Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

03-12-2023 08:39

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Anthony PerezCofidis4.16.1530
2Lewis AskeyGroupama - FDJs.t.21
3Matis LouvelTeam Arkea - Samsics.t.15
4Paul LapeiraAg2r - Citroën Teams.t.12
5Hugo PageIntermarché - Circus - Wantys.t.9
6Fabien GrellierTotalEnergiess.t.7
7Frank BonnamourAg2r - Citroën Teams.t.6
8Clément VenturiniAg2r - Citroën Teams.t.5
9Alan JousseaumeTotalEnergiess.t.4
10Kamiel BonneuTeam Flanders - Baloises.t.3
11Alex BaudinAg2r - Citroën Teams.t.0
12Valentin FerronTotalEnergiess.t.0
13Alan RiouTeam Arkea - Samsic+0.050
14Alexis GougeardEkipa amatorska 2023+0.200
15Samuel LerouxGo Sport - Roubaix Lille Métropole+1.360
16Axel ZingleCofidiss.t.0
17Anthony MaldonadoSt Michel - Mavic - Auber 93s.t.0
18Donovan GrondinTeam Arkea - Samsics.t.0
19Thomas BoudatGo Sport - Roubaix Lille Métropoles.t.0
20Matteo VercherTotalEnergiess.t.0
21Romain GrégoireGroupama - FDJs.t.0
22Vito BraetTeam Flanders - Baloises.t.0
23Aaron Van PouckeTeam Flanders - Baloises.t.0
24Sean FlynnTeam DSM - Firmenichs.t.0
25Maxime UrrutyNice Métropole Côte d'Azurs.t.0
26Nicolas ProdhommeAg2r - Citroën Teams.t.0
27Emmanuel MorinCIC - U Nantes Atlantiques.t.0
28Fabian LienhardGroupama - FDJs.t.0
29Flavien MaureletSt Michel - Mavic - Auber 93s.t.0
30Julian MertensBingoal - WBs.t.0
31Paul OurselinTotalEnergiess.t.0
32Petr KelemenATT Investmentss.t.0
33Tristan DelacroixNice Métropole Côte d'Azurs.t.0
34Maxime ChevalierEkipa amatorska 2023s.t.0
35Jordi Lopez CaravacaEquipo Kern Pharmas.t.0
36Jonathan HivertEkipa amatorska 2023s.t.0
37Jérémy LeveauGo Sport - Roubaix Lille Métropoles.t.0
38Robin FroidevauxTudor Pro Cycling Teams.t.0
39Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.0
40Alois CharrinTudor Pro Cycling Teams.t.0
41Antoine DevanneEkipa amatorska 2023s.t.0
42Simon GuglielmiTeam Arkea - Samsic+1.490
43Dylan GuinetEkipa amatorska 2023+3.490
44Eddy FineCofidis+5.000
45Fabien DoubeyTotalEnergiess.t.0
46Nicolas EdetTeam Arkea - Samsics.t.0
47Léo DanesCIC - U Nantes Atlantique+7.200
48Mathias Le TurnierEkipa amatorska 2023s.t.0
49Victor LafayCofidiss.t.0
50Nicolas DebeaumarcheSt Michel - Mavic - Auber 93s.t.0
51Danny Van Der TuukEquipo Kern Pharma+7.510
52Savva NovikovEkipa amatorska 2023s.t.0
53Yaël JoallandCIC - U Nantes Atlantiques.t.0
54Roberto Carlos Gonzalez CastilleroKiwi Atlantico - Cabo de Peńas - Kuotas.t.0
55Alan BoileauEkipa amatorska 2023s.t.0
56Marti Marquez RomanEquipo Kern Pharmas.t.0
57Bram WeltenGroupama - FDJ+7.540
58Louis BarreTeam Arkea - Samsics.t.0
59Fabian WeissTudor Pro Cycling Team U23+11.270
60Tom MainguenaudGo Sport - Roubaix Lille Métropoles.t.0
61Valentin TabellionGo Sport - Roubaix Lille Métropoles.t.0
62Jordan JegatCIC - U Nantes Atlantiques.t.0
63Cyril GautierEkipa amatorska 2023s.t.0
64Tony HurelEkipa amatorska 2023s.t.0
65Alessandro VerreTeam Arkea - Samsics.t.0
66Stéphane RossettoEkipa amatorska 2023s.t.0
67Thomas DenisGo Sport - Roubaix Lille Métropoles.t.0
68Maarten VerheyenEkipa amatorska 2023+16.160

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)