Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

21-05-2024 10:24

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Team25.54.0050
2Hugh CarthyEF Education - EasyPost+0.2338
3Torstein TraeenBahrain Victorious+1.4730
4George BennettEkipa amatorska 2024+1.5027
5Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+2.0225
6Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPost+2.1123
7Eduardo SepulvedaLotto - Dstny+2.2421
8Ruben Fernandez AndujarCofidis+2.3019
9Jambaljamts SainbayarBurgos - BH+2.3217
10Andrey ZeitsEkipa amatorska 2024+2.3315
11Lucas De RossiEkipa amatorska 2024+2.430
12Niklas EgEkipa amatorska 2024+3.080
13Kent MainEkipa amatorska 2024+3.260
14Jason OsborneAlpecin - Deceuninck+4.010
15Anthon CharmigAstana Qazaqstan Team+5.200
16Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BH+5.350
17Ion Izagirre InsaustiCofidis+5.480
18Sander ArmeeEkipa amatorska 2024+6.030
19Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bike+6.160
20Anatoliy BudyakEkipa amatorska 2024+6.410
21Harold Martin Lopez GranizoAstana Qazaqstan Team+7.530
22Sjoerd BaxUAE Team Emirates+7.590
23Metkel EyobEkipa amatorska 2024+8.170
24Ryan GibbonsLidl - Trek+8.210
25Alex Ariya Pounsavath DestriboisEkipa amatorska 2024+8.230
26Sylvain MoniquetLotto - Dstny+9.420
27Hugo ToumireCofidis+10.040
28Adria Moreno SalaEkipa amatorska 2024+11.560
29Ricardo Alejandro Zurita GarciaEkipa amatorska 2024+13.550
30Yuma KoishiEkipa amatorska 2024+15.300
31Peerapol ChawchiangkuangEkipa amatorska 2024+15.500
32Aiman CahyadiEkipa amatorska 2024+17.290
33Thanakhan ChaiyasombatEkipa amatorska 2024+18.250
34Gianni MosconSoudal - Quick Step+18.260
35Sarawut SirironnachaiEkipa amatorska 2024+18.310
36Carter BettlesEkipa amatorska 2024+19.090
37Carlos Barbero CuestaEkipa amatorska 2024+19.490
38Max KanterAstana Qazaqstan Team+20.340
39Manabu IshibashiEkipa amatorska 2024+20.420
40Marijn Van Den BergEF Education - EasyPost+22.180
41Alex MolenaarEkipa amatorska 2024+22.390
42Ratchanon YaowaratEkipa amatorska 2024+22.500
43Manuel Penalver AniorteTeam Polti - Kometa+23.050
44Yuhi TodomeEF Education - EasyPost+23.090
45Sean BennettEkipa amatorska 2024+24.190
46Marcelo FelipeEkipa amatorska 2024+24.290
47Diego Andres Camargo PinedaEkipa amatorska 2024+25.140
48Igor ChzhanAstana Qazaqstan Team+25.560
49Gustav BassonEkipa amatorska 2024+26.160
50Mathias Norsgaard JorgensenMovistar Team+26.350
51Reinardt Janse Van RensburgEkipa amatorska 2024+27.090
52Ahmad Yoga Ilham FirdausEkipa amatorska 2024+27.260
53Rench Michael BondocEkipa amatorska 2024+29.130
54Xianjing LyuEkipa amatorska 2024+29.250
55Sandy Nur HasanEkipa amatorska 2024+30.240
56Erlend Jordbrekk BlikraUno-X Mobility+30.420
57Gleb SyritsaAstana Qazaqstan Team+30.500
58Yevgeniy GidichAstana Qazaqstan Team+31.040
59Callum OrmistonEkipa amatorska 2024+31.240
60David Van Der PoelEkipa amatorska 2024+32.070
61Angel Fuentes PaniegoBurgos - BH+32.590
62Zhe Yie KeeEkipa amatorska 2024+34.020
63Etienne Van EmpelCorratec - Vini Fantini+34.120
64Stian Fredheim Uno-X Mobility+34.530
65Lionel TaminiauxLotto - Dstny+35.060
66Rüdiger SeligAstana Qazaqstan Team+35.160
67Jarrad DriznersLotto - Dstny+35.500
68Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emirates+36.160
69Cameron ScottBahrain Victorious+36.500
70Charlie ArimontSoudal - Quick Step+37.320
71Kane RichardsEkipa amatorska 2024+41.090
72Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024+42.440
73Navuti LiphongyuEkipa amatorska 2024+42.510
74Thomas De GendtLotto - Dstny+43.180
75Raymond KrederEkipa amatorska 2024+44.310
76Vinicius Rangel CostaMovistar Team+44.430
77Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNL+48.000
78Nichol Blanca ParejaEkipa amatorska 2024+49.440
79Jakub MareczkoCorratec - Vini Fantini+50.250
80Wesley KrederEkipa amatorska 2024+50.400
81Arttasorn PansaardEkipa amatorska 2024+56.440
82Craig WigginsEkipa amatorska 2024+58.230
83Muhammad AbdurrohmanEkipa amatorska 2024+58.310
84Paul DaumontEkipa amatorska 2024+58.550
85Nur Aiman ZariffEkipa amatorska 2024+1.00.370
86Saharat SimonsEkipa amatorska 2024+1.01.210
87Miguel Angel Fernandez RuizEquipo Kern Pharma+1.02.020
88Willem Jakobus SmitEkipa amatorska 2024+1.04.250
89Ryuki UgaEkipa amatorska 2024+1.05.000
90Muhammad Ameen Ahmad KamalEkipa amatorska 2024+1.11.080
91SILVA Tiano DaEkipa amatorska 2024+1.14.330
92Mohamad Izzat Hilmi Abdul HalilEkipa amatorska 2024+1.14.560
93Sofian Nabil Omar Mohd BakriEkipa amatorska 2024+1.15.480
94John Richard SalazarEkipa amatorska 2024+1.16.430
95Nik Muhammad Azwan ZulkifliEkipa amatorska 2024+1.19.350
96Supachok KaewsuyaEkipa amatorska 2024+1.25.290
97Marco LumanogEkipa amatorska 2024+1.28.160
98Junreck CarcuevaEkipa amatorska 2024+1.30.010
99Muhammad Andy RoyanEkipa amatorska 2024+1.32.100
100Muhammad Nur FathoniEkipa amatorska 2024+1.34.530

