Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

03-12-2023 09:47

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tadej PogacarUAE Team Emirates19.18.09100
2Rafał MajkaUAE Team Emirates+0.1275
3Domen NovakUAE Team Emirates+2.3260
4Vincenzo AlbaneseEolo - Kometa Cycling Team+2.4255
5Vojtech RepaEquipo Kern Pharma+3.1050
6Nicola ConciAlpecin - Deceuninck+3.1745
7Paul DoubleHuman Powered Health+3.3240
8Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGA+3.4035
9Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGA+3.5230
10Davide GabburoGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane+4.2325
11Fabio FellineAstana Qazaqstan Team+4.5622
12Edward RavasiEkipa amatorska 2023+5.0219
13Alex TolioGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane+5.3817
14Sergio Roman Martin GalanCaja Rural - Seguros RGA+5.5315
15Matej MohoricBahrain Victorious+6.3013
16Jon Agirre EganaEquipo Kern Pharma+6.480
17Jonathan Lastra MartinezCofidis+10.440
18Jack BurkeEkipa amatorska 2023+11.410
19Robert StannardAlpecin - Deceuninck+12.110
20Marcin BudzińskiHRE - Mazowsze Serce Polski+12.170
21Luka MezgecTeam Jayco - AlUla+14.090
22Jaka PrimozicHrinkow - Advarics+14.110
23Kristian SbaragliAlpecin - Deceuninck+14.470
24Sean BennettEkipa amatorska 2023+15.450
25Alessandro TonelliGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane+15.550
26Mattia BaisEolo - Kometa Cycling Team+17.030
27Hector Carretero MillanEquipo Kern Pharma+17.160
28Luca ChiricoEkipa amatorska 2023+18.120
29Jasha SütterlinBahrain Victorious+18.310
30Jan TratnikJumbo - Visma+18.460
31Aritz Bagües KalparsoroEkipa amatorska 2023+19.550
32Jan PolancUAE Team Emirates+20.530
33Abner Santiago Umba LópezGW - Shimano - Sidermec+23.150
34Moran VermeulenTeam Vorarlberg+25.030
35Diego RosaEkipa amatorska 2023+25.420
36Tomasz BudzinskiHRE - Mazowsze Serce Polski+26.380
37Gal GlivarAdria Mobil+28.110
38Dylan HopkinsLjubljana - Gusto - Santic+29.520
39Carlos Canal BlancoEuskaltel - Euskadi+30.050
40Francesco GavazziEolo - Kometa Cycling Team+30.070
41Ivan Moreno SanchezGlobal 6 Cycling+30.190
42Matevz GovekarBahrain Victorious+31.020
43Txomin Juaristi ArrietaEuskaltel - Euskadi+32.200
44Asier Etxeberria ZafraEuskaltel - Euskadi+32.360
45Michele GazzoliEkipa amatorska 2023+33.320
46Diego Pablo SevillaEolo - Kometa Cycling Team+33.480
47Daniel TurekATT Investments+36.340
48Michael SchlegelCaja Rural - Seguros RGA+36.420
49Marti Marquez RomanEquipo Kern Pharma+36.430
50Filippo FiorelliGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane+37.170
51Lucas HamiltonTeam Jayco - AlUla+38.230
52Lionel TaminiauxAlpecin - Deceuninck+38.240
53Alessandro BisoltiGW - Shimano - Sidermec+39.350
54Antonio Jesus Soto GuiraoEuskaltel - Euskadi+40.080
55Willie SmitChina Glory Continental Cycling Team+40.220
56Matteo SobreroTeam Jayco - AlUla+40.550
57David PerEkipa amatorska 2023+41.040
58Yevgeniy GidichAstana Qazaqstan Team+41.340
59Kristijan HocevarAdria Mobil+42.410
60Umberto MarengoEkipa amatorska 2023+43.430
61Alessandro FancelluEolo - Kometa Cycling Team+43.520
62Francesco CarolloMG.Kvis - Colors for Peace+44.110
63Alexandre BalmerTeam Jayco - AlUla+44.480
64Enrico BattaglinEkipa amatorska 2023+44.530
65Luca ColnaghiGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane+45.080
66Unai Iribar JauregiEuskaltel - Euskadi+45.340
67Viktor PotockiLjubljana - Gusto - Santic+46.080
68Alexander KonychevTeam Corratec+46.330
69Dylan SunderlandEkipa amatorska 2023+46.570
70Lucas De RossiChina Glory Continental Cycling Team+47.070
71Xabier Mikel Azparren IrurzunEuskaltel - Euskadi+48.060
72Kristjan KorenAdria Mobil+48.240
73Tilen FinkstAdria Mobil+48.290
74Alex BognaAlpecin - Deceuninck Development Team+49.130
75Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUla+49.500
76Campbell StewartTeam Jayco - AlUla+50.240
77Simone PiccoloEkipa amatorska 2023+51.150
78Marceli BogusławskiAlpecin - Deceuninck Development Team+51.560
79Aljaz JarcAdria Mobil+52.290
80Gleb BrussenskiyAstana Qazaqstan Team+52.360
81Davide MartinelliAstana Qazaqstan Team+53.530
82Ukko-Iisakki PeltonenEkipa amatorska 2023+53.590
83Piotr BrożynaVoster - ATS Teams.t.0
84Mihael StajnarEkipa amatorska 2023+54.070
85Matej DrinovecEkipa amatorska 2023+54.100
86Conor SchunkSofer - Savini Due - OMZ+54.140
87Samuele ZoccaratoGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane+54.240
88Hayden StrongEkipa amatorska 2023+55.440
89Tim MerlierSoudal - Quick Step+57.050
90Samuel TukaDukla Banska Bystrica+57.130
91Pascal AckermannUAE Team Emirates+57.580
92Ivan Cobo CayonEquipo Kern Pharma+58.350
93Matic ZumerEkipa amatorska 2023+59.240
94Adam JordanLjubljana - Gusto - Santic+59.290
95Nik CemazarEkipa amatorska 2023+59.350
96Gregor Matija CerneEkipa amatorska 2023+59.560
97Sergio Nestor Araiz MichelEkipa amatorska 2023+1.00.020
98Rui Filipe Alves OliveiraUAE Team Emirates+1.01.070
99Lukas KubisDukla Banska Bystrica+1.01.210
100Luka VrhovnikEkipa amatorska 2023+1.02.140
101Maximilian StedmanAT85 Pro Cyclings.t.0
102Nicolas Mariotto SesslerGlobal 6 Cycling+1.03.310
103Matthias MangertsederEkipa amatorska 2023+1.03.400
104Pavol RovderDukla Banska Bystrica+1.03.540
105Jaka VovkCycling Team Kranj+1.04.440
106Etienne Van EmpelTeam Corratec+1.04.480
107Xeno YoungEkipa amatorska 2023+1.05.240
108Iker Ballarin MansoEuskaltel - Euskadi+1.05.510
109Marko PavlicEkipa amatorska 2023+1.06.050
110Daniel SaviniEkipa amatorska 2023+1.06.150
111Adam StachowiakHRE - Mazowsze Serce Polski+1.07.270
112Eduard-Michael GrosuHRE - Mazowsze Serce Polski+1.08.200
113Filippo TaglianiEkipa amatorska 2023+1.08.410
114Martin HaringRRK Group - Pierre Baguette - Beninzol+1.10.560
115Luka ZiherlCycling Team Kranj+1.11.380
116Paul WrightBolton Equities - Black Spoke+1.11.480
117Vid JeromelCycling Team Kranj+1.12.370
118Patrik TyborDukla Banska Bystrica+1.13.530
119Pablo SanchezEkipa amatorska 2023+1.15.050
120Fabijan KraljLjubljana - Gusto - Santic+1.18.030
121Leon SarcSantic - Wibatech+1.19.390
122Kiaan WattsAT85 Pro Cycling+1.20.390
123Jacopo CorteseEkipa amatorska 2023+1.23.510
124Filip LohinskyDukla Banska Bystrica+1.24.130

