Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

03-12-2023 09:47

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohe29.53.33220
2Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPost+0.16165
3Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates+0.52132
4Nairo Alexander Quintana RojasEkipa amatorska 2023+0.53121
5Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emirates+1.08110
6Ben Alexander O'ConnorAg2r - Citroën Team+1.1099
7Tobias Halland JohannessenUno-X Pro Cycling Team+1.1388
8Guillaume MartinCofidis+1.1677
9Torstein TraeenUno-X Pro Cycling Team+1.2766
10Sam OomenJumbo - Visma+1.5555
11Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+1.5747
12Dylan TeunsIsrael - Premier Tech+2.0441
13Jai HindleyBora - Hansgrohe+2.2737
14Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Team+2.4732
15Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadiers+2.5028
16Mattias Skjelmose JensenLidl-Trek+2.5425
17Hermann PernsteinerBahrain Victorious+4.1722
18Daniel Navarro GarciaBurgos - BH+7.2119
19Jan BakelantsEkipa amatorska 2023+8.0816
20Steven KruijswijkJumbo - Visma+8.5515
21Giulio CicconeLidl-Trek+9.3014
22Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Team+11.2013
23Quentin PacherGroupama - FDJ+11.3812
24Javier RomoAstana Qazaqstan Team+12.3511
25Anton PalzerBora - Hansgrohe+16.4310
26Attila ValterJumbo - Visma+17.3510
27Hugh CarthyEF Education - EasyPost+18.1510
28Jesus Herrada LopezCofidis+19.5010
29Sylvain MoniquetLotto - Dstny+20.5010
30Jose Herrada LopezCofidis+22.0210
31Simone PetilliIntermarché - Circus - Wanty+22.3610
32Joseph Lloyd DombrowskiAstana Qazaqstan Team+22.5210
33Damien HowsonQ36.5 Pro Cycling Team+23.2410
34Henri VandenabeeleTeam DSM - Firmenich+23.5210
35Laurens HuysIntermarché - Circus - Wanty+24.3710
36Simone VelascoAstana Qazaqstan Team+26.1510
37Santiago Buitrago SanchezBahrain Victorious+26.1710
38Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGA+26.5310
39Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+27.0310
40Robert GesinkJumbo - Visma+27.1610
41Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Team+27.4410
42George BennettUAE Team Emirates+29.1810
43Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadiers+29.5010
44Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPost+29.5210
45Sebastian HenaoEkipa amatorska 2023+30.1810
46Louis MeintjesIntermarché - Circus - Wanty+30.4110
47Simon ClarkeIsrael - Premier Tech+30.4410
48Carlos Canal BlancoEuskaltel - Euskadi+31.0910
49Clement BerthetAg2r - Citroën Team+31.4410
50Merhawi KudusTeam Jayco - AlUla+33.2310
51Callum ScotsonTeam Jayco - AlUla+35.000
52Michael StorerGroupama - FDJ+35.350
53Daryl ImpeyIsrael - Premier Tech+36.180
54Rohan DennisJumbo - Visma+37.280
55Gotzon Martin SanzEuskaltel - Euskadi+39.090
56Andrea BagioliSoudal - Quick Step+39.380
57Mikael CherelAg2r - Citroën Team+41.580
58Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Team+43.160
59Francisco Galvan FernandezEquipo Kern Pharma+43.460
60Larry WarbasseAg2r - Citroën Team+43.550
61Jetse BolBurgos - BH+44.360
62Louis VervaekeSoudal - Quick Step+44.560
63Ben ZwiehoffBora - Hansgrohe+45.280
64Diego Andres Camargo PinedaEF Education - EasyPosts.t.0
65Winner Andrew Anacona GomezEkipa amatorska 2023+46.340
66Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Team+48.520
67Dorian GodonAg2r - Citroën Team+49.010
68Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+50.340
69Rui Alberto Faria CostaIntermarché - Circus - Wanty+53.340
70Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGA+53.370
71Kaden GrovesAlpecin - Deceuninck+58.040
72Mads Würtz SchmidtIsrael - Premier Tech+1.00.030
73Roger Adria OliverasEquipo Kern Pharma+1.00.350
74Raul Garcia PiernaEquipo Kern Pharma+1.00.580
75Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGA+1.01.220
76Dries DevenynsSoudal - Quick Step+1.03.020
77William BartaMovistar Team+1.05.230
78Antwan TolhoekLidl-Trek+1.06.250
79Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUla+1.08.070
80Joan Bou CompanyEuskaltel - Euskadi+1.10.570
81Jaakko HänninenAg2r - Citroën Team+1.11.080
82Antonio Jesus Soto GuiraoEuskaltel - Euskadi+1.13.170
83Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BH+1.13.230
84Pierre-Luc PerichonCofidis+1.13.430
85Oier LazkanoMovistar Team+1.17.330
86Sander ArmeeEkipa amatorska 2023+1.18.210
87Unai Cuadrado Ruiz De GaunaEuskaltel - Euskadi+1.18.520
88Michael SchlegelCaja Rural - Seguros RGA+1.21.590
89Mikel Bizkarra EtxeguibelEuskaltel - Euskadi+1.22.030
90Jakob Hindsgaul MadsenUno-X Pro Cycling Team+1.27.380
91Aliaksandr RiabushenkoAstana Qazaqstan Team+1.29.050
92Ethan VernonSoudal - Quick Step+1.32.210
93Alexandre DelettreCofidis+1.33.050
94Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emirates+1.41.510

Klasyfikacja górska:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohe p.35
2Mikel Bizkarra EtxeguibelEuskaltel - Euskadi p.25
3Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BH p.15
4Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPost p.10
5Steven KruijswijkJumbo - Visma p.5
6Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates p.3
7Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emirates p.0
8Jesus Herrada LopezCofidis p.0
9Nairo Alexander Quintana RojasEkipa amatorska 2023 p.0
10Quentin PacherGroupama - FDJ p.0

Klasyfikacja punktowa:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Kaden GrovesAlpecin - Deceuninck p.35
2Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPost p.25
3Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohe p.15
4Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates p.10
5Ben Alexander O'ConnorAg2r - Citroën Team p.5
6Andrea BagioliSoudal - Quick Step p.3
7Ethan VernonSoudal - Quick Step p.0
8Nairo Alexander Quintana RojasEkipa amatorska 2023 p.0
9Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emirates p.0
10Attila ValterJumbo - Visma p.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michael MatthewsTeam Jayco - AlUla3.47.1135
2Sonny ColbrelliEkipa amatorska 2023s.t.25
3Quentin PacherGroupama - FDJs.t.15
4Andrea BagioliSoudal - Quick Steps.t.10
5Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohes.t.5
6Mattias Skjelmose JensenLidl-Treks.t.3
7Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.0
8Eduard Prades ReverteCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
9Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsics.t.0
10Attila ValterJumbo - Vismas.t.0
11Tobias Halland JohannessenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
12Francisco Galvan FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
13Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
14Giulio CicconeLidl-Treks.t.0
15Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
16Jan BakelantsEkipa amatorska 2023s.t.0