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gleb SyritsaAstana Qazaqstan Team3.43.438
2Erlend Jordbrekk BlikraUno-X Mobilitys.t.4
3Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.2
4Lionel TaminiauxLotto - Dstnys.t.0
5Marijn Van Den BergEF Education - EasyPosts.t.0
6Reinardt Janse Van RensburgEkipa amatorska 2024s.t.0
7Ryan GibbonsLidl - Treks.t.0
8Manuel Penalver AniorteTeam Polti - Kometas.t.0
9Alex MolenaarEkipa amatorska 2024s.t.0
10Sarawut SirironnachaiEkipa amatorska 2024s.t.0
11Ricardo Alejandro Zurita GarciaEkipa amatorska 2024s.t.0
12Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
13Gustav BassonEkipa amatorska 2024s.t.0
14Aiman CahyadiEkipa amatorska 2024s.t.0
15Anthon CharmigAstana Qazaqstan Teams.t.0
16Anatoliy BudyakEkipa amatorska 2024s.t.0
17Alessandro BisoltiEkipa amatorska 2024s.t.0
18Lucas De RossiEkipa amatorska 2024s.t.0
19Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
20Sander ArmeeEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Craig WigginsEkipa amatorska 2024440788
2Gleb SyritsaAstana Qazaqstan Teams.t.4
3Jakub MareczkoCorratec - Vini Fantinis.t.2
4Erlend Jordbrekk BlikraUno-X Mobilitys.t.0
5Reinardt Janse Van RensburgEkipa amatorska 2024s.t.0
6Eduard-Michael GrosuEkipa amatorska 2024s.t.0
7Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
8Manuel Penalver AniorteTeam Polti - Kometas.t.0
9Marijn Van Den BergEF Education - EasyPosts.t.0
10Mohamad Izzat Hilmi Abdul HalilEkipa amatorska 2024s.t.0
11Lionel TaminiauxLotto - Dstnys.t.0
12Gustav BassonEkipa amatorska 2024s.t.0
13Arttasorn PansaardEkipa amatorska 2024s.t.0
14Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
15Etienne Van EmpelCorratec - Vini Fantinis.t.0
16Alex MolenaarEkipa amatorska 2024s.t.0
17Raymond KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
18Mohd Harrif SalehEkipa amatorska 2024s.t.0
19Muhammad Nur FathoniEkipa amatorska 2024s.t.0
20Cameron ScottBahrain Victoriouss.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Team3.25.318
2Hugh CarthyEF Education - EasyPost+0.194
3Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Team+1.562
4Jhoan Esteban Chaves RubioEF Education - EasyPost+2.010
5Torstein TraeenBahrain Victorious+2.100
6Eduardo SepulvedaLotto - Dstny+2.140
7Ruben Fernandez AndujarCofidis+2.200
8Andrey ZeitsEkipa amatorska 2024+2.230
9Lucas De RossiEkipa amatorska 2024+2.330
10George BennettEkipa amatorska 2024+2.380
11Jambaljamts SainbayarBurgos - BH+2.390
12Niklas EgEkipa amatorska 2024+2.580
13Kent MainEkipa amatorska 2024+3.500
14Joel SuterTudor Pro Cycling Team+4.170
15Jason OsborneAlpecin - Deceuninck+4.210
16Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
17Anthon CharmigAstana Qazaqstan Team+5.100
18Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BH+5.540
19Diego Andres Camargo PinedaEkipa amatorska 2024+6.000
20Sander ArmeeEkipa amatorska 2024+6.220

