Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

22-06-2024 17:55

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mauro SchmidTeam Jayco - AlUla15.58.40120
2Tim WellensUAE Team Emiratess.t.90
3Quinten HermansAlpecin - Deceuninck+0.1272
4Lorenzo RotaIntermarché - Wanty+0.4566
5Victor CampenaertsLotto - Dstny+1.0960
6Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiale+1.5454
7Mads PedersenLidl - Trek+2.1248
8Jasper PhilipsenAlpecin - Deceuninck+2.3442
9Oscar RiesebeekAlpecin - Deceuninck+2.3736
10Aaron GateBurgos - BH+3.0330
11Robbe GhysAlpecin - Deceuninck+3.1727
12Kevin VauquelinArkea - B&B Hotelss.t.24
13Alberto DaineseTudor Pro Cycling Team+3.2021
14Rasmus TillerUno-X Mobility+3.2118
15Sep VanmarckeEkipa amatorska 2024+3.2416
16Loïc VliegenBingoal - WB+3.3714
17Jordy BoutsTdT - Unibet+3.4012
18Florian SenechalArkea - B&B Hotels+4.0510
19Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Team+4.189
20Julian MertensBingoal - WB+4.328
21Alessandro De MarchiTeam Jayco - AlUla+4.590
22Marco TizzaBingoal - WB+7.080
23Martin Bugge UrianstadUno-X Mobility+7.440
24Ryan ChristensenEkipa amatorska 2024+8.300
25Kamiel BonneuTeam Flanders - Baloise+10.280
26William Blume LevyUno-X Mobility+12.590
27Axel ZingleCofidis+13.000
28Jens SchuermansEkipa amatorska 2024+13.310
29Guillaume BoivinEkipa amatorska 2024+13.350
30Jenthe BiermansArkea - B&B Hotels+13.370
31Thibau NysLidl - Trek+13.390
32Jenno BerckmoesLotto - Dstny+13.460
33Hugo HofstetterEkipa amatorska 2024+13.590
34Luis-Joe LührsBora - Hansgrohe+14.140
35Piet AllegaertCofidis+14.380
36Logan CurrieLotto - Dstnys.t.0
37Sven Erik BystromGroupama - FDJ+14.400
38Lennert TeugelsBingoal - WB+15.390
39Julien MoriceEkipa amatorska 2024+15.500
40Axel LauranceAlpecin - Deceuninck+16.150
41Florian VermeerschLotto - Dstny+16.450
42Tom Van AsbroeckEkipa amatorska 2024+17.070
43Jelle WallaysEkipa amatorska 2024+17.440
44Gianni MarchandEkipa amatorska 2024+18.570
45Danny Van PoppelBora - Hansgrohe+20.110
46Amaury CapiotArkea - B&B Hotels+21.050
47Mathijs PaasschensLotto - Dstny+21.550
48Connor SwiftINEOS Grenadiers+21.590
49Alex KirschLidl - Trek+23.100
50Jordi MeeusBora - Hansgrohe+23.200
51Stan Van TrichtAlpecin - Deceuninck+23.360
52Benjamin DeclercqEkipa amatorska 2024+23.510
53Cyril LemoineEkipa amatorska 2024+23.540
54Edward TheunsLidl - Trek+24.300
55Daan HooleLidl - Trek+24.360
56Taco Van Der HoornIntermarché - Wanty+24.440
57Quentin JaureguiEkipa amatorska 2024+24.520
58Milan MentenLotto - Dstny+24.540
59Andreas GoemanEkipa amatorska 2024+24.590
60Timo De JongEkipa amatorska 2024+25.260
61Alexander KriegerTudor Pro Cycling Team+25.270
62Yentl VandeveldeTeam Flanders - Baloise+25.400
63Jasper HaestEkipa amatorska 2024+26.320
64Edward PlanckaertAlpecin - Deceuninck+26.590
65Kenneth VanbilsenEkipa amatorska 2024+27.300
66Luc WirtgenTudor Pro Cycling Team+27.420
67Fabio JakobsenTeam dsm-firmenich - PostNL+27.510
68Jordi WarlopSoudal - Quick Step+28.140
69Jonas AbrahamsenUno-X Mobility+29.100
70Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUla+29.350
71Gilles BorraEkipa amatorska 2024+30.180
72Arnaud De LieLotto - Dstny+30.280
73Erik Nordsaeter ResellUno-X Mobility+30.310
74Witse MeeussenEkipa amatorska 2024+30.350
75Lasse Norman HansenEkipa amatorska 2024+31.120
76Wesley KrederEkipa amatorska 2024+31.550