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rafał MajkaUAE Team Emirates4021315
2Domen NovakUAE Team Emirates+0.027
3Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.3
4Juan Diego Alba BolivarMovistar - Best PC+0.480
5Luka MezgecTeam Jayco - AlUlas.t.0
6Nicola ConciAlpecin - Deceunincks.t.0
7Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.0
8Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
9Davide GabburoGreen Project - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
10Fabio FellineAstana Qazaqstan Teams.t.0
11Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
12Lorenzo FortunatoEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
13Jan TratnikJumbo - Vismas.t.0
14Alex TolioGreen Project - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
15Lucas HamiltonTeam Jayco - AlUlas.t.0
16Ivan Moreno SanchezGlobal 6 Cyclings.t.0
17Paul DoubleHuman Powered Healths.t.0
18Jon Agirre EganaEquipo Kern Pharmas.t.0
19Sergio Roman Martin GalanCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
20Vojtech RepaEquipo Kern Pharmas.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jayco - AlUla1896615
2Lionel TaminiauxAlpecin - Deceunincks.t.7
3Pascal AckermannUAE Team Emiratess.t.3
4Filippo FiorelliGreen Project - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
5Luca ColnaghiGreen Project - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
6Fabio FellineAstana Qazaqstan Teams.t.0
7Vincenzo AlbaneseEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
8Michele GazzoliEkipa amatorska 2023s.t.0
9Matevz GovekarBahrain Victoriouss.t.0
10Mattia BaisEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
11Carlos Canal BlancoEuskaltel - Euskadis.t.0
12Marcin BudzińskiHRE - Mazowsze Serce Polskis.t.0
13Davide GabburoGreen Project - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
14Gleb BrussenskiyAstana Qazaqstan Teams.t.0
15Luca ChiricoEkipa amatorska 2023s.t.0
16Aritz Bagües KalparsoroEkipa amatorska 2023s.t.0
17Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.0
18Vojtech RepaEquipo Kern Pharmas.t.0
19Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
20Lucas HamiltonTeam Jayco - AlUlas.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tadej PogacarUAE Team Emirates3.27.0915
2Rafał MajkaUAE Team Emirates+0.117
3Nicola ConciAlpecin - Deceuninck+0.143
4Luka MezgecTeam Jayco - AlUla+0.360
5Vincenzo AlbaneseEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
6Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.0
7Davide GabburoGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane+0.370
8Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
9Luca ChiricoEkipa amatorska 2023+0.410
10Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGA+0.430
11Jonathan Lastra MartinezCofidis+0.460
12Vojtech RepaEquipo Kern Pharmas.t.0
13Domen NovakUAE Team Emirates+0.470
14Paul DoubleHuman Powered Healths.t.0
15Marcin BudzińskiHRE - Mazowsze Serce Polskis.t.0
16Jack BurkeEkipa amatorska 2023+0.500
17Sergio Roman Martin GalanCaja Rural - Seguros RGA+0.570
18Edward RavasiEkipa amatorska 2023+1.000
19Unai Iribar JauregiEuskaltel - Euskadi+1.120
20Jon Agirre EganaEquipo Kern Pharma+1.300