17Pavel SivakovINEOS Grenadierss.t.0
18Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
19Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emiratess.t.0
20Sam OomenJumbo - Vismas.t.0
21Sylvain MoniquetLotto - Dstnys.t.0
22Tom DumoulinEkipa amatorska 2023s.t.0
23Torstein TraeenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
24Odd Christian EikingEF Education - EasyPosts.t.0
25Nairo Alexander Quintana RojasEkipa amatorska 2023s.t.0
26Simone VelascoAstana Qazaqstan Teams.t.0
27Ilan Van WilderSoudal - Quick Steps.t.0
28Ben Alexander O'ConnorAg2r - Citroën Teams.t.0
29Urko Berrade FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
30Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
31Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPosts.t.0
32Richie PorteEkipa amatorska 2023s.t.0
33Aliaksandr RiabushenkoAstana Qazaqstan Teams.t.0
34Steven KruijswijkJumbo - Vismas.t.0
35Alejandro Valverde BelmonteEkipa amatorska 2023s.t.0
36Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
37Dylan TeunsIsrael - Premier Techs.t.0
38Henri VandenabeeleTeam DSM - Firmenichs.t.0
39Nans PetersAg2r - Citroën Teams.t.0
40Guillaume MartinCofidiss.t.0
41Daryl ImpeyIsrael - Premier Techs.t.0
42Anthon CharmigUno-X Pro Cycling Teams.t.0
43Clement BerthetAg2r - Citroën Teams.t.0
44Michael WoodsIsrael - Premier Techs.t.0
45Fausto MasnadaSoudal - Quick Steps.t.0
46Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl-Treks.t.0
47Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Teams.t.0
48Michał KwiatkowskiINEOS Grenadierss.t.0
49Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
50Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
51Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
52Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
53Michael StorerGroupama - FDJs.t.0
54Mikael CherelAg2r - Citroën Teams.t.0
55Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadierss.t.0
56Louis MeintjesIntermarché - Circus - Wantys.t.0
57Carlos Canal BlancoEuskaltel - Euskadis.t.0
58Hermann PernsteinerBahrain Victoriouss.t.0
59Harm VanhouckeTeam DSM - Firmenichs.t.0
60Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
61Juan Pedro LopezLidl-Treks.t.0
62Simone PetilliIntermarché - Circus - Wantys.t.0
63George BennettUAE Team Emiratess.t.0
64Javier RomoAstana Qazaqstan Teams.t.0
65Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
66Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
67Laurens HuysIntermarché - Circus - Wantys.t.0
68Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
69Dries DevenynsSoudal - Quick Steps.t.0
70Jonas Iversby HvidebergTeam DSM - Firmenichs.t.0
71Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPosts.t.0
72Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Teams.t.0
73Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
74Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
75Anton PalzerBora - Hansgrohes.t.0
76Corbin StrongIsrael - Premier Techs.t.0
77Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
78Victor VerschaeveLotto - Dstny Development Teams.t.0
79Daniel Navarro GarciaBurgos - BH+0.290
80Gotzon Martin SanzEuskaltel - Euskadi+0.300
81Mads Würtz SchmidtIsrael - Premier Tech+0.360
82Damien HowsonQ36.5 Pro Cycling Team+0.410
83Larry WarbasseAg2r - Citroën Teams.t.0
84Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2023+0.550
85Merhawi KudusTeam Jayco - AlUla+1.190
86Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Team+1.260
87Winner Andrew Anacona GomezEkipa amatorska 2023s.t.0
88Rudy MolardGroupama - FDJ+1.560
89Roger Adria OliverasEquipo Kern Pharma+2.310
90Bruno ArmirailGroupama - FDJ+2.380
91Dario CataldoLidl-Trek+2.590
92Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
93Jaakko HänninenAg2r - Citroën Teams.t.0
94Robert GesinkJumbo - Visma+3.190
95Théo DelacroixSt Michel - Mavic - Auber 93s.t.0
96Rohan DennisJumbo - Vismas.t.0
97Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
98Ben ZwiehoffBora - Hansgrohes.t.0
99Joseph Lloyd DombrowskiAstana Qazaqstan Teams.t.0
100Louis VervaekeSoudal - Quick Step+3.320
101Pieter SerrySoudal - Quick Steps.t.0
102Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUla+5.020
103Alex MolenaarElectro Hiper Europa+5.030
104Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadiers+7.100
105Luke PlappINEOS Grenadierss.t.0
106Antonio Jesus Soto GuiraoEuskaltel - Euskadi+8.560
107Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
108Jetse BolBurgos - BHs.t.0
109Romain CombaudTeam DSM - Firmenichs.t.0
110Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.0
111Valerio ContiTeam Corratecs.t.0
112Jaime Castrillo ZapaterEkipa amatorska 2023s.t.0
113Sebastian HenaoEkipa amatorska 2023s.t.0
114Michael SchlegelCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
115Diego Andres Camargo PinedaEF Education - EasyPosts.t.0
116Guillaume BoivinIsrael - Premier Techs.t.0
117Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
118Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
119Casper Phillip PedersenSoudal - Quick Step+10.460
120Neilson PowlessEF Education - EasyPosts.t.0
121Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
122Marc Brustenga MasagueLidl-Trek+10.480
123Raul Garcia PiernaEquipo Kern Pharmas.t.0
124Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emirates+13.380
125Idar AndersenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
126Alexandre DelettreCofidiss.t.0
127Kaden GrovesAlpecin - Deceuninck+14.100
128Miguel Eduardo Florez LopezGW - Shimano - Sidermecs.t.0
129Jakob Hindsgaul MadsenUno-X Pro Cycling Team+14.570
130Hugo ToumireCofidis+15.300
131Antwan TolhoekLidl-Trek+16.130
132Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadi+16.540
133Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
134Joan Bou CompanyEuskaltel - Euskadis.t.0
135Adria Moreno SalaEkipa amatorska 2023s.t.0
136Oscar Cabedo CardaTeam Vorarlbergs.t.0
137Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
138Ethan VernonSoudal - Quick Steps.t.0
139Matthew HolmesEkipa amatorska 2023s.t.0
140Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
141Sander ArmeeEkipa amatorska 2023s.t.0
142Thomas De GendtLotto - Dstnys.t.0
143Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
144David DekkerTeam Arkea - Samsics.t.0
145Mikel Bizkarra EtxeguibelEuskaltel - Euskadis.t.0
146Unai Cuadrado Ruiz De GaunaEuskaltel - Euskadis.t.0
147Oier LazkanoMovistar Teams.t.0
148Alvaro Cuadros MorataEkipa amatorska 2023s.t.0
149Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BHs.t.0
150Rui Alberto Faria CostaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
151Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.0
152Hector Carretero MillanEquipo Kern Pharmas.t.0
153Jose Felix Parra CuerdaEquipo Kern Pharmas.t.0
154Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
155Phil BauhausBahrain Victoriouss.t.0
156Marco BrennerTeam DSM - Firmenichs.t.0
157Jack HaigBahrain Victoriouss.t.0
158Torjus SleenEkipa amatorska 2023s.t.0
159William BartaMovistar Teams.t.0
160Martin LaasAstana Qazaqstan Teams.t.0
161Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
162Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
163Tom DevriendtQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
164Marius MayrhoferTeam DSM - Firmenichs.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Kaden GrovesAlpecin - Deceuninck4.44.2835
2Phil BauhausBahrain Victoriouss.t.25
3Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsics.t.15
4Ethan VernonSoudal - Quick Steps.t.10
5Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.5
6Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.3
7Michael MatthewsTeam Jayco - AlUlas.t.0
8Steven KruijswijkJumbo - Vismas.t.0
9Henri VandenabeeleTeam DSM - Firmenichs.t.0
10Mattias Skjelmose JensenLidl-Treks.t.0
11Gotzon Martin SanzEuskaltel - Euskadis.t.0
12Guillaume MartinCofidiss.t.0
13Daryl ImpeyIsrael - Premier Techs.t.0
14Jonas Iversby HvidebergTeam DSM - Firmenichs.t.0
15Giulio CicconeLidl-Treks.t.0
16Jan BakelantsEkipa amatorska 2023s.t.0
17Nairo Alexander Quintana RojasEkipa amatorska 2023s.t.0
18Sam OomenJumbo - Vismas.t.0
19Larry WarbasseAg2r - Citroën Teams.t.0
20Tobias Halland JohannessenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
21Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPosts.t.0
22Ilan Van WilderSoudal - Quick Steps.t.0
23Dries DevenynsSoudal - Quick Steps.t.0
24Torstein TraeenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
25Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPosts.t.0
26Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohes.t.0
27Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emiratess.t.0
28Dylan TeunsIsrael - Premier Techs.t.0
29Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
30Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
31Alejandro Valverde BelmonteEkipa amatorska 2023s.t.0
32Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
33Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
34Pavel SivakovINEOS Grenadierss.t.0
35Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
36Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
37Rui Alberto Faria CostaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
38Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
39Ben Alexander O'ConnorAg2r - Citroën Teams.t.0
40Anthon CharmigUno-X Pro Cycling Teams.t.0
41George BennettUAE Team Emiratess.t.0
42Fausto MasnadaSoudal - Quick Steps.t.0
43Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
44Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
45Dario CataldoLidl-Treks.t.0
46Rohan DennisJumbo - Vismas.t.0
47Pieter SerrySoudal - Quick Step+0.160
48Sylvain MoniquetLotto - Dstny+0.330
49Mads Würtz SchmidtIsrael - Premier Techs.t.0
50Corbin StrongIsrael - Premier Techs.t.0
51Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
52Michael WoodsIsrael - Premier Techs.t.0
53Francisco Galvan FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
54Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Teams.t.0
55Attila ValterJumbo - Vismas.t.0
56Odd Christian EikingEF Education - EasyPosts.t.0
57Merhawi KudusTeam Jayco - AlUlas.t.0
58Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
59Mikael CherelAg2r - Citroën Teams.t.0
60Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
61Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadierss.t.0
62Aliaksandr RiabushenkoAstana Qazaqstan Teams.t.0
63Eduard Prades ReverteCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
64Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl-Treks.t.0
65Harm VanhouckeTeam DSM - Firmenichs.t.0
66Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
67Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
68Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
69Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
70Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
71Jaakko HänninenAg2r - Citroën Teams.t.0
72Clement BerthetAg2r - Citroën Teams.t.0
73Antonio Jesus Soto GuiraoEuskaltel - Euskadis.t.0
74Laurens HuysIntermarché - Circus - Wantys.t.0
75Juan Pedro LopezLidl-Treks.t.0
76Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.0
77Quentin PacherGroupama - FDJs.t.0
78Casper Phillip PedersenSoudal - Quick Steps.t.0
79Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
80Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
81Hermann PernsteinerBahrain Victoriouss.t.0
82Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
83Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Teams.t.0
84Jetse BolBurgos - BHs.t.0
85Javier RomoAstana Qazaqstan Teams.t.0
86Simone PetilliIntermarché - Circus - Wantys.t.0
87Anton PalzerBora - Hansgrohes.t.0
88Antwan TolhoekLidl-Treks.t.0
89Simon YatesTeam Jayco - AlUlas.t.0
90Tom DumoulinEkipa amatorska 2023s.t.0
91Jose Felix Parra CuerdaEquipo Kern Pharmas.t.0
92Louis MeintjesIntermarché - Circus - Wantys.t.0
93Jaime Castrillo ZapaterEkipa amatorska 2023s.t.0
94Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
95Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
96Victor VerschaeveLotto - Dstny Development Teams.t.0
97Urko Berrade FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
98Romain CombaudTeam DSM - Firmenichs.t.0
99Simone VelascoAstana Qazaqstan Teams.t.0
100Andrea BagioliSoudal - Quick Steps.t.0
101Daniel Navarro GarciaBurgos - BHs.t.0
102Sebastian HenaoEkipa amatorska 2023s.t.0
103Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
104Guillaume BoivinIsrael - Premier Techs.t.0
105Neilson PowlessEF Education - EasyPosts.t.0
106Winner Andrew Anacona GomezEkipa amatorska 2023s.t.0
107Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
108Alexandre DelettreCofidiss.t.0
109Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
110Valerio ContiTeam Corratecs.t.0
111David DekkerTeam Arkea - Samsics.t.0
112Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
113Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
114Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BHs.t.0
115Diego Andres Camargo PinedaEF Education - EasyPosts.t.0
116Marc Brustenga MasagueLidl-Treks.t.0
117Michael SchlegelCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
118Marco BrennerTeam DSM - Firmenichs.t.0
119Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
120Michael StorerGroupama - FDJs.t.0
121Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
122Simon ClarkeIsrael - Premier Tech+0.480
123Théo DelacroixSt Michel - Mavic - Auber 93+1.310
124Miguel Eduardo Florez LopezGW - Shimano - Sidermec+1.420
125Albert Torres BarceloMovistar Team+1.450
