Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

26-05-2024 19:42

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tadej PogacarUAE Team Emirates19.23.31100
2Diego UlissiUAE Team Emirates+1.2175
3Matteo SobreroBora - Hansgrohe+1.3560
4Rafał MajkaUAE Team Emirates+2.0855
5James ShawEF Education - EasyPost+2.2950
6Tanel KangertEkipa amatorska 2024+2.3445
7Matej MohoricBahrain Victorious+2.3940
8Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024+2.4635
9Jan PolancEkipa amatorska 2024+3.2130
10Jonathan Lastra MartinezCofidis+4.4525
11Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2024+5.4222
12Artem NychEkipa amatorska 2024+6.0419
13Ivan Moreno SanchezEkipa amatorska 2024+6.0617
14Andrey ZeitsEkipa amatorska 2024+6.0715
15Sergio Roman Martin GalanEkipa amatorska 2024+6.3313
16Torstein TraeenBahrain Victorious+6.480
17Luca ChiricoEkipa amatorska 2024+6.500
18Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bike+6.590
19Kristijan HocevarEkipa amatorska 2024+7.040
20Piotr BrożynaEkipa amatorska 2024+7.390
21Daniel Felipe Muñoz GiraldoEkipa amatorska 2024+8.070
22Luca CoviliVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+8.160
23Alessandro BisoltiEkipa amatorska 2024+8.270
24Javier RomoMovistar Team+9.380
25Maximilian StedmanEkipa amatorska 2024+9.490
26Dimitri PeyskensBingoal - WB+10.230
27Dmitrii StrakhovEkipa amatorska 2024+10.520
28Jeppe Aaskov PallesenEkipa amatorska 2024+11.100
29Markus HoelgaardUno-X Mobility+12.090
30Robert StannardEkipa amatorska 2024+12.570
31Janez BrajkovicEkipa amatorska 2024+13.080
32Andrea GarosioTeam Polti - Kometa+13.440
33Fabio FellineLidl - Trek+14.210
34Martin LavricEkipa amatorska 2024+14.290
35Raul Garcia PiernaArkea - B&B Hotels+15.170
36Danny Van Der TuukEquipo Kern Pharma+15.200
37Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024+15.510
38Rémy MertzEkipa amatorska 2024+16.420
39Antonio Angulo SampedroBurgos - BH+16.470
40Gal GlivarEkipa amatorska 2024+18.230
41Alessandro MonacoCorratec - Vini Fantini+18.240
42Kristjan KorenEkipa amatorska 2024+18.500
43Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates+22.400
44Anze SkokEkipa amatorska 2024+23.380
45Tilen FinkstEkipa amatorska 2024+23.580
46Mathijs PaasschensLotto - Dstny+24.270
47William Blume LevyUno-X Mobility+24.300
48Roman KreuzigerEkipa amatorska 2024+26.100
49Peio Goikoetxea GoioganaEkipa amatorska 2024+28.040
50Tom PaquotIntermarché - Wanty+28.440
51Thomas MeinEkipa amatorska 2024+28.480
52Jakub KaczmarekMazowsze Serce Polski+29.290
53Kenny MollyEkipa amatorska 2024+29.420
54Sergio Nestor Araiz MichelEkipa amatorska 2024+30.260
55Petr RikunovEkipa amatorska 2024+30.470
56Jon Aberasturi IzagaEuskaltel - Euskadi+31.040
57Jonas AbrahamsenUno-X Mobility+31.160
58Jokin Aranburu ArrutiEkipa amatorska 2024+31.430
59Jacob ScottEkipa amatorska 2024+32.240
60Aritz Bagües KalparsoroEkipa amatorska 2024+32.500
61Alexander EdmondsonTeam dsm-firmenich - PostNL+33.210
62David PerEkipa amatorska 2024+34.030
63Ryan ChristensenEkipa amatorska 2024+34.070
64Stanislaw AniolkowskiCofidis+34.400
65Matteo TrentinTudor Pro Cycling Team+34.410
66Phil BauhausBahrain Victorious+34.500
67Heinrich HausslerEkipa amatorska 2024+35.080
68Jonas Iversby HvidebergUno-X Mobility+35.110
69Jonathan Restrepo ValenciaTeam Polti - Kometa+35.220
70Uros RepseEkipa amatorska 2024+36.310
71Daniel HoelgaardEkipa amatorska 2024+37.460
72Jaime Castrillo ZapaterEkipa amatorska 2024+38.070
73Josip RumacEkipa amatorska 2024+38.130