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rafał MajkaUAE Team Emirates3.53.5215
2Tadej PogacarUAE Team Emiratess.t.7
3Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGA+0.223
4Alex TolioGreen Project - Bardiani - CSF - Faizane+0.240
5Vincenzo AlbaneseEolo - Kometa Cycling Team+0.250
6Vojtech RepaEquipo Kern Pharma+0.280
7Sean BennettEkipa amatorska 2023+0.330
8Edward RavasiEkipa amatorska 2023+0.430
9Robert StannardAlpecin - Deceuninck+0.520
10Jon Agirre EganaEquipo Kern Pharma+0.550
11Domen NovakUAE Team Emiratess.t.0
12Paul DoubleHuman Powered Health+1.030
13Jonathan Lastra MartinezCofidis+1.060
14Diego RosaEkipa amatorska 2023s.t.0
15Abner Santiago Umba LópezGW - Shimano - Sidermecs.t.0
16Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGA+1.150
17Mattia BaisEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
18Jack BurkeEkipa amatorska 2023+1.210
19Nicola ConciAlpecin - Deceuninck+1.250
20Fabio FellineAstana Qazaqstan Team+1.340

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tadej PogacarUAE Team Emirates3.42.3515
2Matej MohoricBahrain Victoriouss.t.7
3Rafał MajkaUAE Team Emirates+0.033
4Luka MezgecTeam Jayco - AlUla+0.260
5Fabio FellineAstana Qazaqstan Teams.t.0
6Nicola ConciAlpecin - Deceunincks.t.0
7Filippo FiorelliGreen Project - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
8Vincenzo AlbaneseEolo - Kometa Cycling Teams.t.0
9Antonio Jesus Soto GuiraoEuskaltel - Euskadis.t.0
10Fernando Barcelo AragonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
11Paul DoubleHuman Powered Healths.t.0
12Domen NovakUAE Team Emiratess.t.0
13Davide GabburoGreen Project - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
14Joel Nicolau BeltranCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
15Eduard-Michael GrosuHRE - Mazowsze Serce Polski+0.430
16Luca ColnaghiGreen Project - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
17Jan PolancUAE Team Emiratess.t.0
18Dylan HopkinsLjubljana - Gusto - Santics.t.0
19Jaka PrimozicHrinkow - Advaricss.t.0
20Sergio Roman Martin GalanCaja Rural - Seguros RGAs.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rafał MajkaUAE Team Emiratespo 1. etapie5
1Rafał MajkaUAE Team Emiratespo 2. etapie5
1Tadej PogacarUAE Team Emiratespo 3. etapie5
1Tadej PogacarUAE Team Emiratespo 4. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)