Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

06-12-2023 09:04

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates26.15.53160
2Matej MohoricBahrain Victorious+0.20120
3Michał KwiatkowskiINEOS Grenadiers+0.2796
4Diego UlissiUAE Team Emirates+0.3788
5Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+0.5380
6Tim WellensUAE Team Emirates+0.5772
7Jai HindleyBora - Hansgrohe+1.0664
8Dylan TeunsIsrael - Premier Tech+1.2556
9Ben TulettINEOS Grenadiers+1.2848
10Pascal EenkhoornLotto - Dstny+1.3040
11Giovanni AleottiBora - Hansgrohe+1.3535
12Lorenzo RotaIntermarché - Circus - Wanty+1.4530
13Dion SmithIntermarché - Circus - Wanty+1.4627
14Clement BerthetAg2r - Citroën Team+1.5824
15Tanel KangertEkipa amatorska 2023+2.0021
16Tony GallopinLidl-Trek+2.0219
17Quinten HermansAlpecin - Deceuninck+2.0417
18Romain SeigleEkipa amatorska 2023+2.0715
19George BennettUAE Team Emiratess.t.13
20Ruben Fernandez AndujarCofidis+2.2411
21Alessandro CoviUAE Team Emirates+2.2610
22Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2023+2.309
23Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+2.348
24Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Team+2.377
25Stefano OldaniAlpecin - Deceuninck+2.406
26Denis NekrasovEkipa amatorska 2023s.t.5
27Kobe GoossensIntermarché - Circus - Wanty+2.435
28Davide VillellaEkipa amatorska 2023+2.515
29Kristian SbaragliAlpecin - Deceuninck+2.525
30Silvan DillierAlpecin - Deceuninck+2.545
31Xandro MeurisseAlpecin - Deceuninck+2.555
32Biniyam GhirmayIntermarché - Circus - Wanty+2.575
33Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Team+3.035
34Rémi CavagnaSoudal - Quick Step+3.095
35Georg ZimmermannIntermarché - Circus - Wanty+3.175
36Jenthe BiermansTeam Arkea - Samsic+3.335
37Nicolas RocheEkipa amatorska 2023+3.355
38Logan OwenEkipa amatorska 2023+3.405
39Andrea VendrameAg2r - Citroën Team+3.565
40Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam Jayco - AlUla+4.395
41Maciej PaterskiVoster - ATS Team+5.365
42Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2023+5.435
43Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl-Trek+6.455
44Tim DeclercqSoudal - Quick Step+8.225
45Dario CataldoLidl-Trek+8.465
46Piotr BrożynaVoster - ATS Team+8.595
47Christoph PfingstenEkipa amatorska 2023+9.225
48Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Team+10.175
49Romain CombaudTeam DSM - Firmenich+10.545
50Jonas RickaertAlpecin - Deceuninck+11.025
51Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUla+11.110
52Jake StewartGroupama - FDJ+11.220
53Senne LeysenAlpecin - Deceuninck+11.520
54Tao Geoghegan HartINEOS Grenadiers+12.010
55Attila ValterJumbo - Visma+12.080
56Maciej BodnarTotalEnergies+12.130
57Evgeny ShalunovEkipa amatorska 2023+13.420
58Barnabás PEÁKHuman Powered Health+13.510
59Julien El FaresEkipa amatorska 2023+14.280
60Xandres VervloesemEkipa amatorska 2023+14.400
61Andrea PasqualonBahrain Victorious+14.420
62Matteo SobreroTeam Jayco - AlUla+14.500
63Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
64Alexis RenardCofidis+14.530
65Larry WarbasseAg2r - Citroën Team+15.130
66Marco CanolaEkipa amatorska 2023+15.210
67Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+15.510
68Jorge Arcas PeñaMovistar Team+16.180
69Owain DoullEF Education - EasyPost+16.350
70Nans PetersAg2r - Citroën Team+16.560
71Natnael Teweldemedhin BerhaneBeykoz Belediyesi Spor Kulübü+17.450
72Gijs Van HoeckeHuman Powered Health+17.500
73Artem NychGlassdrive - Q8 - Anicolor+17.590
74Patryk StoszVoster - ATS Team+18.340
75Antoine DuchesneEkipa amatorska 2023s.t.0
76Edward TheunsLidl-Trek+18.430
77Andrey Amador BikkazakovaEF Education - EasyPost+18.470
78Gabriel CullaighEkipa amatorska 2023+19.030
79John DegenkolbTeam DSM - Firmenich+19.100
80Łukasz WiśniowskiEF Education - EasyPost+19.300
81Fabian LienhardGroupama - FDJ+19.330
82Attilio VivianiTeam Corratec+19.340
83Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2023+20.010
84Pavel KochetkovEkipa amatorska 2023+20.020
85Simon ClarkeIsrael - Premier Tech+20.430
86Michał PalutaGlobal 6 Cycling+21.180
87Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsic+21.450
88Phil BauhausBahrain Victorious+22.280
89Alexander KonychevTeam Corratec+22.440
90Sean BennettEkipa amatorska 2023+23.420
91Kevin InkelaarTDT - Unibet+24.040
92Luke RoweINEOS Grenadiers+24.100
93Michael SchwarzmannLotto - Dstny+24.180
94David DekkerTeam Arkea - Samsic+24.330
95Manuele BoaroAstana Qazaqstan Team+25.090
96Ivan Garcia CortinaMovistar Team+25.380
97Ryan MullenBora - Hansgrohe+25.480
98Nikita Umerbekov StalnovKoniec kariery 2023+25.510
99Jos Van EmdenJumbo - Visma+26.050
100Max KanterMovistar Team+26.080
101Daniel Arroyave CañasEkipa amatorska 2023+27.070
102Lukas PöstlbergerTeam Jayco - AlUla+27.270
103Niklas MärklTeam DSM - Firmenich+27.310
104Emils LiepinsLidl-Trek+28.540
105Lionel TaminiauxAlpecin - Deceuninck+29.270
106Michał GołaśEkipa amatorska 2023+30.160
107Filip MaciejukBahrain Victorious+32.120
108Marco MarcatoEkipa amatorska 2023+32.160
109Eros CapecchiEkipa amatorska 2023+32.240
110Igor BoevEkipa amatorska 2023+32.540
111Sebastian LangeveldEkipa amatorska 2023+33.290
112Yevgeniy FedorovAstana Qazaqstan Team+33.510
113Matteo JorgensonMovistar Team+34.000
114Pieter VanspeybroeckEkipa amatorska 2023+34.020
115Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Health+34.050
116Fernando Gaviria RendonMovistar Team+34.070
117Mikkel BjergUAE Team Emirates+35.350
118Charles QuartermanTeam Corratec+35.390
119Fumiyuki BeppuEkipa amatorska 2023+36.060
120Gianni MosconAstana Qazaqstan Team+36.270
121Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2023+36.280
122Clément DavyGroupama - FDJ+36.310
123Matthias BrändleEkipa amatorska 2023+36.470
124Julius Van Den BergEF Education - EasyPost+37.260
125Olav KooijJumbo - Visma+37.520
126Maximilian Richard WalscheidCofidis+39.020
127Alvaro Jose Hodeg ChaguiUAE Team Emirates+39.310
128Taco Van Der HoornIntermarché - Circus - Wanty+40.340
129Fabio SabatiniEkipa amatorska 2023+40.560
130Davide MartinelliAstana Qazaqstan Team+41.110
131Florian StorkTeam DSM - Firmenich+41.340
132Anthony JullienEkipa amatorska 2023+42.310
133Tom BohliTudor Pro Cycling Team+42.350
134Norman VahtraGo Sport - Roubaix Lille Métropole+43.140
135Oliviero TroiaEkipa amatorska 2023+45.410
136William BonnetKoniec kariery 2023+46.210
137Robert PowerEkipa amatorska 2023+48.210
138Ian GarrisonEkipa amatorska 2023+48.570
139Stijn SteelsEkipa amatorska 2023+50.200
140Marcel SiebergKoniec kariery 2023+53.250

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Phil BauhausBahrain Victorious4529625
