Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

03-12-2023 08:18

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Olav KooijJumbo - Visma1426350
2Jakub MareczkoAlpecin - Deceuninck+0.2838
3Aaron Van PouckeTeam Flanders - Baloise+0.3430
4Karl Patrick LaukBingoal - WB+0.4127
5Ben TurnerINEOS Grenadiers+0.4225
6Mick Van DijkeJumbo - Visma+0.4323
7Jan-Willem Van SchipA Bloc CT+0.4421
8Tomas KopeckyTDT - Unibets.t.19
9Tosh Van Der SandeJumbo - Vismas.t.17
10Cériel DesalBingoal - WBs.t.15
11Dimitri PeyskensBingoal - WBs.t.0
12Jos Van EmdenJumbo - Visma+0.510
13Alexander SalbyBingoal - WB+1.500
14Timothy DupontTarteletto - Isorexs.t.0
15Sam WelsfordTeam DSM - Firmenich+1.530
16Roel Van SintmaartensdijkCircus - Re-uz - Technord+1.540
17Jordy BoutsTDT - Unibet+1.560
18Daan Van SintmaartensdijkVolkerWessels Cycling Team+2.000
19Yoeri HavikBEAT Cycling Clubs.t.0
20Bram WeltenGroupama - FDJs.t.0
21Milan FretinTeam Flanders - Baloises.t.0
22Joren BloemTDT - Unibets.t.0
23Magnus SheffieldINEOS Grenadierss.t.0
24Tom PaquotIntermarché - Circus - Wantys.t.0
25Michel HessmannJumbo - Visma+2.020
26Elia VivianiINEOS Grenadiers+2.140
27Tim Van DijkeJumbo - Visma+2.150
28Lucas ErikssonTudor Pro Cycling Team+2.210
29Angel Fuentes PaniegoBurgos - BH+2.230
30Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Team+2.310
31Scott ThwaitesEkipa amatorska 2023s.t.0
32Jacob ErikssonTudor Pro Cycling Team+2.530
33Mihkel RäimATT Investments+3.410
34Christoffer LissonEkipa amatorska 2023+3.470
35Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
36Axel Van Der TuukMetec - SolarWatt p/b Mantel+4.140
37Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+4.200
38Pavel BittnerTeam DSM - Firmenichs.t.0
39Jeroen MeijersTerengganu - Polygon Cycling Team+4.390
40Alex PetersEkipa amatorska 2023+5.520
41John DegenkolbTeam DSM - Firmenich+5.530
42Vito BraetTeam Flanders - Baloise+5.580
43Martins PlutoA Bloc CT+6.070
44Julien VermoteEkipa amatorska 2023s.t.0
45Lars LoohuisA Bloc CTs.t.0
46Alex ColmanTeam Flanders - Baloises.t.0
47Jetse BolBurgos - BH+7.370
48Patrick EddyDSM Development Team+9.010
49Antti-Jussi JuntunenA Bloc CT+9.590
50Nickolas ZukowskyQ36.5 Pro Cycling Team+10.010
51Colin JoyceHuman Powered Health+11.310
52Kasper Viberg SogaardLeopard - Togt Pro Cycling+12.160
53Joran WyseureAlpecin - Deceuninck Development Team+12.360
54Tom WirtgenGlobal 6 Cycling+12.430
55Sebastian LangeveldEkipa amatorska 2023+13.400
56Bert-Jan LindemanVolkerWessels Cycling Team+15.060
57Maarten VerheyenEkipa amatorska 2023+15.540
58Dorian De MaeghtBingoal - WB+16.590
59Leo BouvierBike Aid+17.220
60Max KroonenVolkerWessels Cycling Team+17.320
61Danny Van Der TuukEquipo Kern Pharma+17.470
62Tim NabermanTeam DSM - Firmenich+18.130
63Thibau VerhofstadtTarteletto - Isorex+19.330
64Jeroen EyskensEkipa amatorska 2023+19.560
65Cameron WurfINEOS Grenadiers+20.090
66Wesley MolBike Aid+21.290
67Aden PatersonAllinq Continental Cycling Team+21.400
68Felipe Orts LloretBurgos - BH+21.490
69Vincent HoppezakBEAT Cycling Club+22.180
70Luke VerburgA Bloc CT+22.340
71Maxime De PoorterTarteletto - Isorex+22.500
72Dennis Van Der HorstAllinq Continental Cycling Team+23.190
73Nils WolffenbuttelAllinq Continental Cycling Team+24.290
74Alex MolenaarElectro Hiper Europa+25.350
75Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2023+26.560
76Jesper RaschA Bloc CT+27.280
77Bram DisselBEAT Cycling Club+27.580
78Tim BierkensAllinq Continental Cycling Team+28.210
79Jasper Levi PahlkeBike Aid+28.410
80Jelle BootsveldEkipa amatorska 2023+30.200
81August JensenHuman Powered Health+30.330
82Jord BaakVolkerWessels Cycling Team+30.510
83Jasper SchoutenAllinq Continental Cycling Team+32.340
84Lars BovenJumbo - Visma Development Team+33.420
85Eamon Lucas FranckEkipa amatorska 2023+37.080
86Nick Van Der MeerVolkerWessels Cycling Team+37.570
87Jarno JordensEkipa amatorska 2023+45.430

