Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

03-12-2023 08:47

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Edward DunbarTeam Jayco - AlUla20.38.18100
2Ben TulettINEOS Grenadiers+0.0975
3Marc HirschiUAE Team Emirates+0.2460
4Simon CarrEF Education - EasyPost+0.3055
5Antonio TiberiBahrain Victorious+0.4550
6Diego UlissiUAE Team Emirates+0.4845
7Jan PolancUAE Team Emirates+1.2340
8Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Team+1.2535
9Natnael Ocbit TesfatsionLidl-Trek+1.3830
10Nicola ConciAlpecin - Deceunincks.t.25
11Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2023+1.5922
12Cristian ScaroniAstana Qazaqstan Team+2.0219
13Floris De TierBingoal - WB+2.2117
14Omer GoldsteinIsrael - Premier Tech+2.4515
15Ethan HayterINEOS Grenadiers+3.1413
16Johannes Staune-MittetJumbo - Visma Development Team+3.260
17Geraint ThomasINEOS Grenadiers+3.290
18Andres Camilo Ardila OrdonezBurgos - BH+4.240
19Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
20Gijs LeemreizeJumbo - Visma+4.290
21Koen BouwmanJumbo - Visma+6.190
22Eduardo SepulvedaLotto - Dstny+6.320
23Thomas PesentiBeltrami TSA - Tre Colli+7.410
24Kenny MollyGo Sport - Roubaix Lille Métropole+9.180
25Maximilian StedmanAT85 Pro Cycling+9.590
26Filippo ZanaTeam Jayco - AlUla+11.070
27Giovanni CarboniEquipo Kern Pharma+12.500
28Matteo SobreroTeam Jayco - AlUla+14.410
29Marco TizzaBingoal - WB+16.230
30Mathieu Van Der PoelAlpecin - Deceuninck+18.090
31Mauro SchmidSoudal - Quick Step+18.270
32Tanel KangertEkipa amatorska 2023+19.140
33Juan Carlos Lopez MorenoAstana Qazaqstan Development Team+23.510
34Rémy MertzBingoal - WB+25.200
35Kevin ColleoniTeam Jayco - AlUla+25.420
36Germán Dario GómezGW - Shimano - Sidermec+26.010
37Mason HollymanIsrael - Premier Tech+26.510
38Mattia CattaneoSoudal - Quick Step+26.570
39Guy NivEkipa amatorska 2023+27.460
40Erik FetterEolo - Kometa Cycling Team+28.560
41Harold Martin Lopez GranizoAstana Qazaqstan Development Team+30.370
42Dion SmithIntermarché - Circus - Wanty+35.030
43Kristian SbaragliAlpecin - Deceuninck+35.380
44Luc WirtgenTudor Pro Cycling Team+36.440
45Frederik WandahlBora - Hansgrohe+38.370
46Andrea GarosioEolo - Kometa Cycling Team+40.250
47Tony GallopinLidl-Trek+40.420
48Rémi CavagnaSoudal - Quick Step+43.190
49Sergio Garcia GonzalezGlassdrive - Q8 - Anicolor+44.090
50James ShawEF Education - EasyPost+47.180
51Jan MaasTeam Jayco - AlUla+48.260
52Oscar RiesebeekAlpecin - Deceuninck+48.400
53Mick Van DijkeJumbo - Visma+52.470
54Josef CernySoudal - Quick Step+54.080
55Michael BelleriBiesse - Carrera+55.380
56Julius Van Den BergEF Education - EasyPost+56.310
57Riccardo CiuccarelliBiesse - Carrera+56.350
58Fabio Van Den BosscheAlpecin - Deceuninck+56.290
59Edgar Andres Pinzon VillalbaGW - Shimano - Sidermec+58.290
60Alessandro MonacoTeam Technipes - #inEmiliaRomagna+58.390
61Patrick GamperBora - Hansgrohe+58.500
62Paul DoubleHuman Powered Health+59.160
63Alberto BettiolEF Education - EasyPost+1.02.240
64Andrea PirasBeltrami TSA - Tre Colli+1.03.160
65Omar El GouziGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane+1.03.200
66Riccardo LuccaGreen Project - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
67David Martin RomeroEolo - Kometa Cycling Team+1.03.570
