Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-06-2024 22:56

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Diego UlissiUAE Team Emirates20.30.24100
2Sep VanmarckeEkipa amatorska 2024+0.0875
3Giovanni AleottiBora - Hansgrohe+0.1660
4Felix GroßschartnerUAE Team Emirates+0.2055
5Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.50
6Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.45
7Paul DoubleTeam Polti - Kometas.t.40
8Ben HermansCofidiss.t.35
9Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2024s.t.30
10Andrey ZeitsEkipa amatorska 2024+0.2725
11Mark PadunCorratec - Vini Fantini+0.3022
12Aliaksandr RiabushenkoEkipa amatorska 2024+0.5919
13Maxime BouetEkipa amatorska 2024+1.1917
14Abner Santiago Umba LópezAstana Qazaqstan Team+1.3115
15Santiago Buitrago SanchezBahrain Victorious+3.0213
16Tanel KangertEkipa amatorska 2024+3.300
17Julen Irizar LaskurainEkipa amatorska 2024+3.310
18Ryan GibbonsLidl - Trek+3.400
19Lluis Guillermo Mas BonetEkipa amatorska 2024s.t.0
20Łukasz OwsianArkea - B&B Hotelss.t.0
21Simon PellaudTudor Pro Cycling Team+4.320
22Mattia BaisTeam Polti - Kometa+4.420
23Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024+5.000
24Iuri FilosiEkipa amatorska 2024s.t.0
25Matis LouvelArkea - B&B Hotelss.t.0
26Giacomo GaravagliaEkipa amatorska 2024s.t.0
27Andrii PonomarCorratec - Vini Fantini+5.070
28Davide RebellinKoniec kariery 2024+5.420
29Jefferson CepedaEF Education - EasyPost+5.550
30Tsgabu Gebremaryam GrmayEkipa amatorska 2024+6.100
31Dario CataldoLidl - Trek+6.240
32Miguel Eduardo Florez LopezEkipa amatorska 2024+6.380
33Laurent PichonEkipa amatorska 2024+8.220
34Sebastian BerwickCaja Rural - Seguros RGA+10.090
35Anton PalzerBora - Hansgrohe+10.140
36Jonathan Restrepo ValenciaTeam Polti - Kometa+11.010
37Raul ColomboEkipa amatorska 2024+11.030
38Jack BauerEkipa amatorska 2024+11.230
39Stephen WilliamsEkipa amatorska 2024+11.360
40Guy NivEkipa amatorska 2024+13.220
41Alessandro FedeliEkipa amatorska 2024+14.280
42Joseph Lloyd DombrowskiEkipa amatorska 2024+14.360
43Marcus BurghardtEkipa amatorska 2024+15.120
44Alejandro Ropero MolinaEkipa amatorska 2024+15.450
45Luca CoviliVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+17.480
46Delio Fernandez CruzEkipa amatorska 2024s.t.0
47Marco CanolaEkipa amatorska 2024+17.500
48Eduard Prades ReverteCaja Rural - Seguros RGA+18.020
49Juri HollmannAlpecin - Deceuninck+18.040
50Filippo GannaINEOS Grenadiers+18.570
51Domen NovakUAE Team Emirates+19.410
52Rune HerregodtsIntermarché - Wanty+19.470
53Francesco GavazziEkipa amatorska 2024+20.510
54Jonas AbrahamsenUno-X Mobility+20.590
55Jonathan Canaveral VargasEkipa amatorska 2024+21.110
56Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+21.440
57Pascal AckermannEkipa amatorska 2024+21.560
58Cristian Camilo Munoz LancherosEkipa amatorska 2024+22.170
59Alex ColmanTeam Flanders - Baloise+22.200
60Iñigo Elosegui MomeneEquipo Kern Pharma+22.540
61Evgeny ShalunovEkipa amatorska 2024+22.560
62Aaron VerwilstEkipa amatorska 2024+23.020
63Julian MertensBingoal - WB+24.010
64Marco TizzaBingoal - WB+24.430
65Garikoitz Bravo OiarbideEkipa amatorska 2024+25.030
66Luca WackermannEkipa amatorska 2024+25.550
67Dmitrii StrakhovEkipa amatorska 2024+27.050
68Davide AppollonioEkipa amatorska 2024+27.070
69Gabriel CullaighEkipa amatorska 2024+28.100
70Adriano BrogiEkipa amatorska 2024+29.000
71Evaldas SiskeviciusEkipa amatorska 2024+29.350
72Daniel SaviniEkipa amatorska 2024+29.560
73Elia VivianiINEOS Grenadiers+31.400
74Federico BurchioEkipa amatorska 2024+31.540
