Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

06-12-2023 09:06

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPost24.44.01220
2Rigoberto Uran UranEF Education - EasyPost+0.17165
3Jakob FuglsangIsrael - Premier Tech+1.15132
4Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+1.19121
5Michael WoodsIsrael - Premier Tech+2.55110
6Domenico PozzovivoIsrael - Premier Tech+3.1699
7Rui Alberto Faria CostaIntermarché - Circus - Wanty+3.4388
8Sam OomenJumbo - Visma+4.1677
9Mattia CattaneoSoudal - Quick Step+4.3966
10Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPost+5.3355
11Pierre LatourTotalEnergies+6.1147
12Edward DunbarTeam Jayco - AlUla+6.1541
13Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Team+7.0437
14Neilson PowlessEF Education - EasyPost+7.5432
15Tiesj BenootJumbo - Visma+9.2328
16Niklas EgUno-X Pro Cycling Team+10.4125
17Xandro MeurisseAlpecin - Deceuninck+11.1122
18Hermann PernsteinerBahrain Victorious+12.2219
19Bob JungelsBora - Hansgrohe+12.3616
20Andreas Lorentz KronLotto - Dstny+13.4115
21Victor De La Parte GonzalezTotalEnergies+14.1514
22Matteo FabbroBora - Hansgrohe+17.0913
23Andreas LeknessundTeam DSM - Firmenich+17.2712
24Stefan De BodEF Education - EasyPost+18.1811
25Antwan TolhoekLidl-Trek+19.2510
26Nans PetersAg2r - Citroën Team+19.3710
27Gino MaderBahrain Victorious+21.2110
28Gijs LeemreizeJumbo - Visma+21.3510
29Ryan GibbonsUAE Team Emirates+22.0910
30Hugo HouleIsrael - Premier Tech+23.1610
31Wout PoelsBahrain Victorious+25.0710
32Michael MatthewsTeam Jayco - AlUla+25.4310
33Ivan Garcia CortinaMovistar Team+27.4310
34Silvan DillierAlpecin - Deceuninck+27.4910
35Mike TeunissenIntermarché - Circus - Wanty+27.5510
36Marc HirschiUAE Team Emirates+29.0210
37Rohan DennisJumbo - Visma+30.0110
38Cristian Camilo Munoz LancherosEkipa amatorska 2023s.t.10
39Michael SchärAg2r - Citroën Team+32.0410
40Stefan KüngGroupama - FDJ+32.1910
41Tom DumoulinEkipa amatorska 2023+33.5210
42Roland ThalmannTudor Pro Cycling Team+33.5910
43Stephen WilliamsIsrael - Premier Tech+35.0710
44Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Team+35.4510
45Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Team+35.4610
46Pavel SivakovINEOS Grenadiers+35.5910
47Dries DevenynsSoudal - Quick Step+36.0710
48Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Team+36.1910
49Anton PalzerBora - Hansgrohe+36.3710
50Maxim Van GilsLotto - Dstny+37.1210
51Sebastian HenaoEkipa amatorska 2023+37.330
52Gavin MannionEkipa amatorska 2023+37.510
53Marcus BurghardtEkipa amatorska 2023+38.070
54Ruben Fernandez AndujarCofidis+38.130
55Thymen ArensmanINEOS Grenadiers+39.470
56Petr VakocEkipa amatorska 2023+40.190
57Fred WrightBahrain Victorious+40.210
58Guillaume BoivinIsrael - Premier Tech+41.040
59Hector Carretero MillanEquipo Kern Pharma+41.320
60Kilian FrankinyEkipa amatorska 2023+44.050
61Sergio Samitier SamitierMovistar Team+44.390
62Julien SimonTotalEnergies+45.200
63James PiccoliChina Glory Continental Cycling Team+45.210
64Mauri VansevenantSoudal - Quick Step+46.320
65Jasha SütterlinBahrain Victorious+47.240
66David De La Cruz MelgarejoAstana Qazaqstan Team+49.320
67Joey RosskopfQ36.5 Pro Cycling Team+52.060
68Romain CombaudTeam DSM - Firmenich+52.180
69Søren Kragh AndersenAlpecin - Deceuninck+54.270
70Rémy RochasCofidis+54.320
71Joel SuterTudor Pro Cycling Team+54.440
72Fabien DoubeyTotalEnergies+55.010
73Nicola ConciAlpecin - Deceuninck+57.040
74Simon ClarkeIsrael - Premier Tech+57.120
75Christoph PfingstenEkipa amatorska 2023+57.170
76Tim DeclercqSoudal - Quick Step+58.220
77Ben KingEkipa amatorska 2023+58.230
78Rob BrittonEkipa amatorska 2023+58.490
79Marc Soler GimenezUAE Team Emirates+59.030
80Nathan Van HooydonckJumbo - Visma+1.01.430
81Kobe GoossensIntermarché - Circus - Wanty+1.02.390
82Alex KirschLidl-Trek+1.02.440
83Dion SmithIntermarché - Circus - Wanty+1.03.180
