Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

06-12-2023 09:05

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Quinn SimmonsLidl-Trek20.31.13120
2Stan DewulfAg2r - Citroën Team+0.0490
3Alexis RenardCofidis+0.2072
4Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGA+0.2466
5Pascal EenkhoornLotto - Dstnys.t.60
6Quinten HermansAlpecin - Deceuninck+0.2754
7Maxim Van GilsLotto - Dstny+0.2848
8Sean QuinnEF Education - EasyPost+0.3142
9Amaury CapiotTeam Arkea - Samsic+0.3236
10Milan MentenLotto - Dstnys.t.30
11Eliot LietaerEkipa amatorska 2023s.t.27
12Fabio Van Den BosscheAlpecin - Deceuninck+0.3324
13Jenthe BiermansTeam Arkea - Samsics.t.21
14Lucas ErikssonTudor Pro Cycling Teams.t.18
15Juan Pedro LopezLidl-Treks.t.16
16Tim WellensUAE Team Emirates+0.3414
17Stefano OldaniAlpecin - Deceuninck+0.3512
18Nick Van Der LijkeLeopard - Togt Pro Cycling+0.3610
19Lilian CalmejaneIntermarché - Circus - Wantys.t.9
20Dimitri ClaeysEkipa amatorska 2023s.t.8
21Florian SenechalSoudal - Quick Steps.t.0
22Odd Christian EikingEF Education - EasyPosts.t.0
23Andre Rodrigues CarvalhoCofidiss.t.0
24Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
25Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
26Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
27Arjen LivynsLotto - Dstnys.t.0
28Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
29Andrea BagioliSoudal - Quick Steps.t.0
30Ward VanhoofTeam Flanders - Baloise+1.320
31Giacomo NizzoloIsrael - Premier Tech+1.350
32Rasmus TillerUno-X Pro Cycling Team+1.370
33Jake StewartGroupama - FDJ+1.420
34Jens KeukeleireEF Education - EasyPosts.t.0
35Gianni VermeerschAlpecin - Deceuninck+1.520
36Timo RoosenJumbo - Visma+2.240
37Lennert TeugelsBingoal - WB+2.430
38William BartaMovistar Team+2.440
39Kenneth Van RooyBingoal - WB+3.020
40Rick PluimersTudor Pro Cycling Team+3.560
41Rémy MertzBingoal - WBs.t.0
42Tom Van AsbroeckIsrael - Premier Tech+4.330
43Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+5.000
44Andreas GoemanTarteletto - Isorex+6.520
45Dries Van GestelTotalEnergies+7.230
46Jesper HansenEkipa amatorska 2023+8.250
47Aimé De GendtIntermarché - Circus - Wanty+8.310
48Andrea PasqualonBahrain Victorious+9.260
49Tom WirtgenGlobal 6 Cycling+9.370
50Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emirates+11.240
51Luca MozzatoTeam Arkea - Samsic+11.310
52Ryan KampEkipa amatorska 2023s.t.0
53Jordi WarlopSoudal - Quick Step Devo Teams.t.0
54Toon VandeboschAlpecin - Deceuninck Development Team+11.360
55Fernando Gaviria RendonMovistar Team+12.330
56Alexander KriegerAlpecin - Deceuninck+12.540
57Benjamin ThomasCofidis+13.100
58Logan OwenEkipa amatorska 2023+13.300
59Lawrence NaesenAg2r - Citroën Team+13.330
60Erik Nordsaeter ResellUno-X Pro Cycling Team+13.520
61Tim Van DijkeJumbo - Visma+13.550
62Michael VanthourenhoutEkipa amatorska 2023+13.570
63Valerio ContiTeam Corratec+14.350
64Jesper SchultzEkipa amatorska 2023+15.090
65Sébastien GrignardLotto - Dstny+15.560
66Dylan SunderlandEkipa amatorska 2023+16.070
67Christophe NoppeCofidis+16.280
68Yves LampaertSoudal - Quick Step+17.080
69John DegenkolbTeam DSM - Firmenich+17.180
70Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsic+17.460
71Jimmy JanssensAlpecin - Deceuninck+18.200
72Fabien GrellierTotalEnergies+18.310
73Thomas JosephTarteletto - Isorex+19.090
74Bert Van LerbergheSoudal - Quick Step+19.180
75Marc SarreauAg2r - Citroën Team+19.230
76Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUla+19.240
77Baptiste PlanckaertIntermarché - Circus - Wantys.t.0
78Gijs Van HoeckeHuman Powered Health+19.270
79Laurenz RexIntermarché - Circus - Wantys.t.0
80Alexis GougeardEkipa amatorska 2023s.t.0
