Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

06-12-2023 09:08

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Wout Van AertJumbo - Visma31.42.22120
2Ethan HayterINEOS Grenadiers+0.0690
3Julian AlaphilippeSoudal - Quick Step+0.2772
4Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+0.4166
5Michael WoodsIsrael - Premier Tech+1.0060
6Rohan DennisJumbo - Visma+1.1454
7Daniel MartinEkipa amatorska 2023+1.1648
8Kristian SbaragliAlpecin - Deceuninck+1.4342
9Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Team+2.0436
10Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadiers+2.0730
11Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Team+2.0827
12Xandro MeurisseAlpecin - Deceunincks.t.24
13Nicolas RocheEkipa amatorska 2023s.t.21
14James ShawEF Education - EasyPost+2.1618
15Maxime BouetTeam Arkea - Samsic+2.3316
16Connor SwiftINEOS Grenadiers+2.4214
17Gavin MannionEkipa amatorska 2023+2.5812
18Simon ClarkeIsrael - Premier Tech+3.0710
19Matteo JorgensonMovistar Team+3.129
20Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+3.378
21Alex PetersEkipa amatorska 2023+3.530
22Robin CarpenterL39ion of Los Angeles+3.550
23Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGA+4.070
24Yves LampaertSoudal - Quick Step+4.220
25Maximilian StedmanAT85 Pro Cycling+4.230
26Silvan DillierAlpecin - Deceuninck+4.330
27Sergio Roman Martin GalanCaja Rural - Seguros RGA+4.440
28Michał PalutaGlobal 6 Cycling+7.470
29Michał KwiatkowskiINEOS Grenadiers+8.090
30Pascal EenkhoornLotto - Dstny+8.280
31Matthew GibsonHuman Powered Health+9.240
32Mauro SchmidSoudal - Quick Step+9.420
33Colin JoyceHuman Powered Health+9.430
34Oliver StockwellCycling Team Friuli ASD+10.280
35Ryan ChristensenBolton Equities - Black Spoke+10.340
36Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2023+10.400
37Josu Etxeberria AzpilikuetaCaja Rural - Seguros RGA+11.120
38James MitriEkipa amatorska 2023+11.380
39Robert DonaldsonTrinity Racing+11.470
40Alexandar RichardsonSaint Piran+11.590
41Ben TulettINEOS Grenadiers+12.250
42George BennettUAE Team Emirates+13.190
43Tim DeclercqSoudal - Quick Step+13.250
44Steven LampierEkipa amatorska 2023+13.380
45Max WalkerTrinity Racing+14.570
46Reto HollensteinIsrael - Premier Tech+15.240
47Nickolas ZukowskyQ36.5 Pro Cycling Team+15.480
48Thomas GloagJumbo - Visma+17.430
49Joey RosskopfQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
50Owain DoullEF Education - EasyPost+19.380
51Rory TownsendBolton Equities - Black Spoke+20.110
52Romain CombaudTeam DSM - Firmenich+20.530
53Davide BalleriniSoudal - Quick Step+21.090
54Dario CataldoLidl-Trek+21.130
55Richie PorteEkipa amatorska 2023+21.240
56Sean BennettEkipa amatorska 2023+22.330
57Gijs LeemreizeJumbo - Visma+24.130
58Christopher BlevinsEkipa amatorska 2023+24.290
59David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGA+24.480
60Ben HealyEF Education - EasyPost+25.470
61Alex DowsettEkipa amatorska 2023+26.230
62Marc Soler GimenezUAE Team Emirates+27.340
63Thomas MeinEkipa amatorska 2023+27.350
64Mason HollymanIsrael - Premier Tech+27.510
65Max KanterMovistar Team+28.110
66Nicholas DlaminiEkipa amatorska 2023+32.400
67Luke LampertiTrinity Racing+32.510
68Mark CavendishAstana Qazaqstan Team+33.270
69Kyle MurphyL39ion of Los Angeles+34.140
70Gruffudd LewisEkipa amatorska 2023+34.200
71Jimmy JanssensAlpecin - Deceuninck+34.380
72Leon MazzoneSaint Piran+36.390
73Jacob ScottBolton Equities - Black Spoke+36.460
74Jon Barrenetxea GolzarriCaja Rural - Seguros RGA+38.380
75Tim NabermanTeam DSM - Firmenich+39.410
76Rob BrittonEkipa amatorska 2023+39.560
77Andre GreipelKoniec kariery 2023+41.230
78Nicolas Mariotto SesslerGlobal 6 Cycling+47.190
79Hans BeckingEkipa amatorska 2023+47.260
80Matthew BostockBolton Equities - Black Spoke+50.050
81Daniel McLayTeam Arkea - Samsic+51.070
82Jokin Murguialday ElorzaCaja Rural - Seguros RGA+55.160
83Gabriel CullaighEkipa amatorska 2023+56.130
84Bradley SymondsSaint Piran+1.02.440
85Oliver PeckoverEkipa amatorska 2023+1.03.260
86Simon WilsonEkipa amatorska 2023+1.07.230
87Christopher LathamEkipa amatorska 2023+1.11.420
88William TidballSaint Piran+1.15.250
89William BjergfeltEkipa amatorska 2023+1.18.570
90Oliver MaxwellEkipa amatorska 2023+1.20.310
91Tom MazzoneSaint Piran+1.27.380
92Max RushbyMateriel-velo.com+1.28.570
93Ross LambEkipa amatorska 2023+1.29.420
94Ross HollandEkipa amatorska 2023+1.50.010

