Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

19-06-2024 00:40

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Olav KooijTeam Visma - Lease a Bike1426350
2Jakub MareczkoCorratec - Vini Fantini+0.2838
3Aaron Van PouckeTeam Flanders - Baloise+0.3430
4Karl Patrick LaukEkipa amatorska 2024+0.4127
5Ben TurnerINEOS Grenadiers+0.4225
6Mick Van DijkeTeam Visma - Lease a Bike+0.4323
7Jan-Willem Van SchipEkipa amatorska 2024+0.4421
8Tomas KopeckyTdT - Unibets.t.19
9Tosh Van Der SandeTeam Visma - Lease a Bikes.t.17
10Cériel DesalBingoal - WBs.t.15
11Dimitri PeyskensBingoal - WBs.t.0
12Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024+0.510
13Alexander SalbyBingoal - WB+1.500
14Timothy DupontEkipa amatorska 2024s.t.0
15Sam WelsfordBora - Hansgrohe+1.530
16Roel Van SintmaartensdijkIntermarché - Wanty+1.540
17Jordy BoutsTdT - Unibet+1.560
18Daan Van SintmaartensdijkEkipa amatorska 2024+2.000
19Yoeri HavikEkipa amatorska 2024s.t.0
20Bram WeltenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
21Milan FretinCofidiss.t.0
22Joren BloemTdT - Unibets.t.0
23Magnus SheffieldINEOS Grenadierss.t.0
24Tom PaquotIntermarché - Wantys.t.0
25Michel HessmannTeam Visma - Lease a Bike+2.020
26Elia VivianiINEOS Grenadiers+2.140
27Tim Van DijkeTeam Visma - Lease a Bike+2.150
28Lucas ErikssonTudor Pro Cycling Team+2.210
29Angel Fuentes PaniegoBurgos - BH+2.230
30Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Team+2.310
31Scott ThwaitesEkipa amatorska 2024s.t.0
32Jacob ErikssonTudor Pro Cycling Team+2.530
33Mihkel RäimEkipa amatorska 2024+3.410
34Christoffer LissonEkipa amatorska 2024+3.470
35Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
36Axel Van Der TuukEkipa amatorska 2024+4.140
37Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+4.200
38Pavel BittnerTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
39Jeroen MeijersEkipa amatorska 2024+4.390
40Alex PetersEkipa amatorska 2024+5.520
41John DegenkolbTeam dsm-firmenich - PostNL+5.530
42Vito BraetIntermarché - Wanty+5.580
43Martins PlutoEkipa amatorska 2024+6.070
44Julien VermoteTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
45Lars LoohuisEkipa amatorska 2024s.t.0
46Alex ColmanTeam Flanders - Baloises.t.0
47Jetse BolBurgos - BH+7.370
48Patrick EddyTeam dsm-firmenich - PostNL+9.010
49Antti-Jussi JuntunenEkipa amatorska 2024+9.590
50Nickolas ZukowskyQ36.5 Pro Cycling Team+10.010
51Colin JoyceEkipa amatorska 2024+11.310
52Kasper Viberg SogaardEkipa amatorska 2024+12.160
53Joran WyseureEkipa amatorska 2024+12.360
54Tom WirtgenEkipa amatorska 2024+12.430
55Sebastian LangeveldEkipa amatorska 2024+13.400
56Bert-Jan LindemanEkipa amatorska 2024+15.060
57Maarten VerheyenEkipa amatorska 2024+15.540
58Dorian De MaeghtEkipa amatorska 2024+16.590
59Leo BouvierEkipa amatorska 2024+17.220
60Max KroonenEkipa amatorska 2024+17.320
61Danny Van Der TuukEquipo Kern Pharma+17.470
62Tim NabermanTeam dsm-firmenich - PostNL+18.130
63Thibau VerhofstadtEkipa amatorska 2024+19.330
64Jeroen EyskensEkipa amatorska 2024+19.560
65Cameron WurfINEOS Grenadiers+20.090
66Wesley MolEkipa amatorska 2024+21.290
67Aden PatersonEkipa amatorska 2024+21.400
68Felipe Orts LloretEkipa amatorska 2024+21.490
69Vincent HoppezakEkipa amatorska 2024+22.180
70Luke VerburgEkipa amatorska 2024+22.340
71Maxime De PoorterEkipa amatorska 2024+22.500
72Dennis Van Der HorstEkipa amatorska 2024+23.190
73Nils WolffenbuttelEkipa amatorska 2024+24.290
74Alex MolenaarEkipa amatorska 2024+25.350
75Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2024+26.560
76Jesper RaschEkipa amatorska 2024+27.280
77Bram DisselEkipa amatorska 2024+27.580
78Tim BierkensEkipa amatorska 2024+28.210
79Jasper Levi PahlkeEkipa amatorska 2024+28.410
80Jelle BootsveldEkipa amatorska 2024+30.200
81August JensenEkipa amatorska 2024+30.330
82Jord BaakEkipa amatorska 2024+30.510
83Jasper SchoutenEkipa amatorska 2024+32.340
84Lars BovenAlpecin - Deceuninck+33.420
85Eamon Lucas FranckEkipa amatorska 2024+37.080
86Nick Van Der MeerEkipa amatorska 2024+37.570
87Jarno JordensEkipa amatorska 2024+45.430