77Sam BennettDecathlon - Ag2r La Mondiale+31.580
78Tobias Lund AndresenTeam dsm-firmenich - PostNL+32.290
79Michael Morkov ChristensenAstana Qazaqstan Team+32.380
80Ryan KampEkipa amatorska 2024+32.540
81Jérémy LECROQEkipa amatorska 2024+33.510
82Thijs AertsEkipa amatorska 2024+34.280
83Ryan MullenBora - Hansgrohe+34.320
84Stanislaw AniolkowskiCofidis+34.340
85Emils LiepinsTeam dsm-firmenich - PostNL+35.020
86Boy Van PoppelIntermarché - Wanty+35.040
87Clément RussoGroupama - FDJs.t.0
88Gerben ThijssenIntermarché - Wanty+35.070
89Stijn SiemonsEkipa amatorska 2024+35.220
90Sasha WeemaesBingoal - WB+35.290
91Iljo KeisseEkipa amatorska 2024s.t.0
92Thibaut PonsaertsEkipa amatorska 2024+35.460
93Stijn DaemenEkipa amatorska 2024s.t.0
94Jorre DebaeleEkipa amatorska 2024+35.500
95Alexandre KessEkipa amatorska 2024+35.510
96Jens DebusschereEkipa amatorska 2024+35.570
97Alexis RenardCofidis+35.580
98Ludovic RobeetCofidis+36.080
99Matthias BrändleEkipa amatorska 2024+36.150
100Simon DanielsEkipa amatorska 2024+36.210
101Luke MudgwayEkipa amatorska 2024+36.230
102Lorenzo MasciarelliEkipa amatorska 2024+36.280
103Tom SextonEkipa amatorska 2024+36.410
104Christophe NoppeCofidis+37.140
105Yoeri HavikEkipa amatorska 2024+37.200
106Thomas JosephEkipa amatorska 2024+37.310
107Sven BurgerEkipa amatorska 2024+37.330
108Jacob RelaesEkipa amatorska 2024+37.560
109Eli IserbytEkipa amatorska 2024+38.090
110Angelo Van Den BosscheEkipa amatorska 2024+38.420
111Lars Van Der HaarEkipa amatorska 2024+38.510
112Elias Van BreussegemEkipa amatorska 2024+38.580
113Marc Brustenga MasagueEquipo Kern Pharma+39.010
114Shane ArchboldEkipa amatorska 2024+39.260
115Coen VermeltfoortEkipa amatorska 2024+39.350
116Guillaume Van KeirsbulckEkipa amatorska 2024+39.430
117Jasper De BuystLotto - Dstny+39.500
118Stefano MuseeuwEkipa amatorska 2024+40.060
119Kobe VanoverscheldeEkipa amatorska 2024+40.080
120Dietmar LedegenEkipa amatorska 2024+40.270
121Frederik FrisonQ36.5 Pro Cycling Team+41.050
122Johan VincentEkipa amatorska 2024+41.370
123Daan Van SintmaartensdijkEkipa amatorska 2024+51.390
124Theo BonnetEkipa amatorska 2024+53.470
125Tijmen EisingEkipa amatorska 2024+56.230

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mads PedersenLidl - Trek3.49.3520
2Tim WellensUAE Team Emiratess.t.10
3Jasper PhilipsenAlpecin - Deceunincks.t.5
4Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
5Robbe GhysAlpecin - Deceunincks.t.0
6Lorenzo RotaIntermarché - Wantys.t.0
7Florian SenechalArkea - B&B Hotelss.t.0
8Axel ZingleCofidiss.t.0
9Julian MertensBingoal - WBs.t.0
10Alberto DaineseTudor Pro Cycling Teams.t.0
11Danny Van PoppelBora - Hansgrohes.t.0
12Rasmus TillerUno-X Mobilitys.t.0
13Piet AllegaertCofidiss.t.0
14Guillaume BoivinEkipa amatorska 2024s.t.0
15Loïc VliegenBingoal - WBs.t.0
16Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.0
17Yves LampaertSoudal - Quick Steps.t.0
18Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlas.t.0
19Jordi MeeusBora - Hansgrohe+0.200
20Thibau NysLidl - Treks.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jasper PhilipsenAlpecin - Deceuninck3.48.4220
2Danny Van PoppelBora - Hansgrohes.t.10
3Mads PedersenLidl - Treks.t.5
4Arnaud De LieLotto - Dstnys.t.0
5Sasha WeemaesBingoal - WBs.t.0
6Alberto DaineseTudor Pro Cycling Teams.t.0
7Fabio JakobsenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