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Wout Van AertJumbo - Visma4.33.3620
2Nils EekhoffTeam DSM - Firmenichs.t.10
3Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.5
4Ethan HayterINEOS Grenadierss.t.0
5Rory TownsendBolton Equities - Black Spoke+0.020
6Michael WoodsIsrael - Premier Techs.t.0
7Giacomo NizzoloIsrael - Premier Techs.t.0
8Julian AlaphilippeSoudal - Quick Steps.t.0
9Xandro MeurisseAlpecin - Deceunincks.t.0
10Kristian SbaragliAlpecin - Deceunincks.t.0
11Robert DonaldsonTrinity Racings.t.0
12James ShawEF Education - EasyPosts.t.0
13Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
14Matteo JorgensonMovistar Teams.t.0
15Connor SwiftINEOS Grenadierss.t.0
16Daniel MartinEkipa amatorska 2023s.t.0
17Michał KwiatkowskiINEOS Grenadierss.t.0
18Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.0
19Alex PetersEkipa amatorska 2023+0.070
20Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Robin CarpenterL39ion of Los Angeles4.45.5720
2Ethan HayterINEOS Grenadiers+0.3310
3Alex PetersEkipa amatorska 2023s.t.5
4Max KanterMovistar Teams.t.0
5Julian AlaphilippeSoudal - Quick Steps.t.0
6Rory TownsendBolton Equities - Black Spokes.t.0
7Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
8Ethan VernonSoudal - Quick Steps.t.0
9Kristian SbaragliAlpecin - Deceunincks.t.0
10Giacomo NizzoloIsrael - Premier Techs.t.0
11James ShawEF Education - EasyPosts.t.0
12Colin JoyceHuman Powered Healths.t.0
13Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
14Matthew GibsonHuman Powered Healths.t.0
15Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
16Michael WoodsIsrael - Premier Techs.t.0
17Robert DonaldsonTrinity Racings.t.0
18Xandro MeurisseAlpecin - Deceunincks.t.0
19Maximilian StedmanAT85 Pro Cyclings.t.0
20Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Wout Van AertJumbo - Visma4465620
2Julian AlaphilippeSoudal - Quick Steps.t.10
3Michael WoodsIsrael - Premier Tech+0.015
4Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPost+0.040
5Ethan HayterINEOS Grenadiers+0.080
6Daniel MartinEkipa amatorska 2023+0.130
7Kristian SbaragliAlpecin - Deceuninck+0.160
8Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.0
9Sergio Roman Martin GalanCaja Rural - Seguros RGA+0.270
10Nicolas RocheEkipa amatorska 2023+0.290
11Maximilian StedmanAT85 Pro Cyclings.t.0
12Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadierss.t.0
13Maxime BouetTeam Arkea - Samsic+0.350
14Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Team+0.370
15Oliver StockwellCycling Team Friuli ASD+0.410
16Xandro MeurisseAlpecin - Deceunincks.t.0
17Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
18Connor SwiftINEOS Grenadiers+0.440
19Gavin MannionEkipa amatorska 2023s.t.0
20Rohan DennisJumbo - Vismas.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ethan HayterINEOS Grenadiers3.33.0120
2Giacomo NizzoloIsrael - Premier Techs.t.10
3Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.5
4Luke LampertiTrinity Racings.t.0
5Mark CavendishAstana Qazaqstan Teams.t.0
6Colin JoyceHuman Powered Healths.t.0
7Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
8Julian AlaphilippeSoudal - Quick Steps.t.0
9Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
10Kristian SbaragliAlpecin - Deceunincks.t.0
11Rob BrittonEkipa amatorska 2023s.t.0
12Maxime BouetTeam Arkea - Samsics.t.0
13Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
14Sergio Roman Martin GalanCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
15Michał KwiatkowskiINEOS Grenadierss.t.0
16Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2023s.t.0
17Matthew GibsonHuman Powered Healths.t.0
18Xandro MeurisseAlpecin - Deceunincks.t.0
19James ShawEF Education - EasyPosts.t.0
20David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Wout Van AertJumbo - Visma4.35.5620
2Ethan HayterINEOS Grenadierss.t.10
3Julian AlaphilippeSoudal - Quick Steps.t.5
4Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
5James ShawEF Education - EasyPosts.t.0
6Michael WoodsIsrael - Premier Techs.t.0
7Daniel MartinEkipa amatorska 2023s.t.0
8Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
9Matteo JorgensonMovistar Team+0.040
10Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadierss.t.0
11Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2023+0.100
12Connor SwiftINEOS Grenadierss.t.0
13Yves LampaertSoudal - Quick Steps.t.0
14Gavin MannionEkipa amatorska 2023s.t.0
15Maximilian StedmanAT85 Pro Cyclings.t.0
16Kristian SbaragliAlpecin - Deceunincks.t.0
17Xandro MeurisseAlpecin - Deceunincks.t.0
18Michał KwiatkowskiINEOS Grenadierss.t.0
19Rohan DennisJumbo - Vismas.t.0
20Sergio Roman Martin GalanCaja Rural - Seguros RGAs.t.0