84Anthony TurgisTotalEnergies+1.03.320
85Jannik SteimleSoudal - Quick Step+1.03.540
86Antonio NibaliAstana Qazaqstan Team+1.04.020
87Benoit CosnefroyAg2r - Citroën Team+1.05.330
88Florian VermeerschLotto - Dstny+1.05.390
89Damien TouzeAg2r - Citroën Team+1.05.400
90Stefan BisseggerEF Education - EasyPost+1.06.110
91Alexander Kamp EgstedTudor Pro Cycling Team+1.08.350
92Alex HowesEkipa amatorska 2023+1.09.460
93Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsic+1.10.590
94Mathias FrankKoniec kariery 2023+1.11.190
95Edward TheunsLidl-Trek+1.11.550
96Johan JacobsMovistar Team+1.12.450
97Jake StewartGroupama - FDJ+1.13.410
98Nickolas ZukowskyQ36.5 Pro Cycling Team+1.14.150
99Andreas Nielsen StokbroLeopard - Togt Pro Cycling+1.14.230
100Jean Pierre DruckerEkipa amatorska 2023+1.14.500
101Domen NovakUAE Team Emirates+1.18.300
102Lukas RüeggTeam Vorarlberg+1.19.210
103John DegenkolbTeam DSM - Firmenich+1.19.250
104Marc SarreauAg2r - Citroën Team+1.20.050
105Jelle WallaysCofidis+1.20.140
106Michał GołaśEkipa amatorska 2023+1.20.190
107Luke RoweINEOS Grenadiers+1.20.420
108Jonas RutschEF Education - EasyPost+1.21.220
109Eros CapecchiEkipa amatorska 2023+1.22.210
110Floris De TierBingoal - WB+1.24.020
111Cyrille ThieryEkipa amatorska 2023+1.27.110
112Kevin KuhnCircus - Re-uz - Technord+1.29.250
113Oliviero TroiaEkipa amatorska 2023+1.29.380
114Claudio ImhofEkipa amatorska 2023+1.29.470
115Thomas ScullyEF Education - EasyPost+1.31.130
116Rick ZabelIsrael - Premier Tech+1.32.060
117Tom BohliTudor Pro Cycling Team+1.33.400
118Andre GreipelKoniec kariery 2023+1.34.130
119Matthew WallsBora - Hansgrohe+1.35.340
120Juan Diego Alba BolivarMovistar - Best PC+1.37.390
121Szymon SajnokQ36.5 Pro Cycling Team+1.39.330
122Matteo Dal-CinToronto Hustle+1.41.090
123Jordi MeeusBora - Hansgrohe+1.41.440
124Connor BrownEkipa amatorska 2023+1.41.480

Klasyfikacja górska:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michael WoodsIsrael - Premier Tech p.35
2David De La Cruz MelgarejoAstana Qazaqstan Team p.25
3Sergio Samitier SamitierMovistar Team p.15
4Antonio NibaliAstana Qazaqstan Team p.10
5Wout PoelsBahrain Victorious p.5
6Gino MaderBahrain Victorious p.3
7Rigoberto Uran UranEF Education - EasyPost p.0
8Mattia CattaneoSoudal - Quick Step p.0
9Gavin MannionEkipa amatorska 2023 p.0
10Jakob FuglsangIsrael - Premier Tech p.0

Klasyfikacja punktowa:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Stefan BisseggerEF Education - EasyPost p.35
2Mattia CattaneoSoudal - Quick Step p.25
3Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPost p.15
4Gino MaderBahrain Victorious p.10
5Stefan KüngGroupama - FDJ p.5
6Claudio ImhofEkipa amatorska 2023 p.3
7Michael WoodsIsrael - Premier Tech p.0
8Rigoberto Uran UranEF Education - EasyPost p.0
9Andreas Lorentz KronLotto - Dstny p.0
10Joey RosskopfQ36.5 Pro Cycling Team p.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Stefan KüngGroupama - FDJ35
2Stefan BisseggerEF Education - EasyPost+0.0425
3Mattia CattaneoSoudal - Quick Step+0.1215
4Thomas ScullyEF Education - EasyPost+0.1510
5Julian AlaphilippeSoudal - Quick Step+0.195
6Jonas RutschEF Education - EasyPost+0.223
7Jannik SteimleSoudal - Quick Steps.t.0
8Florian VermeerschLotto - Dstnys.t.0
9Søren Kragh AndersenAlpecin - Deceunincks.t.0
10Rohan DennisJumbo - Visma+0.230
11Neilson PowlessEF Education - EasyPost+0.250
12Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+0.290
13Dries DevenynsSoudal - Quick Step+0.300
14Ivan Garcia CortinaMovistar Teams.t.0
15Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPost+0.310
16Tom DumoulinEkipa amatorska 2023+0.320
17Bob JungelsBora - Hansgrohe+0.330
18Manuele BoaroAstana Qazaqstan Teams.t.0
19Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Team+0.340
20Stefan De BodEF Education - EasyPosts.t.0
21Maciej BodnarTotalEnergies+0.350
22Tobias LudvigssonQ36.5 Pro Cycling Team+0.360
