61Pieter SerrySoudal - Quick Steps.t.0
62Gorka Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
63Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024s.t.0
64Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
65Fabio FellineLidl - Treks.t.0
66Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.0
67Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
68Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024+16.290
69Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024+18.420
70Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
71Salvatore PuccioINEOS Grenadiers+18.520
72Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.0
73Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
74Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
75Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+19.180
76Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
77Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024s.t.0
78Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
79Filippo GannaINEOS Grenadiers+19.360
80Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
81Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Team+20.200
82Nicolas EdetEkipa amatorska 2024s.t.0
83Romain SeigleEkipa amatorska 2024s.t.0
84Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
85Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
86Domenico PozzovivoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
87Thomas De GendtLotto - Dstnys.t.0
88Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
89Lars Van Den BergGroupama - FDJ+21.080
90Filippo ZanaTeam Jayco - AlUla+21.470
91Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
92Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0
93Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
94Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
95Oscar RiesebeekAlpecin - Deceuninck+22.060
96Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.0
97Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
98Marton DinaEkipa amatorska 2024s.t.0
99Peter SaganEkipa amatorska 2024+24.490
100Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024s.t.0
101Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
102Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
103Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024s.t.0
104Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
105Valerio ContiCorratec - Vini Fantinis.t.0
106Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
107Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
108Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024s.t.0
109Stefano OldaniCofidiss.t.0
110Daniel OssEkipa amatorska 2024s.t.0
111Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
112Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024s.t.0
113Clément ChampoussinArkea - B&B Hotelss.t.0
114Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
115Paul MartensEkipa amatorska 2024s.t.0
116Taco Van Der HoornIntermarché - Wantys.t.0
117Andrii PonomarCorratec - Vini Fantinis.t.0
118Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
119Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
120Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
121Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
122Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.0
123Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
124Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
125Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
126Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024s.t.0
127Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
128Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
129Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Treks.t.0
130Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
131Rémi CavagnaMovistar Teams.t.0
132Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
133Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
134Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
135Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
136Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUlas.t.0
137Nico DenzBora - Hansgrohe+26.040
138Natnael Teweldemedhin BerhaneEkipa amatorska 2024s.t.0
139Matthias BrändleEkipa amatorska 2024+27.320
140Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024s.t.0
141Alexis GougeardCofidiss.t.0
142Rémy RochasGroupama - FDJs.t.0
143Alex DowsettEkipa amatorska 2024s.t.0
144Koen De KortKoniec kariery 2024s.t.0
145Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
146Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.0
147Caleb EwanTeam Jayco - AlUlas.t.0
148Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2024s.t.0
149Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.0
150Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024s.t.0
151Jasper De BuystLotto - Dstnys.t.0
152Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
153Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
154Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
155Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
156Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
157Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.0
158Harm VanhouckeLotto - Dstnys.t.0
159Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
160Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlas.t.0
161Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.0
162Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
163Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
164Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
165Tim MerlierSoudal - Quick Steps.t.0
166Davide CimolaiMovistar Teams.t.0
167Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
168Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
169Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
170Maciej BodnarEkipa amatorska 2024s.t.0
171Alexander KriegerTudor Pro Cycling Teams.t.0
172David DekkerArkea - B&B Hotelss.t.0
173Simone ConsonniLidl - Trek+27.450
174Roger KlugeEkipa amatorska 2024s.t.0
175Fernando Gaviria RendonMovistar Team+27.480
176Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
177Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024s.t.0
178Cameron MeyerEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Caleb EwanTeam Jayco - AlUla4.42.1270
2Davide CimolaiMovistar Teams.t.50
3Tim MerlierSoudal - Quick Steps.t.35
4Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.20
5Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.15
6Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.10
7Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.5
8Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.3
9Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.2
10Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.1
11Fabio FellineLidl - Treks.t.0
12Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
13Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
14Peter SaganEkipa amatorska 2024s.t.0
15Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.0
16Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.0
17Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
18Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadierss.t.0
19Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
20Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.0
21Rémi CavagnaMovistar Teams.t.0
22Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.0
23Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
24Romain SeigleEkipa amatorska 2024s.t.0
25Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
26Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
27Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
28Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.0
29Davide FormoloMovistar Teams.t.0
30Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
31Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
32Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
33Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.0
34Daniel MartinEkipa amatorska 2024s.t.0
35Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
36Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
37Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024s.t.0
38Lars Van Den BergGroupama - FDJs.t.0
39Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
40Gorka Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
41Giulio CicconeLidl - Treks.t.0
42Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.0
43Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
44Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
45Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
46Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
47Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
48Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouss.t.0
49Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
50Remco EvenepoelSoudal - Quick Steps.t.0
51Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
52Matteo FabbroTeam Polti - Kometas.t.0
53Fausto MasnadaSoudal - Quick Steps.t.0
54Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.0
55Rein TaaramäeIntermarché - Wantys.t.0
56Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024s.t.0
57Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
58Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Teams.t.0
59George BennettEkipa amatorska 2024s.t.0
60Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
61Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024s.t.0
62Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
63Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.230
64Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Treks.t.0
65Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
66Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
67Jasper De BuystLotto - Dstnys.t.0
68Daniel OssEkipa amatorska 2024s.t.0
69Tanel KangertEkipa amatorska 2024+0.360
70Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
71Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Team+0.390
72Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
73Andrii PonomarCorratec - Vini Fantinis.t.0
74Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024s.t.0
75Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024s.t.0
76Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
77Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUla+0.540
78Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
79Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
80Alexander KriegerTudor Pro Cycling Teams.t.0
81Filippo GannaINEOS Grenadierss.t.0
82Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
83Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
84Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
85Bauke MollemaLidl - Treks.t.0
86Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024s.t.0
87Francesco GavazziEkipa amatorska 2024s.t.0
88Maciej BodnarEkipa amatorska 2024s.t.0
89Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
90Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Teams.t.0
91Dario CataldoLidl - Treks.t.0
92Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
93Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
94Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024s.t.0
95Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
96Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
97Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0
98Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
99Marton DinaEkipa amatorska 2024s.t.0
100Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
101Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024s.t.0
102Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
103Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
104Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
105Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.0
106Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
107Filippo ZanaTeam Jayco - AlUla+1.130
108Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
109Simon GuglielmiArkea - B&B Hotelss.t.0
110Natnael Teweldemedhin BerhaneEkipa amatorska 2024s.t.0
111Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
112James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
113Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
114Alexis GougeardCofidiss.t.0
115Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
116Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
117Nico DenzBora - Hansgrohes.t.0
118Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
119Jonathan Klever Caicedo CepedaEkipa amatorska 2024s.t.0
120Nicolas EdetEkipa amatorska 2024s.t.0
121Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
122Jimmy JanssensAlpecin - Deceunincks.t.0
123Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.0
124Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
125Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
126Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
127Gino MaderEkipa amatorska 2024s.t.0
128Matthias BrändleEkipa amatorska 2024s.t.0
129Alex DowsettEkipa amatorska 2024s.t.0
130Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
131Umberto MarengoEkipa amatorska 2024+1.420
132Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024s.t.0
133Taco Van Der HoornIntermarché - Wantys.t.0
134Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024s.t.0
135Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024+1.480