74Davide MartinelliEkipa amatorska 2024+38.230
75Alan BanaszekMazowsze Serce Polski+38.250
76Viktor PotockiEkipa amatorska 2024+39.040
77Sebastian Kolze ChangiziTudor Pro Cycling Team+39.100
78Nikita Umerbekov StalnovKoniec kariery 2024+39.320
79Alexander KonychevEkipa amatorska 2024+40.270
80Urko Berrade FernandezEquipo Kern Pharma+40.390
81Antonio Jesus Soto GuiraoEquipo Kern Pharma+40.480
82Lukas KubisEkipa amatorska 2024+40.500
83Enrico ZanoncelloVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+40.540
84Jonathan MilanLidl - Trek+41.070
85Robert ScottEkipa amatorska 2024+41.090
86Patrik TyborEkipa amatorska 2024+41.150
87Matthew BostockEkipa amatorska 2024+41.160
88Vyacheslav KuznetsovEkipa amatorska 2024+41.400
89Enrique Sanz UnzueEkipa amatorska 2024+41.580
90Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGA+42.020
91Julen Irizar LaskurainEkipa amatorska 2024+42.530
92Matthew GibsonEkipa amatorska 2024+43.060
93Adrian BanaszekEkipa amatorska 2024+43.440
94Marcel SiebergKoniec kariery 2024+44.240
95Ziga JermanEkipa amatorska 2024+44.330
96Callum ScotsonTeam Jayco - AlUla+44.350
97Samuel BewleyEkipa amatorska 2024+44.440
98Igor BoevEkipa amatorska 2024+45.000
99Jon Irisarri RinconEkipa amatorska 2024+45.120
100Matteo MalucelliEkipa amatorska 2024+45.130
101Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emirates+45.190
102Gasper KatrasnikEkipa amatorska 2024+45.480
103Charles PageEkipa amatorska 2024+46.380
104Aljaz OmrzelEkipa amatorska 2024+46.580
105Gruffudd LewisEkipa amatorska 2024+46.590
106Mikel Alonso FloresEkipa amatorska 2024+47.310
107Paweł BernasMazowsze Serce Polski+47.470
108Daniel BighamEkipa amatorska 2024+47.530
109Josu Etxeberria AzpilikuetaCaja Rural - Seguros RGA+48.240
110Ziga HorvatEkipa amatorska 2024+48.340
111Aljaz JarcEkipa amatorska 2024+48.500
112Frederik MuffEkipa amatorska 2024+49.420
113Marko PavlicEkipa amatorska 2024+50.160
114Kevin InkelaarTdT - Unibet+50.240
115Dzmitry ZhyhunouEkipa amatorska 2024+55.350
116Dylan HopkinsEkipa amatorska 2024+58.510
117Adam StachowiakEkipa amatorska 2024+1.03.570

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Phil BauhausBahrain Victorious3.33.4515
2Jon Aberasturi IzagaEuskaltel - Euskadis.t.7
3Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.3
4Stanislaw AniolkowskiCofidiss.t.0
5Matteo MalucelliEkipa amatorska 2024s.t.0
6Alexander EdmondsonTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
7Alan BanaszekMazowsze Serce Polskis.t.0
8Ryan ChristensenEkipa amatorska 2024s.t.0
9Matthew BostockEkipa amatorska 2024s.t.0
10Mikel Alonso FloresEkipa amatorska 2024s.t.0
11Heinrich HausslerEkipa amatorska 2024s.t.0
12Robert StannardEkipa amatorska 2024s.t.0
13Jaka PrimozicEkipa amatorska 2024s.t.0
14Matthew GibsonEkipa amatorska 2024s.t.0
15Oliver Wulff FrederiksenEkipa amatorska 2024s.t.0
16Lukas KubisEkipa amatorska 2024s.t.0
17Sebastian Kolze ChangiziTudor Pro Cycling Teams.t.0
18Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
19Tilen FinkstEkipa amatorska 2024s.t.0
20Vyacheslav KuznetsovEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tadej PogacarUAE Team Emirates3.32.0315
2Matej MohoricBahrain Victorious+1.227
3Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.3
4Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
5Tanel KangertEkipa amatorska 2024+1.250
6James ShawEF Education - EasyPosts.t.0
7Rafał MajkaUAE Team Emiratess.t.0
8Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024s.t.0
