Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

26-05-2024 19:51

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNL18.59.29100
2Michael StorerTudor Pro Cycling Team+0.1475
3Thymen ArensmanINEOS Grenadiers+0.1660
4Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious+0.3755
5Attila ValterTeam Visma - Lease a Bike+0.4950
6Felix GallDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.5345
7Richie PorteEkipa amatorska 2024+1.0040
8Santiago Buitrago SanchezBahrain Victorious+1.5735
9Hugh CarthyEF Education - EasyPost+2.0830
10Pavel SivakovUAE Team Emirates+2.1325
11Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Step+2.1722
12Hermann PernsteinerEkipa amatorska 2024+2.2019
13Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+2.4117
14Lenny MartinezGroupama - FDJ+3.1415
15Sean QuinnEF Education - EasyPost+3.1613
16Cian UijtdebroeksTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
17Joseph Lloyd DombrowskiEkipa amatorska 2024+3.450
18Edward DunbarTeam Jayco - AlUla+4.580
19Thibaut PinotEkipa amatorska 2024+5.100
20Lennard KamnaBora - Hansgrohe+6.150
21Mikel Bizkarra EtxeguibelEuskaltel - Euskadi+7.040
22Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Trek+8.130
23Jonathan Klever Caicedo CepedaEkipa amatorska 2024+8.520
24Jonathan Lastra MartinezCofidis+12.490
25Florian LipowitzBora - Hansgrohe+13.560
26Chris HamiltonTeam dsm-firmenich - PostNL+14.020
27Miguel Angel LopezEkipa amatorska 2024+14.400
28Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiale+15.240
29Magnus KulsetUno-X Mobility+16.270
30Abner Gonzalez RiveraEkipa amatorska 2024+17.280
31Reuben ThompsonGroupama - FDJ+18.470
32Joan Bou CompanyEuskaltel - Euskadi+19.020
33Igor ArrietaUAE Team Emirates+21.010
34Sebastian HenaoEkipa amatorska 2024+22.130
35Jose Felix Parra CuerdaEquipo Kern Pharma+22.210
36David De La Cruz MelgarejoQ36.5 Pro Cycling Team+22.320
37Simone RavanelliEkipa amatorska 2024+22.570
38Andrey Amador BikkazakovaEF Education - EasyPost+23.070
39Nicolas ProdhommeDecathlon - Ag2r La Mondiale+23.480
40William BartaMovistar Team+24.170
41Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Team+25.390
42Ben SwiftINEOS Grenadiers+27.310
43Unai Iribar JauregiEquipo Kern Pharma+27.420
44Anton PalzerBora - Hansgrohe+29.390
45Matteo FabbroTeam Polti - Kometa+31.240
46Mattia BaisTeam Polti - Kometa+31.300
47Yesid Albeiro Pira ParadaEkipa amatorska 2024+33.360
48Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGA+34.130
49Luca CoviliVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+38.340
50Torstein TraeenBahrain Victorious+39.180
51James PiccoliEkipa amatorska 2024+40.460
52Pepijn ReinderinkSoudal - Quick Step+42.080
53Marco BrennerTudor Pro Cycling Team+42.380
54Edoardo ZardiniEkipa amatorska 2024+42.450
55Juri HollmannAlpecin - Deceuninck+43.030
56Mikel Iturria SegurolaEuskaltel - Euskadi+43.330
57Felix EngelhardtTeam Jayco - AlUla+43.360
58Jonathan Canaveral VargasEkipa amatorska 2024+46.550
59Davide BaisTeam Polti - Kometa+47.540
60Sergio Nestor Araiz MichelEkipa amatorska 2024+49.340
61Sindre KulsetUno-X Mobility+51.590
62Jonas AbrahamsenUno-X Mobility+54.560
63Max PooleTeam dsm-firmenich - PostNL+57.470
64Omar El GouziEkipa amatorska 2024+1.00.450