126Thomas De GendtLotto - Dstny+2.520
127Hector Carretero MillanEquipo Kern Pharmas.t.0
128Unai Cuadrado Ruiz De GaunaEuskaltel - Euskadis.t.0
129Sander ArmeeEkipa amatorska 2023s.t.0
130Torjus SleenEkipa amatorska 2023s.t.0
131Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
132William BartaMovistar Team+3.020
133Oier LazkanoMovistar Team+3.410
134Damien HowsonQ36.5 Pro Cycling Team+4.150
135Ben ZwiehoffBora - Hansgrohe+5.230
136Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
137Hugo ToumireCofidiss.t.0
138Tom DevriendtQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
139Martin LaasAstana Qazaqstan Teams.t.0
140Oscar Cabedo CardaTeam Vorarlbergs.t.0
141Joseph Lloyd DombrowskiAstana Qazaqstan Teams.t.0
142Roger Adria OliverasEquipo Kern Pharmas.t.0
143Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2023s.t.0
144Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
145Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUla+7.100
146Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
147Carlos Canal BlancoEuskaltel - Euskadis.t.0
148Idar AndersenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
149Jakob Hindsgaul MadsenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
150Joan Bou CompanyEuskaltel - Euskadi+8.370
151Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
152Alex MolenaarElectro Hiper Europas.t.0
153Adria Moreno SalaEkipa amatorska 2023s.t.0
154Matthew HolmesEkipa amatorska 2023s.t.0
155Michał KwiatkowskiINEOS Grenadierss.t.0
156Mikel Bizkarra EtxeguibelEuskaltel - Euskadis.t.0
157Raul Garcia PiernaEquipo Kern Pharmas.t.0
158Luke PlappINEOS Grenadiers+11.190
159Alvaro Cuadros MorataEkipa amatorska 2023s.t.0
160Marius MayrhoferTeam DSM - Firmenich+21.520

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ben Alexander O'ConnorAg2r - Citroën Team1896635
2Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emirates+0.0625
3Nairo Alexander Quintana RojasEkipa amatorska 2023s.t.15
4Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohes.t.10
5Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.5
6Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.3
7Giulio CicconeLidl-Treks.t.0
8Tobias Halland JohannessenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
9Guillaume MartinCofidiss.t.0
10Damien HowsonQ36.5 Pro Cycling Team+0.090
11Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
12Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPosts.t.0
13Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Teams.t.0
14Ilan Van WilderSoudal - Quick Steps.t.0
15Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
16Steven KruijswijkJumbo - Vismas.t.0
17George BennettUAE Team Emiratess.t.0
18Alejandro Valverde BelmonteEkipa amatorska 2023s.t.0
19Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadierss.t.0
20Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
21Henri VandenabeeleTeam DSM - Firmenichs.t.0
22Sam OomenJumbo - Vismas.t.0
23Torstein TraeenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
24Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
25Harm VanhouckeTeam DSM - Firmenichs.t.0
26Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
27Dylan TeunsIsrael - Premier Techs.t.0
28Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPost+0.150
29Jose Felix Parra CuerdaEquipo Kern Pharma+0.170
30Mattias Skjelmose JensenLidl-Trek+0.180
31Sylvain MoniquetLotto - Dstnys.t.0
32Louis MeintjesIntermarché - Circus - Wantys.t.0
33Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Team+0.210
34Javier RomoAstana Qazaqstan Teams.t.0
35Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl-Trek+0.230
36Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
37Oscar Cabedo CardaTeam Vorarlbergs.t.0
38Hugh CarthyEF Education - EasyPost+0.290
39Juan Pedro LopezLidl-Trek+0.310
40Michael WoodsIsrael - Premier Tech+0.390
41Bruno ArmirailGroupama - FDJ+0.440
42Odd Christian EikingEF Education - EasyPost+0.570
43Jan BakelantsEkipa amatorska 2023+1.360
44Hermann PernsteinerBahrain Victoriouss.t.0
45Merhawi KudusTeam Jayco - AlUlas.t.0
46Attila ValterJumbo - Visma+1.450
47Urko Berrade FernandezEquipo Kern Pharma+1.550
48Daniel Navarro GarciaBurgos - BHs.t.0
49Quentin PacherGroupama - FDJ+2.270
50Gotzon Martin SanzEuskaltel - Euskadis.t.0
51Sebastian HenaoEkipa amatorska 2023+2.290
52Diego Andres Camargo PinedaEF Education - EasyPost+2.430
53Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadiers+3.010
54Mikel Bizkarra EtxeguibelEuskaltel - Euskadi+3.250
55Ben ZwiehoffBora - Hansgrohe+3.560
56Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
57Winner Andrew Anacona GomezEkipa amatorska 2023s.t.0
58Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
59Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
60Carlos Canal BlancoEuskaltel - Euskadis.t.0
61Hugo ToumireCofidiss.t.0
62Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Teams.t.0
63Larry WarbasseAg2r - Citroën Teams.t.0
64Joseph Lloyd DombrowskiAstana Qazaqstan Teams.t.0
65Hector Carretero MillanEquipo Kern Pharmas.t.0
66Victor VerschaeveLotto - Dstny Development Teams.t.0
67Laurens HuysIntermarché - Circus - Wantys.t.0
68Anthon CharmigUno-X Pro Cycling Teams.t.0
69Andrea BagioliSoudal - Quick Steps.t.0
70Simone PetilliIntermarché - Circus - Wantys.t.0
71Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.0
72Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
73Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Team+4.110
74Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
75Antwan TolhoekLidl-Trek+5.450
76Eduard Prades ReverteCaja Rural - Seguros RGA+5.560
77Anton PalzerBora - Hansgrohes.t.0
78Luke PlappINEOS Grenadiers+7.240
79Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Team+7.430
80Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+8.380
81Matthew HolmesEkipa amatorska 2023+9.120
82Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+9.130
83Michael StorerGroupama - FDJ+9.320
84Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
85Joan Bou CompanyEuskaltel - Euskadi+9.380
86Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
87Unai Cuadrado Ruiz De GaunaEuskaltel - Euskadis.t.0
88Dries DevenynsSoudal - Quick Step+9.430
89Neilson PowlessEF Education - EasyPost+10.100
90Simon YatesTeam Jayco - AlUla+10.170
91Adria Moreno SalaEkipa amatorska 2023+10.380
92Dorian GodonAg2r - Citroën Team+11.150
93Mikael CherelAg2r - Citroën Teams.t.0
94Simone VelascoAstana Qazaqstan Teams.t.0
95Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
96Miguel Eduardo Florez LopezGW - Shimano - Sidermecs.t.0
97Jaime Castrillo ZapaterEkipa amatorska 2023s.t.0
98Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
99Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
100Raul Garcia PiernaEquipo Kern Pharmas.t.0