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Olav KooijJumbo - Visma466018
2Jakub MareczkoAlpecin - Deceunincks.t.4
3Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.2
4Sam WelsfordTeam DSM - Firmenichs.t.0
5Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Teams.t.0
6Bram WeltenGroupama - FDJs.t.0
7Alexander SalbyBingoal - WBs.t.0
8Daan Van SintmaartensdijkVolkerWessels Cycling Teams.t.0
9Tim Van DijkeJumbo - Vismas.t.0
10Joren BloemTDT - Unibets.t.0
11Timothy DupontTarteletto - Isorexs.t.0
12Yoeri HavikBEAT Cycling Clubs.t.0
13Milan FretinTeam Flanders - Baloises.t.0
14Nils EekhoffTeam DSM - Firmenichs.t.0
15Jesse De RooijEkipa amatorska 2023s.t.0
16Arne MaritIntermarché - Circus - Wantys.t.0
17Jesper RaschA Bloc CTs.t.0
18Magnus SheffieldINEOS Grenadierss.t.0
19Lars HohmannMetec - SolarWatt p/b Mantels.t.0
20Simon DehairsAlpecin - Deceuninck Development Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Olav KooijJumbo - Visma8
2Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.4
3Aaron Van PouckeTeam Flanders - Baloises.t.2
4Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Teams.t.0
5Tomas KopeckyTDT - Unibets.t.0
6Karl Patrick LaukBingoal - WBs.t.0
7Jan-Willem Van SchipA Bloc CTs.t.0
8Cériel DesalBingoal - WBs.t.0
9Ben TurnerINEOS Grenadierss.t.0
10Mick Van DijkeJumbo - Vismas.t.0
11Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
12Tosh Van Der SandeJumbo - Vismas.t.0
13Dimitri PeyskensBingoal - WBs.t.0
14Scott ThwaitesEkipa amatorska 2023s.t.0
15Michel HessmannJumbo - Vismas.t.0
16Thijs De LangeMetec - SolarWatt p/b Mantels.t.0
17Jakub MareczkoAlpecin - Deceunincks.t.0
18Jos Van EmdenJumbo - Visma+0.070
19Alexander SalbyBingoal - WB+1.160
20Timothy DupontTarteletto - Isorexs.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jakub MareczkoAlpecin - Deceuninck4.27.368
2Olav KooijJumbo - Vismas.t.4
3Alexander SalbyBingoal - WBs.t.2
4Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.0
5Milan FretinTeam Flanders - Baloises.t.0
6Sam WelsfordTeam DSM - Firmenichs.t.0
7Mick Van DijkeJumbo - Vismas.t.0
8Bram WeltenGroupama - FDJs.t.0
9Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Teams.t.0
10Yoeri HavikBEAT Cycling Clubs.t.0
11Mihkel RäimATT Investmentss.t.0
12Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
13Jan-Willem Van SchipA Bloc CTs.t.0
14Pavel BittnerTeam DSM - Firmenichs.t.0
15Joren BloemTDT - Unibets.t.0
16Daan Van SintmaartensdijkVolkerWessels Cycling Teams.t.0
17Magnus SheffieldINEOS Grenadierss.t.0
18Leo BouvierBike Aids.t.0
19Scott ThwaitesEkipa amatorska 2023s.t.0
20Ben TurnerINEOS Grenadierss.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Timothy DupontTarteletto - Isorex211588
2Olav KooijJumbo - Vismas.t.4
3Elia VivianiINEOS Grenadierss.t.2
4Arvid De KleijnTudor Pro Cycling Teams.t.0
5Alexander SalbyBingoal - WBs.t.0
6Jakub MareczkoAlpecin - Deceunincks.t.0
7Bram WeltenGroupama - FDJs.t.0
8Daan Van SintmaartensdijkVolkerWessels Cycling Teams.t.0
9Raymond KrederJCL Team Ukyos.t.0
10Jesper RaschA Bloc CTs.t.0
11Martins PlutoA Bloc CTs.t.0
12Yoeri HavikBEAT Cycling Clubs.t.0
13Jhonatan Manuel Narvaez PradoINEOS Grenadierss.t.0
14Sam WelsfordTeam DSM - Firmenichs.t.0
15Bram DisselBEAT Cycling Clubs.t.0
16Leo BouvierBike Aids.t.0
17Milan FretinTeam Flanders - Baloises.t.0
18Arne PetersAllinq Continental Cycling Teams.t.0
19Felipe Orts LloretBurgos - BHs.t.0
20Jan-Willem Van SchipA Bloc CTs.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Olav KooijJumbo - Visma3.27.458
2Alexander SalbyBingoal - WBs.t.4
3Sam WelsfordTeam DSM - Firmenichs.t.2
4Timothy DupontTarteletto - Isorexs.t.0
5Jakub MareczkoAlpecin - Deceunincks.t.0
6Daan Van SintmaartensdijkVolkerWessels Cycling Teams.t.0
7Yoeri HavikBEAT Cycling Clubs.t.0
8Jan-Willem Van SchipA Bloc CTs.t.0
9Bram WeltenGroupama - FDJs.t.0
10Magnus SheffieldINEOS Grenadierss.t.0
11Cériel DesalBingoal - WBs.t.0
12Mick Van DijkeJumbo - Vismas.t.0
13Aaron Van PouckeTeam Flanders - Baloises.t.0
14Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
15Karl Patrick LaukBingoal - WBs.t.0
16Jetse BolBurgos - BHs.t.0
17Milan FretinTeam Flanders - Baloises.t.0
18Ben TurnerINEOS Grenadierss.t.0
19Dimitri PeyskensBingoal - WBs.t.0
20Axel Van Der TuukMetec - SolarWatt p/b Mantels.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Olav KooijJumbo - Vismapo 1. etapie4
1Olav KooijJumbo - Vismapo 2. etapie4
1Olav KooijJumbo - Vismapo 3. etapie4
1Olav KooijJumbo - Vismapo 4. etapie4

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)