Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-06-2024 22:05

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Primoz RoglicBora - Hansgrohe4.54.26130
2Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates+0.0578
3Michael WoodsEkipa amatorska 2024s.t.65
4Adam YatesUAE Team Emirates+0.0959
5Remco EvenepoelSoudal - Quick Step+0.2852
6Daniel MartinEkipa amatorska 2024+1.2346
7Bauke MollemaLidl - Trek+1.4540
8Diego UlissiUAE Team Emirates+1.4634
9Ben HermansCofidis+1.5028
10Nairo Alexander Quintana RojasMovistar Team+1.5923
11Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUla+2.0518
12Jonas Vingegaard HansenTeam Visma - Lease a Bike+2.0914
13Cristian ScaroniAstana Qazaqstan Teams.t.12
14Domenico PozzovivoVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+2.1111
15Steven KruijswijkTeam Visma - Lease a Bike+2.1510
16Steff CrasTotalEnergies+2.239
17Pavel SivakovUAE Team Emirates+2.468
18Clément ChampoussinArkea - B&B Hotels+3.087
19Giovanni AleottiBora - Hansgrohe+3.596
20Neilson PowlessEF Education - EasyPost+4.235
21Clement BerthetDecathlon - Ag2r La Mondiale+4.275
22Harm VanhouckeLotto - Dstny+4.295
23Simone VelascoAstana Qazaqstan Team+4.425
24Rigoberto Uran UranEF Education - EasyPost+5.215
25Sepp KussTeam Visma - Lease a Bikes.t.5
26David GauduGroupama - FDJ+5.415
27Pierre LatourTotalEnergiess.t.5
28Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.5
29Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohes.t.5
30Fausto MasnadaSoudal - Quick Steps.t.5
31Andrea BagioliLidl - Treks.t.0
32Elie GesbertArkea - B&B Hotels+5.560
33Daniel SaviniEkipa amatorska 2024+6.010
34Simone RavanelliEkipa amatorska 2024+6.170
35Jaakko HänninenDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
36Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.0
37Attila ValterTeam Visma - Lease a Bike+6.270
38Andrea GarosioTeam Polti - Kometa+6.470
39Ruben Antonio Almeida GuerreiroMovistar Team+6.520
40Giovanni CarboniEkipa amatorska 2024+7.330
41James WhelanQ36.5 Pro Cycling Team+8.070
42Dayer Uberney Quintana RojasEkipa amatorska 2024s.t.0
43Koen BouwmanTeam Visma - Lease a Bike+8.100
44Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
45Riccardo LuccaVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
46Luca ChiricoEkipa amatorska 2024+8.270
47Mattia BaisTeam Polti - Kometas.t.0
48Erik FetterTeam Polti - Kometas.t.0
49Thibaut PinotEkipa amatorska 2024+8.300
50Julien BernardLidl - Treks.t.0
51Kevin ColleoniIntermarché - Wanty+8.410
52Luca CoviliVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+8.460
53Matteo FabbroTeam Polti - Kometa+9.100
54Edoardo ZardiniEkipa amatorska 2024+9.320
55Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+10.380

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)