81Niccolò BonifazioIntermarché - Circus - Wanty+19.290
82Daniel HoelgaardEkipa amatorska 2023+19.300
83Łukasz WiśniowskiEF Education - EasyPost+20.220
84Matthew HolmesEkipa amatorska 2023+20.550
85Loïc VliegenIntermarché - Circus - Wanty+21.340
86Rüdiger SeligLotto - Dstny+21.420
87Witse MeeussenEkipa amatorska 2023+21.500
88Michael SchwarzmannLotto - Dstny+21.540
89Jens DebusschereEkipa amatorska 2023+21.560
90Florian VermeerschLotto - Dstny+22.020
91Fabian LienhardGroupama - FDJ+22.070
92Fabio JakobsenSoudal - Quick Step+23.080
93Kristoffer HalvorsenUno-X Pro Cycling Team+23.120
94Alexander KristoffUno-X Pro Cycling Team+23.180
95Tom BohliTudor Pro Cycling Team+23.220
96Ramon SinkeldamAlpecin - Deceuninck+24.400
97Niki TerpstraEkipa amatorska 2023+24.410
98Tom PaquotIntermarché - Circus - Wanty+24.520
99Bram WeltenGroupama - FDJ+24.530
100Bert De BackerEkipa amatorska 2023s.t.0
101Senne LeysenAlpecin - Deceuninck+25.150
102Anders SkaarsethUno-X Pro Cycling Team+25.310
103Alex KirschLidl-Trek+26.020
104Thomas BoudatGo Sport - Roubaix Lille Métropole+26.560
105Gianni MarchandTarteletto - Isorex+27.010
106Louis VervaekeSoudal - Quick Step+27.020
107Laurens SweeckAlpecin - Deceuninck Development Team+27.160
108Jens ReyndersIsrael - Premier Tech+27.260
109Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUla+27.390
110Adrien PetitIntermarché - Circus - Wanty+28.260
111Dries De BondtAlpecin - Deceuninck+28.380
112Piet AllegaertCofidis+28.480
113Kenneth VanbilsenEkipa amatorska 2023+29.090
114Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2023+29.460
115Lars Van Der HaarEkipa amatorska 2023+30.340
116Matthew RiccitelloIsrael - Premier Techs.t.0
117Davide CimolaiCofidis+30.400
118Norman VahtraGo Sport - Roubaix Lille Métropole+30.570
119Oliviero TroiaEkipa amatorska 2023+32.360
120Diogo Garces BarbosaAP Hotels & Resorts - Tavira - SC Farense+33.530
121Sacha ModoloEkipa amatorska 2023+34.010
122Romain SeigleEkipa amatorska 2023+34.030
123Christopher LawlessAT85 Pro Cycling+35.260
124Alan RiouTeam Arkea - Samsic+35.560
125Josef CernySoudal - Quick Step+36.070
126Toon AertsEkipa amatorska 2023+36.080
127Tobias Morch KongstadEkipa amatorska 2023+36.340
128Gilles De WildeTeam Flanders - Baloise+36.570
129Fumiyuki BeppuEkipa amatorska 2023+37.240
130Julius Van Den BergEF Education - EasyPost+38.340
131Maxime De PoorterTarteletto - Isorex+40.280
132Kevin Van MelsenEkipa amatorska 2023+40.460
133William BonnetKoniec kariery 2023+41.190
134Sebastian LangeveldEkipa amatorska 2023+41.510
135Morten HulgaardEkipa amatorska 2023+42.180
136Syver Westgaard WaerstedEkipa amatorska 2023+42.580
137Rasmus Christian QuaadeEkipa amatorska 2023+45.120
138Kiel ReijnenEkipa amatorska 2023+49.110
139Daan MariënEkipa amatorska 2023+49.360
140Jakob EgholmRestaurant Suri - Carl Ras+55.250
141Thijs AertsCircus - Re-uz - Technords.t.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUla4.21.3620
2Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsics.t.10
3Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.5
4Alexander KristoffUno-X Pro Cycling Teams.t.0
5Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
6Amaury CapiotTeam Arkea - Samsics.t.0
7Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.0
8Piet AllegaertCofidiss.t.0
9Giacomo NizzoloIsrael - Premier Techs.t.0
10Milan MentenLotto - Dstnys.t.0
11Jarrad DriznersLotto - Dstnys.t.0
12Luca MozzatoTeam Arkea - Samsics.t.0
13Quinn SimmonsLidl-Treks.t.0
14Jake StewartGroupama - FDJs.t.0
15Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
16Kenneth Van RooyBingoal - WBs.t.0
17Marc SarreauAg2r - Citroën Teams.t.0
18Michael SchwarzmannLotto - Dstnys.t.0