2Alvaro Jose Hodeg ChaguiUAE Team Emiratess.t.15
3Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsics.t.10
4Edward TheunsLidl-Treks.t.5
5David DekkerTeam Arkea - Samsics.t.0
6Dion SmithIntermarché - Circus - Wantys.t.0
7Jonas RickaertAlpecin - Deceunincks.t.0
8Biniyam GhirmayIntermarché - Circus - Wantys.t.0
9Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.0
10Michał KwiatkowskiINEOS Grenadierss.t.0
11Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
12Marco CanolaEkipa amatorska 2023s.t.0
13Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
14Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
15Michael SchwarzmannLotto - Dstnys.t.0
16Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
17Kristian SbaragliAlpecin - Deceunincks.t.0
18Dylan TeunsIsrael - Premier Techs.t.0
19Jake StewartGroupama - FDJs.t.0
20Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
21Matteo JorgensonMovistar Teams.t.0
22Andrea VendrameAg2r - Citroën Teams.t.0
23Ivan Garcia CortinaMovistar Teams.t.0
24Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
25Lorenzo RotaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
26Davide VillellaEkipa amatorska 2023s.t.0
27Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
28Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.0
29Dario CataldoLidl-Treks.t.0
30Logan OwenEkipa amatorska 2023s.t.0
31Tony GallopinLidl-Treks.t.0
32Matteo SobreroTeam Jayco - AlUlas.t.0
33Rémi CavagnaSoudal - Quick Steps.t.0
34Silvan DillierAlpecin - Deceunincks.t.0
35Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
36Ben TulettINEOS Grenadierss.t.0
37John DegenkolbTeam DSM - Firmenichs.t.0
38Tim WellensUAE Team Emiratess.t.0
39Clement BerthetAg2r - Citroën Teams.t.0
40Lionel TaminiauxAlpecin - Deceunincks.t.0
41Larry WarbasseAg2r - Citroën Teams.t.0
42Max KanterMovistar Teams.t.0
43Denis NekrasovEkipa amatorska 2023s.t.0
44Jenthe BiermansTeam Arkea - Samsics.t.0
45Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2023s.t.0
46George BennettUAE Team Emiratess.t.0
47Pascal EenkhoornLotto - Dstnys.t.0
48Lukas PöstlbergerTeam Jayco - AlUlas.t.0
49Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Healths.t.0
50Attila ValterJumbo - Vismas.t.0
51Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
52Romain SeigleEkipa amatorska 2023s.t.0
53Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
54Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
55Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam Jayco - AlUlas.t.0
56Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Teams.t.0
57Kobe GoossensIntermarché - Circus - Wantys.t.0
58Maciej BodnarTotalEnergiess.t.0
59Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
60Łukasz WiśniowskiEF Education - EasyPosts.t.0
61Alexis RenardCofidiss.t.0
62Gijs Van HoeckeHuman Powered Healths.t.0
63Maximilian Richard WalscheidCofidiss.t.0
64Xandro MeurisseAlpecin - Deceunincks.t.0
65Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
66Georg ZimmermannIntermarché - Circus - Wantys.t.0
67Stefano OldaniAlpecin - Deceunincks.t.0
68Tanel KangertEkipa amatorska 2023s.t.0
69Matthias BrändleEkipa amatorska 2023s.t.0
70Tom BohliTudor Pro Cycling Teams.t.0
71Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
72Piotr BrożynaVoster - ATS Teams.t.0
73Julius Van Den BergEF Education - EasyPosts.t.0
74Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
75Maciej PaterskiVoster - ATS Teams.t.0
76Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUlas.t.0
77Antwan TolhoekLidl-Treks.t.0
78Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
79Tim DeclercqSoudal - Quick Steps.t.0
80Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl-Treks.t.0
81Gabriel CullaighEkipa amatorska 2023s.t.0
82Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
83Julien El FaresEkipa amatorska 2023s.t.0
84Nicolas RocheEkipa amatorska 2023s.t.0
85Heinrich HausslerBahrain Victoriouss.t.0
86Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2023s.t.0
87Romain CombaudTeam DSM - Firmenichs.t.0
88Emils LiepinsLidl-Treks.t.0
89Yevgeniy FedorovAstana Qazaqstan Teams.t.0
90Fabian LienhardGroupama - FDJ+0.390
91Fabio SabatiniEkipa amatorska 2023+0.440
92Niklas MärklTeam DSM - Firmenichs.t.0
93Christoph PfingstenEkipa amatorska 2023s.t.0
94Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
95Owain DoullEF Education - EasyPosts.t.0
96Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2023s.t.0
97Daniel Arroyave CañasEkipa amatorska 2023s.t.0
98Evgeny ShalunovEkipa amatorska 2023s.t.0
99Michał GołaśEkipa amatorska 2023s.t.0
100Attilio VivianiTeam Corratecs.t.0
101Davide MartinelliAstana Qazaqstan Teams.t.0
102Artem NychGlassdrive - Q8 - Anicolors.t.0
103Olav KooijJumbo - Vismas.t.0
104Fumiyuki BeppuEkipa amatorska 2023s.t.0
105Natnael Teweldemedhin BerhaneBeykoz Belediyesi Spor Kulübüs.t.0
106Nikita Umerbekov StalnovKoniec kariery 2023s.t.0
107Oliviero TroiaEkipa amatorska 2023s.t.0
108Robert PowerEkipa amatorska 2023s.t.0
109Alexander KonychevTeam Corratecs.t.0
110Filip MaciejukBahrain Victoriouss.t.0
111Eros CapecchiEkipa amatorska 2023s.t.0
112Pavel KochetkovEkipa amatorska 2023s.t.0
113Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2023s.t.0
114Igor BoevEkipa amatorska 2023s.t.0
115Patryk StoszVoster - ATS Teams.t.0
116Tao Geoghegan HartINEOS Grenadierss.t.0
117Kevin InkelaarTDT - Unibet+1.020
118Marcel SiebergKoniec kariery 2023s.t.0
119Michael HepburnTeam Jayco - AlUla+1.090
120Kaden GrovesAlpecin - Deceunincks.t.0
121Pieter VanspeybroeckEkipa amatorska 2023s.t.0
122Sebastian LangeveldEkipa amatorska 2023+1.390
123Luke RoweINEOS Grenadierss.t.0
124Taco Van Der HoornIntermarché - Circus - Wantys.t.0
125Ryan MullenBora - Hansgrohe+1.480
126Norman VahtraGo Sport - Roubaix Lille Métropole+1.530
127Simon ClarkeIsrael - Premier Tech+2.000
128Anthony JullienEkipa amatorska 2023s.t.0
129Manuele BoaroAstana Qazaqstan Teams.t.0
130Antoine DuchesneEkipa amatorska 2023+2.100
131William BonnetKoniec kariery 2023s.t.0
132Barnabás PEÁKHuman Powered Healths.t.0
133Ruben Fernandez AndujarCofidis+2.450
134Gianni MosconAstana Qazaqstan Team+2.570
135Stijn SteelsEkipa amatorska 2023+3.390
136Patrick BevinTeam DSM - Firmenichs.t.0
137Xandres VervloesemEkipa amatorska 2023s.t.0
138Andrey Amador BikkazakovaEF Education - EasyPosts.t.0
139Jos Van EmdenJumbo - Vismas.t.0
140Thomas ScullyEF Education - EasyPosts.t.0
141Sean BennettEkipa amatorska 2023s.t.0
142Marco MarcatoEkipa amatorska 2023s.t.0
143Ian GarrisonEkipa amatorska 2023s.t.0
144Clément DavyGroupama - FDJs.t.0