75Luca PacioniEkipa amatorska 2024+32.250
76Davide BaisTeam Polti - Kometa+32.490
77Sander De PestelDecathlon - Ag2r La Mondiale+33.060
78Paolo TotoEkipa amatorska 2024+33.280
79Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emirates+34.030
80Diego RosaEkipa amatorska 2024+34.400
81Raffaele RadiceEkipa amatorska 2024+34.530
82Emanuele OnestiEkipa amatorska 2024+35.020
83Guy SagivEkipa amatorska 2024+35.030
84Arturo Gravalos LopezEkipa amatorska 2024+35.150
85Jonathan MilanLidl - Trek+35.180
86Alessandro MonacoCorratec - Vini Fantini+35.470
87Francesco ZandriEkipa amatorska 2024+36.030
88Kristian KulsetEkipa amatorska 2024+36.110
89Lucas De RossiEkipa amatorska 2024s.t.0
90Ibai Azurmendi SagastibelEuskaltel - Euskadi+36.330
91Paul WrightEkipa amatorska 2024+37.170
92Paolo SimionEkipa amatorska 2024+37.550
93Matteo MalucelliEkipa amatorska 2024s.t.0
94Stefano Di BenedettoEkipa amatorska 2024+38.060
95Riccardo StacchiottiEkipa amatorska 2024+38.280
96Erlend Jordbrekk BlikraUno-X Mobility+38.440
97Rudy BarbierEkipa amatorska 2024+39.240
98Juraj SaganEkipa amatorska 2024+40.060
99Lars SaugstadEkipa amatorska 2024+40.330
100Marco FrapportiEkipa amatorska 2024+41.080
101Iver SkaarsethEkipa amatorska 2024+41.110
102Kristian Javier Yustre RodriguezEkipa amatorska 2024+41.170
103Christian Danilo PaseEkipa amatorska 2024+43.120
104Sasha WeemaesBingoal - WB+43.410
105Alessandro IacchiCorratec - Vini Fantini+43.440
106Stefano PirazziEkipa amatorska 2024+43.560
107Mattia FrapportiEkipa amatorska 2024+44.310
108Samuel BewleyEkipa amatorska 2024+45.090
109Mikel Alonso FloresEkipa amatorska 2024+45.450
110Andrea GuardiniEkipa amatorska 2024+46.140
111Michele ScartezziniEkipa amatorska 2024+47.450
112Sakarias Koller LolandUno-X Mobility+49.050
113Igor BoevEkipa amatorska 2024+49.070
114Soren WaerenskjoldUno-X Mobility+49.560
115Mattia BevilacquaEkipa amatorska 2024+49.580
116Niccolo SalviettiEkipa amatorska 2024+50.110
117Yousif Mirza Al HammadiEkipa amatorska 2024+50.170
118Simone BevilacquaEkipa amatorska 2024+51.160
119Fabio Di GuglielmoEkipa amatorska 2024+52.510
120Emil DimaEkipa amatorska 2024s.t.0
121Mikel Aristi GardokiEkipa amatorska 2024s.t.0
122Dzmitry ZhyhunouEkipa amatorska 2024+53.040

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Diego UlissiUAE Team Emirates3.40.3115
2Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.7
3Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.3
4Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
5Giulio CicconeLidl - Treks.t.0
6Sep VanmarckeEkipa amatorska 2024s.t.0
7Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
8Ben HermansCofidiss.t.0
9Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2024s.t.0
10Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
11Julen Irizar LaskurainEkipa amatorska 2024s.t.0
12Damiano CarusoBahrain Victoriouss.t.0
13Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.0
14Fausto MasnadaSoudal - Quick Steps.t.0
15Paul DoubleTeam Polti - Kometas.t.0
16Andrey ZeitsEkipa amatorska 2024+0.070
17Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
18Mark PadunCorratec - Vini Fantini+0.100
19Simon PellaudTudor Pro Cycling Team+0.360
20Davide RebellinKoniec kariery 2024s.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal AckermannEkipa amatorska 20244.26.4015
2Barnabás PEÁKEkipa amatorska 2024s.t.7
3Sep VanmarckeEkipa amatorska 2024s.t.3
4Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
5Alberto BettiolEF Education - EasyPosts.t.0
6Maxime BouetEkipa amatorska 2024s.t.0
7Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
