Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-06-2024 23:17

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marijn Van Den BergEF Education - EasyPost5.32.4025
2Kim HeidukINEOS Grenadiers+0.0819
3Pavel BittnerTeam dsm-firmenich - PostNL+0.1615
4Mick Van DijkeTeam Visma - Lease a Bikes.t.13
5Tord GudmestadUno-X Mobility+0.2012
6Jakub ToupalikEkipa amatorska 2024s.t.11
7Rick PluimersTudor Pro Cycling Team+0.2510
8Michel HessmannTeam Visma - Lease a Bike+0.319
9Casper Van UdenTeam dsm-firmenich - PostNL+0.378
10Gleb SyritsaAstana Qazaqstan Team+0.457
11Maximilian SchmidbauerEkipa amatorska 2024+0.470
12Lev GonovEkipa amatorska 2024+0.500
13Johannes HodappEkipa amatorska 2024+0.510
14Luca CoatiEkipa amatorska 2024s.t.0
15Alex VogelEkipa amatorska 2024s.t.0
16Dries De PooterIntermarché - Wantys.t.0
17Markus PajurEkipa amatorska 2024s.t.0
18Rait ArmEkipa amatorska 2024s.t.0
19Kevin VauquelinArkea - B&B Hotelss.t.0
20Cédric PriesEkipa amatorska 2024+0.560

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marijn Van Den BergEF Education - EasyPost2.59.114
2Kim HeidukINEOS Grenadierss.t.2
3Pavel BittnerTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.1
4Alex VogelEkipa amatorska 2024s.t.0
5Tord GudmestadUno-X Mobilitys.t.0
6Johannes HodappEkipa amatorska 2024s.t.0
7Luca CoatiEkipa amatorska 2024s.t.0
8Mick Van DijkeTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
9Jakub ToupalikEkipa amatorska 2024s.t.0
10Sakarias Koller LolandUno-X Mobilitys.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marijn Van Den BergEF Education - EasyPost2.33.494
2Kim HeidukINEOS Grenadierss.t.2
3Mick Van DijkeTeam Visma - Lease a Bikes.t.1
4Tord GudmestadUno-X Mobilitys.t.0
5Gleb SyritsaAstana Qazaqstan Teams.t.0
6Jakub ToupalikEkipa amatorska 2024s.t.0
7Pavel BittnerTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
8Rick PluimersTudor Pro Cycling Teams.t.0
9Kasper Viberg SogaardEkipa amatorska 2024+0.030
10Michel HessmannTeam Visma - Lease a Bike+0.060

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)