23Tom BohliTudor Pro Cycling Teams.t.0
24Mathieu Van Der PoelAlpecin - Deceuninck+0.380
25Mike TeunissenIntermarché - Circus - Wantys.t.0
26Claudio ImhofEkipa amatorska 2023+0.390
27Xandro MeurisseAlpecin - Deceuninck+0.400
28Sebastian LangeveldEkipa amatorska 2023+0.410
29Gino MaderBahrain Victoriouss.t.0
30Domenico PozzovivoIsrael - Premier Techs.t.0
31Johan JacobsMovistar Team+0.420
32Omar Fraile MatarranzINEOS Grenadierss.t.0
33Ryan GibbonsUAE Team Emiratess.t.0
34Christophe LaporteJumbo - Visma+0.430
35Fred WrightBahrain Victoriouss.t.0
36Christoph PfingstenEkipa amatorska 2023s.t.0
37Alexys BrunelEkipa amatorska 2023+0.440
38Alexander Kamp EgstedTudor Pro Cycling Teams.t.0
39Jelle WallaysCofidiss.t.0
40Pavel SivakovINEOS Grenadierss.t.0
41Andreas Lorentz KronLotto - Dstny+0.460
42Rigoberto Uran UranEF Education - EasyPosts.t.0
43Mauri VansevenantSoudal - Quick Steps.t.0
44Fabian LienhardGroupama - FDJ+0.470
45Nathan Van HooydonckJumbo - Visma+0.480
46Michael MatthewsTeam Jayco - AlUlas.t.0
47Kobe GoossensIntermarché - Circus - Wanty+0.490
48John DegenkolbTeam DSM - Firmenichs.t.0
49Jasha SütterlinBahrain Victorious+0.500
50Benjamin ThomasCofidiss.t.0
51Andreas Nielsen StokbroLeopard - Togt Pro Cyclings.t.0
52Hugo HouleIsrael - Premier Techs.t.0
53Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
54Sergio Samitier SamitierMovistar Team+0.520
55Dion SmithIntermarché - Circus - Wantys.t.0
56Joel SuterTudor Pro Cycling Teams.t.0
57Andreas LeknessundTeam DSM - Firmenich+0.530
58Jakob FuglsangIsrael - Premier Techs.t.0
59Luke DurbridgeTeam Jayco - AlUla+0.540
60Kilian FrankinyEkipa amatorska 2023s.t.0
61Edward DunbarTeam Jayco - AlUlas.t.0
62Matthew WallsBora - Hansgrohe+0.550
63Alvaro Jose Hodeg ChaguiUAE Team Emiratess.t.0
64Thymen ArensmanINEOS Grenadierss.t.0
65Tiesj BenootJumbo - Vismas.t.0
66Lucas HamiltonTeam Jayco - AlUlas.t.0
67Hermann PernsteinerBahrain Victoriouss.t.0
68Edward TheunsLidl-Trek+0.560
69Michael SchärAg2r - Citroën Teams.t.0
70Andre GreipelKoniec kariery 2023+0.570
71Ruben Fernandez AndujarCofidis+0.580
72Gijs LeemreizeJumbo - Vismas.t.0
73Damien TouzeAg2r - Citroën Teams.t.0
74Jake StewartGroupama - FDJ+0.590
75Rui Alberto Faria CostaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
76Connor BrownEkipa amatorska 2023s.t.0
77Anthony TurgisTotalEnergiess.t.0
78Romain CombaudTeam DSM - Firmenichs.t.0
79Fabien DoubeyTotalEnergiess.t.0
80Pierre LatourTotalEnergies+1.000
81Victor De La Parte GonzalezTotalEnergiess.t.0
82Sam OomenJumbo - Vismas.t.0
83Maurits LammertinkEkipa amatorska 2023s.t.0
84Joey RosskopfQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
85Alex KirschLidl-Trek+1.010
86Szymon SajnokQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
87Sep VanmarckeIsrael - Premier Techs.t.0
88Benoit CosnefroyAg2r - Citroën Team+1.020
89Amund Grøndahl JansenTeam Jayco - AlUlas.t.0
90Anton PalzerBora - Hansgrohe+1.030
91Ben TulettINEOS Grenadierss.t.0
92Maxim Van GilsLotto - Dstny+1.040
93Tim DeclercqSoudal - Quick Step+1.050
94Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
95Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
96Jordi MeeusBora - Hansgrohes.t.0
97Marc HirschiUAE Team Emirates+1.060
98Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
99Rémy RochasCofidiss.t.0
100Alex HowesEkipa amatorska 2023+1.070
101Marcus BurghardtEkipa amatorska 2023s.t.0
102Stephen WilliamsIsrael - Premier Tech+1.080
103Roland ThalmannTudor Pro Cycling Teams.t.0
104Lukas RüeggTeam Vorarlberg+1.090
105Silvan DillierAlpecin - Deceunincks.t.0
106Matteo Dal-CinToronto Hustles.t.0
107Nickolas ZukowskyQ36.5 Pro Cycling Team+1.100
108Antonio TiberiBahrain Victorious+1.120
109Simone PetilliIntermarché - Circus - Wantys.t.0
110Nicola ConciAlpecin - Deceunincks.t.0
111Sebastian HenaoEkipa amatorska 2023s.t.0
112Hector Carretero MillanEquipo Kern Pharmas.t.0