145Charles QuartermanTeam Corratec+4.230
146Florian StorkTeam DSM - Firmenichs.t.0
147Michał PalutaGlobal 6 Cycling+6.490
148Mikkel BjergUAE Team Emirates+7.170

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates4.41.3325
2Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.15
3Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.10
4Michał KwiatkowskiINEOS Grenadiers+0.045
5Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+0.080
6Lorenzo RotaIntermarché - Circus - Wanty+0.120
7Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
8Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
9Dylan TeunsIsrael - Premier Techs.t.0
10Tim WellensUAE Team Emirates+0.160
11Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
12Alessandro CoviUAE Team Emirates+0.210
13Clement BerthetAg2r - Citroën Team+0.280
14Dion SmithIntermarché - Circus - Wantys.t.0
15Ben TulettINEOS Grenadierss.t.0
16Quinten HermansAlpecin - Deceuninck+0.300
17Denis NekrasovEkipa amatorska 2023s.t.0
18Tony GallopinLidl-Treks.t.0
19Ruben Fernandez AndujarCofidiss.t.0
20Pascal EenkhoornLotto - Dstny+0.350
21Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
22Biniyam GhirmayIntermarché - Circus - Wantys.t.0
23Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
24Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Teams.t.0
25George BennettUAE Team Emiratess.t.0
26Davide VillellaEkipa amatorska 2023+0.410
27Kristian SbaragliAlpecin - Deceunincks.t.0
28Tanel KangertEkipa amatorska 2023+0.450
29Georg ZimmermannIntermarché - Circus - Wantys.t.0
30Nicolas RocheEkipa amatorska 2023+0.510
31Jenthe BiermansTeam Arkea - Samsic+0.530
32Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
33Romain SeigleEkipa amatorska 2023s.t.0
34Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2023s.t.0
35Barnabás PEÁKHuman Powered Health+1.050
36Silvan DillierAlpecin - Deceuninck+1.100
37Logan OwenEkipa amatorska 2023s.t.0
38Stefano OldaniAlpecin - Deceuninck+1.180
39Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUlas.t.0
40Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2023s.t.0
41Matteo SobreroTeam Jayco - AlUla+1.210
42Xandro MeurisseAlpecin - Deceuninck+1.220
43Kobe GoossensIntermarché - Circus - Wantys.t.0
44Maciej PaterskiVoster - ATS Team+1.260
45Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam Jayco - AlUla+1.350
46Andrea VendrameAg2r - Citroën Team+1.400
47Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Team+1.490
48Dario CataldoLidl-Trek+2.170
49Rémi CavagnaSoudal - Quick Steps.t.0
50Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.0
51Mikkel BjergUAE Team Emirates+3.520
52Edward TheunsLidl-Trek+4.400
53Tim DeclercqSoudal - Quick Steps.t.0
54Attila ValterJumbo - Visma+5.070
55Piotr BrożynaVoster - ATS Teams.t.0
56Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
57Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl-Treks.t.0
58Antwan TolhoekLidl-Trek+5.160
59Christoph PfingstenEkipa amatorska 2023s.t.0
60Evgeny ShalunovEkipa amatorska 2023+5.440
61Maciej BodnarTotalEnergies+6.150
62Sebastian LangeveldEkipa amatorska 2023+7.290
63Taco Van Der HoornIntermarché - Circus - Wantys.t.0
64Daniel Arroyave CañasEkipa amatorska 2023+7.510
65Julien El FaresEkipa amatorska 2023s.t.0
66Romain CombaudTeam DSM - Firmenichs.t.0
67Yevgeniy FedorovAstana Qazaqstan Team+8.060
68Nikita Umerbekov StalnovKoniec kariery 2023s.t.0
69Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
70Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
71Natnael Teweldemedhin BerhaneBeykoz Belediyesi Spor Kulübüs.t.0
72Kevin InkelaarTDT - Unibets.t.0
73Larry WarbasseAg2r - Citroën Teams.t.0
74Marco MarcatoEkipa amatorska 2023s.t.0
75Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
76Alexis RenardCofidiss.t.0
77Matthias BrändleEkipa amatorska 2023s.t.0
78Jonas RickaertAlpecin - Deceunincks.t.0
79Andrey Amador BikkazakovaEF Education - EasyPosts.t.0
80Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
81Xandres VervloesemEkipa amatorska 2023s.t.0
82Tao Geoghegan HartINEOS Grenadierss.t.0
83Marco CanolaEkipa amatorska 2023+8.120
84Emils LiepinsLidl-Trek+8.150
85Ryan MullenBora - Hansgrohe+8.240
86Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2023+8.310
87Jos Van EmdenJumbo - Vismas.t.0
88Jake StewartGroupama - FDJs.t.0
89Manuele BoaroAstana Qazaqstan Team+8.420
90Fabio SabatiniEkipa amatorska 2023+10.420
91Antoine DuchesneEkipa amatorska 2023s.t.0
92Tom BohliTudor Pro Cycling Teams.t.0
93David DekkerTeam Arkea - Samsics.t.0
94Attilio VivianiTeam Corratecs.t.0
95Filip MaciejukBahrain Victoriouss.t.0
96Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
97Heinrich HausslerBahrain Victoriouss.t.0
98Artem NychGlassdrive - Q8 - Anicolors.t.0
99Gabriel CullaighEkipa amatorska 2023s.t.0
100Fumiyuki BeppuEkipa amatorska 2023s.t.0
101Igor BoevEkipa amatorska 2023s.t.0
102Julius Van Den BergEF Education - EasyPosts.t.0
103Ivan Garcia CortinaMovistar Team+11.000
104Gijs Van HoeckeHuman Powered Health+11.050
105Alexander KonychevTeam Corratecs.t.0
106Gianni MosconAstana Qazaqstan Teams.t.0
107Patryk StoszVoster - ATS Team+11.170
108Olav KooijJumbo - Visma+11.210
109Max KanterMovistar Team+11.230
110Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.0
111Anthony JullienEkipa amatorska 2023+12.000
112Matteo JorgensonMovistar Teams.t.0
113Łukasz WiśniowskiEF Education - EasyPosts.t.0
114Davide MartinelliAstana Qazaqstan Teams.t.0
115Niklas MärklTeam DSM - Firmenichs.t.0
116Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Healths.t.0
117Ian GarrisonEkipa amatorska 2023s.t.0
118Stijn SteelsEkipa amatorska 2023s.t.0
119Florian StorkTeam DSM - Firmenichs.t.0
120Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
121Owain DoullEF Education - EasyPosts.t.0
122Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
123Pavel KochetkovEkipa amatorska 2023s.t.0
124Michał GołaśEkipa amatorska 2023s.t.0
125John DegenkolbTeam DSM - Firmenichs.t.0
126Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsics.t.0
127Luke RoweINEOS Grenadierss.t.0
128Clément DavyGroupama - FDJs.t.0
129Pieter VanspeybroeckEkipa amatorska 2023s.t.0
130William BonnetKoniec kariery 2023s.t.0
131Robert PowerEkipa amatorska 2023s.t.0
132Maximilian Richard WalscheidCofidis+12.070
133Phil BauhausBahrain Victoriouss.t.0
134Lionel TaminiauxAlpecin - Deceunincks.t.0
135Oliviero TroiaEkipa amatorska 2023s.t.0
136Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.0
137Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2023s.t.0
138Sean BennettEkipa amatorska 2023s.t.0
139Alvaro Jose Hodeg ChaguiUAE Team Emiratess.t.0
