Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

26-05-2024 19:51

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Neilson PowlessEF Education - EasyPost5.34.31175
2Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.110
3Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.90
4Lorenzo RotaIntermarché - Wanty+0.3078
5Alessandro CoviUAE Team Emirates+1.0470
6Julian AlaphilippeSoudal - Quick Steps.t.61
7Odd Christian EikingUno-X Mobilitys.t.52
8Jonas Vingegaard HansenTeam Visma - Lease a Bikes.t.44
9Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.38
10Bauke MollemaLidl - Treks.t.34
11Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.31
12Maxim Van GilsLotto - Dstnys.t.28
13Mark PadunCorratec - Vini Fantinis.t.25
14Giulio CicconeLidl - Treks.t.22
15Simon CarrEF Education - EasyPost+1.0819
16Egan Arley Bernal GomezINEOS Grenadiers+1.0916
17Diego UlissiUAE Team Emirates+1.3614
18Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emiratess.t.12
19Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Teams.t.11
20Gorka Izagirre InsaustiCofidiss.t.10
21Ruben Fernandez AndujarCofidiss.t.9
22Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.8
23Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.7
24Sam OomenLidl - Treks.t.6
25Andrey ZeitsEkipa amatorska 2024s.t.5
26Jai HindleyBora - Hansgrohe+1.395
27Adam YatesUAE Team Emiratess.t.5
28Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiale+2.025
29Ben HermansCofidis+2.515
30James KnoxSoudal - Quick Steps.t.5
31Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Team+3.595
32Juan Pedro LopezLidl - Treks.t.5
33Dries DevenynsEkipa amatorska 2024s.t.5
34Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Steps.t.5
35Hector Carretero MillanEkipa amatorska 2024s.t.5
36Stefano OldaniCofidis+4.235
37Jan BakelantsEkipa amatorska 2024s.t.5
38Romain SeigleEkipa amatorska 2024+4.265
39Harrison SweenyEF Education - EasyPosts.t.5
40Julen Amezqueta MorenoEkipa amatorska 2024s.t.5
41Roger Adria OliverasBora - Hansgrohes.t.0
42Kobe GoossensIntermarché - Wantys.t.0
43Simone PetilliIntermarché - Wantys.t.0
44Warren BarguilTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
45Urko Berrade FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
46Luis Leon Sanchez GilEkipa amatorska 2024+4.490
47Nicholas SchultzEkipa amatorska 2024+4.540
48Pierre-Luc PerichonEkipa amatorska 2024+5.000
49Jaakko HänninenDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
50Antwan TolhoekEkipa amatorska 2024+5.200
51David De La Cruz MelgarejoQ36.5 Pro Cycling Team+5.410
52Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2024+5.560
53Stephen WilliamsEkipa amatorska 2024+6.380
54Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadiers+6.410
55Oscar Rodriguez GaraicoecheaINEOS Grenadierss.t.0
56Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
57Jose Herrada LopezEkipa amatorska 2024+7.230
58Anthony RouxEkipa amatorska 2024+9.240
59Angel Madrazo RuizEkipa amatorska 2024s.t.0
60Larry WarbasseDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
61Jose Joaquin Rojas GilEkipa amatorska 2024s.t.0
62Jon Agirre EganaEquipo Kern Pharmas.t.0
63Jose Felix Parra CuerdaEquipo Kern Pharmas.t.0
64Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.0
65Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
66Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
67Ibai Azurmendi SagastibelEuskaltel - Euskadis.t.0
68William BartaMovistar Teams.t.0
69Emil Nygaard VinjeboEkipa amatorska 2024s.t.0
70Victor De La Parte GonzalezEuskaltel - Euskadis.t.0
71Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
72Kevin ColleoniIntermarché - Wantys.t.0
73Quinten HermansAlpecin - Deceuninck+9.410
74Robert StannardEkipa amatorska 2024s.t.0
75Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
76Alexander CatafordEkipa amatorska 2024s.t.0
77Lars Van Den BergGroupama - FDJs.t.0
78Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
79Gotzon Martin SanzEuskaltel - Euskadis.t.0
80Jens KeukeleireEkipa amatorska 2024+10.220
81Lennard HofstedeEkipa amatorska 2024+10.550
82Sebastian BerwickCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
83Oier LazkanoMovistar Team+11.290
84Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+12.270
85Victor LangellottiEkipa amatorska 2024+14.060
86Diego RosaEkipa amatorska 2024s.t.0
87Kilian FrankinyEkipa amatorska 2024s.t.0
88Winner Andrew Anacona GomezEkipa amatorska 2024s.t.0
89Romain HardyEkipa amatorska 2024s.t.0
90Kevin VermaerkeTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
91Yevgeniy FedorovAstana Qazaqstan Teams.t.0
92Yuriy NatarovEkipa amatorska 2024s.t.0
93Reto HollensteinEkipa amatorska 2024s.t.0
94Valentin FerronTotalEnergiess.t.0
95Javier RomoMovistar Teams.t.0
96Jokin Murguialday ElorzaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
97Nathan Van HooydonckEkipa amatorska 2024s.t.0
98Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
99Jonathan Lastra MartinezCofidiss.t.0
100Chris HarperTeam Jayco - AlUla+15.260

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)