113Gavin MannionEkipa amatorska 2023s.t.0
114Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
115Niklas EgUno-X Pro Cycling Teams.t.0
116Jack BauerQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
117Julien SimonTotalEnergiess.t.0
118Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
119Cyrille ThieryEkipa amatorska 2023+1.130
120Lorenzo RotaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
121Wout PoelsBahrain Victorious+1.140
122Oliviero TroiaEkipa amatorska 2023s.t.0
123David De La Cruz MelgarejoAstana Qazaqstan Team+1.150
124Alexis VuillermozTotalEnergiess.t.0
125Jean Pierre DruckerEkipa amatorska 2023+1.160
126Guillaume BoivinIsrael - Premier Techs.t.0
127Antwan TolhoekLidl-Treks.t.0
128Michał GołaśEkipa amatorska 2023+1.190
129Yevgeniy GidichAstana Qazaqstan Teams.t.0
130Michael WoodsIsrael - Premier Techs.t.0
131Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
132Reinardt Janse Van RensburgEkipa amatorska 2023s.t.0
133James PiccoliChina Glory Continental Cycling Teams.t.0
134Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Team+1.200
135Baptiste PlanckaertIntermarché - Circus - Wanty+1.210
136Rob BrittonEkipa amatorska 2023+1.220
137Nans PetersAg2r - Citroën Team+1.240
138Pieter VanspeybroeckEkipa amatorska 2023+1.250
139Victor VerschaeveLotto - Dstny Development Teams.t.0
140Marc SarreauAg2r - Citroën Teams.t.0
141Cristian Camilo Munoz LancherosEkipa amatorska 2023+1.270
142Rick ZabelIsrael - Premier Techs.t.0
143Georg ZimmermannIntermarché - Circus - Wanty+1.280
144Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsics.t.0
145Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.0
146Kevin KuhnCircus - Re-uz - Technord+1.290
147Ben KingEkipa amatorska 2023+1.300
148Eros CapecchiEkipa amatorska 2023s.t.0
149Antonio NibaliAstana Qazaqstan Team+1.320
150Kyle MurphyL39ion of Los Angeles+1.360
151Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPosts.t.0
152Juan Diego Alba BolivarMovistar - Best PC+1.370
153Petr VakocEkipa amatorska 2023s.t.0
154Domen NovakUAE Team Emirates+1.390
155Otto VergaerdeLidl-Trek+1.420
156Luke RoweINEOS Grenadierss.t.0
157Simon PellaudTudor Pro Cycling Team+1.430
158Floris De TierBingoal - WB+1.460
159Mathias FrankKoniec kariery 2023s.t.0
160Nicholas DlaminiEkipa amatorska 2023+1.480

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mathieu Van Der PoelAlpecin - Deceuninck1129635
2Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+0.0125
3Wout PoelsBahrain Victorious+0.0315
4Ivan Garcia CortinaMovistar Team+0.0410
5Marc HirschiUAE Team Emiratess.t.5
6Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPosts.t.3
7Michael WoodsIsrael - Premier Techs.t.0
8Julian AlaphilippeSoudal - Quick Steps.t.0
9Jakob FuglsangIsrael - Premier Techs.t.0
10Andreas Lorentz KronLotto - Dstny+0.090
11Benoit CosnefroyAg2r - Citroën Team+0.110
12Gino MaderBahrain Victoriouss.t.0
13Rigoberto Uran UranEF Education - EasyPosts.t.0
14Michael MatthewsTeam Jayco - AlUla+0.220
15Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
16Alexis VuillermozTotalEnergiess.t.0
17Edward DunbarTeam Jayco - AlUlas.t.0
18Alexander Kamp EgstedTudor Pro Cycling Teams.t.0
19Mattia CattaneoSoudal - Quick Steps.t.0
20Lorenzo RotaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
21Pierre LatourTotalEnergiess.t.0
22Ben TulettINEOS Grenadierss.t.0
23Sam OomenJumbo - Vismas.t.0
24Tiesj BenootJumbo - Vismas.t.0
25Stephen WilliamsIsrael - Premier Techs.t.0
26Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
27Lucas HamiltonTeam Jayco - AlUlas.t.0
28Neilson PowlessEF Education - EasyPosts.t.0
29Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPosts.t.0
30Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
31Ruben Fernandez AndujarCofidis+0.330
32Nicola ConciAlpecin - Deceuninck+1.030
33Anthony TurgisTotalEnergies+1.060