101Roger Adria OliverasEquipo Kern Pharmas.t.0
102Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
103Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BHs.t.0
104Sander ArmeeEkipa amatorska 2023s.t.0
105William BartaMovistar Teams.t.0
106Rui Alberto Faria CostaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
107Mikel Nieve IturraldeEkipa amatorska 2023s.t.0
108Casper Phillip PedersenSoudal - Quick Steps.t.0
109Alex MolenaarElectro Hiper Europa+11.200
110Daryl ImpeyIsrael - Premier Tech+12.140
111Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
112Guillaume BoivinIsrael - Premier Techs.t.0
113Théo DelacroixSt Michel - Mavic - Auber 93s.t.0
114Rohan DennisJumbo - Vismas.t.0
115Jetse BolBurgos - BHs.t.0
116Dario CataldoLidl-Treks.t.0
117Corbin StrongIsrael - Premier Techs.t.0
118Pavel SivakovINEOS Grenadierss.t.0
119Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
120Antonio Jesus Soto GuiraoEuskaltel - Euskadis.t.0
121Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
122Pieter SerrySoudal - Quick Steps.t.0
123Francisco Galvan FernandezEquipo Kern Pharma+12.550
124Clement BerthetAg2r - Citroën Team+14.460
125Jaakko HänninenAg2r - Citroën Teams.t.0
126Torjus SleenEkipa amatorska 2023s.t.0
127Jonas Iversby HvidebergTeam DSM - Firmenichs.t.0
128Jakob Hindsgaul MadsenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
129Marco BrennerTeam DSM - Firmenichs.t.0
130Mads Würtz SchmidtIsrael - Premier Tech+16.310
131Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Team+17.430
132Jan HirtSoudal - Quick Step+18.170
133Kaden GrovesAlpecin - Deceuninck+18.240
134Idar AndersenUno-X Pro Cycling Team+20.590
135Oier LazkanoMovistar Teams.t.0
136Albert Torres BarceloMovistar Team+21.010
137Valerio ContiTeam Corratec+27.040
138Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.0
139Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
140Ethan VernonSoudal - Quick Steps.t.0
141Aliaksandr RiabushenkoAstana Qazaqstan Teams.t.0
142Phil BauhausBahrain Victoriouss.t.0
143Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
144Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
145Romain CombaudTeam DSM - Firmenichs.t.0
146Marc Brustenga MasagueLidl-Trek+27.100
147Michael SchlegelCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
148Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emirates+27.110
149Martin LaasAstana Qazaqstan Team+27.170
150Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsic+27.200
151Alexandre DelettreCofidiss.t.0
152David DekkerTeam Arkea - Samsics.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emirates4.20.0735
2Nairo Alexander Quintana RojasEkipa amatorska 2023s.t.25
3Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohes.t.15
4Wout PoelsBahrain Victorious+0.0710
5Tobias Halland JohannessenUno-X Pro Cycling Team+0.135
6Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emiratess.t.3
7Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPosts.t.0
8Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
9Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadierss.t.0
10Guillaume MartinCofidiss.t.0
11Torstein TraeenUno-X Pro Cycling Team+0.210
12Ben Alexander O'ConnorAg2r - Citroën Team+0.230
13George BennettUAE Team Emirates+0.430
14Sam OomenJumbo - Visma+0.490
15Carlos Verona QuintanillaMovistar Team+0.510
16Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
17Ilan Van WilderSoudal - Quick Step+0.540
18Damien HowsonQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
19Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
20Dylan TeunsIsrael - Premier Tech+0.590
21Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Team+1.110
22Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
23Hermann PernsteinerBahrain Victoriouss.t.0
24Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPosts.t.0
25Sylvain MoniquetLotto - Dstnys.t.0
26Mattias Skjelmose JensenLidl-Trek+1.230
27Louis MeintjesIntermarché - Circus - Wanty+1.240
28Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Team+1.370
29Steven KruijswijkJumbo - Visma+1.380
30Jose Felix Parra CuerdaEquipo Kern Pharma+1.420
31Daniel Navarro GarciaBurgos - BH+1.460
32Harm VanhouckeTeam DSM - Firmenich+3.230
33Clement BerthetAg2r - Citroën Teams.t.0
34Diego Andres Camargo PinedaEF Education - EasyPosts.t.0
35Giulio CicconeLidl-Trek+3.470
36Bruno ArmirailGroupama - FDJ+3.510
37Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Team+4.040
38Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadiers+4.090
39Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGA+4.370
40Javier RomoAstana Qazaqstan Teams.t.0
41Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
42Anton PalzerBora - Hansgrohes.t.0
43Gotzon Martin SanzEuskaltel - Euskadis.t.0
44Jan BakelantsEkipa amatorska 2023s.t.0
45Simone PetilliIntermarché - Circus - Wantys.t.0
46Joseph Lloyd DombrowskiAstana Qazaqstan Teams.t.0
47Odd Christian EikingEF Education - EasyPosts.t.0
48Urko Berrade FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
49Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl-Treks.t.0
50Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
51Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Team+5.080
52Ben ZwiehoffBora - Hansgrohes.t.0
53Quentin PacherGroupama - FDJ+5.410
54Alejandro Valverde BelmonteEkipa amatorska 2023s.t.0
55Hector Carretero MillanEquipo Kern Pharmas.t.0
56Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
57Merhawi KudusTeam Jayco - AlUlas.t.0
58Joan Bou CompanyEuskaltel - Euskadi+7.260
59Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGA+8.480
60Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
61Winner Andrew Anacona GomezEkipa amatorska 2023s.t.0
62Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
63Sebastian HenaoEkipa amatorska 2023s.t.0
64Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
65Eduard Prades ReverteCaja Rural - Seguros RGA+11.330
66Andrea BagioliSoudal - Quick Steps.t.0
67Henri VandenabeeleTeam DSM - Firmenichs.t.0
68Laurens HuysIntermarché - Circus - Wantys.t.0
69Hugo ToumireCofidiss.t.0
70Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
71Larry WarbasseAg2r - Citroën Teams.t.0
72Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
73Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
74Oscar Cabedo CardaTeam Vorarlbergs.t.0
75Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Team+11.500
76Hugh CarthyEF Education - EasyPost+11.550
77Simone VelascoAstana Qazaqstan Team+12.320
78Rohan DennisJumbo - Visma+12.490
79Théo DelacroixSt Michel - Mavic - Auber 93+13.530
80Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+13.580
81Jetse BolBurgos - BH+14.240
82Antwan TolhoekLidl-Trek+14.260
83Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
84Victor VerschaeveLotto - Dstny Development Teams.t.0
