Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

26-05-2024 10:31

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Stefan KüngGroupama - FDJ15.30.02100
2Kevin VauquelinArkea - B&B Hotels+0.2175
3Pierre LatourTotalEnergies+0.2960
4Benjamin ThomasCofidis+0.5155
5Connor SwiftINEOS Grenadiers+0.5250
6Ion Izagirre InsaustiCofidis+1.0045
7Filippo BaronciniUAE Team Emirates+1.0240
8Toms SkujinšLidl - Trek+1.0535
9Valentin FerronTotalEnergies+1.0930
10Aurelien Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiale+1.2225
11Edward TheunsLidl - Trek+1.2922
12Oliver NaesenDecathlon - Ag2r La Mondiale+1.3719
13Txomin Juaristi ArrietaEuskaltel - Euskadi+1.5217
14Emils LiepinsTeam dsm-firmenich - PostNL+1.5415
15Paul PenhoetGroupama - FDJ+2.0113
16Donovan GrondinArkea - B&B Hotels+2.050
17Evaldas SiskeviciusEkipa amatorska 2024+2.070
18Jelle WallaysEkipa amatorska 2024+2.120
19Morne Van NiekerkEkipa amatorska 2024+2.130
20Ibon Ruiz SedanoEquipo Kern Pharma+2.140
21Anthony RouxEkipa amatorska 2024+2.300
22Samuele RiviEkipa amatorska 2024+2.330
23Sergio Roman Martin GalanEkipa amatorska 2024+2.460
24Alex Jaime FernandezEquipo Kern Pharma+2.480
25Erik Nordsaeter ResellUno-X Mobility+2.540
26Marc SarreauGroupama - FDJ+2.550
27Lorenzo ManzinTotalEnergies+3.030
28Samuele ZoccaratoVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+3.110
29Antonio Angulo SampedroBurgos - BH+3.160
30Mikael CherelEkipa amatorska 2024+3.190
31Aritz Bagües KalparsoroEkipa amatorska 2024+3.210
32Emmanuel MorinEkipa amatorska 2024+3.230
33David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGA+3.360
34Unai Cuadrado Ruiz De GaunaEuskaltel - Euskadi+3.380
35Norman VahtraEkipa amatorska 2024+3.450
36Jokin Murguialday ElorzaCaja Rural - Seguros RGA+3.470
37Axel LauranceAlpecin - Deceuninck+3.510
38Nicolas DebeaumarcheCofidis+3.550
39Stanislaw AniolkowskiCofidis+3.580
40Luca MozzatoArkea - B&B Hotels+3.590
41Danny Van Der TuukEquipo Kern Pharma+4.120
42Jason TessonTotalEnergies+4.180
43Jon Aberasturi IzagaEuskaltel - Euskadi+4.200
44Marti Marquez RomanEquipo Kern Pharma+4.250
45Alessandro TonelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
46Louis BarreArkea - B&B Hotels+4.270
47Alejandro Ropero MolinaEkipa amatorska 2024+4.280
48Hugo ToumireCofidis+4.290
49Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+4.360
50Szymon SajnokQ36.5 Pro Cycling Team+4.510
51Jeremy CabotEkipa amatorska 2024+4.540
52Mirco MaestriTeam Polti - Kometa+5.040
53Tristan DelacroixEkipa amatorska 2024+5.220
54Anthony MaldonadoEkipa amatorska 2024+5.290
55Erik FetterTeam Polti - Kometas.t.0
56Axel Narbonne ZuccarelliEkipa amatorska 2024+5.320
57Attilio VivianiCorratec - Vini Fantini+5.420
58Giovanni LonardiTeam Polti - Kometa+5.450
59Maxime JarnetEkipa amatorska 2024s.t.0
60Sacha ModoloEkipa amatorska 2024+6.020
61Eugenio Sanchez LopezEquipo Kern Pharma+6.180
62Winner Andrew Anacona GomezEkipa amatorska 2024+6.290
63Marco TizzaBingoal - WB+6.390
64Fabien GrellierTotalEnergies+6.420
65Daniel OssEkipa amatorska 2024+6.440
66Nathan VandepitteBingoal - WB+6.540
67Etienne Van EmpelCorratec - Vini Fantini+7.060
68Mathias Le TurnierEkipa amatorska 2024+7.070
69Mikel Retegi GoniEquipo Kern Pharma+7.140
70Cyril LemoineEkipa amatorska 2024+7.150
71Pierre BarbierEkipa amatorska 2024+7.180
72Maxime UrrutyEkipa amatorska 2024+7.450
73Romain CardisEkipa amatorska 2024+8.010
74Jefferson Alveiro Cepeda HernandezCaja Rural - Seguros RGA+8.110
75Andrea MifsudEkipa amatorska 2024+8.280
76Gijs Van HoeckeIntermarché - Wanty+8.330
77Matteo MoschettiQ36.5 Pro Cycling Team+8.340
78Valentin TabellionEkipa amatorska 2024+8.360
79Lucas De RossiEkipa amatorska 2024+8.500
80Maël GueganEkipa amatorska 2024+9.010
81Pierre GautheratDecathlon - Ag2r La Mondiale+9.320
82Louis BlouweBingoal - WB+9.330
83Léo DanesEkipa amatorska 2024+9.370
84Andoni Lopez De Abetxuco JimenezEuskaltel - Euskadis.t.0
85Jens DebusschereEkipa amatorska 2024+9.480
86Willem Jakobus SmitEkipa amatorska 2024+10.130
87Fredrik DversnesUno-X Mobility+10.160
88Enrico ZanoncelloVF Group - Bardiani - CSF - Faizane+10.190
89Julien MoriceEkipa amatorska 2024+10.310
90Clément DavyGroupama - FDJ+10.450
91Louis RichardEkipa amatorska 2024+10.530
92Karl Patrick LaukEkipa amatorska 2024+11.000
93Matthieu LadagnousEkipa amatorska 2024+11.050
94Tom WirtgenEkipa amatorska 2024+11.080
95Syver Westgaard WaerstedEkipa amatorska 2024+11.340
96Paul HennequinEkipa amatorska 2024+11.410
97Sergio Nestor Araiz MichelEkipa amatorska 2024+11.550
98Iker Ballarin MansoEkipa amatorska 2024+12.110
99Tobias LudvigssonQ36.5 Pro Cycling Team+12.240
100Ailetz Lasa LizarragaEkipa amatorska 2024+12.250
101Iker Bonillo MartinEuskaltel - Euskadi+12.280
102Maciej BodnarEkipa amatorska 2024+12.400
103Harrison WoodCofidis+12.500
104David Martin RomeroTeam Polti - Kometa+13.020
105Tony HurelEkipa amatorska 2024+13.100
106Tord GudmestadUno-X Mobility+13.170
107Jonas AbrahamsenUno-X Mobility+14.100
108Martin Bugge UrianstadUno-X Mobility+15.010
109Jordan JegatTotalEnergies+16.340
110Jakob EgholmEkipa amatorska 2024+17.460
111Anthony JullienEkipa amatorska 2024+18.070
112Alan RiouArkea - B&B Hotels+21.000
113Unai Iribar JauregiEquipo Kern Pharma+23.070
114Mattis LebeauEkipa amatorska 2024+24.470
115Daniel Pedroso ViegasEkipa amatorska 2024+27.250