34Bob JungelsBora - Hansgrohes.t.0
35Xandro MeurisseAlpecin - Deceunincks.t.0
36Rémy RochasCofidiss.t.0
37Marcus BurghardtEkipa amatorska 2023s.t.0
38Søren Kragh AndersenAlpecin - Deceunincks.t.0
39Andreas LeknessundTeam DSM - Firmenichs.t.0
40Omar Fraile MatarranzINEOS Grenadierss.t.0
41Kobe GoossensIntermarché - Circus - Wantys.t.0
42Niklas EgUno-X Pro Cycling Teams.t.0
43Mauri VansevenantSoudal - Quick Steps.t.0
44Victor De La Parte GonzalezTotalEnergies+1.100
45Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
46Pavel SivakovINEOS Grenadierss.t.0
47Georg ZimmermannIntermarché - Circus - Wantys.t.0
48Florian VermeerschLotto - Dstny+1.440
49Jasha SütterlinBahrain Victorious+1.560
50Dion SmithIntermarché - Circus - Wantys.t.0
51Mike TeunissenIntermarché - Circus - Wantys.t.0
52Christophe LaporteJumbo - Vismas.t.0
53Petr VakocEkipa amatorska 2023s.t.0
54Fred WrightBahrain Victoriouss.t.0
55Dries DevenynsSoudal - Quick Steps.t.0
56Rui Alberto Faria CostaIntermarché - Circus - Wanty+0.220
57Hermann PernsteinerBahrain Victorious+2.060
58Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Team+2.100
59Domenico PozzovivoIsrael - Premier Tech+2.150
60David De La Cruz MelgarejoAstana Qazaqstan Team+3.000
61Victor VerschaeveLotto - Dstny Development Teams.t.0
62Tom BohliTudor Pro Cycling Teams.t.0
63Simone PetilliIntermarché - Circus - Wantys.t.0
64Roland ThalmannTudor Pro Cycling Teams.t.0
65Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
66Maxim Van GilsLotto - Dstnys.t.0
67Guillaume BoivinIsrael - Premier Techs.t.0
68Anton PalzerBora - Hansgrohes.t.0
69Cristian Camilo Munoz LancherosEkipa amatorska 2023s.t.0
70Ryan GibbonsUAE Team Emiratess.t.0
71Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.0
72Stefan De BodEF Education - EasyPosts.t.0
73Michael SchärAg2r - Citroën Teams.t.0
74Fabien DoubeyTotalEnergiess.t.0
75Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
76Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
77Damien TouzeAg2r - Citroën Teams.t.0
78Hugo HouleIsrael - Premier Techs.t.0
79Gijs LeemreizeJumbo - Vismas.t.0
80Julien SimonTotalEnergiess.t.0
81Edward TheunsLidl-Trek+3.170
82Manuele BoaroAstana Qazaqstan Team+4.180
83Stefan BisseggerEF Education - EasyPost+4.320
84Jonas RutschEF Education - EasyPosts.t.0
85Claudio ImhofEkipa amatorska 2023s.t.0
86John DegenkolbTeam DSM - Firmenich+4.550
87Alex KirschLidl-Treks.t.0
88Jean Pierre DruckerEkipa amatorska 2023s.t.0
89Lukas RüeggTeam Vorarlbergs.t.0
90Hector Carretero MillanEquipo Kern Pharmas.t.0
91Nathan Van HooydonckJumbo - Vismas.t.0
92Sebastian HenaoEkipa amatorska 2023s.t.0
93Jannik SteimleSoudal - Quick Steps.t.0
94Jake StewartGroupama - FDJs.t.0
95Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
96Tim DeclercqSoudal - Quick Steps.t.0
97Nickolas ZukowskyQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
98Jelle WallaysCofidiss.t.0
99Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
100Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.0
101Antonio NibaliAstana Qazaqstan Teams.t.0
102Christoph PfingstenEkipa amatorska 2023s.t.0
103Rob BrittonEkipa amatorska 2023s.t.0
104Antwan TolhoekLidl-Treks.t.0
105Maurits LammertinkEkipa amatorska 2023s.t.0
106Luke DurbridgeTeam Jayco - AlUlas.t.0
107Amund Grøndahl JansenTeam Jayco - AlUlas.t.0
108Rohan DennisJumbo - Vismas.t.0
109Joel SuterTudor Pro Cycling Teams.t.0
110Johan JacobsMovistar Teams.t.0
111Gavin MannionEkipa amatorska 2023s.t.0
112Silvan DillierAlpecin - Deceuninck+5.060
113Andreas Nielsen StokbroLeopard - Togt Pro Cycling+6.220
114Nicholas DlaminiEkipa amatorska 2023s.t.0
115Simon PellaudTudor Pro Cycling Team+7.050
116Andre GreipelKoniec kariery 2023s.t.0
117Thomas ScullyEF Education - EasyPosts.t.0
118Juan Diego Alba BolivarMovistar - Best PCs.t.0
119Matthew WallsBora - Hansgrohe+8.080
120Cyrille ThieryEkipa amatorska 2023+8.500
