Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

22-06-2024 17:45

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arnaud De LieLotto - Dstny3.54.2360
2Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.36
3Sasha WeemaesBingoal - WBs.t.30
4Hugo HofstetterEkipa amatorska 2024s.t.27
5Luca ColnaghiVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.24
6Michael MatthewsTeam Jayco - AlUlas.t.21
7Giacomo NizzoloQ36.5 Pro Cycling Teams.t.18
8Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.15
9Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.12
10Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.9
11Manuel Penalver AniorteTeam Polti - Kometas.t.0
12Taj JonesEkipa amatorska 2024s.t.0
13Piet AllegaertCofidiss.t.0
14Alexander KristoffUno-X Mobilitys.t.0
15Ivan Garcia CortinaMovistar Teams.t.0
16Federico BurchioEkipa amatorska 2024s.t.0
17Biniyam GhirmayIntermarché - Wantys.t.0
18Matis LouvelArkea - B&B Hotelss.t.0
19Nicola VenchiaruttiEkipa amatorska 2024s.t.0
20Matthew WallsGroupama - FDJs.t.0
21Oscar Ferrandis PelegriBurgos - BHs.t.0
22Antonio Jesus Soto GuiraoEquipo Kern Pharmas.t.0
23Alex Jaime FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
24Pascal AckermannEkipa amatorska 2024s.t.0
25Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
26Rudy BarbierEkipa amatorska 2024s.t.0
27Samuele ZambelliCorratec - Vini Fantinis.t.0
28Jules HestersTeam Flanders - Baloises.t.0
29Emils LiepinsTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
30Andrea PasqualonBahrain Victorious+0.080
31Adrien PetitIntermarché - Wantys.t.0
32Umberto MarengoEkipa amatorska 2024s.t.0
33Jens SchuermansEkipa amatorska 2024+0.120
34Peio Goikoetxea GoioganaEkipa amatorska 2024s.t.0
35Andrii PonomarCorratec - Vini Fantinis.t.0
36Jenthe BiermansArkea - B&B Hotelss.t.0
37Nans PetersDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
38Jordy BoutsTdT - Unibets.t.0
39Eduard Prades ReverteCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
40Thimo WillemsEkipa amatorska 2024s.t.0
41Lluis Guillermo Mas BonetEkipa amatorska 2024s.t.0
42Fabio MazzuccoEkipa amatorska 2024s.t.0
43Omer GoldsteinEkipa amatorska 2024s.t.0
44Gilles BorraEkipa amatorska 2024s.t.0
45Raul Garcia PiernaArkea - B&B Hotelss.t.0
46Juan Diego Hoyos CanoEkipa amatorska 2024s.t.0
47Edwin Yair Torres CastellanosEkipa amatorska 2024s.t.0
48Juri HollmannAlpecin - Deceunincks.t.0
49Riccardo CarrettaEkipa amatorska 2024s.t.0
50Aaron VerwilstEkipa amatorska 2024s.t.0
51Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
52Miguel Angel Ballesteros CanovasEkipa amatorska 2024s.t.0
53Enrico BattaglinEkipa amatorska 2024s.t.0
54Jaakko HänninenDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
55Giovanni LonardiTeam Polti - Kometas.t.0
56Reto HollensteinEkipa amatorska 2024s.t.0
57Ryan GibbonsLidl - Treks.t.0
58Asier Etxeberria ZafraEuskaltel - Euskadis.t.0
59Thomas JosephEkipa amatorska 2024s.t.0
60Sacha ModoloEkipa amatorska 2024s.t.0
61Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
62Julen Amezqueta MorenoEkipa amatorska 2024s.t.0
63Mirco MaestriTeam Polti - Kometas.t.0
64Gijs Van HoeckeIntermarché - Wantys.t.0
65Jose Felix Parra CuerdaEquipo Kern Pharmas.t.0
66Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.0
67Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
68Gonzalo Serrano RodriguezMovistar Teams.t.0
69Daniel David Hoyos LargoEkipa amatorska 2024+0.230
70Mateu Estelrich CabanellasEkipa amatorska 2024s.t.0
71Abner Santiago Umba LópezAstana Qazaqstan Teams.t.0
72Jokin Murguialday ElorzaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
73Eduardo Perez-Landaluce GonzalezEkipa amatorska 2024s.t.0