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marc SarreauGroupama - FDJ4.16.5615
2Edward TheunsLidl - Treks.t.7
3Lorenzo ManzinTotalEnergiess.t.3
4Luca ColnaghiVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
5Jon Aberasturi IzagaEuskaltel - Euskadis.t.0
6Thomas BoudatEkipa amatorska 2024s.t.0
7Jason TessonTotalEnergiess.t.0
8Nathan VandepitteBingoal - WBs.t.0
9Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
10Pierre BarbierEkipa amatorska 2024s.t.0
11Antonio Angulo SampedroBurgos - BHs.t.0
12Romain CardisEkipa amatorska 2024s.t.0
13Luca MozzatoArkea - B&B Hotelss.t.0
14Paul HennequinEkipa amatorska 2024s.t.0
15Giovanni LonardiTeam Polti - Kometas.t.0
16Connor SwiftINEOS Grenadierss.t.0
17Kevin VauquelinArkea - B&B Hotelss.t.0
18Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
19Szymon SajnokQ36.5 Pro Cycling Teams.t.0
20Benjamin ThomasCofidiss.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marc SarreauGroupama - FDJ4.38.5215
2Pierre BarbierEkipa amatorska 2024s.t.7
3Edward TheunsLidl - Treks.t.3
4Emils LiepinsTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
5Norman VahtraEkipa amatorska 2024s.t.0
6Luca MozzatoArkea - B&B Hotelss.t.0
7Donovan GrondinArkea - B&B Hotelss.t.0
8Jason TessonTotalEnergiess.t.0
9Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
10Jonathan CouanonEkipa amatorska 2024s.t.0
11Alex Jaime FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
12David Gonzalez LopezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
13Antonio Angulo SampedroBurgos - BHs.t.0
14Paul PenhoetGroupama - FDJs.t.0
15Emmanuel MorinEkipa amatorska 2024s.t.0
16Anthony MaldonadoEkipa amatorska 2024s.t.0
17Kevin VauquelinArkea - B&B Hotelss.t.0
18Benjamin ThomasCofidiss.t.0
19Tristan DelacroixEkipa amatorska 2024s.t.0
20Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Lorenzo ManzinTotalEnergies1236215
2Benjamin ThomasCofidiss.t.7
3Marc SarreauGroupama - FDJs.t.3
4Paul PenhoetGroupama - FDJs.t.0
5Stanislaw AniolkowskiCofidiss.t.0
6Jason TessonTotalEnergiess.t.0
7Edward TheunsLidl - Treks.t.0
8Filippo FiorelliVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0
9Luca MozzatoArkea - B&B Hotelss.t.0
10Emmanuel MorinEkipa amatorska 2024s.t.0
11Antonio Angulo SampedroBurgos - BHs.t.0
12Samuele RiviEkipa amatorska 2024s.t.0
13Alex Jaime FernandezEquipo Kern Pharmas.t.0
14Filippo BaronciniUAE Team Emiratess.t.0
15Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
16Jordan JegatTotalEnergiess.t.0
17Tristan DelacroixEkipa amatorska 2024s.t.0
18Maxime JarnetEkipa amatorska 2024s.t.0
19Kevin VauquelinArkea - B&B Hotelss.t.0
20Norman VahtraEkipa amatorska 2024s.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marc SarreauGroupama - FDJpo 1. etapie5
1Marc SarreauGroupama - FDJpo 2. etapie5
1Marc SarreauGroupama - FDJpo 3a. etapie5
1Stefan KüngGroupama - FDJpo 3b. etapie5

