Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

22-06-2024 18:12

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jefferson CepedaEF Education - EasyPost3.41.0560
2Byron Patricio Guama De La CruzEkipa amatorska 2024+0.1236
3Segundo Mesias Navarrete NavarreteEkipa amatorska 2024+0.4330
4Joel Levi Burbano CoralEkipa amatorska 2024+0.4927
5Wilson Steven HaroEkipa amatorska 2024+0.5324
6Diego Montalvo AraujoEkipa amatorska 2024+0.5821
7Steven ReyesEkipa amatorska 2024+1.0318
8Jorge Luis Montenegro ReveloEkipa amatorska 2024+1.2315
9Josue SalgadoEkipa amatorska 2024+1.2612
10Danny HinojosaEkipa amatorska 2024+1.519

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)