136Thomas De GendtLotto - Dstnys.t.0
137Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024s.t.0
138Clément ChampoussinArkea - B&B Hotelss.t.0
139Rémy RochasGroupama - FDJs.t.0
140Koen De KortKoniec kariery 2024s.t.0
141Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
142Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.0
143Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlas.t.0
144Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
145Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUlas.t.0
146Paul MartensEkipa amatorska 2024s.t.0
147Simone ConsonniLidl - Treks.t.0
148Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
149Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
150Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
151Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
152Michael StorerTudor Pro Cycling Team+2.050
153Kobe GoossensIntermarché - Wanty+2.090
154Stefano OldaniCofidiss.t.0
155Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2024s.t.0
156Harm VanhouckeLotto - Dstnys.t.0
157Roger KlugeEkipa amatorska 2024s.t.0
158Valerio ContiCorratec - Vini Fantini+2.140
159David DekkerArkea - B&B Hotelss.t.0
160Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNL+2.210
161Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.0
162Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
163Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024+2.210
164Edward RavasiEkipa amatorska 2024+2.370
165Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
166Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Team+2.430
167Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
168Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiale+2.530
169Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUla+2.560
170Salvatore PuccioINEOS Grenadierss.t.0
171Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
172Pieter SerrySoudal - Quick Step+3.120
173Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
174Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
175Nicolas RocheEkipa amatorska 2024s.t.0
176Cameron MeyerEkipa amatorska 2024+3.270
177Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bike+3.350

Wyniki etapu 8:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiale1732270
2Francesco GavazziEkipa amatorska 2024+0.3650
3Nikias ArndtBahrain Victorious+0.3735
4Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+0.4120
5Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024+0.4415
6Kobe GoossensIntermarché - Wanty+0.5810
7Victor CampenaertsLotto - Dstny+1.005
8Alexis GougeardCofidis+1.543
9Fernando Gaviria RendonMovistar Team+3.042
10Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates+4.481
11Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.0
12Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
13Remco EvenepoelSoudal - Quick Steps.t.0
14Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
15Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.0
16Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
17Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadierss.t.0
18Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
19Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
20Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
21Giulio CicconeLidl - Treks.t.0
22Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
23Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
24Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Teams.t.0
25Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.0
26Daniel MartinEkipa amatorska 2024s.t.0
27Davide FormoloMovistar Teams.t.0
28George BennettEkipa amatorska 2024s.t.0
29Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
30Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
31Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.0
32Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
33Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
34Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024s.t.0
35Fausto MasnadaSoudal - Quick Steps.t.0
36Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024+4.540
37Michael StorerTudor Pro Cycling Team+4.590
38Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
39Quinten HermansAlpecin - Deceuninck+5.060
40Rein TaaramäeIntermarché - Wantys.t.0
41Tanel KangertEkipa amatorska 2024s.t.0
42Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Team+5.100
43Louis VervaekeSoudal - Quick Step+5.130
44Clément ChampoussinArkea - B&B Hotels+5.160
45Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious+5.180
46Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
47Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
48Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
49Nicolas EdetEkipa amatorska 2024+5.270
50Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Team+5.380
51Gorka Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
52Lars Van Den BergGroupama - FDJ+5.400
53Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Team+5.430
54Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Trek+5.480
55Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Teams.t.0
56Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
57Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNL+5.580
58Gino MaderEkipa amatorska 2024+6.020
59Callum ScotsonTeam Jayco - AlUla+6.050
60Andrii PonomarCorratec - Vini Fantini+6.180
61Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
62Bauke MollemaLidl - Treks.t.0
63Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiale+6.350
64Harm VanhouckeLotto - Dstny+6.450
65Rudy MolardGroupama - FDJ+6.530
66Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
67Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
68Matej MohoricBahrain Victorious+7.260
69Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
70Rémy RochasGroupama - FDJs.t.0
71Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotels+8.080
72Jacopo MoscaLidl - Trek+8.270
73Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.0
74Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
75Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0
76Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
77Jonathan Klever Caicedo CepedaEkipa amatorska 2024s.t.0
78Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
79Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
80Jimmy JanssensAlpecin - Deceunincks.t.0
81Matteo FabbroTeam Polti - Kometas.t.0
82Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
83Alex DowsettEkipa amatorska 2024+8.440
84Matthias BrändleEkipa amatorska 2024s.t.0
85Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
86Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
87Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024s.t.0
88Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
89Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
90Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
91Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
92Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+8.500
93Rémi CavagnaMovistar Team+8.550
94Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024+9.320
95Nicolas RocheEkipa amatorska 2024+9.400
96Paul MartensEkipa amatorska 2024s.t.0
97Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.0
98Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
99Dario CataldoLidl - Treks.t.0
100Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
101Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
102Fabio FellineLidl - Treks.t.0
103Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
104Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUla+9.430
105Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
106Pieter SerrySoudal - Quick Step+10.140
107Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiale+10.160
108Thomas De GendtLotto - Dstnys.t.0
109Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024+10.280
110Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
111Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.0
112Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
113Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
114James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
115Romain SeigleEkipa amatorska 2024+10.400
116Salvatore PuccioINEOS Grenadiers+10.460
117Nico DenzBora - Hansgrohe+11.140
118Marton DinaEkipa amatorska 2024s.t.0
119Alessandro CoviUAE Team Emirates+11.290
120Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNL+11.360
121Michael HepburnTeam Jayco - AlUla+12.120
122Valerio ContiCorratec - Vini Fantini+13.000
123Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
124Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024+13.490
125Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024s.t.0
126Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
127Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024s.t.0
128Natnael Teweldemedhin BerhaneEkipa amatorska 2024s.t.0
129Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
130Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
131Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.0
132Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
133Davide CimolaiMovistar Teams.t.0
134Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.0
135Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
136Koen De KortKoniec kariery 2024s.t.0
137Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
138Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
139Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.0
140Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024s.t.0
141Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
142Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
143Edward RavasiEkipa amatorska 2024s.t.0
144Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
145Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
146Daniel OssEkipa amatorska 2024s.t.0
147Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024s.t.0
148Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.0
149Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
150Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
151Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024s.t.0
152Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
153Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
154Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2024s.t.0
155Jasper De BuystLotto - Dstnys.t.0
156Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Team+14.110
157Peter SaganEkipa amatorska 2024s.t.0
158Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.0
159Stefano OldaniCofidiss.t.0
160Simone ConsonniLidl - Treks.t.0
161Maciej BodnarEkipa amatorska 2024s.t.0
162Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
163Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlas.t.0
164Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
165Taco Van Der HoornIntermarché - Wantys.t.0
166Simon GuglielmiArkea - B&B Hotelss.t.0
167Filippo GannaINEOS Grenadierss.t.0
168Alexander KriegerTudor Pro Cycling Teams.t.0
169Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.0
170Cameron MeyerEkipa amatorska 2024s.t.0
171Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
172David DekkerArkea - B&B Hotels+17.190
173Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.0
174Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
175Tim MerlierSoudal - Quick Steps.t.0
176Roger KlugeEkipa amatorska 2024+18.000

Wyniki etapu 9:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers4514270
2Giulio CicconeLidl - Trek+0.0750
3Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.35
4Remco EvenepoelSoudal - Quick Step+0.1020
5Daniel MartinEkipa amatorska 2024s.t.15
6Damiano CarusoBahrain Victorious+0.1210
7Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.5
8Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.3
9Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.2
10Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.1
11Davide FormoloMovistar Teams.t.0
12Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
13Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
14Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
15Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bike+0.310
16Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
17Rein TaaramäeIntermarché - Wantys.t.0
18Tobias Svendsen FossINEOS Grenadiers+0.350
19Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
20Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.0
21Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
22Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.380
23Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Team+0.490
24Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
25Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
26Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
27Jai HindleyBora - Hansgrohe+0.530
28Edward RavasiEkipa amatorska 2024+1.000
29Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious+1.010
30Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
31Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024+1.070
32Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Team+1.130
33Felix GroßschartnerUAE Team Emirates+1.160
34Jan HirtSoudal - Quick Step+1.180
35Nicolas EdetEkipa amatorska 2024+1.340
36George BennettEkipa amatorska 2024+1.440
37Antonio Pedrero LopezMovistar Team+1.470
38Bauke MollemaLidl - Trek+1.490