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Olav KooijTeam Visma - Lease a Bike466018
2Jakub MareczkoCorratec - Vini Fantinis.t.4
3Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.2
4Sam WelsfordBora - Hansgrohes.t.0
5Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Teams.t.0
6Bram WeltenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
7Alexander SalbyBingoal - WBs.t.0
8Daan Van SintmaartensdijkEkipa amatorska 2024s.t.0
9Tim Van DijkeTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
10Joren BloemTdT - Unibets.t.0
11Timothy DupontEkipa amatorska 2024s.t.0
12Yoeri HavikEkipa amatorska 2024s.t.0
13Milan FretinCofidiss.t.0
14Nils EekhoffTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
15Jesse De RooijEkipa amatorska 2024s.t.0
16Arne MaritIntermarché - Wantys.t.0
17Jesper RaschEkipa amatorska 2024s.t.0
18Magnus SheffieldINEOS Grenadierss.t.0
19Lars HohmannEkipa amatorska 2024s.t.0
20Simon DehairsEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Olav KooijTeam Visma - Lease a Bike8
2Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.4
3Aaron Van PouckeTeam Flanders - Baloises.t.2
4Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Teams.t.0
5Tomas KopeckyTdT - Unibets.t.0
6Karl Patrick LaukEkipa amatorska 2024s.t.0
7Jan-Willem Van SchipEkipa amatorska 2024s.t.0
8Cériel DesalBingoal - WBs.t.0
9Ben TurnerINEOS Grenadierss.t.0
10Mick Van DijkeTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
11Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
12Tosh Van Der SandeTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
13Dimitri PeyskensBingoal - WBs.t.0
14Scott ThwaitesEkipa amatorska 2024s.t.0
15Michel HessmannTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
16Thijs De LangeEkipa amatorska 2024s.t.0
17Jakub MareczkoCorratec - Vini Fantinis.t.0
18Jos Van EmdenEkipa amatorska 2024+0.070
19Alexander SalbyBingoal - WB+1.160
20Timothy DupontEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jakub MareczkoCorratec - Vini Fantini4.27.368
2Olav KooijTeam Visma - Lease a Bikes.t.4
3Alexander SalbyBingoal - WBs.t.2
4Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.0
5Milan FretinCofidiss.t.0
6Sam WelsfordBora - Hansgrohes.t.0
7Mick Van DijkeTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
8Bram WeltenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
9Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Teams.t.0
10Yoeri HavikEkipa amatorska 2024s.t.0
11Mihkel RäimEkipa amatorska 2024s.t.0
12Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
13Jan-Willem Van SchipEkipa amatorska 2024s.t.0
14Pavel BittnerTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
15Joren BloemTdT - Unibets.t.0
16Daan Van SintmaartensdijkEkipa amatorska 2024s.t.0
17Magnus SheffieldINEOS Grenadierss.t.0
18Leo BouvierEkipa amatorska 2024s.t.0
19Scott ThwaitesEkipa amatorska 2024s.t.0
20Ben TurnerINEOS Grenadierss.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Timothy DupontEkipa amatorska 2024211588
2Olav KooijTeam Visma - Lease a Bikes.t.4
3Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.2
4Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Teams.t.0
5Alexander SalbyBingoal - WBs.t.0
6Jakub MareczkoCorratec - Vini Fantinis.t.0
7Bram WeltenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
8Daan Van SintmaartensdijkEkipa amatorska 2024s.t.0
9Raymond KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
10Jesper RaschEkipa amatorska 2024s.t.0
11Martins PlutoEkipa amatorska 2024s.t.0
12Yoeri HavikEkipa amatorska 2024s.t.0
13Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
14Sam WelsfordBora - Hansgrohes.t.0
15Bram DisselEkipa amatorska 2024s.t.0
16Leo BouvierEkipa amatorska 2024s.t.0
17Milan FretinCofidiss.t.0
18Arne PetersEkipa amatorska 2024s.t.0
19Felipe Orts LloretEkipa amatorska 2024s.t.0
20Jan-Willem Van SchipEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Olav KooijTeam Visma - Lease a Bike3.27.458
2Alexander SalbyBingoal - WBs.t.4
3Sam WelsfordBora - Hansgrohes.t.2
4Timothy DupontEkipa amatorska 2024s.t.0
5Jakub MareczkoCorratec - Vini Fantinis.t.0
6Daan Van SintmaartensdijkEkipa amatorska 2024s.t.0
7Yoeri HavikEkipa amatorska 2024s.t.0
8Jan-Willem Van SchipEkipa amatorska 2024s.t.0
9Bram WeltenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
10Magnus SheffieldINEOS Grenadierss.t.0
11Cériel DesalBingoal - WBs.t.0
12Mick Van DijkeTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
13Aaron Van PouckeTeam Flanders - Baloises.t.0
14Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
15Karl Patrick LaukEkipa amatorska 2024s.t.0
16Jetse BolBurgos - BHs.t.0
17Milan FretinCofidiss.t.0
18Ben TurnerINEOS Grenadierss.t.0
19Dimitri PeyskensBingoal - WBs.t.0
20Axel Van Der TuukEkipa amatorska 2024s.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Olav KooijTeam Visma - Lease a Bikepo 1. etapie4
1Olav KooijTeam Visma - Lease a Bikepo 2. etapie4
1Olav KooijTeam Visma - Lease a Bikepo 3. etapie4
1Olav KooijTeam Visma - Lease a Bikepo 4. etapie4

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)