Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

06-12-2023 08:52

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Benoit CosnefroyAg2r - Citroën Team5.59.56175
2Julian AlaphilippeSoudal - Quick Steps.t.110
3Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+0.0390
4Ethan HayterINEOS Grenadiers+0.1378
5Connor SwiftINEOS Grenadierss.t.70
6Frank BonnamourAg2r - Citroën Teams.t.61
7Jasper StuyvenLidl-Treks.t.52
8Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.44
9Quentin PacherGroupama - FDJ+0.1638
10Giacomo NizzoloIsrael - Premier Tech+0.1734
11Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsics.t.31
12Davide BalleriniSoudal - Quick Steps.t.28
13Giovanni AleottiBora - Hansgrohes.t.25
14Aurelien Paret-PeintreAg2r - Citroën Teams.t.22
15Julien SimonTotalEnergiess.t.19
16Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.16
17Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.14
18Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.12
19Ben HermansIsrael - Premier Techs.t.11
20Warren BarguilTeam Arkea - Samsics.t.10
21Maxime ChevalierEkipa amatorska 2023s.t.9
22Michael Valgren AndersenCycling Team Kranjs.t.8
23Stephen WilliamsIsrael - Premier Techs.t.7
24Mathieu BurgaudeauTotalEnergiess.t.6
25Tanel KangertEkipa amatorska 2023s.t.5
26Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.5
27Mattia CattaneoSoudal - Quick Steps.t.5
28Thibault FerasseEkipa amatorska 2023s.t.5
29Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2023+0.225
30Andrea VendrameAg2r - Citroën Team+0.535
31Edvald Boasson HagenTotalEnergiess.t.5
32Julien TrarieuxChina Glory Continental Cycling Teams.t.5
33Omer GoldsteinIsrael - Premier Techs.t.5
34Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.5
35Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.5
36Patrick KonradBora - Hansgrohes.t.5
37Romain HardyEkipa amatorska 2023s.t.5
38Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Teams.t.5
39Abner Gonzalez RiveraMovistar Teams.t.5
40Daniel MartinEkipa amatorska 2023s.t.5
41Mattias Skjelmose JensenLidl-Treks.t.0
42Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
43Larry WarbasseAg2r - Citroën Teams.t.0
44Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohes.t.0
45Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2023+1.090
46Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+1.470
47Pascal EenkhoornLotto - Dstny+2.030
48David GauduGroupama - FDJ+2.250
49Luke RoweINEOS Grenadierss.t.0
50Jose Manuel Diaz GallegoBurgos - BH+2.580
51Simon GeschkeCofidis+3.450
52Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUla+4.270
53Simon ClarkeIsrael - Premier Tech+4.390
54Evaldas SiskeviciusEkipa amatorska 2023s.t.0
55Tim DeclercqSoudal - Quick Step+4.530
56Baptiste PlanckaertIntermarché - Circus - Wantys.t.0
57Kobe GoossensIntermarché - Circus - Wantys.t.0
58Alessandro FedeliQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
59Jonas Vingegaard RasmussenJumbo - Vismas.t.0
60Tadej PogacarUAE Team Emirates+6.300
61Pieter SerrySoudal - Quick Steps.t.0
62Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.0
63Angel Fuentes PaniegoBurgos - BHs.t.0
64Tsgabu Gebremaryam GrmayTeam Jayco - AlUlas.t.0
65Sean BennettEkipa amatorska 2023s.t.0
66Merhawi KudusTeam Jayco - AlUlas.t.0
67Romain SeigleEkipa amatorska 2023s.t.0
68Jérémy BellicaudEkipa amatorska 2023s.t.0
69Alexandre DelettreCofidiss.t.0
70Brent BookwalterEkipa amatorska 2023s.t.0
71Mauro SchmidSoudal - Quick Steps.t.0
72Simon GuglielmiTeam Arkea - Samsics.t.0
73David DekkerTeam Arkea - Samsics.t.0
74Julien BernardLidl-Treks.t.0
75Nils EekhoffTeam DSM - Firmenichs.t.0
76Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
77Andreas LeknessundTeam DSM - Firmenichs.t.0
78Delio Fernandez CruzAP Hotels & Resorts - Tavira - SC Farense+10.430
79Owain DoullEF Education - EasyPosts.t.0
80Ben SwiftINEOS Grenadierss.t.0
81Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emiratess.t.0
82Romain CombaudTeam DSM - Firmenichs.t.0
83Gabriel CullaighEkipa amatorska 2023s.t.0
84Thomas ChampionCofidiss.t.0
85Andrey Amador BikkazakovaEF Education - EasyPosts.t.0
86Kevin ColleoniTeam Jayco - AlUlas.t.0
87Sergio Samitier SamitierMovistar Team+13.040
88Gijs LeemreizeJumbo - Vismas.t.0
89Tomasz MarczyńskiEkipa amatorska 2023s.t.0
90Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
91Isaac Canton SerranoEkipa amatorska 2023s.t.0
92Niki TerpstraEkipa amatorska 2023s.t.0
93Niklas EgUno-X Pro Cycling Teams.t.0
94Mario Aparicio MunozBurgos - BHs.t.0
95Felix GallAg2r - Citroën Teams.t.0
96Benjamin PerryHuman Powered Healths.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)