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jakub MareczkoCorratec - Vini Fantini3.15.378
2Rüdiger SeligAstana Qazaqstan Teams.t.4
3Eduard-Michael GrosuEkipa amatorska 2024s.t.2
4Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
5Erlend Jordbrekk BlikraUno-X Mobilitys.t.0
6Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
7Lionel TaminiauxLotto - Dstnys.t.0
8Gustav BassonEkipa amatorska 2024s.t.0
9Marijn Van Den BergEF Education - EasyPosts.t.0
10Manuel Penalver AniorteTeam Polti - Kometas.t.0
11Reinardt Janse Van RensburgEkipa amatorska 2024s.t.0
12Gleb SyritsaAstana Qazaqstan Teams.t.0
13Alex MolenaarEkipa amatorska 2024s.t.0
14Raymond KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
15Cameron ScottBahrain Victoriouss.t.0
16Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
17Sarawut SirironnachaiEkipa amatorska 2024s.t.0
18Muhammad Andy RoyanEkipa amatorska 2024s.t.0
19Zhe Yie KeeEkipa amatorska 2024s.t.0
20Stian Fredheim Uno-X Mobilitys.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Lionel TaminiauxLotto - Dstny3.41.428
2Julius Van Den BergTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.4
3Carter BettlesEkipa amatorska 2024+0.042
4Ryan GibbonsLidl - Trek+0.090
5Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
6Sylvain MoniquetLotto - Dstnys.t.0
7Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
8Ander Okamika BengoetxeaBurgos - BHs.t.0
9Sander ArmeeEkipa amatorska 2024s.t.0
10Hugo ToumireCofidis+0.130
11Mathias Norsgaard JorgensenMovistar Team+0.260
12Jakub MareczkoCorratec - Vini Fantini+0.380
13Erlend Jordbrekk BlikraUno-X Mobilitys.t.0
14Reinardt Janse Van RensburgEkipa amatorska 2024s.t.0
15Manuel Penalver AniorteTeam Polti - Kometas.t.0
16Marijn Van Den BergEF Education - EasyPosts.t.0
17Craig WigginsEkipa amatorska 2024s.t.0
18Gustav BassonEkipa amatorska 2024s.t.0
19Eduard-Michael GrosuEkipa amatorska 2024s.t.0
20Gleb SyritsaAstana Qazaqstan Teams.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Erlend Jordbrekk BlikraUno-X Mobility2.49.428
2Gleb SyritsaAstana Qazaqstan Teams.t.4
3Rüdiger SeligAstana Qazaqstan Teams.t.2
4Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.0
5Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
6Alex MolenaarEkipa amatorska 2024s.t.0
7Manuel Penalver AniorteTeam Polti - Kometas.t.0
8Eduard-Michael GrosuEkipa amatorska 2024s.t.0
9Marijn Van Den BergEF Education - EasyPosts.t.0
10Jakub MareczkoCorratec - Vini Fantinis.t.0
11Mohamad Izzat Hilmi Abdul HalilEkipa amatorska 2024s.t.0
12Gustav BassonEkipa amatorska 2024s.t.0
13Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
14Miguel Angel Fernandez RuizEquipo Kern Pharmas.t.0
15Etienne Van EmpelCorratec - Vini Fantinis.t.0
16Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0
17Muhammad Andy RoyanEkipa amatorska 2024s.t.0
18Craig WigginsEkipa amatorska 2024s.t.0
19Arttasorn PansaardEkipa amatorska 2024s.t.0
20Lionel TaminiauxLotto - Dstnys.t.0