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Yves LampaertSoudal - Quick Step4.39.0920
2Matteo JorgensonMovistar Teams.t.10
3Matthew GibsonHuman Powered Healths.t.5
4Davide BalleriniSoudal - Quick Step+0.350
5Pascal EenkhoornLotto - Dstny+0.410
6Ethan HayterINEOS Grenadiers+1.510
7Wout Van AertJumbo - Vismas.t.0
8Max KanterMovistar Teams.t.0
9Rohan DennisJumbo - Vismas.t.0
10Kristian SbaragliAlpecin - Deceunincks.t.0
11Thomas MeinEkipa amatorska 2023s.t.0
12Julian AlaphilippeSoudal - Quick Steps.t.0
13Mark CavendishAstana Qazaqstan Teams.t.0
14Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
15Gabriel CullaighEkipa amatorska 2023s.t.0
16Michał PalutaGlobal 6 Cyclings.t.0
17Ryan ChristensenBolton Equities - Black Spokes.t.0
18Mikkel Frolich HonoreEF Education - EasyPosts.t.0
19Connor SwiftINEOS Grenadierss.t.0
20Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadierss.t.0

Wyniki etapu 8:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Wout Van AertJumbo - Visma2064020
2Andre GreipelKoniec kariery 2023s.t.10
3Mark CavendishAstana Qazaqstan Teams.t.5
4Colin JoyceHuman Powered Healths.t.0
5Max KanterMovistar Teams.t.0
6Rory TownsendBolton Equities - Black Spokes.t.0
7Matthew GibsonHuman Powered Healths.t.0
8Oliver PeckoverEkipa amatorska 2023s.t.0
9Matthew BostockBolton Equities - Black Spokes.t.0
10Gabriel CullaighEkipa amatorska 2023s.t.0
11Ethan HayterINEOS Grenadierss.t.0
12Rob BrittonEkipa amatorska 2023s.t.0
13David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
14Tom MazzoneSaint Pirans.t.0
15Alex PetersEkipa amatorska 2023s.t.0
16Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2023s.t.0
17Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
18Thomas MeinEkipa amatorska 2023s.t.0
19Ryan ChristensenBolton Equities - Black Spokes.t.0
20Nickolas ZukowskyQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)