121Kilian FrankinyEkipa amatorska 2023+8.520
122Kevin KuhnCircus - Re-uz - Technords.t.0
123James PiccoliChina Glory Continental Cycling Team+10.070
124Ben KingEkipa amatorska 2023s.t.0
125Thymen ArensmanINEOS Grenadierss.t.0
126Yevgeniy GidichAstana Qazaqstan Teams.t.0
127Michał GołaśEkipa amatorska 2023s.t.0
128Eros CapecchiEkipa amatorska 2023s.t.0
129Maciej BodnarTotalEnergiess.t.0
130Connor BrownEkipa amatorska 2023s.t.0
131Luke RoweINEOS Grenadierss.t.0
132Otto VergaerdeLidl-Treks.t.0
133Romain CombaudTeam DSM - Firmenichs.t.0
134Floris De TierBingoal - WBs.t.0
135Alex HowesEkipa amatorska 2023s.t.0
136Reinardt Janse Van RensburgEkipa amatorska 2023s.t.0
137Domen NovakUAE Team Emiratess.t.0
138Joey RosskopfQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
139Matteo Dal-CinToronto Hustles.t.0
140Tobias LudvigssonQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
141Benjamin ThomasCofidiss.t.0
142Tom DumoulinEkipa amatorska 2023s.t.0
143Mathias FrankKoniec kariery 2023s.t.0
144Kyle MurphyL39ion of Los Angeless.t.0
145Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
146Fabian LienhardGroupama - FDJ+13.330
147Jack BauerQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
148Alvaro Jose Hodeg ChaguiUAE Team Emiratess.t.0
149Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
150Baptiste PlanckaertIntermarché - Circus - Wantys.t.0
151Oliviero TroiaEkipa amatorska 2023s.t.0
152Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsics.t.0
153Rick ZabelIsrael - Premier Techs.t.0
154Sep VanmarckeIsrael - Premier Techs.t.0
155Marc SarreauAg2r - Citroën Teams.t.0
156Szymon SajnokQ36.5 Pro Cycling Team+15.210
157Pieter VanspeybroeckEkipa amatorska 2023s.t.0
158Sebastian LangeveldEkipa amatorska 2023s.t.0
159Jordi MeeusBora - Hansgrohes.t.0
160Alexys BrunelEkipa amatorska 2023s.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mathieu Van Der PoelAlpecin - Deceuninck4.24.2635
2Christophe LaporteJumbo - Vismas.t.25
3Julian AlaphilippeSoudal - Quick Steps.t.15
4Michael MatthewsTeam Jayco - AlUlas.t.10
5Maximilian SchachmannBora - Hansgrohes.t.5
6Alexander Kamp EgstedTudor Pro Cycling Teams.t.3
7Tiesj BenootJumbo - Vismas.t.0
8Omar Fraile MatarranzINEOS Grenadierss.t.0
9Anthony TurgisTotalEnergiess.t.0
10Michael WoodsIsrael - Premier Techs.t.0
11Lorenzo RotaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
12Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPosts.t.0
13Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPosts.t.0
14Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
15Andreas Lorentz KronLotto - Dstnys.t.0
16Ben TulettINEOS Grenadierss.t.0
17Rigoberto Uran UranEF Education - EasyPosts.t.0
18Marc HirschiUAE Team Emiratess.t.0
19Edward DunbarTeam Jayco - AlUlas.t.0
20Jakob FuglsangIsrael - Premier Techs.t.0
21Sam OomenJumbo - Vismas.t.0
22Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
23Neilson PowlessEF Education - EasyPosts.t.0
24Bob JungelsBora - Hansgrohes.t.0
25Gavin MannionEkipa amatorska 2023s.t.0
26Stefan De BodEF Education - EasyPosts.t.0
27Stephen WilliamsIsrael - Premier Techs.t.0
28Alexis VuillermozTotalEnergiess.t.0
29Lucas HamiltonTeam Jayco - AlUlas.t.0
30Antwan TolhoekLidl-Treks.t.0
31Domenico PozzovivoIsrael - Premier Techs.t.0
32Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
33Roland ThalmannTudor Pro Cycling Teams.t.0
34Niklas EgUno-X Pro Cycling Teams.t.0
35Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
36Mattia CattaneoSoudal - Quick Steps.t.0
37Ruben Fernandez AndujarCofidiss.t.0
38Tom DumoulinEkipa amatorska 2023s.t.0
39Pierre LatourTotalEnergiess.t.0
40Ivan Garcia CortinaMovistar Teams.t.0
41Nicola ConciAlpecin - Deceunincks.t.0
42Andreas LeknessundTeam DSM - Firmenichs.t.0
43Rémy RochasCofidiss.t.0
44Victor De La Parte GonzalezTotalEnergiess.t.0
45Pavel SivakovINEOS Grenadierss.t.0
46Mauri VansevenantSoudal - Quick Step+0.100
