Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

26-05-2024 11:45

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Peter SaganEkipa amatorska 20244.48.2960
2Matus StocekEkipa amatorska 2024+3.0236
3Lukas KubisEkipa amatorska 2024+12.1830
4Denis BaskaEkipa amatorska 2024+12.1927
5Simon NagyEkipa amatorska 2024+12.2024
6Patrik TyborEkipa amatorska 2024+12.2121
7Juraj BellanEkipa amatorska 2024s.t.18
8Pavol RovderEkipa amatorska 2024+12.2215
9Andrej LiskaEkipa amatorska 2024+12.2312
10Marek CaneckyEkipa amatorska 2024+12.249
11Martin ChrenEkipa amatorska 2024+12.250
12Juraj KarasEkipa amatorska 2024+12.260
13Stanislav BeresEkipa amatorska 2024+12.270
14Juraj LajchaEkipa amatorska 2024s.t.0
15Filip LohinskyEkipa amatorska 2024s.t.0
16Martin GavendaEkipa amatorska 2024+12.280
17Richard ComaEkipa amatorska 2024+12.300
18Tomas NagyEkipa amatorska 2024+12.310
19Adam FoltanEkipa amatorska 2024+12.320
20Jan Andrej CullyEkipa amatorska 2024+12.350
21Ladislav FrolekEkipa amatorska 2024+12.380
22Peter TichyEkipa amatorska 2024+19.540
23Samuel MicianEkipa amatorska 2024+21.150

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)