Wyniki etapu 3b:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Stefan KüngGroupama - FDJ4495115
2Kevin VauquelinArkea - B&B Hotels+0.177
3Pierre LatourTotalEnergies+0.203
4Benjamin ThomasCofidis+0.470
5Connor SwiftINEOS Grenadiers+0.490
6Filippo BaronciniUAE Team Emirates+0.500
7Ion Izagirre InsaustiCofidiss.t.0
8Valentin FerronTotalEnergies+0.590
9Toms SkujinšLidl - Trek+1.010
10Aurelien Paret-PeintreDecathlon - Ag2r La Mondiale+1.120
11Jeremy CabotEkipa amatorska 2024+1.170
12Clément DavyGroupama - FDJ+1.260
13Oliver NaesenDecathlon - Ag2r La Mondiale+1.330
14Maciej BodnarEkipa amatorska 2024+1.350
15Edward TheunsLidl - Treks.t.0
16Txomin Juaristi ArrietaEuskaltel - Euskadis.t.0
17Alan RiouArkea - B&B Hotels+1.530
18Jelle WallaysEkipa amatorska 2024+1.550
19Donovan GrondinArkea - B&B Hotelss.t.0
20Evaldas SiskeviciusEkipa amatorska 2024+1.570

Wyniki etapu 3a:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marc SarreauGroupama - FDJ1.57.4415
2Paul PenhoetGroupama - FDJs.t.7
3Axel LauranceAlpecin - Deceunincks.t.3
4Edward TheunsLidl - Treks.t.0
5Stanislaw AniolkowskiCofidiss.t.0
6Attilio VivianiCorratec - Vini Fantinis.t.0
7Anthony MaldonadoEkipa amatorska 2024s.t.0
8Jason TessonTotalEnergiess.t.0
9Erik Nordsaeter ResellUno-X Mobilitys.t.0
10Valentin TabellionEkipa amatorska 2024s.t.0
11Emils LiepinsTeam dsm-firmenich - PostNLs.t.0
12Pierre BarbierEkipa amatorska 2024s.t.0
13Tristan DelacroixEkipa amatorska 2024s.t.0
14Mirco MaestriTeam Polti - Kometas.t.0
15Toms SkujinšLidl - Treks.t.0
16Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
17Kevin VauquelinArkea - B&B Hotelss.t.0
18Connor SwiftINEOS Grenadierss.t.0
19Maël GueganEkipa amatorska 2024s.t.0
20Luca ColnaghiVF Group - Bardiani - CSF - Faizanes.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)