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiale4489915
2Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious+0.057
3Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.3
4Vincenzo AlbaneseArkea - B&B Hotelss.t.0
5Felix GallDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
6Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
7Richie PorteEkipa amatorska 2024s.t.0
8Pavel SivakovUAE Team Emiratess.t.0
9Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
10Jonathan Klever Caicedo CepedaEkipa amatorska 2024s.t.0
11Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
12Miguel Angel LopezEkipa amatorska 2024s.t.0
13Thymen ArensmanINEOS Grenadierss.t.0
14Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
15Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPosts.t.0
16Ben SwiftINEOS Grenadierss.t.0
17Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
18Edward DunbarTeam Jayco - AlUlas.t.0
19Hugh CarthyEF Education - EasyPost+0.090
20Filippo ZanaTeam Jayco - AlUlas.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victorious3.56.0415
2Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.7
3Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.3
4Felix GallDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
5Edward DunbarTeam Jayco - AlUlas.t.0
6Pavel SivakovUAE Team Emiratess.t.0
7Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPosts.t.0
8Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Steps.t.0
9Richie PorteEkipa amatorska 2024s.t.0
10Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
11Joseph Lloyd DombrowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
12Thymen ArensmanINEOS Grenadierss.t.0
13Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
14Lenny MartinezGroupama - FDJs.t.0
15Hermann PernsteinerEkipa amatorska 2024s.t.0
16Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
17Cian UijtdebroeksTeam Visma - Lease a Bike+0.350
18Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
19Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
20Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Lennard KamnaBora - Hansgrohe2048915
2Andrey Amador BikkazakovaEF Education - EasyPost+0.037
3Jonathan Lastra MartinezCofidis+0.043
4Natnael Ocbit TesfatsionLidl - Treks.t.0
5William BartaMovistar Teams.t.0
6James PiccoliEkipa amatorska 2024s.t.0
7Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
8Sean QuinnEF Education - EasyPost+0.570
9Felix GallDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
10Pavel SivakovUAE Team Emiratess.t.0
11Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
12Niklas EgEkipa amatorska 2024s.t.0
13Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
14Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouss.t.0
15Thymen ArensmanINEOS Grenadierss.t.0
16Edward DunbarTeam Jayco - AlUlas.t.0
17Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
18Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
19Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Steps.t.0
20Lenny MartinezGroupama - FDJs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Miguel Angel LopezEkipa amatorska 20243.29.0415
2Thibaut PinotEkipa amatorska 2024+0.077
3Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNL+0.153
4Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouss.t.0
5Felix GallDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
6Sean QuinnEF Education - EasyPosts.t.0
7Santiago Buitrago SanchezBahrain Victoriouss.t.0
8Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Steps.t.0
9Thymen ArensmanINEOS Grenadierss.t.0
10Attila ValterTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
11Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
12Niklas EgEkipa amatorska 2024s.t.0
13Pavel SivakovUAE Team Emiratess.t.0
14Michael StorerTudor Pro Cycling Teams.t.0
15Joseph Lloyd DombrowskiEkipa amatorska 2024s.t.0
16Richie PorteEkipa amatorska 2024s.t.0
17Hugh CarthyEF Education - EasyPost+0.310
18Lenny MartinezGroupama - FDJ+0.390
19Cian UijtdebroeksTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
20Hermann PernsteinerEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thibaut PinotEkipa amatorska 20244553815
2David De La Cruz MelgarejoQ36.5 Pro Cycling Team+0.077
3Lennard KamnaBora - Hansgrohe+1.463
4Igor ArrietaUAE Team Emirates+2.430
5Torstein TraeenBahrain Victorious+3.260
6Andrey Amador BikkazakovaEF Education - EasyPost+8.090
7Michael StorerTudor Pro Cycling Team+8.360
8Romain BardetTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
9Thymen ArensmanINEOS Grenadiers+8.380
10Attila ValterTeam Visma - Lease a Bike+9.150
11Felix GallDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
12Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouss.t.0
13Richie PorteEkipa amatorska 2024+9.220
14Miguel Angel LopezEkipa amatorska 2024+9.350
15Hugh CarthyEF Education - EasyPosts.t.0
16Hermann PernsteinerEkipa amatorska 2024+10.140
17Santiago Buitrago SanchezBahrain Victorious+10.190
18Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Team+10.340
19Mikel Landa MeanaSoudal - Quick Step+10.350
20Reuben ThompsonGroupama - FDJs.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Geoffrey BouchardDecathlon - Ag2r La Mondialepo 1. etapie5
1Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouspo 2. etapie5
1Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouspo 3. etapie5
1Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain Victoriouspo 4. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)