140Michael SchwarzmannLotto - Dstnys.t.0
141Norman VahtraGo Sport - Roubaix Lille Métropole+13.270
142Lukas PöstlbergerTeam Jayco - AlUla+19.110
143Charles QuartermanTeam Corratec+19.370
144Marcel SiebergKoniec kariery 2023+22.120
145Eros CapecchiEkipa amatorska 2023s.t.0
146Kaden GrovesAlpecin - Deceuninck+29.360

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fernando Gaviria RendonMovistar Team5.18.1525
2Olav KooijJumbo - Vismas.t.15
3Phil BauhausBahrain Victoriouss.t.10
4Max KanterMovistar Teams.t.5
5Maximilian Richard WalscheidCofidiss.t.0
6Jonas RickaertAlpecin - Deceunincks.t.0
7Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsics.t.0
8Michael SchwarzmannLotto - Dstnys.t.0
9Michał KwiatkowskiINEOS Grenadierss.t.0
10John DegenkolbTeam DSM - Firmenichs.t.0
11Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
12Biniyam GhirmayIntermarché - Circus - Wantys.t.0
13Logan OwenEkipa amatorska 2023s.t.0
14Jake StewartGroupama - FDJs.t.0
15David DekkerTeam Arkea - Samsics.t.0
16Marco CanolaEkipa amatorska 2023s.t.0
17Attilio VivianiTeam Corratecs.t.0
18Edward TheunsLidl-Treks.t.0
19Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
20Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Healths.t.0
21Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
22Ivan Garcia CortinaMovistar Teams.t.0
23Silvan DillierAlpecin - Deceunincks.t.0
24Stefano OldaniAlpecin - Deceunincks.t.0
25Romain SeigleEkipa amatorska 2023s.t.0
26Alvaro Jose Hodeg ChaguiUAE Team Emiratess.t.0
27Jenthe BiermansTeam Arkea - Samsics.t.0
28Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2023s.t.0
29Davide MartinelliAstana Qazaqstan Teams.t.0
30Kobe GoossensIntermarché - Circus - Wantys.t.0
31Ben TulettINEOS Grenadierss.t.0
32Patryk StoszVoster - ATS Teams.t.0
33Kristian SbaragliAlpecin - Deceunincks.t.0
34Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
35Clement BerthetAg2r - Citroën Teams.t.0
36Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
37Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.0
38Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.0
39Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
40Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
41Julien El FaresEkipa amatorska 2023s.t.0
42Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
43Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
44Anthony JullienEkipa amatorska 2023s.t.0
45Julius Van Den BergEF Education - EasyPosts.t.0
46Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
47Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
48Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
49Denis NekrasovEkipa amatorska 2023s.t.0
50Georg ZimmermannIntermarché - Circus - Wantys.t.0
51Gijs Van HoeckeHuman Powered Healths.t.0
52Gabriel CullaighEkipa amatorska 2023s.t.0
53Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl-Treks.t.0
54Dion SmithIntermarché - Circus - Wantys.t.0
55Davide VillellaEkipa amatorska 2023s.t.0
56Lorenzo RotaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
57Tanel KangertEkipa amatorska 2023s.t.0
58Dylan TeunsIsrael - Premier Techs.t.0
59Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
60Andrea VendrameAg2r - Citroën Teams.t.0
61Fumiyuki BeppuEkipa amatorska 2023s.t.0
62Maciej PaterskiVoster - ATS Teams.t.0
63Łukasz WiśniowskiEF Education - EasyPosts.t.0
64Ruben Fernandez AndujarCofidiss.t.0
65Dario CataldoLidl-Treks.t.0
66Evgeny ShalunovEkipa amatorska 2023s.t.0
67Michał GołaśEkipa amatorska 2023s.t.0
68Pascal EenkhoornLotto - Dstnys.t.0
69Christoph PfingstenEkipa amatorska 2023s.t.0
70Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Teams.t.0
71Tony GallopinLidl-Treks.t.0
72Lukas PöstlbergerTeam Jayco - AlUlas.t.0
73George BennettUAE Team Emiratess.t.0
74Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam Jayco - AlUlas.t.0
75Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
76Fabio SabatiniEkipa amatorska 2023s.t.0
77Pavel KochetkovEkipa amatorska 2023s.t.0
78Nicolas RocheEkipa amatorska 2023s.t.0
79Xandro MeurisseAlpecin - Deceunincks.t.0
80Romain CombaudTeam DSM - Firmenichs.t.0
81Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2023s.t.0
82Matteo SobreroTeam Jayco - AlUlas.t.0
83Artem NychGlassdrive - Q8 - Anicolors.t.0
84Tim DeclercqSoudal - Quick Steps.t.0
85Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2023s.t.0
86Xandres VervloesemEkipa amatorska 2023s.t.0
87Barnabás PEÁKHuman Powered Healths.t.0
88Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUlas.t.0
89Piotr BrożynaVoster - ATS Teams.t.0
90Attila ValterJumbo - Vismas.t.0
91Rémi CavagnaSoudal - Quick Step+0.190
92Larry WarbasseAg2r - Citroën Teams.t.0
93Manuele BoaroAstana Qazaqstan Teams.t.0
94Yevgeniy FedorovAstana Qazaqstan Teams.t.0
95Natnael Teweldemedhin BerhaneBeykoz Belediyesi Spor Kulübüs.t.0
96Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
97Maciej BodnarTotalEnergiess.t.0
98Filip MaciejukBahrain Victoriouss.t.0
99Alexis RenardCofidiss.t.0
100Andrey Amador BikkazakovaEF Education - EasyPosts.t.0
101Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
102Niklas MärklTeam DSM - Firmenichs.t.0
103Sebastian LangeveldEkipa amatorska 2023s.t.0
104Ryan MullenBora - Hansgrohes.t.0
105Owain DoullEF Education - EasyPosts.t.0
106Antoine DuchesneEkipa amatorska 2023s.t.0
107Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2023s.t.0
108Antwan TolhoekLidl-Treks.t.0
109Norman VahtraGo Sport - Roubaix Lille Métropoles.t.0
110Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
111Sean BennettEkipa amatorska 2023s.t.0
112Clément DavyGroupama - FDJs.t.0
113Emils LiepinsLidl-Trek+0.460
114Marcel SiebergKoniec kariery 2023+0.500
115Igor BoevEkipa amatorska 2023+0.540
116Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Team+1.050
117Luke RoweINEOS Grenadiers+1.240
118Jos Van EmdenJumbo - Visma+1.350
119William BonnetKoniec kariery 2023s.t.0
120Tao Geoghegan HartINEOS Grenadierss.t.0
121Matthias BrändleEkipa amatorska 2023s.t.0
122Oliviero TroiaEkipa amatorska 2023+2.050
123Lionel TaminiauxAlpecin - Deceuninck+2.130
124Taco Van Der HoornIntermarché - Circus - Wantys.t.0
125Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.0
126Nikita Umerbekov StalnovKoniec kariery 2023+2.180
127Eros CapecchiEkipa amatorska 2023+2.400
128Ian GarrisonEkipa amatorska 2023s.t.0
129Charles QuartermanTeam Corratecs.t.0
130Tim WellensUAE Team Emiratess.t.0
131Florian StorkTeam DSM - Firmenich+2.400
132Kevin InkelaarTDT - Unibets.t.0
133Pieter VanspeybroeckEkipa amatorska 2023s.t.0
134Marco MarcatoEkipa amatorska 2023+2.480