39Tanel KangertEkipa amatorska 2024+1.500
40Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
41Matteo FabbroTeam Polti - Kometa+2.130
42Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiale+2.210
43Quinten HermansAlpecin - Deceuninck+2.250
44Michael StorerTudor Pro Cycling Team+2.270
45Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Teams.t.0
46Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Trek+2.340
47Rémy RochasGroupama - FDJ+2.450
48Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadiers+2.510
49Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
50Simon CarrEF Education - EasyPost+2.570
51Fausto MasnadaSoudal - Quick Steps.t.0
52Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Team+3.130
53Jimmy JanssensAlpecin - Deceuninck+3.140
54Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNL+3.210
55Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024+4.020
56Simone PetilliIntermarché - Wanty+4.080
57Lars Van Den BergGroupama - FDJ+4.280
58Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Team+5.140
59Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
60Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
61Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadiers+5.250
62Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024+5.280
63Gorka Izagirre InsaustiCofidis+6.420
64Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024s.t.0
65Davide VillellaEkipa amatorska 2024+6.490
66Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024+7.090
67Guy NivEkipa amatorska 2024+7.240
68Harm VanhouckeLotto - Dstny+7.310
69Nicolas RocheEkipa amatorska 2024s.t.0
70Diego UlissiUAE Team Emirates+7.440
71Dario CataldoLidl - Treks.t.0
72Jonathan Klever Caicedo CepedaEkipa amatorska 2024s.t.0
73Pieter SerrySoudal - Quick Step+7.460
74Filippo ZanaTeam Jayco - AlUla+7.560
75Giovanni AleottiBora - Hansgrohe+7.580
76Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUlas.t.0
77Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+8.420
78Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
79Oscar RiesebeekAlpecin - Deceuninck+8.440
80Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024+8.450
81Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024s.t.0
82Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
83Alessandro CoviUAE Team Emirates+8.490
84Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
85Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiale+8.550
86Simon GuglielmiArkea - B&B Hotels+9.020
87Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024+9.080
88Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
89Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bike+9.160
90Eduardo SepulvedaLotto - Dstny+9.330
91Fabio FellineLidl - Trek+10.440
92Salvatore PuccioINEOS Grenadiers+14.540
93Gino MaderEkipa amatorska 2024s.t.0
94Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
95Rémi CavagnaMovistar Team+14.560
96Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUla+15.110
97Thomas De GendtLotto - Dstny+16.440
98Francesco GavazziEkipa amatorska 2024+16.540
99Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
100Natnael Teweldemedhin BerhaneEkipa amatorska 2024s.t.0
101Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
102Valerio ContiCorratec - Vini Fantini+17.010
103Iljo KeisseEkipa amatorska 2024+17.420
104Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
105Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
106Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlas.t.0
107Nico DenzBora - Hansgrohe+17.460
108Senne LeysenAlpecin - Deceuninck+17.520
109Romain SeigleEkipa amatorska 2024+18.170
110Paul MartensEkipa amatorska 2024+18.230
111James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
112Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.0
113Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
114Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
115Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
116Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+18.280
117Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bike+18.590
118Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiale+22.220
119Marton DinaEkipa amatorska 2024s.t.0
120Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
121Kobe GoossensIntermarché - Wantys.t.0
122Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNL+22.240
123Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
124Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
125Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
126Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
127Simone RavanelliEkipa amatorska 2024+22.300
128Stefano OldaniCofidiss.t.0
129Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.0
130Daniel OssEkipa amatorska 2024s.t.0
131Alexis GougeardCofidiss.t.0
132Davide CimolaiMovistar Teams.t.0
133Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
134Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
135Taco Van Der HoornIntermarché - Wanty+22.340
136Cameron MeyerEkipa amatorska 2024s.t.0
137Peter SaganEkipa amatorska 2024+22.520
138Maciej BodnarEkipa amatorska 2024s.t.0
139Nikias ArndtBahrain Victorious+24.510
140Roger KlugeEkipa amatorska 2024s.t.0
141Koen De KortKoniec kariery 2024+25.100
142Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+25.120
143Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
144Alex DowsettEkipa amatorska 2024+25.140
145Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
146Matthias BrändleEkipa amatorska 2024s.t.0
147Andrii PonomarCorratec - Vini Fantinis.t.0
148Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.0
149Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024s.t.0
150Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024+25.230
151Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024s.t.0
152Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
153Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
154David DekkerArkea - B&B Hotels+25.260
155Attilio VivianiCorratec - Vini Fantini+25.370
156Filippo GannaINEOS Grenadiers+25.530
157Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUla+25.550
158Jefferson CepedaEF Education - EasyPost+25.570
159Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
160Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
161Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024s.t.0
162Tim MerlierSoudal - Quick Steps.t.0
163Alexander KriegerTudor Pro Cycling Teams.t.0
164Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Team+26.020
165Elia VivianiINEOS Grenadiers+26.030
166Simone ConsonniLidl - Treks.t.0
167Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.0
168Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
169Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
170Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024+26.080
171Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUla+26.110
172Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Team+26.300

Wyniki etapu 10:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Peter SaganEkipa amatorska 20242073170
2Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.50
3Davide CimolaiMovistar Teams.t.35
4Stefano OldaniCofidiss.t.20
5Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.15
6Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.10
7Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.5
8Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.3
9Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.2
10Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.1
11Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
12Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
13Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.0
14Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
15Matthias BrändleEkipa amatorska 2024s.t.0
16Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
17Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
18Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
19Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024s.t.0
20Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
21Daniel OssEkipa amatorska 2024s.t.0
22Maciej BodnarEkipa amatorska 2024s.t.0
23Simone ConsonniLidl - Treks.t.0
24Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
25Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
26Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
27Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
28Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
29Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
30Giulio CicconeLidl - Treks.t.0
31Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
32Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Teams.t.0
33Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
34Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
35Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
36Davide FormoloMovistar Teams.t.0
37Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.0
38Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadierss.t.0
39Lars Van Den BergGroupama - FDJs.t.0
40Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
41Francesco GavazziEkipa amatorska 2024s.t.0
42Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.0
43Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
44Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
45Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
46George BennettEkipa amatorska 2024s.t.0
47Fausto MasnadaSoudal - Quick Steps.t.0
48Rémy RochasGroupama - FDJs.t.0
49Fabio FellineLidl - Treks.t.0
50Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0
51Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
52Gorka Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
53Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
54Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
55Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
56Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
57Rein TaaramäeIntermarché - Wantys.t.0
58Daniel MartinEkipa amatorska 2024s.t.0
59Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Teams.t.0
60Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
61Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
62Salvatore PuccioINEOS Grenadierss.t.0
63Remco EvenepoelSoudal - Quick Steps.t.0
64Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.0
65Tanel KangertEkipa amatorska 2024s.t.0
66Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouss.t.0
67Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
68Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.0
69Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024s.t.0
70Nicolas RocheEkipa amatorska 2024s.t.0
71Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Teams.t.0
72Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
73Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
74Bauke MollemaLidl - Treks.t.0
75Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
76Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
77Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Treks.t.0
78Gino MaderEkipa amatorska 2024s.t.0
79Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
80Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024s.t.0
81Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
82Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024s.t.0
83Thomas De GendtLotto - Dstnys.t.0
84Dario CataldoLidl - Treks.t.0
85Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.0
86Harm VanhouckeLotto - Dstnys.t.0
87Matteo FabbroTeam Polti - Kometas.t.0
88Valerio ContiCorratec - Vini Fantinis.t.0
89Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
90Cameron MeyerEkipa amatorska 2024s.t.0
91Rémi CavagnaMovistar Teams.t.0
92Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
93Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
94Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.0
95Edward RavasiEkipa amatorska 2024s.t.0
96Jonathan Klever Caicedo CepedaEkipa amatorska 2024s.t.0
97Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
98Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
99Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
100Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024s.t.0
101Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
102Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024s.t.0
103Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
104Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUla+2.010
105Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
106Pieter SerrySoudal - Quick Steps.t.0
107James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
108Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNL+3.000
109Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
110Filippo GannaINEOS Grenadiers+3.080
111Simon PellaudTudor Pro Cycling Team+5.360
112Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
113Romain SeigleEkipa amatorska 2024s.t.0
114Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
115Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
116Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024s.t.0
117Alexis GougeardCofidiss.t.0
118Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.0
119Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.0
120Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
121Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
122Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
123Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.0
124Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.0
125Nicolas EdetEkipa amatorska 2024s.t.0
126Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
127Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
128Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
129Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
130Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024s.t.0
131Tim MerlierSoudal - Quick Steps.t.0
132Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
133David DekkerArkea - B&B Hotelss.t.0
134Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024s.t.0
135Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024s.t.0
136Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
137Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
138Taco Van Der HoornIntermarché - Wantys.t.0
139Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
140Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
141Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlas.t.0
142Kobe GoossensIntermarché - Wantys.t.0
143Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
144Alexander KriegerTudor Pro Cycling Teams.t.0
145Jimmy JanssensAlpecin - Deceunincks.t.0
146Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
147Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
148Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
149Roger KlugeEkipa amatorska 2024+8.010
150Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
151Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiale+10.110
152Nico DenzBora - Hansgrohes.t.0
153Natnael Teweldemedhin BerhaneEkipa amatorska 2024s.t.0
154Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
155Koen De KortKoniec kariery 2024s.t.0
156Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
157Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
158Alex DowsettEkipa amatorska 2024s.t.0
159Andrii PonomarCorratec - Vini Fantinis.t.0
160Marton DinaEkipa amatorska 2024s.t.0
161Paul MartensEkipa amatorska 2024s.t.0
162Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024s.t.0
163Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
164Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
165Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
166Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
167Simon GuglielmiArkea - B&B Hotelss.t.0
168Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.0
169Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
170Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024+12.300
171Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
172Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0

Wyniki etapu 11:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mauro SchmidTeam Jayco - AlUla2009370
2Alessandro CoviUAE Team Emirates+0.0150
3Harm VanhouckeLotto - Dstny+0.2635
4Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.4120
5Simon GuglielmiArkea - B&B Hotelss.t.15
6Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024+0.4410
7Roger KlugeEkipa amatorska 2024+1.235
8Francesco GavazziEkipa amatorska 2024+1.373
9Taco Van Der HoornIntermarché - Wanty+1.432
10Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024+1.591
11Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+3.090
12Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+3.120
13Alexander VlasovBora - Hansgrohe+3.320
14Damiano CarusoBahrain Victorious+3.350
15Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
16Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.0
17Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Team+3.390
18Hugh CarthyEF Education - EasyPost+3.410
19Giulio CicconeLidl - Trek+4.560
20Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.0
21Gianni MosconSoudal - Quick Step+5.050
22Marc Soler GimenezUAE Team Emirates+5.070
23Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
24Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
25Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohe+5.110
26Remco EvenepoelSoudal - Quick Step+5.170
27Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
28Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
29Rudy MolardGroupama - FDJ+6.160
30Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
31Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024+6.270
32Gorka Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
33Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+6.330
34Rein TaaramäeIntermarché - Wanty+6.360
35Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
36Tanel KangertEkipa amatorska 2024s.t.0
37Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024+7.000
38Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious+7.050
39Davide FormoloMovistar Team+9.230
40Daniel MartinEkipa amatorska 2024s.t.0
41Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
42Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Trek+9.320
43Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024+9.370
44Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNL+9.390
45Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Team+9.400
46Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Team+11.590
47Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
48Quinten HermansAlpecin - Deceuninck+13.590
49George BennettEkipa amatorska 2024s.t.0
50Diego UlissiUAE Team Emirates+15.200
51Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
52Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
53Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
54Romain SeigleEkipa amatorska 2024s.t.0
55Dario CataldoLidl - Trek+17.330
56Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
57Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
58Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
59Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024+17.350
60Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
61Lars Van Den BergGroupama - FDJ+18.590
62Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
63Rémi CavagnaMovistar Teams.t.0
64Bauke MollemaLidl - Treks.t.0
65Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
66Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.0
67Paul MartensEkipa amatorska 2024s.t.0
68Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUlas.t.0
69Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
70James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
71Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.0
72Fabio FellineLidl - Treks.t.0
73Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024s.t.0
74Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
75Marton DinaEkipa amatorska 2024s.t.0
76Nicolas RocheEkipa amatorska 2024s.t.0
77Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
78Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
79Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadiers+19.120
80Gianni VermeerschAlpecin - Deceuninck+21.240
81Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024+22.350
82Matthias BrändleEkipa amatorska 2024s.t.0
83Matteo FabbroTeam Polti - Kometas.t.0
84Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
85Peter SaganEkipa amatorska 2024s.t.0
86Thomas De GendtLotto - Dstnys.t.0
87Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
88Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
89Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024s.t.0
90Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
91Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
92Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
93David DekkerArkea - B&B Hotelss.t.0
94Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.0
95Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
96Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
97Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
98Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
99Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
100Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Teams.t.0
101Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
102Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
103Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
104Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
105Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
106Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.0
107Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
108Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
109Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
110Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
111Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
112Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
113Pieter SerrySoudal - Quick Steps.t.0
114Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
115Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
116Alexis GougeardCofidiss.t.0
117Andrii PonomarCorratec - Vini Fantinis.t.0
118Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
119Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
120Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
121Kobe GoossensIntermarché - Wantys.t.0
122Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
123Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
124Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
125Fausto MasnadaSoudal - Quick Step+22.520
126Stefano OldaniCofidis+23.160
127Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Team+23.250
128Maciej BodnarEkipa amatorska 2024s.t.0
129Filippo GannaINEOS Grenadierss.t.0
130Daniel OssEkipa amatorska 2024s.t.0
131Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024+26.000
132Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
133Nico DenzBora - Hansgrohes.t.0
134Rémy RochasGroupama - FDJs.t.0
135Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
136Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
137Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024s.t.0
138Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024s.t.0
139Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
140Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
141Koen De KortKoniec kariery 2024s.t.0
142Salvatore PuccioINEOS Grenadierss.t.0
143Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
144Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024s.t.0
145Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
146Natnael Teweldemedhin BerhaneEkipa amatorska 2024s.t.0
147Alex DowsettEkipa amatorska 2024s.t.0
148Nicolas EdetEkipa amatorska 2024s.t.0
149Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
150Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
151Eduardo SepulvedaLotto - Dstny+26.090
152Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Team+26.150
153Edward RavasiEkipa amatorska 2024s.t.0
154Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.0
155Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
156Davide CimolaiMovistar Teams.t.0
157Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
158Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.0
159Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
160Valerio ContiCorratec - Vini Fantinis.t.0
161Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024s.t.0
162Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
163Jimmy JanssensAlpecin - Deceunincks.t.0
164Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
165Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
166Cameron MeyerEkipa amatorska 2024s.t.0
167Alexander KriegerTudor Pro Cycling Teams.t.0
168Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.0
169Simone ConsonniLidl - Trek+26.200
170Gino MaderEkipa amatorska 2024+26.270

Wyniki etapu 12:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiale5.43.4870
2Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.50
3George BennettEkipa amatorska 2024+0.1535
4Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.20
5Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024+1.1215
6Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiale+1.2510
7Nicolas EdetEkipa amatorska 2024+1.475
8Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.3
9Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+3.002
10Simone RavanelliEkipa amatorska 2024+4.191
11Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiale+7.070
12Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
13Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Trek+7.130
14Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
15Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024+10.070
16Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadiers+10.140
17Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadierss.t.0
18Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024s.t.0
19Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
20Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
21Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
22Gorka Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
23Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
24Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
25Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
26Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
27Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.0
28Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.0
29Matteo FabbroTeam Polti - Kometas.t.0
30Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.0
31Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
32Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
33Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
34Giulio CicconeLidl - Treks.t.0
35Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
36Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
37Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.0
38Davide FormoloMovistar Teams.t.0
39Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Teams.t.0
40Remco EvenepoelSoudal - Quick Steps.t.0
41Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024s.t.0
42Tanel KangertEkipa amatorska 2024s.t.0
43Rein TaaramäeIntermarché - Wantys.t.0
44Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
45Daniel MartinEkipa amatorska 2024s.t.0
46Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
47Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
48Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
49Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
50Simon PellaudTudor Pro Cycling Team+11.450
51Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Team+11.470
52Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Team+11.550
53Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
54Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
55Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
56Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
57Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024+11.580
58Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious+12.230
59Simon CarrEF Education - EasyPost+13.380
60Francesco GavazziEkipa amatorska 2024+15.280
61Edward RavasiEkipa amatorska 2024s.t.0
62Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
63Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
64Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
65Fabio FellineLidl - Treks.t.0
66Pieter SerrySoudal - Quick Steps.t.0
67Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
68Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
69Nicolas RocheEkipa amatorska 2024s.t.0
70Andrii PonomarCorratec - Vini Fantinis.t.0
71Lars Van Den BergGroupama - FDJs.t.0
72Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
73Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
74Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
75Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0
76Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
77Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
78Bauke MollemaLidl - Trek+16.330
79Jimmy JanssensAlpecin - Deceunincks.t.0
80Thomas De GendtLotto - Dstny+17.460
81Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
82Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
83James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
84Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
85Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
86Alberto BettiolEF Education - EasyPost+19.590
87Paul MartensEkipa amatorska 2024+20.470
88Salvatore PuccioINEOS Grenadierss.t.0
89Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Teams.t.0
90Rémi CavagnaMovistar Teams.t.0
91Cameron MeyerEkipa amatorska 2024s.t.0
92Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024+21.240
93Rémy RochasGroupama - FDJs.t.0
94Nico DenzBora - Hansgrohe+22.570
95Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
96Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
97Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
98Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024+25.210
99Elia VivianiINEOS Grenadiers+26.050
100Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
101Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024s.t.0
102Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.0
103Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
104Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
105Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
106Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024s.t.0
107Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
108Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024s.t.0
109Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.0
110Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
111Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
112Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
113Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024s.t.0
114Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
115Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
116Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
117Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
118Dario CataldoLidl - Treks.t.0
119Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
120Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
121Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
122Davide CimolaiMovistar Teams.t.0
123Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.0
124Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
125Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.0
126Koen De KortKoniec kariery 2024s.t.0
127Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.0
128Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
129Natnael Teweldemedhin BerhaneEkipa amatorska 2024s.t.0
130Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Treks.t.0
131Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
132Matthias BrändleEkipa amatorska 2024s.t.0
133Alexander KriegerTudor Pro Cycling Teams.t.0
134Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024s.t.0
135Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.0
136Stefano OldaniCofidiss.t.0
137Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
138Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
139Daniel OssEkipa amatorska 2024s.t.0
140Marton DinaEkipa amatorska 2024s.t.0
141Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
142Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
143Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.0
144Alexis GougeardCofidiss.t.0
145Maciej BodnarEkipa amatorska 2024s.t.0
146Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024s.t.0
147Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.0
148Taco Van Der HoornIntermarché - Wantys.t.0
149Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
150David DekkerArkea - B&B Hotelss.t.0
151Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
152Harm VanhouckeLotto - Dstnys.t.0
153Roger KlugeEkipa amatorska 2024s.t.0
154Simon GuglielmiArkea - B&B Hotelss.t.0
155Romain SeigleEkipa amatorska 2024s.t.0
156Simone ConsonniLidl - Trek+26.130
157Filippo GannaINEOS Grenadierss.t.0
158Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
159Peter SaganEkipa amatorska 2024s.t.0
160Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024+27.080
161Valerio ContiCorratec - Vini Fantinis.t.0
162Mauro SchmidTeam Jayco - AlUla+27.100
163Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
164Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 13:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Team4.42.1970
2Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bikes.t.50
3Peter SaganEkipa amatorska 2024s.t.35
4Davide CimolaiMovistar Teams.t.20
5Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.15
6Stefano OldaniCofidiss.t.10
7Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.5
8Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.3
9Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.2
10Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.1
11Alexander KriegerTudor Pro Cycling Teams.t.0
12Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.0
13Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
14Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
15Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
16Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
17Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.0
18Roger KlugeEkipa amatorska 2024s.t.0
19Nico DenzBora - Hansgrohes.t.0
20Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
21Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
22Fabio FellineLidl - Treks.t.0
23Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
24Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024s.t.0
25Simone ConsonniLidl - Treks.t.0
26Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024s.t.0
27Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024s.t.0
28Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.0
29Davide FormoloMovistar Teams.t.0
30Giulio CicconeLidl - Treks.t.0
31Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
32Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.0
33Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
34Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadierss.t.0
35Taco Van Der HoornIntermarché - Wantys.t.0
36Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
37Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
38Filippo GannaINEOS Grenadierss.t.0
39Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
40Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
41Remco EvenepoelSoudal - Quick Steps.t.0
42Cameron MeyerEkipa amatorska 2024s.t.0
43David DekkerArkea - B&B Hotelss.t.0
44Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
45Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
46Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
47Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
48Gorka Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
49Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
50Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024s.t.0
51Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.0
52Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.0
53Daniel OssEkipa amatorska 2024s.t.0
54Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
55Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
56Rein TaaramäeIntermarché - Wantys.t.0
57Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
58Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
59Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024s.t.0
60Romain SeigleEkipa amatorska 2024s.t.0
61Matteo FabbroTeam Polti - Kometas.t.0
62Emanuel BuchmannBora - Hansgrohes.t.0
63Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
64Matthias BrändleEkipa amatorska 2024s.t.0
65Daniel MartinEkipa amatorska 2024s.t.0
66Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
67George BennettEkipa amatorska 2024s.t.0
68Rémi CavagnaMovistar Teams.t.0
69Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.0
70Tanel KangertEkipa amatorska 2024s.t.0
71Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
72Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
73Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
74Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
75Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024s.t.0
76Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
77Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024s.t.0
78Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
79Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
80Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
81Francesco GavazziEkipa amatorska 2024s.t.0
82Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0
83Salvatore PuccioINEOS Grenadierss.t.0
84Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlas.t.0
85Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.0
86Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Teams.t.0
87Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
88Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
89Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
90Thomas De GendtLotto - Dstnys.t.0
91Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
92Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
93Andrii PonomarCorratec - Vini Fantinis.t.0
94Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
95Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
96Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
97Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
98Nicolas EdetEkipa amatorska 2024s.t.0
99Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
100Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
101Maciej BodnarEkipa amatorska 2024s.t.0
102Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.0
103Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
104Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
105Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024s.t.0
106Edward RavasiEkipa amatorska 2024+0.320
107Davide VillellaEkipa amatorska 2024+0.370
108Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.0
109Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
110Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.430
111Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.510
112Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Teams.t.0
113Alexis GougeardCofidiss.t.0
114Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
115Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024s.t.0
116Koen De KortKoniec kariery 2024s.t.0
117Bauke MollemaLidl - Treks.t.0
118Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
119Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
120Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
121Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
122Nicolas RocheEkipa amatorska 2024s.t.0
123Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
124Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
125Jimmy JanssensAlpecin - Deceunincks.t.0
126Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024+1.070
127Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
128Dario CataldoLidl - Treks.t.0
129Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024s.t.0
130Valerio ContiCorratec - Vini Fantinis.t.0
131Rémy RochasGroupama - FDJs.t.0
132Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouss.t.0
133Natnael Teweldemedhin BerhaneEkipa amatorska 2024s.t.0
134Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
135Lars Van Den BergGroupama - FDJs.t.0
136Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
137Paul MartensEkipa amatorska 2024s.t.0
138Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
139Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Treks.t.0
140Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
141Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
142Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
143Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024s.t.0
144Marton DinaEkipa amatorska 2024s.t.0
145Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.0
146Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
147Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
148James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
149Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
150Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
151Harm VanhouckeLotto - Dstnys.t.0
152Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
153Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.0
154Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Teams.t.0
155Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
156Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024+1.370
157Simon GuglielmiArkea - B&B Hotels+1.450
158Pieter SerrySoudal - Quick Step+1.500
159Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
160Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiale+2.150
161Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
162Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
163Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
164Samuele RiviEkipa amatorska 2024+2.580

Wyniki etapu 14:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Team5.17.2270
2Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bike+0.2650
3Alessandro CoviUAE Team Emirates+0.5935
4Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+1.4320
5Bauke MollemaLidl - Trek+1.4715
6Simon YatesTeam Jayco - AlUla+1.5410
7George BennettEkipa amatorska 2024+2.105
8Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+2.183
9Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohe+2.222
10Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.1
11Giulio CicconeLidl - Treks.t.0
12Daniel MartinEkipa amatorska 2024+2.270
13Emanuel BuchmannBora - Hansgrohe+2.290
14Hugh CarthyEF Education - EasyPost+2.370
15Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNL+2.450
16Alexander VlasovBora - Hansgrohe+2.550
17Antonio Pedrero LopezMovistar Team+3.070
18Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates+3.110
19Remco EvenepoelSoudal - Quick Step+3.130
20Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
21Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Teams.t.0
22Jan HirtSoudal - Quick Step+3.320
23Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiale+4.040
24Davide FormoloMovistar Team+4.190
25Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024+4.260
26Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bike+4.310
27Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.0
28Andrii PonomarCorratec - Vini Fantini+4.520
29Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+5.370
30Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Team+5.390
31Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Team+5.410
32Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
33Mark ChristianEkipa amatorska 2024+5.530
34Felix GroßschartnerUAE Team Emirates+6.590
35Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
36Louis VervaekeSoudal - Quick Step+7.270
37Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious+7.470
38Gorka Izagirre InsaustiCofidis+8.410
39Eduardo SepulvedaLotto - Dstny+9.050
40Simon CarrEF Education - EasyPost+9.450
41Tanel KangertEkipa amatorska 2024+9.470
42Edward RavasiEkipa amatorska 2024+10.250
43Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNL+10.460
44Matteo FabbroTeam Polti - Kometa+12.040
45Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
46Rein TaaramäeIntermarché - Wantys.t.0
47Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiale+12.540
48Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024+13.290
49Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadiers+13.520
50Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
51Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Team+14.070
52Pieter SerrySoudal - Quick Step+14.580
53Rudy MolardGroupama - FDJ+15.040
54Nicolas RocheEkipa amatorska 2024+15.100
55Tony GallopinEkipa amatorska 2024+15.430
56Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
57Diego UlissiUAE Team Emirates+15.580
58Francesco GavazziEkipa amatorska 2024+16.190
59Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.0
60Gianni MosconSoudal - Quick Step+17.030
61Guy NivEkipa amatorska 2024+19.180
62Jacopo MoscaLidl - Trek+20.570
63Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Treks.t.0
64Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
65Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
66Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.0
67Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
68Rémy RochasGroupama - FDJs.t.0
69Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
70Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
71James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
72Rémi CavagnaMovistar Teams.t.0
73Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotels+21.030
74Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+22.270
75Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bike+24.330
76Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024+24.550
77Salvatore PuccioINEOS Grenadierss.t.0
78Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Team+25.320
79Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Team+25.480
80Lars Van Den BergGroupama - FDJ+31.110
81Fabio FellineLidl - Trek+31.200
82Thomas De GendtLotto - Dstny+31.310
83Jimmy JanssensAlpecin - Deceuninck+31.340
84Simon PellaudTudor Pro Cycling Team+31.370
85Romain SeigleEkipa amatorska 2024s.t.0
86Yukiya ArashiroBahrain Victorious+31.450
87Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiale+32.100
88Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024+32.120
89Giovanni AleottiBora - Hansgrohe+32.230
90Marton DinaEkipa amatorska 2024+32.480
91Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024+34.240
92Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
93Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
94Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024s.t.0
95Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
96Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
97Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
98Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
99Matteo SobreroBora - Hansgrohe+34.300
100Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.0
101Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
102Koen De KortKoniec kariery 2024+34.430
103Paul MartensEkipa amatorska 2024+34.520
104Gianni VermeerschAlpecin - Deceuninck+34.550
105Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024+35.050
106Nico DenzBora - Hansgrohe+35.190
107Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
108Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNL+35.250
109Simon GuglielmiArkea - B&B Hotels+35.280
110Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024+35.350
111Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
112Natnael Teweldemedhin BerhaneEkipa amatorska 2024s.t.0
113Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
114Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlas.t.0
115Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
116Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
117Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
118Dario CataldoLidl - Treks.t.0
119Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
120Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
121Andrea PasqualonBahrain Victorious+35.510
122Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
123Alexis GougeardCofidis+35.570
124Umberto MarengoEkipa amatorska 2024+36.100
125Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024+36.110
126Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024+36.210
127Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+36.300
128Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bike+36.320
129Max KanterAstana Qazaqstan Team+36.380
130Wesley KrederEkipa amatorska 2024+36.500
131Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024s.t.0
132Daniel OssEkipa amatorska 2024+36.570
133Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
134Matthias BrändleEkipa amatorska 2024+37.160
135Davide CimolaiMovistar Team+37.170
136Elia VivianiINEOS Grenadiers+37.380
137Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.0
138Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.0
139Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
140Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
141Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.0
142Victor CampenaertsLotto - Dstny+37.410
143Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUla+37.440
144Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
145Alexander KriegerTudor Pro Cycling Team+37.460
146Taco Van Der HoornIntermarché - Wantys.t.0
147Valerio ContiCorratec - Vini Fantini+37.480
148Peter SaganEkipa amatorska 2024+38.330
149Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024+38.350
150Simone ConsonniLidl - Treks.t.0
151Filippo GannaINEOS Grenadierss.t.0
152Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
153Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024s.t.0
154Harm VanhouckeLotto - Dstnys.t.0
155Stefano OldaniCofidiss.t.0
156Maciej BodnarEkipa amatorska 2024+38.400
157Cameron MeyerEkipa amatorska 2024s.t.0
158Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
159Albert Torres BarceloMovistar Team+38.430

Wyniki etapu 15:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Victor CampenaertsLotto - Dstny3.25.2570
2Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.50
3Nikias ArndtBahrain Victorious+0.0735
4Simone ConsonniLidl - Treks.t.20
5Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.15
6Dario CataldoLidl - Treks.t.10
7Bauke MollemaLidl - Trek+0.095
8Albert Torres BarceloMovistar Team+0.443
9Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emirates+1.022
10Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.1
11Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
12Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
13Stefano OldaniCofidiss.t.0
14Lars Van Den BergGroupama - FDJs.t.0
15Harm VanhouckeLotto - Dstny+1.090
16Salvatore PuccioINEOS Grenadiers+17.210
17Filippo GannaINEOS Grenadierss.t.0
18Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
19Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
20Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
21Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadierss.t.0
22Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
23Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.0
24Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
25Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
26Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
27Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.0
28Tanel KangertEkipa amatorska 2024s.t.0
29Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024s.t.0
30Fabio FellineLidl - Treks.t.0
31Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
32Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.0
33Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
34Giulio CicconeLidl - Treks.t.0
35Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024s.t.0
36Nico DenzBora - Hansgrohes.t.0
37Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
38Gorka Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
39Koen De KortKoniec kariery 2024s.t.0
40Pieter SerrySoudal - Quick Steps.t.0
41Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
42Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024s.t.0
43Rémy RochasGroupama - FDJs.t.0
44Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
45Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
46Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
47Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.0
48Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
49Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
50Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
51Romain SeigleEkipa amatorska 2024s.t.0
52Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.0
53Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024s.t.0
54Davide FormoloMovistar Teams.t.0
55Rein TaaramäeIntermarché - Wantys.t.0
56Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024s.t.0
57Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
58Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
59Paul MartensEkipa amatorska 2024s.t.0
60Remco EvenepoelSoudal - Quick Steps.t.0
61Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
62Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
63Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
64Daniel MartinEkipa amatorska 2024s.t.0
65Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0
66Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Teams.t.0
67Simon GuglielmiArkea - B&B Hotelss.t.0
68Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
69Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.0
70Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
71Andrii PonomarCorratec - Vini Fantinis.t.0
72Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
73Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.0
74Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
75Matteo FabbroTeam Polti - Kometas.t.0
76Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
77Francesco GavazziEkipa amatorska 2024s.t.0
78Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
79Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024s.t.0
80Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
81Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
82Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
83Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
84Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
85Alexander KriegerTudor Pro Cycling Teams.t.0
86Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouss.t.0
87Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
88James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
89Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
90Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
91Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
92George BennettEkipa amatorska 2024s.t.0
93Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
94Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
95Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
96Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNL+17.390
97Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
98Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024s.t.0
99Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
100Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
101Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.0
102Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
103Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
104Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
105Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.0
106Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
107Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
108Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
109Rémi CavagnaMovistar Teams.t.0
110Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
111Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
112Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024s.t.0
113Edward RavasiEkipa amatorska 2024s.t.0
114Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
115Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
116Marton DinaEkipa amatorska 2024s.t.0
117Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
118Alexis GougeardCofidiss.t.0
119Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.0
120Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024s.t.0
121Daniel OssEkipa amatorska 2024s.t.0
122Antonio Pedrero LopezMovistar Teams.t.0
123Jimmy JanssensAlpecin - Deceunincks.t.0
124Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.0
125Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
126Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
127Nicolas RocheEkipa amatorska 2024s.t.0
128Thomas De GendtLotto - Dstnys.t.0
129Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
130Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Treks.t.0
131Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
132Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
133Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
134Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Teams.t.0
135Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.0
136Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
137Callum ScotsonTeam Jayco - AlUla+17.520
138Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024s.t.0
139Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
140Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
141Taco Van Der HoornIntermarché - Wantys.t.0
142Valerio ContiCorratec - Vini Fantinis.t.0
143Peter SaganEkipa amatorska 2024s.t.0
144Davide CimolaiMovistar Teams.t.0
145Tony GallopinEkipa amatorska 2024+18.500
146Cameron MeyerEkipa amatorska 2024+19.130
147Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024+20.040
148Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
149Matthias BrändleEkipa amatorska 2024s.t.0
150Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
151Maciej BodnarEkipa amatorska 2024s.t.0
152Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Team+23.130
153Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
154Mauro SchmidTeam Jayco - AlUla+23.160

Wyniki etapu 16:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers4.22.4170
2Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNL+0.2750
3Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.35
4Giulio CicconeLidl - Trek+1.1720
5Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.15
6Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.10
7Alexander VlasovBora - Hansgrohe+2.115
8Gorka Izagirre InsaustiCofidis+2.313
9Tobias Svendsen FossINEOS Grenadiers+2.332
10Davide FormoloMovistar Teams.t.1
11Simon YatesTeam Jayco - AlUla+2.370
12Antonio Pedrero LopezMovistar Team+2.510
13Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohe+3.120
14George BennettEkipa amatorska 2024+6.120
15Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024s.t.0
16Daniel MartinEkipa amatorska 2024+7.100
17Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024+7.160
18Eduardo SepulvedaLotto - Dstny+7.250
19Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bike+7.330
20Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Team+8.220
21Attila ValterTeam Visma - Lease a Bike+8.240
22Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Teams.t.0
23Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadiers+10.170
24Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouss.t.0
25Simon CarrEF Education - EasyPost+10.320
26Matteo SobreroBora - Hansgrohe+11.400
27Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
28Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024+11.480
29Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
30Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
31Simone PetilliIntermarché - Wanty+12.110
32Callum ScotsonTeam Jayco - AlUla+16.030
33Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Teams.t.0
34Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024+16.470
35Francesco GavazziEkipa amatorska 2024s.t.0
36Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
37Andrea PasqualonBahrain Victorious+17.440
38Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+17.550
39Fabio FellineLidl - Trek+18.320
40Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
41Diego UlissiUAE Team Emirates+18.490
42Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Trek+18.540
43Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
44Jimmy JanssensAlpecin - Deceuninck+19.190
45Senne LeysenAlpecin - Deceuninck+19.490
46Tanel KangertEkipa amatorska 2024s.t.0
47Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Team+19.570
48Jefferson CepedaEF Education - EasyPost+20.160
49Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiale+21.060
50Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
51Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
52Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
53Andrii PonomarCorratec - Vini Fantinis.t.0
54Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUla+23.190
55Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
56Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
57Alberto BettiolEF Education - EasyPost+23.450
58Remco EvenepoelSoudal - Quick Step+24.050
59James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
60Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
61Romain SeigleEkipa amatorska 2024s.t.0
62Pieter SerrySoudal - Quick Steps.t.0
63Rémi CavagnaMovistar Teams.t.0
64Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024s.t.0
65Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
66Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
67Cameron MeyerEkipa amatorska 2024+26.420
68Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024+27.290
69Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024+27.410
70Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
71Stefano OldaniCofidiss.t.0
72Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
73Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotels+27.500
74Marton DinaEkipa amatorska 2024s.t.0
75Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
76Filippo ZanaTeam Jayco - AlUla+28.170
77Jacopo MoscaLidl - Treks.t.0
78Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024s.t.0
79Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
80Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Team+28.490
81Felix GroßschartnerUAE Team Emirates+29.290
82Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
83Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
84Gianni VermeerschAlpecin - Deceuninck+29.530
85Nico DenzBora - Hansgrohe+30.100
86Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+30.190
87Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024+31.420
88Yukiya ArashiroBahrain Victorious+32.260
89Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
90Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNL+32.360
91Giovanni AleottiBora - Hansgrohe+32.420
92Matteo FabbroTeam Polti - Kometas.t.0
93Peter SaganEkipa amatorska 2024s.t.0
94Daniel OssEkipa amatorska 2024s.t.0
95Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
96Harm VanhouckeLotto - Dstny+33.030
97Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNL+33.450
98Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
99Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024s.t.0
100Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
101Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
102Edward RavasiEkipa amatorska 2024s.t.0
103Max KanterAstana Qazaqstan Team+34.150
104Bauke MollemaLidl - Trek+34.300
105Nicolas RocheEkipa amatorska 2024+35.250
106Paul MartensEkipa amatorska 2024+36.160
107Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
108Dario CataldoLidl - Treks.t.0
109Filippo GannaINEOS Grenadiers+40.170
110Salvatore PuccioINEOS Grenadierss.t.0
111Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+41.280
112Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
113Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
114Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
115Rein TaaramäeIntermarché - Wantys.t.0
116Valerio ContiCorratec - Vini Fantinis.t.0
117Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Trek+41.320
118Umberto MarengoEkipa amatorska 2024+41.430
119Taco Van Der HoornIntermarché - Wanty+41.450
120Rémy RochasGroupama - FDJ+41.570
121Matthias BrändleEkipa amatorska 2024s.t.0
122Elia VivianiINEOS Grenadiers+42.060
123Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024s.t.0
124Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
125Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
126Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024s.t.0
127Koen De KortKoniec kariery 2024s.t.0
128Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
129Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.0
130Davide CimolaiMovistar Teams.t.0
131Maciej BodnarEkipa amatorska 2024+42.150
132Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
133Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024+43.070
134Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024+42.130
135Alexis GougeardCofidis+43.070
136Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024s.t.0
137Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
138Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+44.070
139Mauro SchmidTeam Jayco - AlUla+44.330
140Simone ConsonniLidl - Trek+44.370
141Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiale+44.500
142Alexander KriegerTudor Pro Cycling Teams.t.0
143Oscar RiesebeekAlpecin - Deceuninck+45.050
144Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emirates+45.170
145Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024s.t.0
146Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.0
147Albert Torres BarceloMovistar Team+45.190
148Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiale+47.400
149Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024+48.170
150Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
151Simon GuglielmiArkea - B&B Hotels+49.000
152Lars Van Den BergGroupama - FDJs.t.0

Wyniki etapu 17:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Daniel MartinEkipa amatorska 20244.54.3870
2Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates+0.1350