68Tom PaquetLeopard - Togt Pro Cyclings.t.0
69Antonio NibaliAstana Qazaqstan Team+1.04.030
70Cristian David Rico LemusEkipa amatorska 2023+1.04.220
71Edoardo ZardiniEkipa amatorska 2023+1.05.040
72Simon PellaudTudor Pro Cycling Teams.t.0
73Francesco CarolloMG.Kvis - Colors for Peace+1.06.500
74Gabriele PetrelliTeam Technipes - #inEmiliaRomagna+1.07.330
75Cameron WurfINEOS Grenadiers+1.07.490
76Raul ColomboEkipa amatorska 2023+1.08.270
77Alessandro BisoltiGW - Shimano - Sidermecs.t.0
78James KnoxSoudal - Quick Steps.t.0
79Jacopo CorteseEkipa amatorska 2023+1.08.280
80Nurbergen NurlykhassymAstana Qazaqstan Team+1.11.380
81Johan MeensBingoal - WB+1.12.010
82Giovanni BortoluzziCycling Team Friuli ASD+1.12.320
83Laurens De PlusINEOS Grenadiers+1.12.370
84Nicolas Dalla ValleTeam Corratec+1.13.070
85Paul WrightBolton Equities - Black Spoke+1.15.200
86Chris FroomeIsrael - Premier Tech+1.16.090
87Mattias NordalEkipa amatorska 2023+1.16.370
88Francesco ZandriEkipa amatorska 2023s.t.0
89Alex HowesEkipa amatorska 2023s.t.0
90Daniel Pedroso ViegasAviludo - Louletano - Loulé Concelho+1.17.380
91Matteo AmellaTeam Corratecs.t.0
92Lionel TaminiauxAlpecin - Deceuninck+1.17.510
93Emils LiepinsLidl-Trek+1.21.080
94Riccardo CarrettaEkipa amatorska 2023s.t.0
95Christian Danilo PaseWork Service - Vitalcare - Dynateks.t.0
96Matthew WallsBora - Hansgrohes.t.0
97Emil DimaSofer - Savini Due - OMZs.t.0
98Andrea BiancalaniBeltrami TSA - Tre Colli+1.25.020
99Pietro AimonettoEkipa amatorska 2023+1.25.060

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mauro SchmidSoudal - Quick Step2152315
2Edward DunbarTeam Jayco - AlUla+0.027
3Ethan HayterINEOS Grenadiers+0.163
4Mathieu Van Der PoelAlpecin - Deceunincks.t.0
5Natnael Ocbit TesfatsionLidl-Treks.t.0
6Thomas PesentiBeltrami TSA - Tre Collis.t.0
7Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
8Matteo SobreroTeam Jayco - AlUlas.t.0
9Cristian ScaroniAstana Qazaqstan Teams.t.0
10Marc HirschiUAE Team Emiratess.t.0
11Nicola ConciAlpecin - Deceunincks.t.0
12Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
13Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
14Ben TulettINEOS Grenadierss.t.0
15Tobias Svendsen FossJumbo - Vismas.t.0
16Geraint ThomasINEOS Grenadierss.t.0
17Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
18Cian UijtdebroeksBora - Hansgrohes.t.0
19Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2023s.t.0
20Floris De TierBingoal - WBs.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ethan HayterINEOS Grenadiers4267815
2Matteo SobreroTeam Jayco - AlUlas.t.7
3Ben TulettINEOS Grenadierss.t.3
4Nicola ConciAlpecin - Deceunincks.t.0
5Natnael Ocbit TesfatsionLidl-Treks.t.0
6Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
7Marc HirschiUAE Team Emiratess.t.0
8Cian UijtdebroeksBora - Hansgrohes.t.0
9Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
10Floris De TierBingoal - WBs.t.0
11Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.0
12Marco TizzaBingoal - WBs.t.0
13Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
14Thomas PesentiBeltrami TSA - Tre Collis.t.0
15Edward DunbarTeam Jayco - AlUlas.t.0
16Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2023s.t.0
17Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0