85Dario CataldoLidl-Treks.t.0
86Miguel Eduardo Florez LopezGW - Shimano - Sidermecs.t.0
87Unai Cuadrado Ruiz De GaunaEuskaltel - Euskadis.t.0
88Rui Alberto Faria CostaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
89Attila ValterJumbo - Vismas.t.0
90Carlos Canal BlancoEuskaltel - Euskadis.t.0
91Sander ArmeeEkipa amatorska 2023s.t.0
92Juan Pedro LopezLidl-Treks.t.0
93Michael StorerGroupama - FDJ+14.410
94Luke PlappINEOS Grenadiers+14.470
95Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
96William BartaMovistar Teams.t.0
97Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.0
98Pierre-Luc PerichonCofidis+15.070
99Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BH+16.420
100Adria Moreno SalaEkipa amatorska 2023s.t.0
101Guillaume BoivinIsrael - Premier Techs.t.0
102Daryl ImpeyIsrael - Premier Techs.t.0
103Jaime Castrillo ZapaterEkipa amatorska 2023s.t.0
104Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
105Roger Adria OliverasEquipo Kern Pharmas.t.0
106Michael WoodsIsrael - Premier Techs.t.0
107Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.0
108Ethan VernonSoudal - Quick Steps.t.0
109Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUla+16.470
110Albert Torres BarceloMovistar Team+16.500
111Michael SchlegelCaja Rural - Seguros RGA+16.540
112Jakob Hindsgaul MadsenUno-X Pro Cycling Team+17.000
113Mads Würtz SchmidtIsrael - Premier Techs.t.0
114Anthon CharmigUno-X Pro Cycling Teams.t.0
115Dries DevenynsSoudal - Quick Steps.t.0
116Casper Phillip PedersenSoudal - Quick Steps.t.0
117Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsic+19.250
118Matthew HolmesEkipa amatorska 2023+19.390
119Torjus SleenEkipa amatorska 2023+22.550
120Manuel Penalver AniorteBurgos - BH+23.080
121Raul Garcia PiernaEquipo Kern Pharmas.t.0
122Neilson PowlessEF Education - EasyPosts.t.0
123Aliaksandr RiabushenkoAstana Qazaqstan Teams.t.0
124Alex MolenaarElectro Hiper Europas.t.0
125Valerio ContiTeam Corratecs.t.0
126Francisco Galvan FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
127Michael HepburnTeam Jayco - AlUlas.t.0
128Antonio Jesus Soto GuiraoEuskaltel - Euskadis.t.0
129Alexandre DelettreCofidiss.t.0
130Mikel Bizkarra EtxeguibelEuskaltel - Euskadis.t.0
131Marc Brustenga MasagueLidl-Treks.t.0
132Phil BauhausBahrain Victoriouss.t.0
133Jonas Iversby HvidebergTeam DSM - Firmenichs.t.0
134Oier LazkanoMovistar Teams.t.0
135Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
136Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
137Jaakko HänninenAg2r - Citroën Teams.t.0
138Mikael CherelAg2r - Citroën Teams.t.0
139Idar AndersenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
140Kaden GrovesAlpecin - Deceuninck+23.270
141Martin LaasAstana Qazaqstan Team+23.460
142David DekkerTeam Arkea - Samsics.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ethan VernonSoudal - Quick Step5.21.1735
2Phil BauhausBahrain Victoriouss.t.25
3Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.15
4Guillaume BoivinIsrael - Premier Techs.t.10
5Kaden GrovesAlpecin - Deceunincks.t.5
6Martin LaasAstana Qazaqstan Teams.t.3
7Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.0
8Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
9Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsics.t.0
10Guillaume MartinCofidiss.t.0
11Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emiratess.t.0
12Francisco Galvan FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
13Antonio Jesus Soto GuiraoEuskaltel - Euskadis.t.0
14Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
15Marc Brustenga MasagueLidl-Treks.t.0
16Filippo ConcaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
17Aliaksandr RiabushenkoAstana Qazaqstan Teams.t.0
18Carlos Canal BlancoEuskaltel - Euskadis.t.0
19Quentin PacherGroupama - FDJs.t.0
20Sylvain MoniquetLotto - Dstnys.t.0
21Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
22Eduard Prades ReverteCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
23Casper Phillip PedersenSoudal - Quick Steps.t.0
24Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPosts.t.0
25Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
26Tobias Halland JohannessenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
27Marc Soler GimenezUAE Team Emiratess.t.0
28Sam OomenJumbo - Vismas.t.0
29Louis MeintjesIntermarché - Circus - Wantys.t.0
30Ben Alexander O'ConnorAg2r - Citroën Teams.t.0
31Jonas Iversby HvidebergTeam DSM - Firmenichs.t.0
32Nairo Alexander Quintana RojasEkipa amatorska 2023s.t.0
33Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
34Jan BakelantsEkipa amatorska 2023s.t.0
35Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
36Alexandre DelettreCofidiss.t.0
37Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
38Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadierss.t.0
39Jetse BolBurgos - BHs.t.0
40Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
41Théo DelacroixSt Michel - Mavic - Auber 93s.t.0
42Mikael CherelAg2r - Citroën Teams.t.0
43Jakob Hindsgaul MadsenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
44Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
45Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPosts.t.0
46Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
47Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
48Torstein TraeenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
49Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohes.t.0
50Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
51Clement BerthetAg2r - Citroën Teams.t.0
52Roger Adria OliverasEquipo Kern Pharmas.t.0
53Laurens HuysIntermarché - Circus - Wantys.t.0
54Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Teams.t.0
55Dylan TeunsIsrael - Premier Techs.t.0
56Giulio CicconeLidl-Treks.t.0
57Ben ZwiehoffBora - Hansgrohes.t.0
58Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
59Odd Christian EikingEF Education - EasyPosts.t.0
60Jaakko HänninenAg2r - Citroën Teams.t.0
61Larry WarbasseAg2r - Citroën Teams.t.0
62Merhawi KudusTeam Jayco - AlUlas.t.0
63George BennettUAE Team Emiratess.t.0
64Michael SchlegelCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
65Daniel Navarro GarciaBurgos - BHs.t.0
66Hermann PernsteinerBahrain Victoriouss.t.0
67Alejandro Valverde BelmonteEkipa amatorska 2023s.t.0
68Anton PalzerBora - Hansgrohes.t.0
69Simone PetilliIntermarché - Circus - Wantys.t.0
70Raul Garcia PiernaEquipo Kern Pharmas.t.0
71Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
72Unai Cuadrado Ruiz De GaunaEuskaltel - Euskadis.t.0
73Jose Felix Parra CuerdaEquipo Kern Pharmas.t.0
74Harm VanhouckeTeam DSM - Firmenichs.t.0
75Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
76Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
77Joan Bou CompanyEuskaltel - Euskadis.t.0
78Victor VerschaeveLotto - Dstny Development Teams.t.0