47Xandro MeurisseAlpecin - Deceuninck+0.270
48Ben KingEkipa amatorska 2023s.t.0
49Dries DevenynsSoudal - Quick Steps.t.0
50Rohan DennisJumbo - Visma+0.350
51Edward TheunsLidl-Trek+1.320
52Reinardt Janse Van RensburgEkipa amatorska 2023s.t.0
53Jake StewartGroupama - FDJs.t.0
54Andreas Nielsen StokbroLeopard - Togt Pro Cyclings.t.0
55Nicholas DlaminiEkipa amatorska 2023s.t.0
56Anton PalzerBora - Hansgrohes.t.0
57Gino MaderBahrain Victoriouss.t.0
58Guillaume BoivinIsrael - Premier Techs.t.0
59Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
60Michael SchärAg2r - Citroën Teams.t.0
61Fred WrightBahrain Victoriouss.t.0
62Rob BrittonEkipa amatorska 2023s.t.0
63Marc SarreauAg2r - Citroën Teams.t.0
64Tim DeclercqSoudal - Quick Steps.t.0
65Jannik SteimleSoudal - Quick Steps.t.0
66Hermann PernsteinerBahrain Victoriouss.t.0
67Rui Alberto Faria CostaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
68Nickolas ZukowskyQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
69Hugo HouleIsrael - Premier Techs.t.0
70Kilian FrankinyEkipa amatorska 2023s.t.0
71Alvaro Jose Hodeg ChaguiUAE Team Emiratess.t.0
72Damien TouzeAg2r - Citroën Teams.t.0
73Cristian Camilo Munoz LancherosEkipa amatorska 2023s.t.0
74Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
75Lukas RüeggTeam Vorarlbergs.t.0
76Baptiste PlanckaertIntermarché - Circus - Wantys.t.0
77Georg ZimmermannIntermarché - Circus - Wantys.t.0
78Christoph PfingstenEkipa amatorska 2023s.t.0
79Simone PetilliIntermarché - Circus - Wantys.t.0
80Mike TeunissenIntermarché - Circus - Wantys.t.0
81Thymen ArensmanINEOS Grenadierss.t.0
82Joey RosskopfQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
83Jasha SütterlinBahrain Victoriouss.t.0
84Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.0
85Maurits LammertinkEkipa amatorska 2023s.t.0
86Petr VakocEkipa amatorska 2023s.t.0
87Rick ZabelIsrael - Premier Techs.t.0
88Dion SmithIntermarché - Circus - Wantys.t.0
89Søren Kragh AndersenAlpecin - Deceunincks.t.0
90Romain CombaudTeam DSM - Firmenichs.t.0
91Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
92John DegenkolbTeam DSM - Firmenichs.t.0
93Florian VermeerschLotto - Dstnys.t.0
94Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.0
95Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.0
96Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
97Hector Carretero MillanEquipo Kern Pharmas.t.0
98Amund Grøndahl JansenTeam Jayco - AlUlas.t.0
99Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Teams.t.0
100Jean Pierre DruckerEkipa amatorska 2023s.t.0
101Cyrille ThieryEkipa amatorska 2023s.t.0
102Ryan GibbonsUAE Team Emiratess.t.0
103Nathan Van HooydonckJumbo - Vismas.t.0
104Gijs LeemreizeJumbo - Vismas.t.0
105Michał GołaśEkipa amatorska 2023s.t.0
106Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
107Marcus BurghardtEkipa amatorska 2023s.t.0
108Silvan DillierAlpecin - Deceunincks.t.0
109Fabien DoubeyTotalEnergiess.t.0
110Julien SimonTotalEnergiess.t.0
111Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
112Sebastian HenaoEkipa amatorska 2023s.t.0
113Sep VanmarckeIsrael - Premier Techs.t.0
114Jelle WallaysCofidiss.t.0
115Alex KirschLidl-Trek+1.470
116Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
117Stefan BisseggerEF Education - EasyPosts.t.0
118Eros CapecchiEkipa amatorska 2023+1.500
119Luke DurbridgeTeam Jayco - AlUlas.t.0
120Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsics.t.0
121Maciej BodnarTotalEnergiess.t.0
122Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
123David De La Cruz MelgarejoAstana Qazaqstan Teams.t.0
124Oliviero TroiaEkipa amatorska 2023s.t.0
125Luke RoweINEOS Grenadierss.t.0
126Mathias FrankKoniec kariery 2023s.t.0
127Claudio ImhofEkipa amatorska 2023s.t.0
128Joel SuterTudor Pro Cycling Teams.t.0
129Manuele BoaroAstana Qazaqstan Team+2.390
130Yevgeniy GidichAstana Qazaqstan Teams.t.0