19Jens KeukeleireEF Education - EasyPosts.t.0
20Nick Van Der LijkeLeopard - Togt Pro Cyclings.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenSoudal - Quick Step2.34.4220
2Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.10
3Amaury CapiotTeam Arkea - Samsics.t.5
4Piet AllegaertCofidiss.t.0
5Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
6Marc SarreauAg2r - Citroën Teams.t.0
7Giacomo NizzoloIsrael - Premier Techs.t.0
8Alexis RenardCofidiss.t.0
9Stefano OldaniAlpecin - Deceunincks.t.0
10John DegenkolbTeam DSM - Firmenichs.t.0
11Kristoffer HalvorsenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
12Luca MozzatoTeam Arkea - Samsics.t.0
13Niccolò BonifazioIntermarché - Circus - Wantys.t.0
14Rüdiger SeligLotto - Dstnys.t.0
15Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUlas.t.0
16Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2023s.t.0
17Timothy DupontTarteletto - Isorexs.t.0
18Alexander KristoffUno-X Pro Cycling Teams.t.0
19Bram WeltenGroupama - FDJs.t.0
20Jordi WarlopSoudal - Quick Step Devo Teams.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Quinn SimmonsLidl-Trek4365020
2Stan DewulfAg2r - Citroën Team+0.0110
3Alexis RenardCofidis+0.135
4Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
5Pascal EenkhoornLotto - Dstnys.t.0
6Maxim Van GilsLotto - Dstny+0.170
7Alessandro CoviUAE Team Emirates+0.250
8Tim WellensUAE Team Emiratess.t.0
9Milan MentenLotto - Dstnys.t.0
10Amaury CapiotTeam Arkea - Samsics.t.0
11Odd Christian EikingEF Education - EasyPosts.t.0
12Stefano OldaniAlpecin - Deceunincks.t.0
13Dimitri ClaeysEkipa amatorska 2023s.t.0
14Jenthe BiermansTeam Arkea - Samsics.t.0
15Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
16Juan Pedro LopezLidl-Treks.t.0
17Benjamin ThomasCofidiss.t.0
18Nick Van Der LijkeLeopard - Togt Pro Cyclings.t.0
19Sean QuinnEF Education - EasyPosts.t.0
20Kenneth Van RooyBingoal - WBs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUla4.55.1620
2Giacomo NizzoloIsrael - Premier Techs.t.10
3Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.5
4Luca MozzatoTeam Arkea - Samsics.t.0
5Quinn SimmonsLidl-Treks.t.0
6Gianni VermeerschAlpecin - Deceunincks.t.0
7Amaury CapiotTeam Arkea - Samsics.t.0
8Stefano OldaniAlpecin - Deceunincks.t.0
9Florian SenechalSoudal - Quick Steps.t.0
10Milan MentenLotto - Dstnys.t.0
11Rüdiger SeligLotto - Dstnys.t.0
12Jordi WarlopSoudal - Quick Step Devo Teams.t.0
13Ryan KampEkipa amatorska 2023s.t.0
14Tom Van AsbroeckIsrael - Premier Techs.t.0
15Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
16Nick Van Der LijkeLeopard - Togt Pro Cyclings.t.0
17Lilian CalmejaneIntermarché - Circus - Wantys.t.0
18Jake StewartGroupama - FDJs.t.0
19Niccolò BonifazioIntermarché - Circus - Wantys.t.0
20Ward VanhoofTeam Flanders - Baloises.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenSoudal - Quick Step4.32.3120
2Rüdiger SeligLotto - Dstnys.t.10
3Milan MentenLotto - Dstnys.t.5
4Luca MozzatoTeam Arkea - Samsics.t.0
5Amaury CapiotTeam Arkea - Samsics.t.0
6Jake StewartGroupama - FDJs.t.0
7Alexander KristoffUno-X Pro Cycling Teams.t.0
8Rasmus TillerUno-X Pro Cycling Teams.t.0
9Nick Van Der LijkeLeopard - Togt Pro Cyclings.t.0
10Stefano OldaniAlpecin - Deceunincks.t.0
11Marc SarreauAg2r - Citroën Teams.t.0
12Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsics.t.0
13Ryan KampEkipa amatorska 2023s.t.0
14Kenneth Van RooyBingoal - WBs.t.0
15Dries Van GestelTotalEnergiess.t.0
16Jordi WarlopSoudal - Quick Step Devo Teams.t.0
17John DegenkolbTeam DSM - Firmenichs.t.0
18Giacomo NizzoloIsrael - Premier Techs.t.0
19Alexis RenardCofidiss.t.0
20Quinn SimmonsLidl-Treks.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)