135Gianni MosconAstana Qazaqstan Teams.t.0
136Tom BohliTudor Pro Cycling Teams.t.0
137Daniel Arroyave CañasEkipa amatorska 2023s.t.0
138Robert PowerEkipa amatorska 2023s.t.0
139Michael HepburnTeam Jayco - AlUla+3.560
140Alexander KonychevTeam Corratecs.t.0
141Mikkel BjergUAE Team Emirates+4.340
142Nans PetersAg2r - Citroën Team+4.540
143Matteo JorgensonMovistar Teams.t.0
144Stijn SteelsEkipa amatorska 2023+5.150

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates3.51.3225
2Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.15
3Andrea VendrameAg2r - Citroën Teams.t.10
4Michał KwiatkowskiINEOS Grenadierss.t.5
5Dion SmithIntermarché - Circus - Wantys.t.0
6Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
7Ben TulettINEOS Grenadierss.t.0
8Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
9Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
10Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
11Biniyam GhirmayIntermarché - Circus - Wantys.t.0
12Tim WellensUAE Team Emiratess.t.0
13Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
14Pascal EenkhoornLotto - Dstnys.t.0
15Ruben Fernandez AndujarCofidiss.t.0
16Dylan TeunsIsrael - Premier Techs.t.0
17Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
18Denis NekrasovEkipa amatorska 2023s.t.0
19Lorenzo RotaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
20Clement BerthetAg2r - Citroën Teams.t.0
21Tony GallopinLidl-Treks.t.0
22Stefano OldaniAlpecin - Deceuninck+0.090
23Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
24Romain SeigleEkipa amatorska 2023s.t.0
25Jake StewartGroupama - FDJs.t.0
26Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2023s.t.0
27Kobe GoossensIntermarché - Circus - Wantys.t.0
28Kristian SbaragliAlpecin - Deceunincks.t.0
29Tanel KangertEkipa amatorska 2023s.t.0
30Davide VillellaEkipa amatorska 2023s.t.0
31George BennettUAE Team Emirates+0.190
32Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl-Trek+0.220
33Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Team+0.240
34Rémi CavagnaSoudal - Quick Step+0.260
35Georg ZimmermannIntermarché - Circus - Wanty+0.360
36Logan OwenEkipa amatorska 2023s.t.0
37Tao Geoghegan HartINEOS Grenadierss.t.0
38Xandro MeurisseAlpecin - Deceunincks.t.0
39Nicolas RocheEkipa amatorska 2023s.t.0
40Silvan DillierAlpecin - Deceunincks.t.0
41Xandres VervloesemEkipa amatorska 2023s.t.0
42Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
43Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Team+0.400
44Jenthe BiermansTeam Arkea - Samsic+0.500
45Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam Jayco - AlUla+0.540
46Michał PalutaGlobal 6 Cycling+1.070
47Maciej PaterskiVoster - ATS Teams.t.0
48Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2023s.t.0
49Sean BennettEkipa amatorska 2023s.t.0
50Romain CombaudTeam DSM - Firmenich+1.260
51Christoph PfingstenEkipa amatorska 2023+1.500
52Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
53Jonas RickaertAlpecin - Deceuninck+2.020
54Tim DeclercqSoudal - Quick Steps.t.0
55Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
56Matteo JorgensonMovistar Teams.t.0
57Piotr BrożynaVoster - ATS Teams.t.0
58Daniel Arroyave CañasEkipa amatorska 2023s.t.0
59Andrey Amador BikkazakovaEF Education - EasyPosts.t.0
60Owain DoullEF Education - EasyPosts.t.0
61Senne LeysenAlpecin - Deceuninck+2.480
62Antoine DuchesneEkipa amatorska 2023+3.260
63Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
64Andrea PasqualonBahrain Victorious+4.220
65Patryk StoszVoster - ATS Teams.t.0
66Attila ValterJumbo - Vismas.t.0
67Eros CapecchiEkipa amatorska 2023s.t.0
68Attilio VivianiTeam Corratecs.t.0
69Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2023s.t.0
70Kevin InkelaarTDT - Unibets.t.0
71Pavel KochetkovEkipa amatorska 2023s.t.0
72Evgeny ShalunovEkipa amatorska 2023s.t.0
73Julien El FaresEkipa amatorska 2023s.t.0
74Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsics.t.0
75Marco CanolaEkipa amatorska 2023+4.450
76Dario CataldoLidl-Treks.t.0
77Matteo SobreroTeam Jayco - AlUlas.t.0
78Artem NychGlassdrive - Q8 - Anicolors.t.0
79Lukas PöstlbergerTeam Jayco - AlUla+5.160
80Larry WarbasseAg2r - Citroën Teams.t.0
81Filip MaciejukBahrain Victoriouss.t.0
82Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Healths.t.0
83Łukasz WiśniowskiEF Education - EasyPosts.t.0
84Natnael Teweldemedhin BerhaneBeykoz Belediyesi Spor Kulübüs.t.0
85Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.0
86Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
87Gijs Van HoeckeHuman Powered Healths.t.0
88Maciej BodnarTotalEnergiess.t.0
89Luke RoweINEOS Grenadierss.t.0
90Gabriel CullaighEkipa amatorska 2023s.t.0
91Alexis RenardCofidiss.t.0
92Manuele BoaroAstana Qazaqstan Teams.t.0
93John DegenkolbTeam DSM - Firmenichs.t.0
94Alexander KonychevTeam Corratecs.t.0
95Clément DavyGroupama - FDJs.t.0
96Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUlas.t.0
97Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
98Gianni MosconAstana Qazaqstan Team+5.210
99Barnabás PEÁKHuman Powered Health+5.490
100Mikkel BjergUAE Team Emirates+8.060
101Charles QuartermanTeam Corratecs.t.0
102Fumiyuki BeppuEkipa amatorska 2023s.t.0
103Phil BauhausBahrain Victorious+8.230
104Michał GołaśEkipa amatorska 2023+9.150
105Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.0
106Olav KooijJumbo - Vismas.t.0
107Sebastian LangeveldEkipa amatorska 2023s.t.0
108Ryan MullenBora - Hansgrohes.t.0
109Michael SchwarzmannLotto - Dstnys.t.0
110Jos Van EmdenJumbo - Visma+11.300
111Alvaro Jose Hodeg ChaguiUAE Team Emiratess.t.0
112Norman VahtraGo Sport - Roubaix Lille Métropoles.t.0
113Ian GarrisonEkipa amatorska 2023s.t.0
114David DekkerTeam Arkea - Samsics.t.0
115Emils LiepinsLidl-Treks.t.0
116Anthony JullienEkipa amatorska 2023s.t.0
117Igor BoevEkipa amatorska 2023s.t.0
118Fernando Gaviria RendonMovistar Team+11.530
119Max KanterMovistar Team+12.030
120Julius Van Den BergEF Education - EasyPost+12.080
121Fabio SabatiniEkipa amatorska 2023+12.240
122Niklas MärklTeam DSM - Firmenichs.t.0
123Marcel SiebergKoniec kariery 2023s.t.0
124Maximilian Richard WalscheidCofidiss.t.0
125Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
126Davide MartinelliAstana Qazaqstan Teams.t.0
127Florian StorkTeam DSM - Firmenichs.t.0
128Robert PowerEkipa amatorska 2023s.t.0
129Nikita Umerbekov StalnovKoniec kariery 2023s.t.0
130Yevgeniy FedorovAstana Qazaqstan Teams.t.0
131Marco MarcatoEkipa amatorska 2023s.t.0
132Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2023s.t.0
133William BonnetKoniec kariery 2023s.t.0
134Tom BohliTudor Pro Cycling Teams.t.0