131Domen NovakUAE Team Emirates+4.470
132Matteo Dal-CinToronto Hustle+7.490
133Tobias LudvigssonQ36.5 Pro Cycling Team+9.250
134Jordi MeeusBora - Hansgrohes.t.0
135Kevin KuhnCircus - Re-uz - Technords.t.0
136Szymon SajnokQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
137Andre GreipelKoniec kariery 2023s.t.0
138Benjamin ThomasCofidiss.t.0
139James PiccoliChina Glory Continental Cycling Teams.t.0
140Tom BohliTudor Pro Cycling Teams.t.0
141Benoit CosnefroyAg2r - Citroën Teams.t.0
142Pieter VanspeybroeckEkipa amatorska 2023s.t.0
143Otto VergaerdeLidl-Treks.t.0
144Matthew WallsBora - Hansgrohes.t.0
145Thomas ScullyEF Education - EasyPost+12.510
146Kobe GoossensIntermarché - Circus - Wanty+13.100
147Jonas RutschEF Education - EasyPost+14.390
148Alex HowesEkipa amatorska 2023s.t.0
149Jack BauerQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
150Floris De TierBingoal - WBs.t.0
151Alexys BrunelEkipa amatorska 2023s.t.0
152Victor VerschaeveLotto - Dstny Development Team+18.220
153Kyle MurphyL39ion of Los Angeless.t.0
154Maxim Van GilsLotto - Dstnys.t.0
155Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
156Juan Diego Alba BolivarMovistar - Best PCs.t.0
157Sebastian LangeveldEkipa amatorska 2023s.t.0
158Johan JacobsMovistar Teams.t.0
159Antonio NibaliAstana Qazaqstan Teams.t.0
160Connor BrownEkipa amatorska 2023s.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Stefan BisseggerEF Education - EasyPost3.46.2135
2Benjamin ThomasCofidiss.t.25
3Joey RosskopfQ36.5 Pro Cycling Teams.t.15
4Joel SuterTudor Pro Cycling Team+0.2310
5Edward TheunsLidl-Trek+5.165
6Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.3
7Omar Fraile MatarranzINEOS Grenadierss.t.0
8Mike TeunissenIntermarché - Circus - Wantys.t.0
9Fred WrightBahrain Victoriouss.t.0
10Michael MatthewsTeam Jayco - AlUlas.t.0
11Andreas Nielsen StokbroLeopard - Togt Pro Cyclings.t.0
12Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
13Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
14Jake StewartGroupama - FDJs.t.0
15Ben TulettINEOS Grenadierss.t.0
16Maxim Van GilsLotto - Dstnys.t.0
17Edward DunbarTeam Jayco - AlUlas.t.0
18Andreas Lorentz KronLotto - Dstnys.t.0
19Lukas RüeggTeam Vorarlbergs.t.0
20Roland ThalmannTudor Pro Cycling Teams.t.0
21Maximilian SchachmannBora - Hansgrohes.t.0
22Michael WoodsIsrael - Premier Techs.t.0
23Ivan Garcia CortinaMovistar Teams.t.0
24Nicola ConciAlpecin - Deceunincks.t.0
25Pierre LatourTotalEnergiess.t.0
26Dion SmithIntermarché - Circus - Wantys.t.0
27Tiesj BenootJumbo - Vismas.t.0
28Lucas HamiltonTeam Jayco - AlUlas.t.0
29Ryan GibbonsUAE Team Emiratess.t.0
30Søren Kragh AndersenAlpecin - Deceunincks.t.0
31Julian AlaphilippeSoudal - Quick Steps.t.0
32Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
33Sam OomenJumbo - Vismas.t.0
34Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPosts.t.0
35Alexis VuillermozTotalEnergiess.t.0
36Florian VermeerschLotto - Dstnys.t.0
37Niklas EgUno-X Pro Cycling Teams.t.0
38Tom DumoulinEkipa amatorska 2023s.t.0
39Rui Alberto Faria CostaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
40Rémy RochasCofidiss.t.0
41Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
42Alexander Kamp EgstedTudor Pro Cycling Teams.t.0
43Neilson PowlessEF Education - EasyPosts.t.0
44Marc HirschiUAE Team Emiratess.t.0
45Hermann PernsteinerBahrain Victoriouss.t.0
46Stephen WilliamsIsrael - Premier Techs.t.0
47Guillaume BoivinIsrael - Premier Techs.t.0
48Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPosts.t.0
49Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
50Xandro MeurisseAlpecin - Deceunincks.t.0
51Andreas LeknessundTeam DSM - Firmenichs.t.0
52Christoph PfingstenEkipa amatorska 2023s.t.0
53Gino MaderBahrain Victoriouss.t.0
54Ruben Fernandez AndujarCofidiss.t.0
55Cristian Camilo Munoz LancherosEkipa amatorska 2023s.t.0
56Bob JungelsBora - Hansgrohes.t.0