8Hugo HofstetterEkipa amatorska 2024s.t.0
9Stanislaw AniolkowskiCofidiss.t.0
10Gerben ThijssenIntermarché - Wantys.t.0
11Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.0
12Jérémy LECROQEkipa amatorska 2024s.t.0
13Jordi WarlopSoudal - Quick Steps.t.0
14Tom Van AsbroeckEkipa amatorska 2024s.t.0
15Thibau NysLidl - Treks.t.0
16Quinten HermansAlpecin - Deceunincks.t.0
17Luke MudgwayEkipa amatorska 2024s.t.0
18Sep VanmarckeEkipa amatorska 2024s.t.0
19Thomas JosephEkipa amatorska 2024s.t.0
20Ryan ChristensenEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Yves LampaertSoudal - Quick Step13.3920
2Mads PedersenLidl - Trek+0.0710
3Daan HooleLidl - Trek+0.105
4Oscar RiesebeekAlpecin - Deceuninck+0.120
5Lasse Norman HansenEkipa amatorska 2024+0.140
6Florian VermeerschLotto - Dstnys.t.0
7Aaron GateBurgos - BH+0.160
8Alex KirschLidl - Treks.t.0
9Jordi MeeusBora - Hansgrohe+0.170
10Tim WellensUAE Team Emirates+0.190
11Mauro SchmidTeam Jayco - AlUla+0.210
12Victor CampenaertsLotto - Dstny+0.220
13Kevin VauquelinArkea - B&B Hotelss.t.0
14Axel ZingleCofidis+0.260
15Ryan MullenBora - Hansgrohes.t.0
16Jasper PhilipsenAlpecin - Deceuninck+0.290
17Frederik FrisonQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
18Connor SwiftINEOS Grenadiers+0.300
19Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUla+0.310
20Edward TheunsLidl - Treks.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Quinten HermansAlpecin - Deceuninck4.19.4020
2Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlas.t.10
3Tim WellensUAE Team Emirates+0.045
4Lorenzo RotaIntermarché - Wanty+0.060
5Dries De BondtDecathlon - Ag2r La Mondiale+0.290
6Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
7Mark DonovanQ36.5 Pro Cycling Team+2.200
8Yves LampaertSoudal - Quick Step+2.220
9Mads PedersenLidl - Trek+2.270
10Jasper PhilipsenAlpecin - Deceunincks.t.0
11Oscar RiesebeekAlpecin - Deceunincks.t.0
12Rasmus TillerUno-X Mobility+2.290
13Aaron GateBurgos - BHs.t.0
14Sep VanmarckeEkipa amatorska 2024+2.320
15Robbe GhysAlpecin - Deceuninck+2.340
16Jordy BoutsTdT - Unibet+2.350
17Kevin VauquelinArkea - B&B Hotels+2.370
18Alberto DaineseTudor Pro Cycling Team+2.440
19Loïc VliegenBingoal - WB+2.470
20Marco TizzaBingoal - WB+2.560

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fabio JakobsenTeam dsm-firmenich - PostNL3.47.0320
2Jasper PhilipsenAlpecin - Deceunincks.t.10
3Gerben ThijssenIntermarché - Wantys.t.5
4Sam BennettDecathlon - Ag2r La Mondiales.t.0
5Maximilian Richard WalscheidTeam Jayco - AlUlas.t.0
6Amaury CapiotArkea - B&B Hotelss.t.0
7Mads PedersenLidl - Treks.t.0
8Alberto DaineseTudor Pro Cycling Teams.t.0
9Sasha WeemaesBingoal - WBs.t.0
10Tom Van AsbroeckEkipa amatorska 2024s.t.0
11Jérémy LECROQEkipa amatorska 2024s.t.0
12Piet AllegaertCofidiss.t.0
13Milan MentenLotto - Dstnys.t.0
14Thibau NysLidl - Treks.t.0
15Tobias Lund AndresenTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
16Danny Van PoppelBora - Hansgrohes.t.0
17Arnaud De LieLotto - Dstnys.t.0
18Aaron GateBurgos - BHs.t.0
19Robbe GhysAlpecin - Deceunincks.t.0
20Christophe NoppeCofidiss.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mads PedersenLidl - Trekpo 1. etapie6
1Mads PedersenLidl - Trekpo 2. etapie6
1Mads PedersenLidl - Trekpo 3. etapie6
1Mauro SchmidTeam Jayco - AlUlapo 4. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)