74Jan BakelantsEkipa amatorska 2024s.t.0
75Angel Madrazo RuizEkipa amatorska 2024s.t.0
76Igor ArrietaUAE Team Emiratess.t.0
77Mario Aparicio MunozBurgos - BHs.t.0
78Simone RavanelliEkipa amatorska 2024s.t.0
79Mattia BaisTeam Polti - Kometas.t.0
80Andre Rodrigues CarvalhoEkipa amatorska 2024s.t.0
81Pelayo Sanchez MayoMovistar Teams.t.0
82Alexander VlasovBora - Hansgrohes.t.0
83Nils PolittUAE Team Emiratess.t.0
84William BartaMovistar Teams.t.0
85Francesco ZandriEkipa amatorska 2024s.t.0
86Davide GabburoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
87Kevin Van MelsenEkipa amatorska 2024s.t.0
88Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
89Michael SchwarzmannEkipa amatorska 2024s.t.0
90Marco HallerBora - Hansgrohes.t.0
91Daan HooleLidl - Treks.t.0
92Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
93Tuur DensTeam Flanders - Baloises.t.0
94Kevin VauquelinArkea - B&B Hotelss.t.0
95Lukas PöstlbergerEkipa amatorska 2024s.t.0
96Eddy FineCofidiss.t.0
97Simon GuglielmiArkea - B&B Hotelss.t.0
98Vito BraetIntermarché - Wantys.t.0
99Andres Camilo Ardila OrdonezEkipa amatorska 2024s.t.0
100Łukasz OwsianArkea - B&B Hotelss.t.0
101Sergio Roman Martin GalanEkipa amatorska 2024+0.400
102Jacopo MoscaLidl - Trek+0.420
103Romain HardyEkipa amatorska 2024+0.440
104Jan PolancEkipa amatorska 2024+0.470
105Riccardo LuccaVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+0.490
106Joan Marti Bennassar RosselloEkipa amatorska 2024+0.500
107Davide VillellaEkipa amatorska 2024+0.530
108Simon GeschkeCofidis+0.570
109Sebastian BerwickCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
110Xabier Isasa LarrañagaEuskaltel - Euskadi+1.160
111Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
112Kenneth VanbilsenEkipa amatorska 2024s.t.0
113Victor VerschaeveEkipa amatorska 2024s.t.0
114Harm VanhouckeLotto - Dstnys.t.0
115Robbe GhysAlpecin - Deceuninck+1.380
116Kevin ColleoniIntermarché - Wanty+2.120
117Damien HowsonQ36.5 Pro Cycling Team+2.160
118Matthew HolmesEkipa amatorska 2024+2.580
119Andreas Lorentz KronLotto - Dstnys.t.0
120Xavier Canellas SanchezEuskaltel - Euskadi+3.010
121Dion SmithIntermarché - Wanty+3.350
122Milan FretinCofidiss.t.0
123Yuki IshiharaEkipa amatorska 2024+4.130
124Yentl VandeveldeTeam Flanders - Baloises.t.0
125Jente BoonsEkipa amatorska 2024s.t.0
126Jarne Van DyckEkipa amatorska 2024s.t.0
127Bram DisselEkipa amatorska 2024s.t.0
128Eduard-Michael GrosuEkipa amatorska 2024s.t.0
129Yoeri HavikEkipa amatorska 2024s.t.0
130Andreas MiltiadisEkipa amatorska 2024s.t.0
131Xabier Mikel Azparren IrurzunQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
132Unai Iribar JauregiEquipo Kern Pharmas.t.0
133Raul Rota RusEkipa amatorska 2024s.t.0
134Josu Etxeberria AzpilikuetaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
135Isaac Canton SerranoEkipa amatorska 2024s.t.0
136Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BHs.t.0
137Nikiforos ArvanitouEkipa amatorska 2024+6.590
138Julen Irizar LaskurainEkipa amatorska 2024+8.020
139Marcos Jurado RodriguezEkipa amatorska 2024s.t.0
140Thomas ArmstrongEkipa amatorska 2024s.t.0
141Harrison SweenyEF Education - EasyPost+9.420
142Angel DeckersEkipa amatorska 2024s.t.0
143Erik Martorell HagaEkipa amatorska 2024s.t.0
144Santiago Mesa PietralungaEkipa amatorska 2024s.t.0
145Frederik WandahlBora - Hansgrohe+10.550
146Eric Paties MontagnerEkipa amatorska 2024s.t.0
147Vincent HoppezakEkipa amatorska 2024s.t.0
148Daniel Pedroso ViegasEkipa amatorska 2024s.t.0
149Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
150Diego RosaEkipa amatorska 2024s.t.0
151Diego Pablo SevillaTeam Polti - Kometas.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)