8Matis LouvelArkea - B&B Hotelss.t.0
9Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
10Giacomo GaravagliaEkipa amatorska 2024s.t.0
11Marco CanolaEkipa amatorska 2024s.t.0
12Jonathan Restrepo ValenciaTeam Polti - Kometas.t.0
13Eduard Prades ReverteCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
14Alessandro FedeliEkipa amatorska 2024s.t.0
15Iuri FilosiEkipa amatorska 2024s.t.0
16Andrey ZeitsEkipa amatorska 2024s.t.0
17Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
18Aliaksandr RiabushenkoEkipa amatorska 2024s.t.0
19Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
20Rune HerregodtsIntermarché - Wantys.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal AckermannEkipa amatorska 20241263515
2Jonathan MilanLidl - Treks.t.7
3Rudy BarbierEkipa amatorska 2024s.t.3
4Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.0
5Erlend Jordbrekk BlikraUno-X Mobilitys.t.0
6Luca PacioniEkipa amatorska 2024s.t.0
7Mikel Alonso FloresEkipa amatorska 2024s.t.0
8Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
9Matteo MalucelliEkipa amatorska 2024s.t.0
10Jakub MareczkoCorratec - Vini Fantinis.t.0
11Davide AppollonioEkipa amatorska 2024s.t.0
12Alessandro FedeliEkipa amatorska 2024s.t.0
13Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
14Federico BurchioEkipa amatorska 2024s.t.0
15Gabriel CullaighEkipa amatorska 2024s.t.0
16Paolo SimionEkipa amatorska 2024s.t.0
17Mattia BevilacquaEkipa amatorska 2024s.t.0
18Evaldas SiskeviciusEkipa amatorska 2024s.t.0
19Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
20Andrea GuardiniEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Diego UlissiUAE Team Emirates2124815
2Aliaksandr RiabushenkoEkipa amatorska 2024s.t.7
3Sep VanmarckeEkipa amatorska 2024s.t.3
4Evaldas SiskeviciusEkipa amatorska 2024s.t.0
5Mark PadunCorratec - Vini Fantinis.t.0
6Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
7Jonas AbrahamsenUno-X Mobilitys.t.0
8Maxime BouetEkipa amatorska 2024s.t.0
9Aaron VerwilstEkipa amatorska 2024s.t.0
10Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
11Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
12Tanel KangertEkipa amatorska 2024s.t.0
13Paul DoubleTeam Polti - Kometas.t.0
14Ben HermansCofidiss.t.0
15Abner Santiago Umba LópezAstana Qazaqstan Teams.t.0
16Stephen WilliamsEkipa amatorska 2024s.t.0
17Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.0
18Andrey ZeitsEkipa amatorska 2024s.t.0
19Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2024s.t.0
20Tsgabu Gebremaryam GrmayEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pascal AckermannEkipa amatorska 20243719915
2Jonathan Restrepo ValenciaTeam Polti - Kometas.t.7
3Sep VanmarckeEkipa amatorska 2024s.t.3
4Maxime BouetEkipa amatorska 2024s.t.0
5Federico BurchioEkipa amatorska 2024s.t.0
6Marco CanolaEkipa amatorska 2024s.t.0
7Iuri FilosiEkipa amatorska 2024s.t.0
8Julen Irizar LaskurainEkipa amatorska 2024s.t.0
9Giacomo GaravagliaEkipa amatorska 2024s.t.0
10Gabriel CullaighEkipa amatorska 2024s.t.0
11Alessandro FedeliEkipa amatorska 2024s.t.0
12Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
13Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
14Stephen WilliamsEkipa amatorska 2024s.t.0
15Luca WackermannEkipa amatorska 2024s.t.0
16Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.0
17Felix GroßschartnerUAE Team Emiratess.t.0
18Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
19Davide VillellaEkipa amatorska 2024s.t.0
20Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2024s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)