135Oliviero TroiaEkipa amatorska 2023s.t.0
136Ivan Garcia CortinaMovistar Teams.t.0
137Taco Van Der HoornIntermarché - Circus - Wantys.t.0
138Matthias BrändleEkipa amatorska 2023s.t.0
139Pieter VanspeybroeckEkipa amatorska 2023s.t.0
140Edward TheunsLidl-Trek+12.320
141Lionel TaminiauxAlpecin - Deceunincks.t.0
142Stijn SteelsEkipa amatorska 2023s.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Nikias ArndtBahrain Victorious4386525
2Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.15
3Stefano OldaniAlpecin - Deceunincks.t.10
4Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.5
5Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
6Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
7David DekkerTeam Arkea - Samsics.t.0
8Jake StewartGroupama - FDJs.t.0
9Andrea VendrameAg2r - Citroën Teams.t.0
10Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
11Michał KwiatkowskiINEOS Grenadierss.t.0
12Kristian SbaragliAlpecin - Deceunincks.t.0
13Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
14Pascal EenkhoornLotto - Dstnys.t.0
15Tim WellensUAE Team Emiratess.t.0
16Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
17Lorenzo RotaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
18Marco CanolaEkipa amatorska 2023+0.050
19Denis NekrasovEkipa amatorska 2023s.t.0
20Davide VillellaEkipa amatorska 2023+0.100
21Romain SeigleEkipa amatorska 2023s.t.0
22Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Team+0.130
23Maciej PaterskiVoster - ATS Team+0.170
24Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2023+0.190
25Jenthe BiermansTeam Arkea - Samsics.t.0
26Tao Geoghegan HartINEOS Grenadierss.t.0
27Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
28Tim DeclercqSoudal - Quick Steps.t.0
29Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl-Treks.t.0
30Xandro MeurisseAlpecin - Deceunincks.t.0
31Edward TheunsLidl-Trek+0.280
32Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
33Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
34Kobe GoossensIntermarché - Circus - Wantys.t.0
35Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam Jayco - AlUlas.t.0
36Senne LeysenAlpecin - Deceuninck+0.520
37Georg ZimmermannIntermarché - Circus - Wantys.t.0
38Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
39Patryk StoszVoster - ATS Teams.t.0
40Gijs Van HoeckeHuman Powered Healths.t.0
41Xandres VervloesemEkipa amatorska 2023s.t.0
42Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
43Nicolas RocheEkipa amatorska 2023s.t.0
44Evgeny ShalunovEkipa amatorska 2023s.t.0
45Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2023s.t.0
46Attila ValterJumbo - Visma+1.050
47Andrea PasqualonBahrain Victorious+1.080
48Romain CombaudTeam DSM - Firmenichs.t.0
49Ruben Fernandez AndujarCofidiss.t.0
50Pavel KochetkovEkipa amatorska 2023+1.360
51Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
52Dylan TeunsIsrael - Premier Techs.t.0
53Eros CapecchiEkipa amatorska 2023+1.400
54Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.0
55John DegenkolbTeam DSM - Firmenichs.t.0
56Gabriel CullaighEkipa amatorska 2023s.t.0
57Antoine DuchesneEkipa amatorska 2023+1.440
58Nikita Umerbekov StalnovKoniec kariery 2023s.t.0
59Natnael Teweldemedhin BerhaneBeykoz Belediyesi Spor Kulübüs.t.0
60Attilio VivianiTeam Corratecs.t.0
61Julien El FaresEkipa amatorska 2023s.t.0
62Rémi CavagnaSoudal - Quick Steps.t.0
63Alexis RenardCofidiss.t.0
64Silvan DillierAlpecin - Deceunincks.t.0
65Dion SmithIntermarché - Circus - Wanty+1.440
66Jonas RickaertAlpecin - Deceuninck+1.500
67Piotr BrożynaVoster - ATS Teams.t.0
68Christoph PfingstenEkipa amatorska 2023s.t.0
69Michael SchwarzmannLotto - Dstny+1.550
70George BennettUAE Team Emiratess.t.0
71Dario CataldoLidl-Trek+1.580
72Jos Van EmdenJumbo - Vismas.t.0
73Clement BerthetAg2r - Citroën Teams.t.0
74Pieter VanspeybroeckEkipa amatorska 2023s.t.0
75Tanel KangertEkipa amatorska 2023s.t.0
76Simon ClarkeIsrael - Premier Tech+2.240
77Artem NychGlassdrive - Q8 - Anicolors.t.0
78Owain DoullEF Education - EasyPosts.t.0
79Max KanterMovistar Team+2.550
80Niklas MärklTeam DSM - Firmenichs.t.0
81Phil BauhausBahrain Victoriouss.t.0
82Alessandro CoviUAE Team Emirates+3.050
83Charles QuartermanTeam Corratecs.t.0
84Marco MarcatoEkipa amatorska 2023s.t.0
85Alexander KonychevTeam Corratecs.t.0
86Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
87Larry WarbasseAg2r - Citroën Teams.t.0
88Tony GallopinLidl-Treks.t.0
89Lionel TaminiauxAlpecin - Deceuninck+3.050
90Łukasz WiśniowskiEF Education - EasyPosts.t.0
91Maciej BodnarTotalEnergiess.t.0
92Lukas PöstlbergerTeam Jayco - AlUlas.t.0
93Luke RoweINEOS Grenadierss.t.0
94Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsic+3.090
95Barnabás PEÁKHuman Powered Health+3.230
96Logan OwenEkipa amatorska 2023s.t.0
97Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2023+3.300
98Biniyam GhirmayIntermarché - Circus - Wanty+3.390
99Sean BennettEkipa amatorska 2023+3.300
100Ivan Garcia CortinaMovistar Teams.t.0
101Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUla+3.500
102Andrey Amador BikkazakovaEF Education - EasyPost+3.590
103Florian StorkTeam DSM - Firmenich+4.220
104Ben TulettINEOS Grenadierss.t.0
105Manuele BoaroAstana Qazaqstan Team+4.220
106Kevin InkelaarTDT - Unibet+4.250
107Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+5.030
108Michał GołaśEkipa amatorska 2023s.t.0
109Ryan MullenBora - Hansgrohes.t.0
110Igor BoevEkipa amatorska 2023s.t.0
111Emils LiepinsLidl-Trek+6.500
112Fernando Gaviria RendonMovistar Team+8.010
113Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2023s.t.0
114Matteo SobreroTeam Jayco - AlUlas.t.0
115Mikkel BjergUAE Team Emiratess.t.0
116Yevgeniy FedorovAstana Qazaqstan Team+11.300
117Daniel Arroyave CañasEkipa amatorska 2023s.t.0
118Fabio SabatiniEkipa amatorska 2023+14.030
119Gianni MosconAstana Qazaqstan Teams.t.0
120Filip MaciejukBahrain Victoriouss.t.0
121Matteo JorgensonMovistar Teams.t.0
122Marcel SiebergKoniec kariery 2023s.t.0
123Maximilian Richard WalscheidCofidiss.t.0
124Fumiyuki BeppuEkipa amatorska 2023s.t.0
125Davide MartinelliAstana Qazaqstan Teams.t.0
126Ian GarrisonEkipa amatorska 2023s.t.0
127Julius Van Den BergEF Education - EasyPosts.t.0
128Stijn SteelsEkipa amatorska 2023s.t.0
129Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Healths.t.0
130Norman VahtraGo Sport - Roubaix Lille Métropoles.t.0
131Oliviero TroiaEkipa amatorska 2023s.t.0
132Robert PowerEkipa amatorska 2023s.t.0
133Alvaro Jose Hodeg ChaguiUAE Team Emiratess.t.0
134Olav KooijJumbo - Vismas.t.0
135Taco Van Der HoornIntermarché - Circus - Wantys.t.0