18Antonio TiberiBahrain Victorious+0.100
19Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
20Andres Camilo Ardila OrdonezBurgos - BH+0.210

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ben TulettINEOS Grenadiers1275715
2Edward DunbarTeam Jayco - AlUla+0.037
3Marc HirschiUAE Team Emirates+0.053
4Simon CarrEF Education - EasyPost+0.070
5Antonio TiberiBahrain Victorious+0.120
6Diego UlissiUAE Team Emirates+0.250
7Cian UijtdebroeksBora - Hansgrohes.t.0
8Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Team+0.380
9Nicola ConciAlpecin - Deceuninck+0.510
10Jefferson CepedaEF Education - EasyPosts.t.0
11Jan PolancUAE Team Emirates+1.000
12Ethan HayterINEOS Grenadiers+1.090
13Koen BouwmanJumbo - Vismas.t.0
14Cristian ScaroniAstana Qazaqstan Team+1.120
15Vincenzo NibaliEkipa amatorska 2023s.t.0
16Natnael Ocbit TesfatsionLidl-Trek+1.150
17Geraint ThomasINEOS Grenadierss.t.0
18Floris De TierBingoal - WB+1.240
19Johannes Staune-MittetJumbo - Visma Development Team+1.260
20Eduardo SepulvedaLotto - Dstnys.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mathieu Van Der PoelAlpecin - Deceuninck3.59.4915
2Ethan HayterINEOS Grenadierss.t.7
3Rémy MertzBingoal - WBs.t.3
4Dion SmithIntermarché - Circus - Wantys.t.0
5Mick Van DijkeJumbo - Vismas.t.0
6Koen BouwmanJumbo - Vismas.t.0
7Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
8Omer GoldsteinIsrael - Premier Techs.t.0
9Erik FetterEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
10Natnael Ocbit TesfatsionLidl-Treks.t.0
11Gianluca BrambillaQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
12Cristian ScaroniAstana Qazaqstan Teams.t.0
13Edward DunbarTeam Jayco - AlUlas.t.0
14Josef CernySoudal - Quick Steps.t.0
15Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
16Alessandro FedeliQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
17Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
18Mason HollymanIsrael - Premier Techs.t.0
19Thomas PesentiBeltrami TSA - Tre Collis.t.0
20Harold Martin Lopez GranizoAstana Qazaqstan Development Teams.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Josef CernySoudal - Quick Step3.56.5515
2Rémi CavagnaSoudal - Quick Steps.t.7
3Omer GoldsteinIsrael - Premier Tech+0.143
4Julius Van Den BergEF Education - EasyPost+0.460
5Frederik WandahlBora - Hansgrohe+3.030
6Fabio Van Den BosscheAlpecin - Deceunincks.t.0
7Tom PaquotIntermarché - Circus - Wantys.t.0
8Giovanni CarboniEquipo Kern Pharma+3.050
9Natnael Ocbit TesfatsionLidl-Trek+4.230
10Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
11Antonio TiberiBahrain Victoriouss.t.0
12Mauro SchmidSoudal - Quick Steps.t.0
13Cristian ScaroniAstana Qazaqstan Teams.t.0
14David Martin RomeroEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
15Edward DunbarTeam Jayco - AlUlas.t.0
16Ben TulettINEOS Grenadierss.t.0
17Jacopo CorteseEkipa amatorska 2023s.t.0
18Johannes Staune-MittetJumbo - Visma Development Teams.t.0
19Marc HirschiUAE Team Emiratess.t.0
20Simon CarrEF Education - EasyPosts.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mauro SchmidSoudal - Quick Steppo 1. etapie5
1Edward DunbarTeam Jayco - AlUlapo 2. etapie5
1Edward DunbarTeam Jayco - AlUlapo 3. etapie5
1Edward DunbarTeam Jayco - AlUlapo 4. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)