79Mattias Skjelmose JensenLidl-Treks.t.0
80Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
81Sebastian HenaoEkipa amatorska 2023s.t.0
82Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
83Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
84Dario CataldoLidl-Treks.t.0
85Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
86Attila ValterJumbo - Vismas.t.0
87Joseph Lloyd DombrowskiAstana Qazaqstan Teams.t.0
88Antwan TolhoekLidl-Treks.t.0
89Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
90Simone VelascoAstana Qazaqstan Teams.t.0
91Javier RomoAstana Qazaqstan Teams.t.0
92Hugo ToumireCofidiss.t.0
93Winner Andrew Anacona GomezEkipa amatorska 2023s.t.0
94Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Teams.t.0
95Andrea BagioliSoudal - Quick Steps.t.0
96Juan Pedro LopezLidl-Treks.t.0
97Diego Andres Camargo PinedaEF Education - EasyPosts.t.0
98Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
99Jaime Castrillo ZapaterEkipa amatorska 2023s.t.0
100Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl-Treks.t.0
101Mads Würtz SchmidtIsrael - Premier Techs.t.0
102Rui Alberto Faria CostaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
103Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
104Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
105Rohan DennisJumbo - Vismas.t.0
106Alex MolenaarElectro Hiper Europas.t.0
107Louis VervaekeSoudal - Quick Step+0.230
108Michael HepburnTeam Jayco - AlUla+0.320
109Miguel Eduardo Florez LopezGW - Shimano - Sidermec+1.230
110Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+1.280
111Daryl ImpeyIsrael - Premier Tech+1.450
112Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
113Anthon CharmigUno-X Pro Cycling Team+1.500
114Oscar Cabedo CardaTeam Vorarlbergs.t.0
115Steven KruijswijkJumbo - Visma+1.530
116Valerio ContiTeam Corratec+2.040
117William BartaMovistar Team+2.060
118Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUla+2.270
119Gotzon Martin SanzEuskaltel - Euskadis.t.0
120Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BHs.t.0
121Sander ArmeeEkipa amatorska 2023+3.260
122Dries DevenynsSoudal - Quick Step+3.350
123Henri VandenabeeleTeam DSM - Firmenichs.t.0
124Ilan Van WilderSoudal - Quick Steps.t.0
125Idar AndersenUno-X Pro Cycling Team+3.450
126Torjus SleenEkipa amatorska 2023s.t.0
127David DekkerTeam Arkea - Samsics.t.0
128Adria Moreno SalaEkipa amatorska 2023s.t.0
129Michael StorerGroupama - FDJs.t.0
130Luke PlappINEOS Grenadiers+4.040
131Simon ClarkeIsrael - Premier Techs.t.0
132Mikel Bizkarra EtxeguibelEuskaltel - Euskadi+4.250
133Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGA+4.480
134Oier LazkanoMovistar Teams.t.0
135Hector Carretero MillanEquipo Kern Pharmas.t.0
136Michael WoodsIsrael - Premier Techs.t.0
137Urko Berrade FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
138Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
139Neilson PowlessEF Education - EasyPost+6.120
140Damien HowsonQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPost4371235
2Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohes.t.25
3Kaden GrovesAlpecin - Deceuninck+0.4815
4Simone VelascoAstana Qazaqstan Teams.t.10
5Quentin PacherGroupama - FDJs.t.5
6Jan BakelantsEkipa amatorska 2023s.t.3
7Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
8Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.0
9Mattias Skjelmose JensenLidl-Treks.t.0
10Henri VandenabeeleTeam DSM - Firmenichs.t.0
11Francisco Galvan FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
12Carlos Canal BlancoEuskaltel - Euskadis.t.0
13Sam OomenJumbo - Vismas.t.0
14Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadierss.t.0
15Guillaume MartinCofidiss.t.0
16Attila ValterJumbo - Vismas.t.0
17Raul Garcia PiernaEquipo Kern Pharmas.t.0
18Ben Alexander O'ConnorAg2r - Citroën Teams.t.0
19Amanuel Gebrezgabihier WerkilulLidl-Treks.t.0
20Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
21Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emiratess.t.0
22Wout PoelsBahrain Victoriouss.t.0
23Daryl ImpeyIsrael - Premier Techs.t.0
24Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
25Nairo Alexander Quintana RojasEkipa amatorska 2023s.t.0
26Torstein TraeenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
27Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
28Jai HindleyBora - Hansgrohes.t.0
29Tobias Halland JohannessenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
30Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
31Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Teams.t.0
32Anton PalzerBora - Hansgrohes.t.0
33Laurens HuysIntermarché - Circus - Wantys.t.0
34Dylan TeunsIsrael - Premier Techs.t.0
35Giulio CicconeLidl-Treks.t.0
36Joseph Lloyd DombrowskiAstana Qazaqstan Teams.t.0
37Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
38Hermann PernsteinerBahrain Victoriouss.t.0
39Javier RomoAstana Qazaqstan Teams.t.0
40Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
41Jan HirtSoudal - Quick Steps.t.0
42Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
43Michael StorerGroupama - FDJs.t.0
44Steven KruijswijkJumbo - Visma+1.360
45Oier LazkanoMovistar Team+1.470
46Hugh CarthyEF Education - EasyPost+1.550
47Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadiers+2.040
48Daniel Navarro GarciaBurgos - BH+2.130
49Jetse BolBurgos - BHs.t.0
50Mikael CherelAg2r - Citroën Teams.t.0
51Sebastian HenaoEkipa amatorska 2023+2.450
52Jesus Herrada LopezCofidis+2.490
53Simon ClarkeIsrael - Premier Tech+3.010
54Rohan DennisJumbo - Vismas.t.0
55Damien HowsonQ36.5 Pro Cycling Team+4.370
56Rui Alberto Faria CostaIntermarché - Circus - Wanty+4.450
57Clement BerthetAg2r - Citroën Team+7.110
58William BartaMovistar Team+11.030
59Simone PetilliIntermarché - Circus - Wanty+11.340
60Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUla+18.110
61Sylvain MoniquetLotto - Dstnys.t.0
62Marc Soler GimenezUAE Team Emirates+22.530
63Ben ZwiehoffBora - Hansgrohes.t.0
64Jakob Hindsgaul MadsenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
65Juan Pedro LopezLidl-Treks.t.0
66Gotzon Martin SanzEuskaltel - Euskadis.t.0
67Alex MolenaarElectro Hiper Europa+23.370
68Eduard Prades ReverteCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
69Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
70Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
71Casper Phillip PedersenSoudal - Quick Steps.t.0
72Merhawi KudusTeam Jayco - AlUlas.t.0
73Aliaksandr RiabushenkoAstana Qazaqstan Teams.t.0
74Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BHs.t.0
75Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Teams.t.0
76Andrea BagioliSoudal - Quick Steps.t.0
77Alexandre DelettreCofidiss.t.0
78Antwan TolhoekLidl-Treks.t.0
79Winner Andrew Anacona GomezEkipa amatorska 2023s.t.0