136Tom BohliTudor Pro Cycling Teams.t.0
137Clément DavyGroupama - FDJs.t.0
138Sebastian LangeveldEkipa amatorska 2023s.t.0
139Anthony JullienEkipa amatorska 2023s.t.0
140William BonnetKoniec kariery 2023s.t.0
141Matthias BrändleEkipa amatorska 2023s.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rémi CavagnaSoudal - Quick Step4485625
2Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates+0.1315
3Maciej BodnarTotalEnergiess.t.10
4Mikkel BjergUAE Team Emirates+0.185
5Michał KwiatkowskiINEOS Grenadiers+0.190
6Maximilian Richard WalscheidCofidis+0.210
7Nikias ArndtBahrain Victorious+0.280
8Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+0.290
9Matej MohoricBahrain Victorious+0.310
10Matthias BrändleEkipa amatorska 2023+0.320
11Tim WellensUAE Team Emirates+0.340
12Andrey Amador BikkazakovaEF Education - EasyPost+0.350
13Matteo SobreroTeam Jayco - AlUla+0.360
14Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
15Sebastian LangeveldEkipa amatorska 2023+0.370
16Julius Van Den BergEF Education - EasyPost+0.390
17Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUla+0.400
18Jos Van EmdenJumbo - Visma+0.430
19Charles QuartermanTeam Corratec+0.460
20Jai HindleyBora - Hansgrohe+0.470
21Pascal EenkhoornLotto - Dstny+0.480
22Jonas RickaertAlpecin - Deceuninck+0.490
23Xandro MeurisseAlpecin - Deceuninck+0.500
24Senne LeysenAlpecin - Deceuninck+0.510
25Ryan MullenBora - Hansgrohe+0.520
26Tao Geoghegan HartINEOS Grenadiers+0.530
27Ben TulettINEOS Grenadierss.t.0
28Lukas PöstlbergerTeam Jayco - AlUlas.t.0
29Romain SeigleEkipa amatorska 2023+0.580
30Tanel KangertEkipa amatorska 2023+0.590
31Matteo JorgensonMovistar Team+1.000
32Silvan DillierAlpecin - Deceuninck+1.010
33Filip MaciejukBahrain Victoriouss.t.0
34Kobe GoossensIntermarché - Circus - Wanty+1.050
35Dylan TeunsIsrael - Premier Tech+1.060
36Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
37George BennettUAE Team Emiratess.t.0
38Clément DavyGroupama - FDJ+1.070
39Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl-Trek+1.090
40Stefano OldaniAlpecin - Deceuninck+1.100
41Yevgeniy FedorovAstana Qazaqstan Team+1.110
42Dion SmithIntermarché - Circus - Wantys.t.0
43Manuele BoaroAstana Qazaqstan Team+1.120
44Alexis RenardCofidiss.t.0
45Giovanni AleottiBora - Hansgrohe+1.160
46Barnabás PEÁKHuman Powered Health+1.170
47Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2023+1.210
48Gijs Van HoeckeHuman Powered Health+1.220
49Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
50Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Team+1.230
51Clement BerthetAg2r - Citroën Teams.t.0
52Owain DoullEF Education - EasyPosts.t.0
53Christoph PfingstenEkipa amatorska 2023+1.250
54Tony GallopinLidl-Treks.t.0
55Lorenzo RotaIntermarché - Circus - Wanty+1.260
56Emils LiepinsLidl-Trek+1.270
57Larry WarbasseAg2r - Citroën Teams.t.0
58Oliviero TroiaEkipa amatorska 2023+1.280
59Edward TheunsLidl-Trek+1.290
60Quinten HermansAlpecin - Deceuninck+1.300
61Romain CombaudTeam DSM - Firmenichs.t.0
62Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Team+1.310
63Tim DeclercqSoudal - Quick Step+1.330
64Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.0
65Alexander KonychevTeam Corratec+1.360
66Dario CataldoLidl-Trek+1.370
67Ian GarrisonEkipa amatorska 2023+1.380
68Artem NychGlassdrive - Q8 - Anicolor+1.410
69Jenthe BiermansTeam Arkea - Samsic+1.430
70Piotr BrożynaVoster - ATS Teams.t.0
71Logan OwenEkipa amatorska 2023+1.470
72John DegenkolbTeam DSM - Firmenichs.t.0
73Ruben Fernandez AndujarCofidiss.t.0
74Evgeny ShalunovEkipa amatorska 2023+1.480
75Georg ZimmermannIntermarché - Circus - Wanty+1.490
76Alvaro Jose Hodeg ChaguiUAE Team Emirates+1.500
77Antoine DuchesneEkipa amatorska 2023s.t.0
78Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+1.520
79Davide MartinelliAstana Qazaqstan Team+1.530
80Michał GołaśEkipa amatorska 2023s.t.0
81Davide VillellaEkipa amatorska 2023+1.540
82Stijn SteelsEkipa amatorska 2023s.t.0
83Kristian SbaragliAlpecin - Deceuninck+1.550
84Niklas MärklTeam DSM - Firmenich+1.570
85Norman VahtraGo Sport - Roubaix Lille Métropole+1.580
86Florian StorkTeam DSM - Firmenichs.t.0
87Nans PetersAg2r - Citroën Team+1.590
88Marco MarcatoEkipa amatorska 2023+2.010
89Nicolas RocheEkipa amatorska 2023s.t.0
90Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Team+2.020
91Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam Jayco - AlUla+2.030
92Denis NekrasovEkipa amatorska 2023s.t.0
93Phil BauhausBahrain Victorious+2.050
94Patryk StoszVoster - ATS Team+2.060
95Andrea PasqualonBahrain Victorious+2.070
96Ivan Garcia CortinaMovistar Teams.t.0
97Łukasz WiśniowskiEF Education - EasyPosts.t.0
98Julien El FaresEkipa amatorska 2023+2.080
99Jorge Arcas PeñaMovistar Team+2.090
100Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.0
101Daniel Arroyave CañasEkipa amatorska 2023s.t.0
102Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsic+2.110
103Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
104Marcel SiebergKoniec kariery 2023s.t.0
105Xandres VervloesemEkipa amatorska 2023+2.120
106Nikita Umerbekov StalnovKoniec kariery 2023s.t.0
107Andrea VendrameAg2r - Citroën Team+2.130
108David DekkerTeam Arkea - Samsic+2.140
109Biniyam GhirmayIntermarché - Circus - Wanty+2.150
110Michał PalutaGlobal 6 Cycling+2.180
111Marco CanolaEkipa amatorska 2023s.t.0
112Eros CapecchiEkipa amatorska 2023+2.190
113Pieter VanspeybroeckEkipa amatorska 2023+2.220
114Fumiyuki BeppuEkipa amatorska 2023+2.240
115Olav KooijJumbo - Visma+2.280
116Lionel TaminiauxAlpecin - Deceunincks.t.0
117Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2023s.t.0
118Tom BohliTudor Pro Cycling Team+2.310
119Attila ValterJumbo - Visma+2.330
120Max KanterMovistar Team+2.350
121Jake StewartGroupama - FDJs.t.0
122Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Health+2.390
123Fabian LienhardGroupama - FDJ+2.470
124William BonnetKoniec kariery 2023+2.480
125Michael SchwarzmannLotto - Dstny+2.490
126Pavel KochetkovEkipa amatorska 2023s.t.0
127Anthony JullienEkipa amatorska 2023+2.510
128Taco Van Der HoornIntermarché - Circus - Wanty+2.530
129Sean BennettEkipa amatorska 2023+2.550
130Maciej PaterskiVoster - ATS Team+2.560
131Fabio SabatiniEkipa amatorska 2023s.t.0
132Gabriel CullaighEkipa amatorska 2023+3.020
133Gianni MosconAstana Qazaqstan Team+3.030
134Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2023+3.050
135Luke RoweINEOS Grenadiers+3.080
136Igor BoevEkipa amatorska 2023+3.100
137Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2023+3.110
138Natnael Teweldemedhin BerhaneBeykoz Belediyesi Spor Kulübü+3.130