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sjoerd BaxUAE Team Emirates2.20.528
2Willem Jakobus SmitEkipa amatorska 2024s.t.4
3Adria Moreno SalaEkipa amatorska 2024s.t.2
4David Van Der PoelEkipa amatorska 2024+0.100
5Gianni MosconSoudal - Quick Steps.t.0
6Matteo JorgensonTeam Visma - Lease a Bikes.t.0
7Ion Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
8George BennettEkipa amatorska 2024+0.120
9Max KanterAstana Qazaqstan Team+0.310
10Jarrad DriznersLotto - Dstnys.t.0
11Filippo TaglianiEkipa amatorska 2024s.t.0
12Angel Fuentes PaniegoBurgos - BH+0.330
13Kent MainEkipa amatorska 2024+0.360
14Kane RichardsEkipa amatorska 2024+0.390
15Etienne Van EmpelCorratec - Vini Fantinis.t.0
16Nichol Blanca ParejaEkipa amatorska 2024s.t.0
17Torstein TraeenBahrain Victoriouss.t.0
18Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emirates+1.100
19Rüdiger SeligAstana Qazaqstan Teams.t.0
20Raymond KrederEkipa amatorska 2024s.t.0

Wyniki etapu 8:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alex MolenaarEkipa amatorska 20242.25.378
2Jason OsborneAlpecin - Deceunincks.t.4
3Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emirates+0.182
4Erlend Jordbrekk BlikraUno-X Mobilitys.t.0
5Rüdiger SeligAstana Qazaqstan Teams.t.0
6Max KanterAstana Qazaqstan Teams.t.0
7Marijn Van Den BergEF Education - EasyPosts.t.0
8David Van Der PoelEkipa amatorska 2024s.t.0
9Raymond KrederEkipa amatorska 2024s.t.0
10Ricardo Alejandro Zurita GarciaEkipa amatorska 2024s.t.0
11Gustav BassonEkipa amatorska 2024s.t.0
12Sarawut SirironnachaiEkipa amatorska 2024s.t.0
13Thanakhan ChaiyasombatEkipa amatorska 2024s.t.0
14Willem Jakobus SmitEkipa amatorska 2024s.t.0
15Andrey ZeitsEkipa amatorska 2024s.t.0
16Jambaljamts SainbayarBurgos - BHs.t.0
17Stian Fredheim Uno-X Mobilitys.t.0
18Ahmad Yoga Ilham FirdausEkipa amatorska 2024s.t.0
19Sander ArmeeEkipa amatorska 2024s.t.0
20Einer Augusto Rubio ReyesMovistar Teams.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gleb SyritsaAstana Qazaqstan Teampo 1. etapie4
1Gleb SyritsaAstana Qazaqstan Teampo 2. etapie4
1Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Teampo 3. etapie4
1Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Teampo 4. etapie4
1Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Teampo 5. etapie4
1Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Teampo 6. etapie4
1Ivan Ramiro Sosa CuervoMovistar Teampo 7. etapie4

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)