Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

06-12-2023 07:44

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexey LutsenkoAstana Qazaqstan Team4.19.4490
2Matteo TrentinUAE Team Emiratess.t.54
3Alessandro CoviUAE Team Emirates+0.1245
4Simone VelascoAstana Qazaqstan Teams.t.40
5Vincenzo AlbaneseEolo - Kometa Cycling Teams.t.35
6Kristian SbaragliAlpecin - Deceunincks.t.31
7Lorenzo RotaIntermarché - Circus - Wantys.t.27
8Ben TulettINEOS Grenadierss.t.23
9Alejandro Valverde BelmonteEkipa amatorska 2023s.t.19
10Mattia BaisEolo - Kometa Cycling Teams.t.15
11Andrea GarosioEolo - Kometa Cycling Teams.t.11
12Odd Christian EikingEF Education - EasyPosts.t.8
13Simone RavanelliEkipa amatorska 2023s.t.5
14Ben HermansIsrael - Premier Techs.t.5
15Rémy RochasCofidiss.t.5
16Lorenzo FortunatoEolo - Kometa Cycling Teams.t.5
17Guillaume MartinCofidiss.t.5
18Xandro MeurisseAlpecin - Deceuninck+0.215
19Rein TaaramäeIntermarché - Circus - Wantys.t.5
20Louis VervaekeSoudal - Quick Step+0.315
21Stefano OldaniAlpecin - Deceuninck+4.150
22Cristian ScaroniAstana Qazaqstan Teams.t.0
23Mark ChristianEkipa amatorska 2023+6.510
24Davide GabburoGreen Project - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
25Samuele BattistellaAstana Qazaqstan Teams.t.0
26Raul ColomboEkipa amatorska 2023s.t.0
27Francesco GavazziEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
28Davide OrricoEkipa amatorska 2023s.t.0
29Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
30Davide BottaEkipa amatorska 2023+6.530
31Ruben Fernandez AndujarCofidiss.t.0
32Marc Soler GimenezUAE Team Emirates+9.440
33Reto HollensteinIsrael - Premier Techs.t.0
34Vegard Stake LaengenUAE Team Emiratess.t.0
35Jonathan Restrepo ValenciaGW - Shimano - Sidermecs.t.0
36Dario CataldoLidl-Treks.t.0
37Marco TizzaBingoal - WBs.t.0
38Simon GeschkeCofidis+11.030
39Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
40Pavel KochetkovEkipa amatorska 2023s.t.0
41Petr VakocEkipa amatorska 2023s.t.0
42Artem NychGlassdrive - Q8 - Anicolors.t.0
43Davide BaisEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
44Thomas ChampionCofidiss.t.0
45Rodrigo Contreras PinzonEkipa amatorska 2023s.t.0
46Francesco CarolloMG.Kvis - Colors for Peaces.t.0
47Alberto DaineseTeam DSM - Firmenichs.t.0
48Edoardo ZardiniEkipa amatorska 2023s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)