Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

03-12-2023 09:00

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Arnaud De LieLotto - Dstny2.25.1130
2Christopher LawlessAT85 Pro Cyclings.t.21
3Kenneth Van RooyBingoal - WBs.t.15
4Milan MentenLotto - Dstnys.t.12
5Corne Van KesselEkipa amatorska 2023s.t.9
6Tom DevriendtQ36.5 Pro Cycling Teams.t.7
7Dries Van GestelTotalEnergiess.t.6
8Arne MaritIntermarché - Circus - Wantys.t.5
9Andrea PasqualonBahrain Victoriouss.t.4
10Davide BomboiTDT - Unibets.t.3
11Jordy BoutsTDT - Unibets.t.0
12Lindsay De VylderTeam Flanders - Baloises.t.0
13Bram DisselBEAT Cycling Clubs.t.0
14Jakub MareczkoAlpecin - Deceunincks.t.0
15Andreas GoemanTarteletto - Isorexs.t.0
16Coen VermeltfoortVolkerWessels Cycling Teams.t.0
17Joren BloemTDT - Unibets.t.0
18Ryan ChristensenBolton Equities - Black Spokes.t.0
19Hartthijs De VriesTDT - Unibets.t.0
20Gil DheygereBEAT Cycling Clubs.t.0
21Maarten VerheyenEkipa amatorska 2023s.t.0
22Yentl VandeveldeTDT - Unibets.t.0
23Rüdiger SeligLotto - Dstnys.t.0
24Antti-Jussi JuntunenA Bloc CTs.t.0
25Louis BlouweBingoal - WBs.t.0
26Daan Van SintmaartensdijkVolkerWessels Cycling Teams.t.0
27Thimo WillemsVolkerWessels Cycling Teams.t.0
28Kobe VanoverscheldeTarteletto - Isorexs.t.0
29Michiel LambrechtBingoal - WB Devo Teams.t.0
30Diel VergoteEkipa amatorska 2023s.t.0
31Ward VanhoofTeam Flanders - Baloises.t.0
32Matthew GibsonHuman Powered Healths.t.0
33Peter SchultingVolkerWessels Cycling Teams.t.0
34James FoucheBolton Equities - Black Spokes.t.0
35Stephen BassettHuman Powered Healths.t.0
36Zak ColemanVolkerWessels Cycling Teams.t.0
37Stijn DaemenBEAT Cycling Clubs.t.0
38Roger KlugeRad-Net - Osswalds.t.0
39Lorenz Van De WynkeleLotto - Dstny Development Teams.t.0
40Julien DesmaretsBingoal - WB Devo Team+0.080
41Victor VerschaeveLotto - Dstny Development Team+0.090
42Geoffrey SoupeTotalEnergiess.t.0
43Jarne Van DyckMateriel-velo.com+0.110
44Tuur DensTeam Flanders - Baloise+0.280
45Ethan BattBolton Equities - Black Spoke+0.310
46Victor CampenaertsLotto - Dstnys.t.0
47Niccolò BonifazioIntermarché - Circus - Wanty+0.350
48Michael SchwarzmannLotto - Dstny+0.390
49Rune HerregodtsIntermarché - Circus - Wanty+0.410
50Miguel LadangEkipa amatorska 2023s.t.0
51Laurens HuysIntermarché - Circus - Wantys.t.0
52Aaron VerwilstTeam Flanders - Baloises.t.0
53Matthew Van SchoorEkipa amatorska 2023s.t.0
54Lars HohmannMetec - SolarWatt p/b Mantels.t.0
55Dries De PooterIntermarché - Circus - Wantys.t.0
56Jeroen EyskensEkipa amatorska 2023s.t.0
57Maxime De PoorterTarteletto - Isorexs.t.0
58Sebastian Dreyer HeldahlX-Speed United Continentals.t.0
59Jacob RelaesTarteletto - Isorexs.t.0
60Senne LeysenAlpecin - Deceunincks.t.0
61Aaron GateBolton Equities - Black Spokes.t.0
62Arjen LivynsLotto - Dstnys.t.0
63Matthew HolmesEkipa amatorska 2023s.t.0
64Stijn SiemonsEkipa amatorska 2023s.t.0
65Gust LootensSoudal - Quick Step Devo Teams.t.0
66Nathan VandepitteBingoal - WB+0.500
67August JensenHuman Powered Health+1.030
68Jesper RaschA Bloc CT+1.130
69Mitchel FitzsimonsBolton Equities - Black Spoke+1.190
70Robin CarpenterL39ion of Los Angeles+1.260
71Baptiste PlanckaertIntermarché - Circus - Wantys.t.0
72Guillaume Van KeirsbulckBingoal - WBs.t.0
73Charlie ArimontAlpecin - Deceuninck Development Team+1.310
74David Van Der PoelAlpecin - Deceuninck Development Teams.t.0
75Guillaume VisserBEAT Cycling Club+1.540
76Josh TeasdaleX-Speed United Continental+1.570
77Sjoerd BaxUAE Team Emirates+2.040
78Niki TerpstraEkipa amatorska 2023+2.050
79Thibau VerhofstadtTarteletto - Isorex+2.100
80Sander LemmensEkipa amatorska 2023+2.120
81Kenneth CaethovenEkipa amatorska 2023+2.200
82Stefano MuseeuwGo Sport - Roubaix Lille Métropoles.t.0
83Robbe De RyckMateriel-velo.coms.t.0
84Matthijs BüchliBEAT Cycling Clubs.t.0
85Cesar Macias EstradaEkipa amatorska 2023+2.490
86Daniel Nordemann-Da SilvaEkipa amatorska 2023+3.000
87Simon DanielsEkipa amatorska 2023+3.110
88Angelo Van Den BosscheEkipa amatorska 2023s.t.0
89Hidde Van VeenendaalMetec - SolarWatt p/b Mantels.t.0
90Arthur De JaegerEkipa amatorska 2023s.t.0
91Emiel VerstryngeAlpecin - Deceuninck Development Teams.t.0
92Conn McDunphyEkipa amatorska 2023s.t.0
93Bailey O DonnellBolton Equities - Black Spokes.t.0
94Timo De JongVolkerWessels Cycling Teams.t.0
95Lars LoohuisA Bloc CT+3.480
96Mike SchuchA Bloc CTs.t.0
97Jacques GloesenerMateriel-velo.coms.t.0
98Fabien GrellierTotalEnergiess.t.0
99Max KroonenVolkerWessels Cycling Teams.t.0
100Keegan HornblowEkipa amatorska 2023s.t.0
101Roan KoningsMetec - SolarWatt p/b Mantels.t.0
102Cian KeoghTeam Skylines.t.0
103Senne HulsmansSoudal - Quick Step Devo Teams.t.0
104Mel Van Der VeekensEkipa amatorska 2023s.t.0
105Tom MoriartyEkipa amatorska 2023s.t.0
106Jente BoonsEkipa amatorska 2023s.t.0
107Bodi Del GrossoA Bloc CTs.t.0
108Rick OttemaAllinq Continental Cycling Teams.t.0
109Sven BurgerEkipa amatorska 2023s.t.0
110Orian Falk-DotanX-Speed United Continental+5.020

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)