139Kevin InkelaarTDT - Unibet+3.220
140Robert PowerEkipa amatorska 2023+3.320
141Attilio VivianiTeam Corratec+3.390

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Julius Van Den BergEF Education - EasyPost2.58.4625
2Alexis RenardCofidiss.t.15
3Matteo JorgensonMovistar Teams.t.10
4Gianni MosconAstana Qazaqstan Teams.t.5
5Alvaro Jose Hodeg ChaguiUAE Team Emirates+0.030
6Fernando Gaviria RendonMovistar Teams.t.0
7Olav KooijJumbo - Vismas.t.0
8John DegenkolbTeam DSM - Firmenichs.t.0
9Phil BauhausBahrain Victoriouss.t.0
10Lionel TaminiauxAlpecin - Deceunincks.t.0
11Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsics.t.0
12Max KanterMovistar Teams.t.0
13Jake StewartGroupama - FDJs.t.0
14Michael SchwarzmannLotto - Dstnys.t.0
15Alexander KonychevTeam Corratecs.t.0
16Davide MartinelliAstana Qazaqstan Teams.t.0
17Ivan Garcia CortinaMovistar Teams.t.0
18Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.0
19Edward TheunsLidl-Treks.t.0
20Marco CanolaEkipa amatorska 2023s.t.0
21Maximilian Richard WalscheidCofidiss.t.0
22Stanislaw AniolkowskiHuman Powered Healths.t.0
23Attilio VivianiTeam Corratecs.t.0
24Michał KwiatkowskiINEOS Grenadierss.t.0
25Silvan DillierAlpecin - Deceunincks.t.0
26Norman VahtraGo Sport - Roubaix Lille Métropoles.t.0
27Patryk StoszVoster - ATS Teams.t.0
28Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.0
29Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
30Kristian SbaragliAlpecin - Deceunincks.t.0
31Ben TulettINEOS Grenadierss.t.0
32Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
33Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
34Denis NekrasovEkipa amatorska 2023s.t.0
35Maximiliano Ariel Richeze AraquistainEkipa amatorska 2023s.t.0
36Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
37Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
38Fumiyuki BeppuEkipa amatorska 2023s.t.0
39Dion SmithIntermarché - Circus - Wantys.t.0
40Alessandro CoviUAE Team Emiratess.t.0
41Romain SeigleEkipa amatorska 2023s.t.0
42Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
43Kobe GoossensIntermarché - Circus - Wantys.t.0
44Clement BerthetAg2r - Citroën Teams.t.0
45Lorenzo RotaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
46Georg ZimmermannIntermarché - Circus - Wantys.t.0
47Biniyam GhirmayIntermarché - Circus - Wantys.t.0
48Tony GallopinLidl-Treks.t.0
49Tanel KangertEkipa amatorska 2023s.t.0
50Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.0
51Jenthe BiermansTeam Arkea - Samsics.t.0
52Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.0
53Barnabás PEÁKHuman Powered Healths.t.0
54Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Teams.t.0
55Antoine DuchesneEkipa amatorska 2023s.t.0
56Stefano OldaniAlpecin - Deceunincks.t.0
57Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
58Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
59Jonas RickaertAlpecin - Deceunincks.t.0
60Matteo SobreroTeam Jayco - AlUlas.t.0
61Pavel KochetkovEkipa amatorska 2023s.t.0
62Anthony JullienEkipa amatorska 2023s.t.0
63Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
64Andrea VendrameAg2r - Citroën Teams.t.0
65Larry WarbasseAg2r - Citroën Teams.t.0
66Pascal EenkhoornLotto - Dstnys.t.0
67Tim DeclercqSoudal - Quick Steps.t.0
68Dylan TeunsIsrael - Premier Techs.t.0
69Xandro MeurisseAlpecin - Deceunincks.t.0
70Tim WellensUAE Team Emiratess.t.0
71Sebastian LangeveldEkipa amatorska 2023s.t.0
72Gijs Van HoeckeHuman Powered Healths.t.0
73Tom BohliTudor Pro Cycling Teams.t.0
74Attila ValterJumbo - Vismas.t.0
75Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2023s.t.0
76Yevgeniy FedorovAstana Qazaqstan Teams.t.0
77Davide VillellaEkipa amatorska 2023s.t.0
78Gabriel CullaighEkipa amatorska 2023s.t.0
79Logan OwenEkipa amatorska 2023s.t.0
80Christoph PfingstenEkipa amatorska 2023s.t.0
81Matthias BrändleEkipa amatorska 2023s.t.0
82Artem NychGlassdrive - Q8 - Anicolors.t.0
83George BennettUAE Team Emiratess.t.0
84Maciej PaterskiVoster - ATS Teams.t.0
85Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
86Filip MaciejukBahrain Victoriouss.t.0
87Andrey Amador BikkazakovaEF Education - EasyPosts.t.0
88Stijn SteelsEkipa amatorska 2023s.t.0
89Dario CataldoLidl-Treks.t.0
90Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
91Fabio SabatiniEkipa amatorska 2023s.t.0
92Daniel Arroyave CañasEkipa amatorska 2023s.t.0
93Ryan MullenBora - Hansgrohes.t.0
94Ruben Fernandez AndujarCofidiss.t.0
95Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
96Nicolas RocheEkipa amatorska 2023s.t.0
97Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2023s.t.0
98Niklas MärklTeam DSM - Firmenichs.t.0
99Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl-Treks.t.0
100Xandres VervloesemEkipa amatorska 2023s.t.0
101Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
102Nikias ArndtBahrain Victoriouss.t.0
103David DekkerTeam Arkea - Samsics.t.0
104Ilnur ZakarinEkipa amatorska 2023s.t.0
105Romain CombaudTeam DSM - Firmenichs.t.0
106Owain DoullEF Education - EasyPosts.t.0
107Jos Van EmdenJumbo - Vismas.t.0
108Julien El FaresEkipa amatorska 2023s.t.0
109Charles QuartermanTeam Corratecs.t.0
110Nikita Umerbekov StalnovKoniec kariery 2023s.t.0
111Clément DavyGroupama - FDJs.t.0
112Emils LiepinsLidl-Treks.t.0
113Łukasz WiśniowskiEF Education - EasyPosts.t.0
114Piotr BrożynaVoster - ATS Teams.t.0
115Rémi CavagnaSoudal - Quick Steps.t.0
116Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam Jayco - AlUlas.t.0
117Kevin InkelaarTDT - Unibets.t.0
118Eros CapecchiEkipa amatorska 2023s.t.0
119Natnael Teweldemedhin BerhaneBeykoz Belediyesi Spor Kulübüs.t.0
120Maciej BodnarTotalEnergiess.t.0
121Tao Geoghegan HartINEOS Grenadierss.t.0
122Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUlas.t.0
123Taco Van Der HoornIntermarché - Circus - Wantys.t.0
124Sean BennettEkipa amatorska 2023s.t.0
125Luke RoweINEOS Grenadiers+0.360
126Marcel SiebergKoniec kariery 2023s.t.0
127Igor BoevEkipa amatorska 2023+0.440
128Evgeny ShalunovEkipa amatorska 2023+0.570
129William BonnetKoniec kariery 2023+1.140
130Lukas PöstlbergerTeam Jayco - AlUla+2.000
131Robert PowerEkipa amatorska 2023+2.430
132Oliviero TroiaEkipa amatorska 2023s.t.0
133Manuele BoaroAstana Qazaqstan Team+3.110
134Marco MarcatoEkipa amatorska 2023s.t.0
135Michał GołaśEkipa amatorska 2023+3.200
136Pieter VanspeybroeckEkipa amatorska 2023s.t.0
137Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.0
138Ian GarrisonEkipa amatorska 2023s.t.0
139Mikkel BjergUAE Team Emiratess.t.0
140Florian StorkTeam DSM - Firmenich+3.400

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)