3Simon YatesTeam Jayco - AlUla+0.3035
4Diego UlissiUAE Team Emirates+1.1920
5Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.15
6Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohe+1.2210
7Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadierss.t.5
8Antonio Pedrero LopezMovistar Team+1.383
9Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious+1.422
10George BennettEkipa amatorska 2024+2.201
11Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.0
12Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Team+2.460
13Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiale+2.480
14Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNL+2.520
15Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
16Michael StorerTudor Pro Cycling Team+3.040
17Alexander VlasovBora - Hansgrohe+3.070
18Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadiers+3.090
19Edward RavasiEkipa amatorska 2024+3.180
20Alberto BettiolEF Education - EasyPost+3.510
21Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
22Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bike+5.160
23Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024+5.530
24Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Team+6.170
25Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
26Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
27Matteo FabbroTeam Polti - Kometa+7.580
28Giulio CicconeLidl - Treks.t.0
29Tanel KangertEkipa amatorska 2024+9.160
30Simone RavanelliEkipa amatorska 2024+10.440
31Jan HirtSoudal - Quick Step+11.180
32Fabio FellineLidl - Trek+12.580
33Rudy MolardGroupama - FDJ+15.240
34Pieter SerrySoudal - Quick Steps.t.0
35Valerio ContiCorratec - Vini Fantinis.t.0
36James KnoxSoudal - Quick Step+15.370
37Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+16.300
38Gorka Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
39Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
40Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024s.t.0
41Nicolas RocheEkipa amatorska 2024s.t.0
42Quinten HermansAlpecin - Deceuninck+16.510
43Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNL+17.040
44Bauke MollemaLidl - Treks.t.0
45Mark ChristianEkipa amatorska 2024s.t.0
46Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024+17.210
47Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
48Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl - Trek+17.510
49Davide FormoloMovistar Team+17.550
50Simone PetilliIntermarché - Wanty+18.490
51Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNL+19.090
52Francesco GavazziEkipa amatorska 2024+19.240
53Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
54Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
55Andrii PonomarCorratec - Vini Fantinis.t.0
56Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
57Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+19.540
58Lars Van Den BergGroupama - FDJ+20.120
59Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
60Dario CataldoLidl - Trek+20.520
61Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024s.t.0
62Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024+22.290
63Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
64Paul MartensEkipa amatorska 2024s.t.0
65Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024+23.060
66Marton DinaEkipa amatorska 2024+24.010
67Nikias ArndtBahrain Victorious+24.380
68Jacopo MoscaLidl - Trek+24.450
69Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
70Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
71Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
72Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
73Rein TaaramäeIntermarché - Wantys.t.0
74Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024s.t.0
75Giovanni AleottiBora - Hansgrohe+27.160
76Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
77Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlas.t.0
78Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Team+28.290
79Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
80Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.0
81Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
82Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
83Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
84Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
85Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
86Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0
87Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024+29.290
88Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
89Harm VanhouckeLotto - Dstny+30.390
90Filippo ZanaTeam Jayco - AlUla+30.450
91Simon PellaudTudor Pro Cycling Team+31.250
92Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
93Alexis GougeardCofidis+31.270
94Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.0
95Koen De KortKoniec kariery 2024+31.300
96Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024s.t.0
97Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
98Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
99Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024s.t.0
100Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
101Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024s.t.0
102Salvatore PuccioINEOS Grenadierss.t.0
103Matthias BrändleEkipa amatorska 2024s.t.0
104Jimmy JanssensAlpecin - Deceunincks.t.0
105Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.0
106Romain SeigleEkipa amatorska 2024+32.110
107Simon CarrEF Education - EasyPost+32.410
108Victor LafayDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
109Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
110Simon GuglielmiArkea - B&B Hotelss.t.0
111Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024+33.320
112Nico DenzBora - Hansgrohe+34.010
113Wesley KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
114Felix GroßschartnerUAE Team Emirates+35.340
115Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
116Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.0
117Alessandro CoviUAE Team Emirates+35.510
118Alexander KriegerTudor Pro Cycling Team+35.590
119Daniel OssEkipa amatorska 2024+36.280
120Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.0
121Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
122Davide CimolaiMovistar Teams.t.0
123Stefano OldaniCofidiss.t.0
124Edoardo AffiniTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
125Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
126Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
127Maciej BodnarEkipa amatorska 2024s.t.0
128Peter SaganEkipa amatorska 2024s.t.0
129Filippo GannaINEOS Grenadierss.t.0
130Simone ConsonniLidl - Treks.t.0
131Riccardo MinaliEkipa amatorska 2024s.t.0
132Remco EvenepoelSoudal - Quick Steps.t.0
133Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
134Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
135Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.0
136Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024s.t.0
137Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
138Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
139Taco Van Der HoornIntermarché - Wantys.t.0
140Rémi CavagnaMovistar Teams.t.0
141Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
142Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
143Cameron MeyerEkipa amatorska 2024s.t.0
144Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
145Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
146Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
147Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
148Michael HepburnTeam Jayco - AlUla+37.140
149Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUla+37.430
150Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Team+38.100

Wyniki etapu 18:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alberto BettiolEF Education - EasyPost5.14.4370
2Simone ConsonniLidl - Trek+0.1750
3Nicolas RocheEkipa amatorska 2024s.t.35
4Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.20
5Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.15
6Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.10
7Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.5
8Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.3
9Rémi CavagnaMovistar Team+0.242
10Jacopo MoscaLidl - Trek+1.121
11Stefano OldaniCofidis+1.340
12Dario CataldoLidl - Treks.t.0
13Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
14Andrea VendrameDecathlon - Ag2r La Mondiale+2.110
15Nico DenzBora - Hansgrohe+2.360
16Samuele RiviEkipa amatorska 2024+2.580
17Patrick BevinTeam dsm-firmenich - PostNL+3.160
18Andrii PonomarCorratec - Vini Fantini+3.500
19Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.0
20Francesco GavazziEkipa amatorska 2024+7.090
21Gorka Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
22Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2024+8.370
23Wesley KrederEkipa amatorska 2024+10.290
24Filippo GannaINEOS Grenadiers+23.300
25Salvatore PuccioINEOS Grenadierss.t.0
26Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
27Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
28Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
29Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadierss.t.0
30Daniel Felipe Martinez PovedaBora - Hansgrohes.t.0
31Rafael Valls FerriEkipa amatorska 2024s.t.0
32Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
33Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.0
34Giovanni ViscontiEkipa amatorska 2024s.t.0
35Yukiya ArashiroBahrain Victoriouss.t.0
36Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouss.t.0
37Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
38Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
39Cameron MeyerEkipa amatorska 2024s.t.0
40Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
41Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
42Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
43Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024s.t.0
44Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024s.t.0
45Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.0
46Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024s.t.0
47Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
48Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
49Tanel KangertEkipa amatorska 2024s.t.0
50Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
51Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
52Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
53Fabio SabatiniEkipa amatorska 2024s.t.0
54Tejay Van GarderenEkipa amatorska 2024s.t.0
55Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
56Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
57Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
58Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024s.t.0
59Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
60Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024s.t.0
61Paul MartensEkipa amatorska 2024s.t.0
62Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
63Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
64Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
65Edward RavasiEkipa amatorska 2024s.t.0
66Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
67Tobias Svendsen FossINEOS Grenadierss.t.0
68Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0
69Alexander KriegerTudor Pro Cycling Teams.t.0
70Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Teams.t.0
71Davide FormoloMovistar Teams.t.0
72Fabio FellineLidl - Treks.t.0
73James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
74George BennettEkipa amatorska 2024s.t.0
75Guy NivEkipa amatorska 2024s.t.0
76Lars Van Den BergGroupama - FDJs.t.0
77Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
78Daniel MartinEkipa amatorska 2024s.t.0
79Antoine DuchesneEkipa amatorska 2024s.t.0
80Koen De KortKoniec kariery 2024s.t.0
81Łukasz WiśniowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
82Bauke MollemaLidl - Treks.t.0
83Matteo FabbroTeam Polti - Kometas.t.0
84Harold Alfonso Tejada CanacueAstana Qazaqstan Teams.t.0
85Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
86Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
87Marton DinaEkipa amatorska 2024s.t.0
88Rein TaaramäeIntermarché - Wantys.t.0
89Daniel OssEkipa amatorska 2024s.t.0
90Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
91Lawrence NaesenEkipa amatorska 2024s.t.0
92Tony GallopinEkipa amatorska 2024s.t.0
93Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
94Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
95Alexis GougeardCofidiss.t.0
96Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
97Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2024s.t.0
98Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
99Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
100Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
101Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
102Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
103Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.0
104Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
105Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
106Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.0
107Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
108Romain SeigleEkipa amatorska 2024s.t.0
109Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
110Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
111Maximilian Richard Walscheid