9Jonathan Lastra MartinezCofidiss.t.0
10Jan PolancEkipa amatorska 2024+1.300
11Robert StannardEkipa amatorska 2024+1.570
12Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bike+3.270
13Luca ChiricoEkipa amatorska 2024+3.300
14Jeppe Aaskov PallesenEkipa amatorska 2024+3.320
15Kristijan HocevarEkipa amatorska 2024s.t.0
16Sergio Roman Martin GalanEkipa amatorska 2024s.t.0
17Daniel Felipe Muñoz GiraldoEkipa amatorska 2024+3.360
18Andrey ZeitsEkipa amatorska 2024s.t.0
19Andrea GarosioTeam Polti - Kometas.t.0
20Dmitrii StrakhovEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jon Aberasturi IzagaEuskaltel - Euskadi3.50.2615
2Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.7
3Matteo TrentinTudor Pro Cycling Teams.t.3
4Rémy MertzEkipa amatorska 2024s.t.0
5Jeppe Aaskov PallesenEkipa amatorska 2024s.t.0
6James ShawEF Education - EasyPosts.t.0
7Daniel Felipe Muñoz GiraldoEkipa amatorska 2024s.t.0
8Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024s.t.0
9Dmitrii StrakhovEkipa amatorska 2024s.t.0
10Javier RomoMovistar Teams.t.0
11Markus HoelgaardUno-X Mobilitys.t.0
12Dimitri PeyskensBingoal - WBs.t.0
13Maximilian StedmanEkipa amatorska 2024s.t.0
14Luca ChiricoEkipa amatorska 2024s.t.0
15Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
16Piotr BrożynaEkipa amatorska 2024s.t.0
17Andrey ZeitsEkipa amatorska 2024s.t.0
18Ivan Moreno SanchezEkipa amatorska 2024s.t.0
19Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.0
20Sergio Roman Martin GalanEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Diego UlissiUAE Team Emirates4.15.2815
2Tadej PogacarUAE Team Emirates+0.017
3Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.3
4Rafał MajkaUAE Team Emirates+0.270
5James ShawEF Education - EasyPost+0.480
6Tanel KangertEkipa amatorska 2024+0.530
7Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024+1.050
8Matej MohoricBahrain Victorious+1.190
9Javier RomoMovistar Team+1.280
10Jan PolancEkipa amatorska 2024+1.350
11Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2024+1.470
12Ivan Moreno SanchezEkipa amatorska 2024+1.560
13Artem NychEkipa amatorska 2024+2.090
14Andrey ZeitsEkipa amatorska 2024+2.150
15Alessandro BisoltiEkipa amatorska 2024+2.270
16Markus HoelgaardUno-X Mobility+2.320
17Sergio Roman Martin GalanEkipa amatorska 2024+2.450
18Jan TratnikTeam Visma - Lease a Bike+2.470
19Torstein TraeenBahrain Victorious+2.520
20Luca ChiricoEkipa amatorska 2024+3.040

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Phil BauhausBahrain Victorious3869015
2Alexander EdmondsonTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.7
3Heinrich HausslerEkipa amatorska 2024s.t.3
4Matteo TrentinTudor Pro Cycling Teams.t.0
5Jon Aberasturi IzagaEuskaltel - Euskadis.t.0
6Enrique Sanz UnzueEkipa amatorska 2024s.t.0
7Matthew GibsonEkipa amatorska 2024s.t.0
8Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
9Alan BanaszekMazowsze Serce Polskis.t.0
10Matteo SobreroBora - Hansgrohes.t.0
11Stanislaw AniolkowskiCofidiss.t.0
12Matteo MalucelliEkipa amatorska 2024s.t.0
13Ziga JermanEkipa amatorska 2024s.t.0
14Davide MartinelliEkipa amatorska 2024s.t.0
15Rémy MertzEkipa amatorska 2024s.t.0
16Enrico ZanoncelloVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
17James ShawEF Education - EasyPosts.t.0
18Antonio Jesus Soto GuiraoEquipo Kern Pharmas.t.0
19Sebastian Kolze ChangiziTudor Pro Cycling Teams.t.0
20Matthew BostockEkipa amatorska 2024s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)