80Phil BauhausBahrain Victoriouss.t.0
81Larry WarbasseAg2r - Citroën Teams.t.0
82Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPosts.t.0
83Jonas Iversby HvidebergTeam DSM - Firmenichs.t.0
84Idar AndersenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
85Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
86Unai Cuadrado Ruiz De GaunaEuskaltel - Euskadis.t.0
87Luis Angel Mate MardonesEuskaltel - Euskadis.t.0
88Jaakko HänninenAg2r - Citroën Teams.t.0
89Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
90Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
91Sander ArmeeEkipa amatorska 2023s.t.0
92Dries DevenynsSoudal - Quick Steps.t.0
93Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.0
94Michael SchlegelCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
95Mads Würtz SchmidtIsrael - Premier Techs.t.0
96Roger Adria OliverasEquipo Kern Pharmas.t.0
97Louis MeintjesIntermarché - Circus - Wantys.t.0
98Joan Bou CompanyEuskaltel - Euskadis.t.0
99Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
100Hector Carretero MillanEquipo Kern Pharmas.t.0
101Mikel Bizkarra EtxeguibelEuskaltel - Euskadis.t.0
102Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
103Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
104Hugo HofstetterTeam Arkea - Samsics.t.0
105Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
106Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
107Diego Andres Camargo PinedaEF Education - EasyPosts.t.0
108Adria Moreno SalaEkipa amatorska 2023s.t.0
109Antonio Jesus Soto GuiraoEuskaltel - Euskadis.t.0
110George BennettUAE Team Emiratess.t.0
111Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
112Ethan VernonSoudal - Quick Steps.t.0
113Marc Brustenga MasagueLidl-Treks.t.0
114Martin LaasAstana Qazaqstan Teams.t.0

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andrea BagioliSoudal - Quick Step3.18.0935
2Attila ValterJumbo - Vismas.t.25
3Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGAs.t.15
4Juan Ayuso PesqueraUAE Team Emiratess.t.10
5Dylan TeunsIsrael - Premier Techs.t.5
6Guillaume MartinCofidiss.t.3
7Nairo Alexander Quintana RojasEkipa amatorska 2023s.t.0
8Carlos Verona QuintanillaMovistar Teams.t.0
9Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohes.t.0
10Richard Antonio Carapaz MontenegroEF Education - EasyPosts.t.0
11Tobias Halland JohannessenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
12Sam OomenJumbo - Vismas.t.0
13Robert GesinkJumbo - Vismas.t.0
14Ben Alexander O'ConnorAg2r - Citroën Teams.t.0
15Sébastien ReichenbachTudor Pro Cycling Teams.t.0
16Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratess.t.0
17Torstein TraeenUno-X Pro Cycling Teams.t.0
18Hermann PernsteinerBahrain Victoriouss.t.0
19Mattias Skjelmose JensenLidl-Trek+0.160
20Daniel Navarro GarciaBurgos - BHs.t.0
21Sylvain MoniquetLotto - Dstny+0.280
22Merhawi KudusTeam Jayco - AlUlas.t.0
23Jai HindleyBora - Hansgrohe+0.350
24Simone VelascoAstana Qazaqstan Team+0.580
25Roger Adria OliverasEquipo Kern Pharmas.t.0
26Jan BakelantsEkipa amatorska 2023s.t.0
27Louis VervaekeSoudal - Quick Steps.t.0
28Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
29Carlos Rodriguez CanoINEOS Grenadierss.t.0
30Kaden GrovesAlpecin - Deceuninck+1.230
31Callum ScotsonTeam Jayco - AlUlas.t.0
32Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Team+1.390
33Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BH+1.500
34Simone PetilliIntermarché - Circus - Wantys.t.0
35Mikel Bizkarra EtxeguibelEuskaltel - Euskadis.t.0
36Jonas Gregaard WilslyUno-X Pro Cycling Teams.t.0
37Simon ClarkeIsrael - Premier Tech+2.040
38Mads Würtz SchmidtIsrael - Premier Techs.t.0
39Quentin PacherGroupama - FDJs.t.0
40Elie GesbertTeam Arkea - Samsics.t.0
41Hugh CarthyEF Education - EasyPost+3.140
42Steven KruijswijkJumbo - Visma+3.300
43Antonio Jesus Soto GuiraoEuskaltel - Euskadi+4.400
44Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
45Dorian GodonAg2r - Citroën Teams.t.0
46Anton PalzerBora - Hansgrohes.t.0
47Mikael CherelAg2r - Citroën Teams.t.0
48Joan Bou CompanyEuskaltel - Euskadis.t.0
49Daryl ImpeyIsrael - Premier Techs.t.0
50Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
51Ben ZwiehoffBora - Hansgrohes.t.0
52Larry WarbasseAg2r - Citroën Teams.t.0
53Joseph Lloyd DombrowskiAstana Qazaqstan Teams.t.0
54Giulio CicconeLidl-Treks.t.0
55Jhojan Orlando Garcia SosaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
56Carlos Canal BlancoEuskaltel - Euskadis.t.0
57Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
58Alexandre DelettreCofidiss.t.0
59Jonathan Castroviejo NicolasINEOS Grenadierss.t.0
60Louis MeintjesIntermarché - Circus - Wantys.t.0
61Michael SchlegelCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
62Sebastian HenaoEkipa amatorska 2023s.t.0
63Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPosts.t.0
64George BennettUAE Team Emiratess.t.0
65Antwan TolhoekLidl-Trek+5.420
66Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
67Sander ArmeeEkipa amatorska 2023s.t.0
68Clement BerthetAg2r - Citroën Teams.t.0
69Jaakko HänninenAg2r - Citroën Team+5.560
70Rohan DennisJumbo - Vismas.t.0
71Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+6.070
72Ethan VernonSoudal - Quick Steps.t.0
73Damien HowsonQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
74Jetse BolBurgos - BHs.t.0
75Christopher Juul JensenTeam Jayco - AlUlas.t.0
76Winner Andrew Anacona GomezEkipa amatorska 2023s.t.0
77Diego Andres Camargo PinedaEF Education - EasyPosts.t.0
78Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
79Rui Alberto Faria CostaIntermarché - Circus - Wantys.t.0
80William BartaMovistar Teams.t.0
81Javier RomoAstana Qazaqstan Teams.t.0
82Gotzon Martin SanzEuskaltel - Euskadis.t.0
83Oier LazkanoMovistar Teams.t.0
84Michael StorerGroupama - FDJs.t.0
85Matteo BadilattiQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
86Raul Garcia PiernaEquipo Kern Pharma+6.130
87Francisco Galvan FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
88Laurens HuysIntermarché - Circus - Wanty+7.380
89Henri VandenabeeleTeam DSM - Firmenichs.t.0
90Dries DevenynsSoudal - Quick Step+8.580
91Jakob Hindsgaul MadsenUno-X Pro Cycling Team+10.430
92Unai Cuadrado Ruiz De GaunaEuskaltel - Euskadi+11.160
93Ivo Emanuel Alves OliveiraUAE Team Emiratess.t.0
94Aliaksandr RiabushenkoAstana Qazaqstan Team+14.340

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michael MatthewsTeam Jayco - AlUlapo 1. etapie10
1Jonas Iversby HvidebergTeam DSM - Firmenichpo 2. etapie10
1Ben Alexander O'ConnorAg2r - Citroën Teampo 3. etapie10
1Nairo Alexander Quintana RojasEkipa amatorska 2023po 4. etapie10
1Pedro Gonçalves João AlmeidaUAE Team Emiratespo 5. etapie10
1Sergio Andres Higuita GarciaBora - Hansgrohepo 6. etapie10

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)